Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

karlatko
20. mar 2009

ahojky

zdravíme všetky tiráčky , zase sme vás trochu zameškali, ale určite nám to odpustíte 😀

Nás tata bol na služobke , tak som vôbec nestíhala k netu ale chýval mi velmi na odreagovanie, a pokec 😉

Dnes sme boli na poradni aj nás očkovali naše miery sú: 71 cm a 8270 g a spravili sme aj samostatné kroky tak sme sa predviedli ako sa patrí na tiráčku 😉
tak večer bude trošku asi pestrá a teplota bude asi tiež
☹ ☹ ☹

Krásna správa , tešíme sa na Anetku nech ju už stretneme s maminou

cez týžden sme boli pozrieť aj Riška , chlapisko ako sa patrí taký drobček malinký najspokojnejší na tatinovom hrudníku 😉

Danka dnes sme vás neskoro zbadali na námestí , ale Lucka je podarená krásne vám to ide - veliká pochvala

Tak zajtra ideme na oslavu dufam že sa dostavíme a očkovanie nás nepotrápi dlho a zajtra budeme fit

prajeme pekný víkend

dad1
21. mar 2009

pekny vikend 🙂

dnes sme boli s jankou chvilku vonku,stihli sme arkosku,dobre bolo,ale zas to tak uslo.ale aj ta chvila stacila,aby som dosla domov poriadne prefukana.ozaj uz aby bola jar.

katka - dufam,ze karolinka nemala teplotu po ockovani a spali ste dobre.a co je ockovali? inak miery super,vam aj vaha sedi k vyske.nie ako nam. 😀 😀

vcera sme mali superny den.boli sme shopingovat,po dlhej dobe.zhanali sme pre cucika jarne botky.a kupili sme paradne u batu.tata vybral az dvoje,tak bude mat lucka na striedacku.hrozne dobre sme si mohli povyberat.lucka sa zatial hrala v takom tom obdlzniku,kde su pohadzane farebne gulicky.som myslela,ze tam nebude chciet byt,kedze tam boli cudzie deti a vsetky okolo 4 rokov,ale cuduj sa svete,hned sa tam hrabala a bola tam vysostne spokojna.tata si ju aj odfotil pri hre a dal si tu fotku aj na pozadie.no maju teraz spolu take mojkošské obdobie,hrozne sa lubia. 😀 😀 ale tak to ma byt. 😉 nie,ze by od zaciatku nemali,ale teraz je to fakt o tom,ze ked je doma tata,tak ja som uz nezaujimava,lucka beha len za tatinom ako psicek a len jeho vyvolava.to sa mi samozrejme velmi paci,aspon si mozem povegetit. 😝 😀

vcera sme najprv sli do deichmanu,lebo tam boli vycapene nalepky,ze maju zlavy.mali ste vidiet luciu,ked sme tam dosli.na cely obchod skrikla,ze papupe (akoze papuce) 😀 😀 ,vyraz na tvari absolutneho blaha,lebo si mohla tie nadherne podla nej papuče aj pochytat, no a ked v detskom oddeleni zbadala este aj velkoplosnu obrazovku, na ktorej davali nejaku kreslenu rozpravku,tak si sadla na riťulu a nechala si skusat vsetko,co som len chcela.a okrem toho ju neuveritelne bavilo,ist sa v novych topankach aj poprechadzat a popreducírovať pred zrkadlami 😀 😀 no baba sa v nej teda nezaprie.
ale tam sme nakoniec nekupili,som si nevedela vybrat,niktore ma az tak velmi neoslovili,aj ked mali tam pekne topanky,no nebolo to ono.a tak sme sli este k batovi mrknut, no a tam som sa hned vytesovala. 😅 😅 my si tam celkovo kupujeme obaja vacsinu topanok,co nosime,takze som vedela,ze aj lucia bude pokracovat v nasich slapajach. 🙂 a okrem toho,dokonca boli aj lacnejsie ako v deichmane,to uz bola len ceresnicka na torte. 😵

radfi1
22. mar 2009

Ahojte,
tak Lucka má nové topánočky, paráda. si ma normálne navnadila, že sa pôjdem pozrieť aj k Baťovi, ja som síce bola s topánkami celkom spokojná od neho, ale zdajú sa mi drahé v porovnaní s inými.....možno dievčenské mali lepšie a určite aj väčší výber....
ja som chcela vyskúšať teraz aj tie proteticy....minule mal tie nové tenisky a stále bol na zemi.
Karolínka je aké drobátko, to zato, že je stále v pohybe...
Vierka, to sa ti žije, ked tu máš sestru, aj janka nám hovorila, že je vidno, ako ju Timejka má veľmi rada, ty si aspoň oddýchneš trocha.
u nás je tatino v kurze tiež celý víkent. to bolo včera radosti, ked sa Jojo zobudil a malý ho zbadal, skákal ako také malé kozliatko....a potom, ked bol s nami aj vonku...no vytrženie. ale tatino ho musel nosiť, mladý pán tak rozkázal 😀
inak sa máme výborne, je dobrý ako med, na chvíľu.
aj ked sa včera 19ročný švagor vyjadril, že máme hlučné deti, že si s nimi nevieme rady....no chalani sú chalani...
zajtra idem zase na poradňu, teraz tam budem furt. ale v noci ma riadne bolelo brucho, ani som spať poriadne nemohla, dnes je to už zase OK:...
tak si užite nedeľu a hor sa do nového týždňa...

radfi1
22. mar 2009

A včera sme stretli aj Anetkinho tatina a už sa na svoje baby tešil... 😀

dad1
22. mar 2009

radka 🙂 ,ahooj,fotecka paradna-maly je tam bohovsky. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dad1
22. mar 2009

a co sa tyka tych dievcenskych topanok,tak tie mali u batu fakt superne,ale po dnesnej panskej jazde s detmi mame jednu uz ohrknutu. 😅 no co uz,esteze ma aj ten druhy par. 😔

michaela2410
22. mar 2009

caute, neviem ci ste este tu, ale aspon vas pozdravim 🙂

radfi1
22. mar 2009

Ahoj, Miška, tak ako v práci????
Danka o odrhnutej topánke som počula 😖 chlapi pokrstili.....
Koláč je už upečený, tak sa mi to hádam podarilo.....
pa

rencabv
23. mar 2009

Ahojte vospolok, konečne raz za čas mi zostal doma mobilný internet, tak vás všetkých pozdravujeme.
Vratko mal nejakú virozu, či čo a ešte mu krvným rozborom zistili, že má málo železa, tak sa krmime kvapkami. Našťastie už je ok, len to železo musíme nejako držať pod kontrolou.
U nás najnovšie letí NODDY, máme 2 DVD a tie idú stále dokola 😒 🙂

Katka a Anetka, paráda, že sa už dočkáte doma svojich postieľok a tepla domova 🙂 🙂 🙂

Danka aj ja si myslím, že u Baťu je nejaký lepší výber ako u deichmana, ale bohužiaľ Vratkovi sa zatiaľ nehodili ani z jedného obchodu, závidím tie dievčenské 😎

Radka tak hlučné deti,........ 😀 😀 😀 😝 😝 😝

Museli sme si s Vratkom pozerať fotky a hlavne na koňovi Filipka a stále vykrikoval FFFFFFFFFFF, lebo on komunikuje tak, že z každého slova povie prvú slabiku, nanajvýš 3 pásmenká. 😉 😉
Teraz ideme dať trocha dom do poriadku a ešte príležitostne mrknem, zatiaľ papapa

ceresnicky
autor
23. mar 2009

Ahojte baby 😉

tak my sme mali pekny vikend, este v sobotu sme boli pozriet baby v porodnici a v nedelu uz doma 😵 😵 😵

moc, moc sa vytesuju aj oni aj my ze uz si uzivaju doma. dosli okolo obeda a my sme tam nachvilku zasli pozriet nasi nam strazili maleho nech ma Anetka klud aby sa hned nezlakla 😉 je hrozne zlatucka a poslusna. bola som tam potom aj na vecer pomoc Katke kupat ale zvladla to len chcela mat istotu a ja som sa tiez kochala, nad takym drobcom.plienku ma az po prsicka 😀 tatino tiez pomaha a vytesuje sa 😉

ceresnicky
autor
23. mar 2009

Renca u nas tiez frci stale noddy. maly to pozera na minimaxe a uz mu babke aj dvd-cko kupila. 😉

inak maly sa nam za posledne dni hrozne rozkecal, vsetko co povieme zopakuje. 😀

zajtra ma prist Anetku pozriet aj dr.Monika tak uvidime co ona na nu povie 😉

ceresnicky
autor
23. mar 2009

Dani dik za tip na topanky aj Matko bude este jedny potrebovat, lebo ma sice take tenisky ale tie nebude moct nosit ked bude mokro.
Lucik je skratka modelka
😀

a Radka ty sa ako citis, segra sa na teba pytala 😉

lea3
23. mar 2009

Ahojky 🙂

Takže Anetka už je asi doma, to je supéééér, tešíme sa s rodičmi, teraz konečne Vám začne to krásne obdobie... starosí a radostí... 😵 😀

Dnes sme ani nešli von, bolo otrasne, ale doobedie nám rýchlo ušlo, najprv bola u nás babička asi 2 hoďky, hrala sa s Adelkou a potom prišla Radka na skok, tak sme trochu kecali, potom zjedla polievku a hneď zaspala.
A inak, herečka už týždeň vstáva o 05:30, nech robím čo robím, stále má rovnaký budíček a už som z toho unavená... 😖
Radka, neboj to obdobie Filipkovho vzdoru prejde, len treba mať pevné nervy, aj keď sa to ľahko povie a ťažšie znesie.... 😉

Idem dovariť druhé jedlo pre malú, ja mám na obed zvyšok švédskych guličiek od nedele, mňam.... 😀

vierkas
23. mar 2009

ahojte 🙂
tak krasna novina, konecne su Anetka s maminkou doma, urcite sa vsetci vytesujete a Janka ty ako spravna sestra pomahas.......no parada, pomoc a dobra rada sa vzdy zidu 😉
a Matejko uz videl Anetku? Ako reagoval?
Anetka nech krasne pribera, uz som aj ja na nu zvedava, a aj na Katku samozrejme 😉
tak hodte aspon nejake aktualne foto, nech sa pokochame takym malinkym babatkom 😵
ved o chvilu tu mame dalsie tiracatko, neuveritelne to leti, no snad Radka postiha vsetky naplanovane stretka 😀

vikend bol super, strasne rychlo nam ubehol, ani som nevarila, len sme sa venovali malej a sestra si ju teda zasa riadne uzila, uz aj mne zacala hovorit Luka 😀, nejak si to mylila, ale na mysli mala len ju, lebo ona je jej vzacna, a ked je u nas ani maminku nepotrebuje, ale ked Lucka odisla, uz som zasa strasne chcena, nie zeby sa mi to nepacilo 😀 😉 no mama je len mama 😅

Danka, super nakup, aj nas to caka, co mame topanocky z jesene su 21 ako nove a to jej je uz male, vcera som jej ich skusla a ani je nesli dobre obut, fakt topanky len na sezonu 😝

u nas leti Maja, este len sa zobudi, uz si ju pyta pustit a stale jej dookola musim spievat Maju 😎
ale vydrzi pri nej sediet tak max.2 diely, ale nevadi za ten cas vela toho postiham 🙂

Radka, kedy je u vas stretko?

pekny tyzden 😉

vierkas
23. mar 2009

este som zabudla, Timejka sa vytesuje, dostala stan Packa Pu ma ho v izbe, cela je z neho happy, to bolo radosti, ked ho v nedelu rano uvidela a v nom hracky 😵 samozrejme uz sme si ho aj my otestovali a museli sme byt s nou v stane 😀
aj dnes sa v nom pekne doobeda zahrala 😉
v lete jej ho budem davat von, mozu sa tam deticky hrat 😉

vierkas
23. mar 2009

teraz uz spinka a ja idem tiez oddychovat 😉
a mato byt samozrejme stan s motivom Macka Pu 😉

dad1
23. mar 2009

ahojte 🙂

janka č. -jeeej,anetka je uz doma.tak srdecna gratulacia od nas, a vela krasnych chvil s babom mamine a tatinovi 😵 .
dnes som bola aj vo vchode,kde byva anetka,u kolegyni,ale nechcela som zvonit u nich,predsa len su doma len 1 den,tak nechcela som otravovat.ale lákalo ma to velmi. 🙂
my sme sa teda von vytrepali,ked sme sli na navstevu a celkom som aj rada,lebo ako teraz pozeram z okna,tak uz asi dnes nevylezieme nikam.aspon si dam konecne oprat fusak,ma ho cely zahnuseny od topanok.povodne som si myslela,ze uz to ten nejaky tyzden - dva vydrzi a operem,az ked ho budem schovavat,ale nemohla som sa na to uz kukat. 😝

renca - tak nech rychlo naberiete zelezo,aby bolo vsetko OK.ale anémia u deti byva casto.urcite je to aj rocnym obdobim. 😉

vierka - tak lucka bola dobra aupairka,co? 😉 si viem predstavit,ako bola timejke vzacna.a stan packo pu,moze byt krasny,uz som nan zvedava aj nazivo. 😵

dad1
23. mar 2009

lea - to skore vstavanie 😒 😒 😒 ,tu je kazda rada draha,lebo kazde dieta je ine a co plati na jedno,druhe uplne odsabotuje.dufam,ze casom sa vam to upravi.drzim palce.a stael spavate len raz?aj ked takto skor vstavate??

dad1
23. mar 2009

janka b. - tie knizky z abc som mrkla,ale nedostala som sa ani do polovice a uz mi klipkali oci.co tam maju tolko knih.som si nevedela nic vybrat,tak zatial nechcem nic.dakujem za pockanie. 😵

lea3
23. mar 2009

čauky, ja som ešte tu, brúzdim na nete...
Danka, veru, je to o ničom, a spávame raz, cez obed cca 2 až 2,5 hoďky, ale cez víkendy pravideľne len hodinu alebo hodinu a pol, pretože máme spálňu susediacu s rodinkou, čo má dvoch chlapcov vo veku 7 a 4 roky, a tí robia strašný hukot, keď sa hrajú, včera napríklad narážali autíčkami (aspoň si myslím), do radiátora a to bolo, ako keby boli u nás v spálni, malá včera spala len hodinu desať... tak mám z toho riadne nervy...

si tu ešte???

dad1
23. mar 2009

som tu,len som brazdila po nete 🙂

dad1
23. mar 2009

no ja som aj pre susedov ponahlala s luckinou izbickou.lebo nasa spalna zas susedi s kuchynou susedovcov a ti maju asi 5 a 7 rocne dievcatka,ktore sa neustale biju kvoli hrackam a v kuchyni vzdy dostavaju hresenie.a to take,ze aj ja sa obcas bojim. 😀 😀

dad1
23. mar 2009

s luckinou izbou,ale zas susedi studentska izba asi 17 rocneho chalana a ten obcas tak peckuje s muzikou,ze sa cela detska trasie.ale chvalabohu da si dohovorit.ale niekedy aj kvoli nemu spi lucka po obede len hodku dvadsat,lebo nema klud.no co uz.

lea3
23. mar 2009

hmmm, tak to máte podobné...

zase prší, dokelu, už ma to nebaví

lea3
23. mar 2009

veru, v činžákoch je to tak... 😖
ale sme radi, že máme aspoň svoj byt a nemáme hypotéku.. v dnešnej dobe.... 😉

dad1
23. mar 2009

ved prave.a teraz ti mala spi,ci hra sa?

lea3
23. mar 2009

Takže Ty si dnes návštevovala... ja idem poobede, keď sa malá naje, ku kamoške, už sa teším, už mi volala, že sa chladí vínečko, tak sa teším, malá pôjde do služby k babičke, tá si ju už zajednala... a Kajka sa bude učiť, chlap bude na tenise, tak čo.. no nevyuži upršaný pondelok.... 😎 😀

dad1
23. mar 2009

my mame zas posunuty rezim.tak spime az teraz.

lea3
23. mar 2009

malá ešte spí, ale počítam, že už nie dlho...

dad1
23. mar 2009

tak to ti bude paradne.si uzijes 😎 mna tie poobedia nebavia,lebo program s vynimkoui par dni nulovy,vonku hnusne,tak som odkazana na trcanie doma. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre