Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
12. mar 2009

a plastelina by este ani u nas nehrozila.lucka by ju urcite jedla.na to ma este cas.

karlatko
12. mar 2009

toho ešte nemáme , máme slimáka a ten ju už nebaví , tak vyskušame hava, to by sa jej mohlo páčiť , teraz všetko je hav-hav

radfi1
12. mar 2009

Jasne, že som rozmýšľala, ved ho aj ideme kupovať - ten skejt. len sme sa stále nerozhodli aký kúpiť...

radfi1
12. mar 2009

Ved plastelínu som neradila, to som sa len chválila, s čím sa hrajú budúci škôlkári 😀

dad1
12. mar 2009

slimaka dostala lucka od svokrovcov k meninam a vobec ju nezaujimal,to bolo v decembri a teraz sa s nim kazdy den hra.a aj sa naucila abcd,a farby,ale len na nom,inak este ich nevie poriadne inde ukazat.aj tak je to dobre,sak je este krpata.

baby,dosiel mi tatino,pojde s luckou prec,ked sa vybuva,lebo ja mam doucko,tak koncim.papa

radfi1
12. mar 2009

A niečo hracie som chcela aj ja ešte odporučiť, v roku nás to ešte bavilo, aj kniha aj kľúče aj havo....mne osobne sa páči ten hrniec - aj spieva aj sa tam vkladá......len ho nemáme....sme objednali u Ježiška a ten doniesol vysavač 🙂

mrbaby
12. mar 2009

Aj u nas frci teraz havo z FP stlaci nohu havo ze PAAA PAA a vika po nom...a takto opakuje...a ma bohovsku zabavu...len ked to takto frci hodinu v kuse ma uz boli hlava... 😒

karlatko
12. mar 2009

tu štvorkoulu to myslíš čo?, vkladačky máme , ale pri ných máme nervy tak sa vie nahnevať že jej to nejde a mne ide a nechce čakať a hladať , ja sa nanej smejem a to ešte viacej ju vytoči a hodí to po mne asi ju ešte schovám a misky máme a tie su super stím sa vie krásne prehrať tie ma asi najradšej s kockami

radfi1
12. mar 2009

Janka, tak super, som zvedavá ako s tými vecami pochodíš.
a ked už bude takéto počasie, tak sa nám hádam budúci týždeň podarí prísť s Filipkom do Arkoše na kávu.....rada by som aj Leu s Adelkou videla.....
tak sa potom niekedy dohodneme....

radfi1
12. mar 2009

OK, budem končiť, idem oddychovať.......
už ma bolí gebulka...
pa

karlatko
12. mar 2009

ahoj danka

JAnka tak to ti verím, ked ti niečo hrá hodinu, my máme husenicu a tu stále púšťa ani sa snou nehrá len príde pusí ju a ta hrá aj 4 pesničky po sebe a dokola to stále už začíname byť všetci alergický a čakám že jedného dna husenicu nenajdeme doma 😀

karlatko
12. mar 2009

RAdka pa

mrbaby
12. mar 2009

Radka tak to mame dost malo casu..musime to spachat co najskor...Kacena je uz v PN a zajtra to bude mat za sebou...a ty uz tiez mozes kazdu chvilku porodit...uz sa na tie babatuska tesim... 🙂

karlatko
12. mar 2009

Tak aj ja idem Karolínka už stáva

Janka ešte som sa ta chcela spýtať na tie veci čo si dala na bazár aj ja by som chcela sa nejako toho zbaviť nemám to kde odkladať . ako to funguje. diky

mrbaby
12. mar 2009

Katka,vsetky vecicky si ocenis a na cenovku si napises meno a este treba napisat zoznam veci co tam nesies..a uz len to odniest do materskeho centra..a ten bazar trva asi tyzden a potom si prides pre to, co sa nepredalo. Alebo to nafot a nahadz to na babybazar...aj tam som predala vela veci... tu je link www.babybazar.sk alebo na www.mimibazar.sk ale tento je plateny..cca 250sk na 3 mesiace..

radfi1
13. mar 2009

NO, tu to teda žije.....
Tak dobré ránko, sme hore od šiestej a dnes je zrovna také mrcha počasie. ale už sme aj všetko požehlili, pospratovali, tak máme po práci. teraz sa pozerá rozprávka, mali sme desiatovú pauzu - banán do ruky a ked je pri telke, tak ho pekne sám spapá a nemusím mu robiť asistenta a zberať kúsky po byte.
dnes nevaríme, pôjdeme si zobrať k mame obed, aspoň sa trocha prejdeme, aj ked mne sa zase až tak veľmo von nežiada, ale nech sa prevetrá trocha..
včera na večernej prechajde sme boli bez kočíka, prešiel od nás až po park a späť, ale tatino ho potom aj chvíľu nosil, tak sa z toho vytešoval, lebo to vie, že ho môže už len tatino vyvlákať....
Stretli sme aj Riškovu maminu a Riško stále poslúcha.....
Janka a to kedy prebieha tá burza, ja by som sa tam možno aj išla pozrieť, nie že by som chcela niečo kupovať, len som zvedavá, čo tam tak baby predávajú a prehrabať sa vo veciach nikdy nie je zlé....

radfi1
13. mar 2009

A Janka, Kačena to má už hádam aj za sebou, tak som zvedavá, akého valibuka bude mať.
Mňa včera ten náš zase riadne vykopcoval večer, tlačil sa mi na miesta, čo by nemusel, až som z toho zaspala pri telke už veľmi skoro. Jojo zaspal pri malom v detskej pre zmenu. tak sme mali namiesto romantiky - lebo tatino spravil skúšku - spací večer.
aj sme ho skúšali, aby zaspal sám, no tatino to nevydržal a vrhol sa k nemu. a to teda mohol byť Filipko po takej prechádzke unavený, a vidíte.....a to tu bol pred tým aj Kiko, tak sa pekne hrali. je ale pravda, že poobede spal do štvrtej.... a večer mu zaspávanie trvá vždy veľmi dlho, nevie sa uložiť, má asi veľa dojmov alebo čo.....

radfi1
13. mar 2009

Pridala som fotky nášho modela.....

radfi1
13. mar 2009

A baby, my sme si včera ani nevšimli, že padali krúpy doobeda, tak sme vykecávali o dušu a dnes hovorili, že má zase snežiť, tak sa zima vracia....a ja som malému začala dávať prechodné topánky a čiapky. 😀

ceresnicky
autor
13. mar 2009

ahojte

tak maly spi a ja pozeram krasne Radkine fotecky, no Filipko je skratka model, a aky je uz veliky. my sme Matkovi tiez uz kupili jarnu budnicku a nohavice, take tensie, a este ma dvoje rifle co dostal este na jesen a boli mu vtedy velke. aj tenisky ma tiez co dostal este minuly rok. takze uz len dokupit nejake drobnosti, tensiu ciapku a tak a sme zase na jar vybaveny. len dufam, ze nam tie tenisky vydrzia celu jar, lebo Matkovi tak rychlo rastie noha, ze vzdy za jedno obdobie vyrastie o dve cisla. 😒

mali ste tu vcera dobru debatu, ja som tiez rozmylala nad tou plastelinou, ale my by sme ju mali asi vsade. vy nemate Radka taky problem? 😨 on totiz neobsedi pri nicom dlho takze by s nou urcite lietal po celom byte. 😠

Radka z toho zaspavania si nic nerob, maly je tiez kazdy den iny, raz zaspi aj sam bezproblemov a niekedy ma taku naladu aj vcera ze musi byt niekto pri nom. ale potom ked uz trosku pridrieme tak mozme odist to je tak za 5 minut, takze v pohode. vcera ho uspaval tata a ja ten pridriemal 😀 😀

ceresnicky
autor
13. mar 2009

to pocasie mi pripada ako v aprili, chvilku svieti slnko a chvilku prsi. my sme boli vcera doobede vonku som sa vytesovala, ze pekne svieti slniecko a zachvilku zacalo normalne snezit 😠 😕 😕 😕 😨

uz by sa to mohlo umudrit, sa neviem dockat uz teplucka 😉

lea3
13. mar 2009

Ahojky 🙂

Ani som neprečítala, čo ste všetko popísali za tie dva dni, tak mi to prepáčte, že nebudem reagovať.... 😉
Príšerne ma dnes bolí hlava, už som si dala dva ibalginy a nič... 😖 a hrozne ma bolí krčná chrbtica, a mám aj seknuté z noci... 😠 už som do starého železa. 🙄

... ale kukla som rýchlo fotky Filipka, to tričko s drakom je suprové a veľmi mu pristane. 😵

Tak sa idem natiahnuť, malá pred chvíľou zaspala, idem skúsiť zdriemnuť aj ja.
Majte sa krásne. páá

radfi1
13. mar 2009

Ahojky, Lea, tak to ťa tá hlava bolí aj z počasia, aj z tej krčnej chrbtice, to ti nezávidím. a budeme mať rovnaký program. Filipko zaspal tak ako Adelka a zase sám. boli sme napešo na pošnohospodárskej a späť, aj sme trocha zmokli, lebo je to naozaj apríl, myslím to počasie. tak som sa musela aj do sprchy hodiť, som mala vlasy ako zmoklé kura......
teraz sa chystám na gaučing a pustím si k tomu Dámsky magazín. nahrávam každý deň a kukať aj tak nemám kedy....

Janka, tak vy máte riadne zásoby oblečka. my sme tiež nejaké rifle dostali, ale aj sa mi zdá, že pomalšie rastie, nám sú dobré veci aj z jesene ešte. a nohy mu tiež nerastú až tak rýchlo. akú má Maťko nohu? papučky máme 22, tenisky som mu kúpila 23. ale on vždy sezonu vydrží v jedných topánkach, kupujem trošičku väčšie a je to. ved čo z toľkými topanami potom. hlavne, ked topánky by sa nemali dediť, tak to môžem rovno vyhadzovať, ale je mi to ľúto....

A plastelína, máme takú tú mäkkú. vždy sa hrám s ním a vydržíme dosť dlho veru - teda Filip, vykrajujeme spolu, robím mu panáčikov, t.j. hrám sa ja 😀 a on mi asistuje a robí gule a hadov, to zvláda a potom ju trhá na malé kusy a ked začne mať tendenciu s plastelínou chodiť, tak to zbalím a hotovo 🙂 hrávame sa v detskej za stolíkom - my sedíme na malých stoličkách. čakám, kedy podo mnou rupne 😒 neviem, akú majú nosnosť......

idem, nech sa nestihne drobec zobudiť
pa

dad1
13. mar 2009

ahojky 🙂
my mame opat tatina doma,tak som to vyuzila a isla som ku kadernicke.mam novu farbu,lebo ved ta stara mi uz vyrastala a som aj podstrihnuta. 🙂 zas trochu ako clovek vyzeram.

prave som dovarila a idem aj ja oddychovat,ale najskor musim pospratovat po navsteve.uz aj tu sme stihli.
co sa tyka pocasia,je ozaj typicky aprilove,to som az prekvapena,ale ved uz len nejake 2 mesiace a mozeme sa tesit hadam uz aj z tepla.aspon dufam. 😎

radka - fotos naadhera.filipko ma super vyraz,vidno,ze je so sebou nad mieru spokojny. 😀 😀 on je v tomto cely ty.a velmi pekné oblecko...

jani - vy mate zasoby veci z jesene,aj my mame daco,ale neviem,ako sme na tom s nohavicami.lucka je krpcek,takze na dlzku jej budu isto vsetky dobremlen neviem ako to bude vyzerat s pasom. 😀 😀 tam asi bude problem.musim jej to poskusat,nech viem,ci netreba nieco este kupit.inak sa mi zda,ze mame veci dost.
a topanky mame tiez.aj tenisky,a kedze nam pomaly rastie nozicka,tak dufam,ze nam to bude stacit a potom pojdeme kupit uz len nejake sandalky.

dad1
13. mar 2009

lea - chod sa dat napravit,ta hlava ta urcite boli z tej chrbtice.alebo nech ta manzel namasážuje vecer.ani to by nemuselo byt zle. 😵 😵 😉

dad1
13. mar 2009

a jani č. - tento tyzden v utorok sme sa rozpravali s tvojou maminou,akurat sla od anetky 😵 a krasne o nej hovorila,ze uz vie aj hlas ukazat,aky ma.vraj ako zvon. 😀 ,tak sa vytesovala,je vidno,ze jej uz kamen zo srdca spadol,ked anetka dobre pribera. 🙂

ceresnicky
autor
13. mar 2009

caute

Tak maly uz buva tak relaxujeme pri telke 😉

Radka maly nam teda rastie velmi rychlo hlavne do dlzky, hned je mu vsetko kratke. 😨 napr. sme mu minuly tyzden kupili take pyzamo overal(tie mam najradsej lebo sa nevykase) cislo 98!!!!!a je mu akurat a to tam pisu ze 2-3roky 😨 😅 😒
a noha mu rastie tiez rychlo na zaciatku zimy sme mu kupili cizmicky 22 a boli mu take vacsie ze aby mu vydrzali a teraz ma 23 a tie uz su mu akurat, takze jarne mame nachystane uz 24. 😨
ved ani ja neviem co budeme z tolkymi topankami robit, ved su ako nove, ked ich tak malo nosi ☹

skusime kupit teda tu plastelinu ked ju chvalis, nech sa Matko trosku zabavi aj z niecim novym.

dneska sme boli poobede v skolke, ked bolo tak hnusno maly sa nevedel nabazit novych hraciek 😉

Dani tak ty si dneska za krasnu 😀 tak si si aspon oddychla a este si aj skraslena, no super 😉
mama mi ani nehovorila, ze vas stretla.no je uz spokojnejsia ked je mala na svete.

😉

mrbaby
13. mar 2009

Ahojte..
Dneska som sa nemala cas zapojit do debaty...dieta ma zamestnavalo a nasla som si nove hobby...nazehlovacky..som sa s tym serkala..konecne som prisla na to ako to je pekne a dobre...ale zajtra to musim este oprat ci to nezlezie.. 😕

A ako pisete..vecicky...to je katastrofa....ja ich mam strasne vela...som upratovala vecicky na jar a leto...a ked som obliekla Vike kratke nohavice hello kitty -urcite viete ake..9-12 a boli jej dobre..tak som padla na zadok...ale nemali sme plienku..ale tricka su uz male- tie potrebujeme este dokupit...ale aj tak mame dost vela veciciek...

Idem sa zvalit pred telku.
papa

karlatko
14. mar 2009

Ahojky

počasie bolo dnes krásne , ukažkové , už aby bolo takto 😉 , boli sme vonku skočíkom a potom ešte s mišiakom k našim

Jani b. diky za radu, niečo sme zaniesli , tak uvidím či sa niekomu niečo zapači a hodí 😉

Radka - bazar trvá od pondelka do piatka
Filipko aký model , normalne pozy - krásne fotečky hlavne pri zrkadle pekne odfotené 😵

Tak nech už tu je jar - jarné veci majú tiráčatka nakupené , tak už len ich vyskúšať

😉

prajeme pekný zbytok víkendu pa

a ozaj máme prvú modrinku na líčku 😀

mrbaby
14. mar 2009

Ahojte..
Dnes bolo fakt suprove pocasicko...boli sme na dlhej prechdzke..peskom sme sa presli od kaplky cez namestie do perku a z parku k svokre...zvladli sme to ukazkovo..ani raz sme sa nepytali hopa..aj ked behala hore dole..ani za svet sa drzat za ruku..ale presla..

Danka, ako je Lucke?? uz nemate teplotu?? stretla som tvoju maminu a tatina a vraveli ze ste mali vysoke teploty..
😠
Cikanie nam stale ide lepsie a lepsie..dnes sme sa pocikali len vonku..ale to sa da cakat..ked sme boli tak dlho...
😉
Inac u nas vsetko po starom...zajtra ideme do BA na oslavu...a mozno sa stihne aj nakup...no uvidim...

papa dobru...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre