• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

2. apríla 2011 
Verím, že Viki bola hotová, tie stretká sú super, veru mi budú chýbať....
5. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na zajtra sa teším, dúfam, že mi to vyjde....zatiaľ neviem, ako vyriešim Filipka, či ho bude niektorá babka strážiť doma, alebo pôjde k nim. bola by som aj za možnosť B, uvidíme.....
zatiaľ neviem, ako to budem mať s povozom na stretko, pešo sa mi veru nechce, zajtra budem vedieť. ak by som nemala ísť ako, Janka, nezobrala by si tátoša?
5. mar 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo si už zdrhla, ja s tebou vykecávam....
5. mar 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Počasie je veru otras, pôjdem asi spať za malým, lebo sa stále budí. a neviem, aké prekvapko si pripravil na mňa dnes večer :grinning:
5. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A JankaČ. ty ako poctivo stále sleduješ miery Maťkove, to si musím niekde zapísať, aby som ho namerala v 20 mesiacoch, som zvedavá....ale váhu máme 13,2 kg, sme sa vážili....
5. mar 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezdrhla len mam vela okien otvorenych a preklikla som si az teraz...
5. mar 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne ze zoberiem auto...budes soferovat??? :grinning:
5. mar 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi si zdrhla..tak dobre sa vybuvajte.. :wink:
5. mar 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, ešte si dáme vedieť, OK, ak by si mi ho zverila, tak ťa zveziem domov..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Išla som si dať nahrávať to Mama to vie najlepšie, včera som zabudla na to..
a ja že aké okná máš otvorené, že umývaš nebodaj :grinning:
5. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale zle sa mi tu veru sedí, Adamkovi sa to nepáči, tak idem gaučingovať, to môže.... :grinning:
5. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: tak po sto rokoch som sem nakukla, nemala som vobec cas, mala som vela ucenia, pisala som rigo pracu a min. tyzden som mala skusky a obhajobu, tak som sa teda prisla pochvalit...uz som JUDr. :grinning: samochvala smrdi, no co uz :grinning: inak ja teraz zavislacim na facebooku, ked mam trocha casu v robote....dufam, ze ste vsetci ok a zdravucki :slight_smile:
5. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka..ahoj...
Velka gratulacia...k JUDr...som ta nechala pozdravovat po Jaroske ale nevedela kedy s tebou bude...
Pridi zajta na stretko...do Povazanu..
5. mar 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky :slight_smile:
stretko u nas bolo supisnee.lucku to tak zmohlo,ze ked zaklapli po navsteve dvere,hned sa liepala do postielkyze buvaaa. :sweat_smile:

radka,janka dobry debat,kazda osve,ale predsa k veci. :grinning: :grinning:
supis,ze marodik sa ma uz lepsie.a radka ved ti to rychlo ujde tie prve mesiace a potom sa uz opat mozes pridat na stretka,a to vam bude s lenkou sveta zit,ked velkaci budu v skolke a mali,este nemobilni v kocikoch,alebo na gaucoch. este vam budeme zavidiet tie nase lietajuce masiny. :grinning: :grinning:

adi - a my ze co je s tebou...a ty si takto studovala o dusu.blahozelam k titulu a urcite sa tesis najma z toho,ze sa uz opat nebudes musiet ucit. :grinning: :grinning: :wink:
5. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka este si tu?
5. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si uvedomila,ze som nedopisala vetu :grinning: :grinning:
malo tam byt,ze este vam budeme zavidiet ten veget, ked okolo budu behat tie nase lietajuce masiny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rencu pozdravujeme. :slight_smile: ma abstak,je to tiracka! :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka som tu...len skladam pradlo..tak odbieham..
5. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika este chrni?asi sa jej dobre buva v takom pocasi,co? :slight_smile:
5. mar 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano spi..bola uplne umordovana..
5. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved sa ukladala uz aj na zem. :grinning: ked na tych stretkach hrozne rychlo ujde cas.
5. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ano..ujde to fakt ako voda..
Ja len dufam ze pocko uz bude lepsie aby sme mohli chodit von..
5. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave som volala so svokrou a ta vravela,ze stale prsat. :angry:
5. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak velmi ruzovo to nevidim. :unamused: :unamused: ale ved este par tyzdnov a malo by sa to zlesovat.ja sa hrozne tesim na leto,hlavne,ze nebudem vlacit sportak,len golfky a budeme sa menej obliekat.
5. mar 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to nieje dobra sprava...
A ozaj skusala si ten olej co som ti dala??pomohol Lucke??
5. mar 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne,ze som ho skusila,sme ju vyglancovali a trochu to aj zabralo,ale potom to mala zas.momentalne jej zabera midra indulona.
5. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
modra :sweat_smile: , ani sebamed jej nepomahal,hrozne bola supinkata aj z neho.
5. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Indulona??? :fearful: to mala byt modra??? vyskusam.. :wink:
5. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm,ano modra.tak sa yvtesujem.lebo aj ja mam v zime otrasne suchu kozu,tak sa teraz s nou glancujeme cela familia.vcera som v DMke kupila 4 ks. :grinning:
5. mar 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne strasne smrdi...ale ked ma pomoct..tak to prezijem.. :wink:
5. mar 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heej, a mne ani nie.ale celkovo mi vadi,ze hrozne mastna.ale to su aj oleje.no co uz.musime premastovat,tak mastime.
5. mar 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze, dnes som ako mechom trestena..idem si asi uvarit kavu..sa mi chce strasne spat... :sweat_smile: uz nech je teplooooo
5. mar 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok