Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

martinano
1. mar 2009

caute
tak my mame namahavy vikend za sebou
vcera ame sa boli sankovat strasna sranda matkosanahlas rehotalani stat nevladal
dnes taka pohodicka,ale ani som si nestila vsimnutakoden usiel
pojdempocitat co je nove
zelamkrasny vecer 🙂

dad1
1. mar 2009

pekny vecer 🙂
az teraz som sa sem dostala.mangel mi okupuje PC,lebo pise bakalarku,tak teraz budem mat po veceroch off. 😝

to je super,ze sa filipkovi v novej izbicke zapacilo,aj ja pridam nas report - vcera lucka hikala od radosti nad svojou novou izbickou,ze zaspala az o 22,00. 😕 😅,ale potom chrnela az do rana.takze pohodicka.
dnes zaspala ovela rychlejsie.cez den uplne hned,bola unavena,lebo ked sme sli z kostola,tak sme ju na nasej ulici vypustili,aby bezkala a asi ju to zmohlo. predsa je to pre nu este namahave,chodit taka naobliekana. inak ona vacsinou spava 2 hodky a dnes si potiahla 2 a tri stvrte hodky. 🙂
vecerne zaspavanie zas trochu natahovala,ale to len preto,ze ju fascinuje macko pooh,ktoreho ma nad postelou,tak sa rozrusuje.no musi si zvyknut a bude to OK.
akurat som si objednala tie vysielacky z netu,nie monitor dychu,ale tie,aby sme malu poculi,keby nas v noci nahodou potrebovala.janka b. mi poradila jedny za supeeer cenu,tak som sa potesila a uz len cakam,kedy dorazia. 😎 😎
izbicku sme aj fotili,aj lucinku v nej,nejake fotos dam,ale cela izba sa aj tak na fotku nevosla,takze len kusok uvidite.no mozem skonstatovat,ze sme s nou spokojni. 😵

dad1
1. mar 2009

radka tak vas tatino sa dnes realizoval ako pan domaci. 🙂 to je super,aspon si ta setri.

kajo - vcera si mal supis samodebat. 🙂 tu to cez vikend vzdy malo zije,vsetky si totiz uzivame,ze mame aj tatinov doma,tak malo konikujeme,ale v tyzdni sem vzdy zaskocime.aj ked zas vacsinou cez den,vecer je to opat o mangeloch. 😀

matka - vidis,som ti vravela,ze ani nezbadas,ako ti tu bude ten cas letiet. 😎 a kdeze ste este nasli sneh???ved uz je skoro cely fuč. 🙂

ceresnicky
autor
2. mar 2009

Ahojte

tak maly buva a mali sme taku zaujimaju noc, lebo maly zacal vcera soplikovat. ma slahne z tych soplov, tak dufam, ze cim skor prejdu.

inak dneska som prvááááá 😨 😨 😨 neni mozne 😨

info o Katke, tak uz ma od rana mliecko tak odsava aby mohla malinkej davat. Anetka je este v inkubatore a robia jej vselijake vysetrenia, zatial je vsetko v pohode a pekne papa. kojit ju nemoze, lebo zevraj take male deticky by sa z toho moc unavili. 😵

Danka, Radka tak vy uz mate taketo samostatne deti co spia vo svojich izbach? 😉 to je super, my sme zatial radi ze sme docielili konecne ze maly zaspi sam a to ze ho dame do detskej zatial odkladame. ale myslim ze ked si zvykol zaspat sam, tak mu bude jedno v ktorej je posteli. ale asi to bude horsie v noci ked sa zobudi a neuvidi nas ☹ este si nato netrufam 😕

lea3
2. mar 2009

Ahojky 🙂

No tak ja ako zvyčajne som sem cez víkend nepáchla, ani veľmi nebolo kedy, chodili sme po návštevách, takže ako posledná tiráčka sa pripájam ku gratulácii k Anetke (mimochodom je krááásnučká, taký malý cukríček), a v tej červenej čiapočke s tatinom je super fotos. 😀 A želáme všetko len to naj, nech sa jej páči na svete a nech rýchlo dobehne vrstovníkov. A hrdým rodičom želáme s Anetkou len samé pekné dni 😵 😵 😵

Dnes sme boli doobeda s Jankou a Viki, baby sa vybláznili ako zvyčajne, boli sme aj s Kajkou, lebo šak prázdniny....
Cestou domov sme stretli Lenku s Hankou, tá mi hneď povedala, že má čižmičky (zlatá 😀 ), a Lenka jej nestačila, lebo Hanka utekáááá. 😀 A ešte sme stretli za barákom Titi s Vierkou. 😉

No malá už chrní a poobede ideme pozrieť kamošku, tak dúfam, že budem mať chvíľu veget, a že sa sa Adelkou decká pohrajú... 😅 😀

My sme nakoniec lyžovať neboli, naša babička nám v piatok ochorela, takže nám nemal kto strážiť malú, a tu naokolo už snech z kopcov zlieza, takže nič... túto zimu už sme dolyžovali. 😖

vierkas
2. mar 2009

ahojte 😉
vikend ubehol ako voda, ale bolo super, cely sme ho stravili s tatinom 😉 konecne nepracoval a mohol sa nam venovat, aj obed uvaril......tak som sa vytesovala 🙂
svokra donieska zemlovku tak sme mali dva chody 😀
chodili sme po navstevach a tam strasne cas leti a hlavne Timejka ma zmenu a my si aspon oddychneme 😉

dnes sme vybehli sa barak s kocarikom, to som najskor chcela ist na prechajdu do mesta, ale Tima si zobrala svoj kocarik a uz cakala pri dverach, takze to ona zorganizovala a potom sme isli este k babinke, tam sa napapala polievocky a uz teraz spinka 😉

tak super dievcata, ze si deti zvykaju na nove izbicky a pekne tam spinkaju, zvladli to na vybornu a viem si predstavit Lucinku aka bola natesena😉

Matka, tak ste si boli este uzit snehu? to je super, aspon vam rychlo ubehol den a Matko sa vytesoval 😵

Janka, c tak super, ze sa Anetke dari, je zlatunka, vcera sme nakukli do albumu a skonstatovali sme, ze je to cely tata 😵 tak len nech krasne papa a rychlo pribera, aby si mohli cim skor uzivat teplo domova, pozdravujeme Katku 😉
videla som Mata, ked sme isli domov od nasich okolo pol jednej, isli zrejme aj s tvojou maminou za dievcatami 😉

Danka a tento tyzden mame stretko u vas? uz mam v tom chaos, ale ak ano, tak mne to vyhovuje bud zajtra, alebo vo strvtok, tak ak sa vam da prisposobit a nic nemate tak vas radi uvidime aj samozrejme aj novu izbicku, tak dajte nam vediet 😉

Kajo, tak uz mas doma urcite svoje dva poklady, nech sa vam dari, pozdravujem Danku a vela sily 😉
fotky su super, Risko je podareny a teda riadny chlap, verim ze sa pekne napapa 😵
a ten spanok v noci, mozete byt stastni, nech mu to len zostane, aj Timejka spinkala pekne v noci aj v nemocnici napapala sa vecer o jedenstej a vstavala o stvrtej, to som aj ja cumela, ale ze v noci sa maju nechat deti spinkat kym sa nezobudia, ale cez den ak by spal dlhsie ako tri hodiny tak ho treba zobudit a dat mu napapat, tak nam to vravela dr. 🙂

pekny dnik

vierkas
2. mar 2009

idme sa konecne naobedovat a este nakuknem 😉

jej cau Lea, rovnako sme odoslali prispevok 😀

lea3
2. mar 2009

Janka č. - Maťko má soplíky? chúďa, tak nech mu to rýchlo prejde. 😉

Danka, zajtra (keby nepadali tie traktory), tak o desiatej sa tešíme na Vás 😉 ... a nepridá sa ešte niekto k nám? Do Arkoše na cafééé?

lea3
2. mar 2009

a ešte - Radka, tak malý to zvládol, neboj, bude to lepšie, keď si zvykne, a keď zbadá, že v postieľke bude spinkať jeho bráško, tak nebude mať na výber... 😅 😀

A sme zvedaví na Luckinu izbičku, Danka, fotos... 😉

dad1
2. mar 2009

cauko,konecne som tu.fotecky pridaneee. 🙂
idem docitat.

rencabv
2. mar 2009

Danka ja som vedela, že ma nesklameš a viac ako učiteľka si superžienka a ešte aj s vkusom. 😀 😀 😀 😝 😝 😝 Pekný izbička

mrbaby
2. mar 2009

Ahojte..
Vikend fakt utiekol ako voda...mame len Viku doma tak je o jednu starost menej..
Emka isla v sobotu s mojjou mamou na Oravu..ked su uz tie prazky.. 🙂 hnev v nedelu sa naucila lyzovat tak som happy..a dnes idu na termalne kupalisko...tak ma o zabavu postarane..

krajcatko..aj mna rodil primar a Tallo..a bola som sppokojna...uplne inypristup ako v TN..
Anetke prajeme vela chuti do papania..aby sme ju coskoro videli nazivo... 😉
Lea, zajtra idem... 😎
Baby neviere o niekom kto by chcel kupit vecicky po Vike??uz tu toho mam tolko..ze neviem co s tym..a stale to pribuda.. 😖 tak ak by ste vedeli o niekom kto by si to odkupil za smiesne ceny dajte vediet..

Lucka, Filipko... 😕 to su uz velkaci ked maju svoju izbu a aj tam pekne spia...ja to budem riesit az na novom...len dufam ze to nebude o 10rokov...lebo stale mame problem predat byt.. 😠 😠

Idem nieco zjest...poobede vyrazame do mesta..potrebujem ist do banky a na nakup...

papa este nakuknem..

dad1
2. mar 2009

vierka, ano ma byt stretko u nas. povodne sme to dali na stredu,pokial viem,ale ak to bude babam vyhovovat,tak mozeme to presunut aj na stvrtok.
zajtra nemozem,lebo uz sa teim na janku a leu do arkose.sme sa nevideli davno,a aj lucka nech je na lufte uz trochu viac.dnes sme zatial nikde neboli,lebo sme mali navstevu -sasku a radku s chalošmi. 😵

mrbaby
2. mar 2009

Danka, ibicka super...to si mala nalepky alebo predlohu na malovanie??? Prideme omrknut ...

dad1
2. mar 2009

janka č. - ja som nemala obavy dat lucku do samostatnej izby.ona prespi celu noc uz od 2 mesiacov.budi sa len ked jej daco je - zuby, choroby,..preto potrebujem tie vysielacky,aby sme ju poculi,hned ako len zavola mama a nie,az keby revala. 😝 😀 inak mozem povedat aj za nu,ze jej to len prospelo,lebo my sme uz dlhsi cas sledovali,ze ju v spanku rusime.takto sme spokojni vsetci.

rencabv
2. mar 2009

Vierka také víkendy, keď niekto navarí milujem, lebo ja čo navarím nemôžem potom jesť, nechutí mi a potom len zháňam po dome čo by som mlsla. 😉 Vidíš už sa nemusíš namáhať s organizovaním programu, Timejka sa postará aj sama
😵

dad1
2. mar 2009

renca - diky za kmpliment.az sa cervenam. 😀 😀

jani b. - mali sme nalepky,nakoniec som si povedala,ze malovanie by zabralo kopu casu a toto vyzera ako namalovane a je to cista praca.okrem toho su opatovne prelepovatelne,tak spokojnost velika. 🙂

rencabv
2. mar 2009

Dani a chcela som sa opýtať odkiaľ sú tie nálepky?

mrbaby
2. mar 2009

Ok tak to je super...hod link..mozno si vyberiem aj ja..lebo ja sommala vybrate predlohy na malovanie.. Uz sa na vas tesime..uz aby bolo zajtra...

rencabv
2. mar 2009

Dá sa nejako urobiť, aby mi PC ponúkol po odpovedi vždy poslednú stranu príspevkov, ide mi na nervy stále sa preklikávať na poslednú stranu manuálne 😖 😖 😖 😖 😖

mrbaby
2. mar 2009

Renca, ked budes mat tabulku kde su temy tak si klikni na nick v poslednom stlpceku a hned ta hodi na posledny prispevok..

dad1
2. mar 2009

reni,presne to je aj moj problem,ked navarim,uz na to potom nemam chut,ale len hladam,co ine by som zlupla a potom jem same hovadiny. 😝 😀

jani,tak ty mas emku na dovolenke? jej to je supis,aspon si to aj ona uzije,ze su prazdniny a ty si trosku oddychnes.
kedy vyrazas do mesta po obede,ja sa pojdem tiez s malou prejst.

dad1
2. mar 2009

hodim vam link.momentiik. 😉

rencabv
2. mar 2009

Jani idem vyskúšať, ja taký PC talent 😎

mrbaby
2. mar 2009

Este spime...uz viac ako dve hodky...najeme sa a tak okolo 4tej asi pojdeme?? Kedy to vychadza vam???

rencabv
2. mar 2009

Janka funguje to 😲 😲 😲 😲

dad1
2. mar 2009
dad1
2. mar 2009

uz tam je ten link...a jani aj mne to vychadza tak na 4-tu.tak by sme mohli ist spolu.ty si vybavis a my sa vyluftujeme.

rencabv
2. mar 2009

Troška Vám závidím, že keď sa deti zobudia môžete v prípade priaznivého počasia vyraziť operatívne von a to ešte aj niekoho stretnete. U nás ako keby skapal pes. Ideme von a strentnem akurát tak opilcov, čo vychádzajú z krčmy a s nimi je fak real debat 😠 😠 😠 😠
Síce mám 2 švagriné na MD, ale tie sú zalezené doma v pelechu a nie s nimi pohnúť, tak len závidím a závidím...........

rencabv
2. mar 2009

Idem teda mrknúť aspoň tie ozdôbky do detskej.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre