Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

ceresnicky
autor
27. feb 2009

Radi tak nech vam prietoky dobre dopadnu ja ked som cakala maleho som ani nevedela ze co to je a teraz uz viem ☹

radfi1
27. feb 2009

Ja som sa myšlienky na jeho samostatné zaspávanie už vzdala, a teraz ked je už v posteli, tak úplne, jeho tam neprinútim ležať ani za svet....asi až ked bude o čosi starší.

ceresnicky
autor
27. feb 2009

ja som bola aj rada ze dneska tak skoro poobede zaspal lebo som mala nervy na pochode uz som vedela ze segra je na sale

ceresnicky
autor
27. feb 2009

ja ani neviem ako sa im to podarilo ani moc nereval pri tatovi si nedovoli 😀

radfi1
27. feb 2009

Dnes bolo naozaj prekrásne, som mala takú super náladu, aj som bola celá akási fit. ved som aj bola na dlllllhej prechádzke, dnes som toho veľa pochodila. malému sa mi podarilo konečne kúpiť šušťakové gate k bunde, ked je takéto počasie v overale je mu dosť teplo, ale ked má obyčajné nohavice, tak je hned mokrý. aj novú Tesco čiapku sme nahodili, aj tak bol celý spotený.
a ked sme prišli domov, tak tatinovi ukazoval čiapku, že má novú a kázal mu nech robí oooooooo.....to isté aj s nohavicami, tak tata musel robiť oooooooooooooo na všetko nové.....

radfi1
27. feb 2009

Váš synátor má teda rešpekt, naše šidlo si s nami robí, čo chce 😀

ceresnicky
autor
27. feb 2009

no to su masky tie nase deti Matovi som zase skusala nove tenisky na jar, ked vyzujeme cizmy a normalne machroval ze ma nove 😀

radfi1
27. feb 2009

Už sa mi akosi nechce písať, malý ma kopcuje odušu, nemôžem sa sústrediť. zajtra, ak budem stíhať, tak pridám svoje reakcie.....
pa a dobrú noc....som už very unavená....

ceresnicky
autor
27. feb 2009

on si len so mnou robi co chce a hlavne vecer pri zaspavani 😀

ceresnicky
autor
27. feb 2009

tak papa a dobre sa vyspi nech Adamko este necha maminu vyspat. 😉

dad1
27. feb 2009

ahojte,tak som vas uz nezastihla. 😉
ale chcem napisat,ze dnes som novopecenemu tatinovi uz aj osobne gratulovala,je cely vyteseny,ze mala je uz vonku.sme sa nahodou stretli v banke. mozno isiel prave vziat prasule na ti zapijaciu party..to je dobre,ze ju isli zapit,to treba.tak dobru slinu zelame. 😎 😎

radka- fiiii,tak u vas sa dnes prvykrat spi osve.nas to caka zajtra,tak som zvedava na tvoje reakcie,ja potom napisem v nedelu nase. 😵

jahodka11
27. feb 2009

jani, dakujeme za podrobne info 🙂
a anetke drzime palceky, nech pekne papa a pribera a katka nech je cim skor ok...mama kamosku, co mala 2 cisarske a ta si pochvaluje, na druhy den jej nic nebolo.....no ja neviem, ja radsej bez cisarskeho budem....pri mojom stasti by ma to bolelo este veeelmi dlho......
a zavidim ti v dobrom tvoj vztah k sestre, je to krasne, ako si napisala, ze ju bude doma vsetko cakat nachystane...je to fakt krasne, ani nemam co dodat 😉
nas DD este vykrikuje z postielky, ae za chvilku uz bude spat....tiez zaspava sam....aj ked to vecerne mojkanie tiez malo svoje plusy, ale takto je to lepsie 🙂

ceresnicky
autor
27. feb 2009

caute

no veru Dani zapit treba 😀 a co vy ste sa dohodli s Radkou ze budete naraz deti oducat na svoje postele 😀

ahoj Mati odkazem gratulaciu no veru my mame so segrou naozaj super vztah sme najlepsie kamosky a ver mi to je najlepsia kombinacia 😉 😵 😵 😵

karlatko
27. feb 2009

ahojky

dnes na prechádzke sme sa dozvedeli krásnu radostnú novinku, že Anetka je už na svete 😉 , tak sme radi , že to máju baby za sebou a celej rodinke prajeme vela zdravička a krásnu radosť z Anetky nech jej chutí papať a rastie do krásy a mamine veľa mliečka a bolesti nech rýchlo odídu nech je fit 😀 😀 😀

Fotečky krásne a dokonca sme sa potešili , že naša Kamoška Anetka ma červenú čiapočku ako sme mali aj mi ked sa Karolínka narodila.tata pyšný pristane mu to 😎

Katka tak oslavovať spolu nebudeme , ale vyšlo to krásne na 27, tak vymesačia budeme oslavovať spolu 😀 😀

mám tu hladoša , tak dočítavať budem asi zajtra , tak všetkým prajeme krásny víkend nech sa nám už počasie umudri 😉

Jahodka - zdravíme vás

martinano
27. feb 2009

caute baby sory ja som prasila s matom von poobede,ale typovali ste super
janka sa sem konecne dostala tak napisala,ja som hned katku skontrolovala.tak vsetko ok
jani a anetka sa len zohrieva nie?podla toho co hovorili je v pohodicke
ja mm za sebouna rocyden idem docitatlensom to preletela

dad1
27. feb 2009

este som sen nakukla,som zabudlajanke b. odpisat na dotaz.
jani,ja chodim na doobedne,ale musim sa priznat,ze od tej poslednej luckinej choroby som velmi nemusela chodit,lebo som mala vzdy nejakeho dobrovolnika z rodiny.tak som chodila az po obede.a do obeda sme aj obcas absolvovali nejaku tu navstevu,takze tak.
dnes som ale bola s leou po obede nahodne,a predbezne sme sa dohodli,ze ak nebudu padat tanky v utorok by sme mohli skocit na kafe do obeda.tak sa dufam,uz uvidime. 😉

dad1
27. feb 2009

karolinke este raz vsetko naj k 11-tim mesiacikom. 😉

radfi1
28. feb 2009

Dobré ránko,
takže hlásenie z noci....prežili sme to!
Samozrejme, že bol hore 3x, no vždy zostal vo svojej posteli, asi sa mu niečo snívalo, lebo reval ako tur, no to robieval aj v postieľke. vždy som si k nemu ľahla na chvíľu a zalomil. potom sme spali do siedmej a to včera tatinovi pred pol deviatou zaspal, tie večerné plače boli z jeho strany nepriznanej únavy.
tak sme sa vytešovali, že máme po dlhej dobe voľnú spálňu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hned sme to aj využili 🙂 ja som si dokonca potom v posteli aj čítala knihu, tak ako sa na to teší Danka.....
Uvidíme na pokračovanie, no začiatok by mohol byť....
A Lucka, tá to zvládne určite ešte lepšie, to len my máme takého prebúdzača sa....
Držíme, Danka, palčeky, aby sa vám podarilo všetko tak, ako to máš v tej svojej makovičke....česť práci....

radfi1
28. feb 2009

V noci som nemohla spať - žeby mi tam chýbal Filipko 🙂 - tak ma potom mrzelo, že som sa Janky Č. nepovypytovala podrobnosti na Anetku, ale naozaj som bola akási oťap....a ako som pochopila, tak rodila nakoniec cisárskym?????
ale prišla som na to, že by sme sa nemali dať zahanbiť a ísť to zapiť, no nie???????? čo vy baby na to? Ved už máme zase nárok na babskú jazdu....čo tak v piatok?????

radfi1
28. feb 2009

Ideme raňajkovať, ak sa mi podarí, ešte dosamodebatím....je to zábava 🙂

krajcatko
28. feb 2009

Tak i mi sa pripajam ku gratulaciam a zelame Anetke len to najlepsie. Nejako sa ten februar posnazil mat co najviac deticiek v roku. Aj moja kolegyna musela mat cisara a tak o mesiac predom ma Petu, esteze mi v stredu volala, ako nam zavidi, ze uz to mame za sebou. A vcera uz bola tiez mamina. Danka vravi, ze maly dnes spal od 23.00 a musela ho o 4 budit, aby sa vobec napapal. Trosku sme sa dali na Cinu, ale vraj je len slabsie zlty, ani pod lampu ho nedali, takze domov pojdeme asi v pondelok. Drobec ma este nieco s klucnou kostou, ale vraj nic vazne. To asi z toho ako rychlo vyletel 🙂, na 4 kontrakciu na stole. Zatial pekny den...

ceresnicky
autor
28. feb 2009

A mame v albume pridane nove Anetkine fotky, tak pozrite 😉

Radka ano rodila cisarskym a nevadi ved ked si unavena to je jasne mne sa vtedy tiez nechce nad nicim rozmyslat 😉 povedali jej ze normalne by to trvalo hrozne dlho kedze este nebola otvorena ☹

dneska sme boli za katkou ale za malou mohol ist iba tatino, ale aspon nam ju nakameroval. Kacena sa uz pomaly dostava do normalu. este je trosku obolena, ale uz bola dneska vela krat pozriet malu tak sa vytesuje. uz Anetka aj pije mliecko. Katka este mlieko nema lebo po cisaraku to je neskor.

krajcatko
28. feb 2009

Tak som tie fotky doplnil a zvacsil. Len to neskutocne dlho trva, kym to uploadne. Hruuza

mrbaby
28. feb 2009

Ahojte..tak som kukla tie krasne deturence...az som taka dojata, ze keby sme mohli tak sa dam este na tretie... 😵 😵 😵 ale kedze to nieje mozne...tak sa budem vytesovat na vasich drobcoch...

Krajcatko..ste rodili na MY??aj ja som tam rodila...a bola som velmi spokojna..Kto vas rodil???

Janka to je super ze Anetke chuti....ja som mala uz mlieko po 24roch hodinach po cisarskom,a kedze bola Vika skor o 8 dni od terminu mala znamky nedonoseneho dietata tak sa vsetci cudovali ako sa vie napapat..asi dobiehala to co nemala v brusku...a Anetka bude urcite tiez dopapavat a dospavat...

Janka pozravuj ich a Katke prajeme rychle zotavenie po cisarskom...

papa

krajcatko
28. feb 2009

mrbaby Primar a klobuk dole pred personalom.

krajcatko
28. feb 2009

Dnes to tu zilo, len co je pravda... Takze asi Vam uz mozem zapriat dobre rano, lebo uz sa tu asi nik neobjavi, Dobre ranko

radfi1
1. mar 2009

Krajčatko, si ma pobavil, že dobré ráno! 😀

radfi1
1. mar 2009

Fotečky som pozrela, no paráda, krásne detičky 🙂
Už sa teším, ako sem potom pridáme Adamka. asi by som mala zasvätiť mm do pridávania fotos sem, aby ste boli včas informovaní 🙂

radfi1
1. mar 2009

Aj dnešnú noc sme prežili v pohode, aj keď chodím poctivo uspávať, keď sa preberie, ale je celú noc vo svojej izbe.
Teraz sa mu tam tak zapáčilo, že bez prerušenia spí už tri hodiny. je nám ľúto ho s tatinom budiť, tak už teraz sa teším, ako v noci pôjde spať.
Krajčátko, teraz sa doma nudíš, čo???? to už o chvíľu hroziť nebude....
My sme mali dnes sanitárny deň. Chválim svojho mm, ktorý dôkladne vyupratoval byt, kým my sme sa trajdali po vonku. Ani nás nechcel domov pustiť, kým to nemal hotové, tak sme chodili okolo baráku a to asi aj F. tak unavilo.

radfi1
1. mar 2009

Naozaj to tu nejak veľmi nežije, snáď zajtra...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre