Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
23. mar 2009

veru, veru, už nech je teplo a neprší....

Danka, koľlátku má Lucka nožičku? Ja mám totižto dvoje úplne nové letné topánočku č.22, jedny som kúpila ja v Deichmane a druhé svokrovci v Maďarsku, že jej to bude toto leto dobré, ale obidvoje už sú jej malé, tak či by si nekúpila, za babku.. 😉

dad1
23. mar 2009

lucka ma 19 a polku,takze jarne sme kupili 20tky,neviem est eaku nozicku bude mat v lete.tak som letne chcela kupovat az podla situacie.
aj teraz ma prekvapilo,ze jej odrazu tak noha narastla.ked som jej kupovala zimne topanky,tak mala 17-ku.a to som nemala sancu zohnat.tak som naposlednu chvilu nasla jedny 18-ky,tie co sme nosili a teraz par tyzdnov do skutocnej jari,su nam male. 😒

lea3
23. mar 2009

Veď dobre, ak budeš kupovať letné, tak sa najskôr ozvi, dám Ti odskúšať moje, bola by som rada, keby som sa ich zbavila, možno aj Vike jedny budú, ale neviem, neviem...

dad1
23. mar 2009

no jasne,sak to som ti chcela aj napisat,ze pred letom si ich poskusame.a viki ma od nas vacsiu nozicku,tak neviem,ci jej v lete budu.

lea3
23. mar 2009

ok, Dani, veď skúsite a uvidíte...

malá sa už budí, tak ja pádím... páááá, pekný zvyšok dňa 😉

dad1
23. mar 2009

Ok,volala som s kamoskou,tak som nemohla rychlejsie odpisovat.
a pekny den. 😵

karlatko
23. mar 2009

ahoj

dnešok aký škaredý upršaný , boli sme zavretí doma

sme nesmierne radi , že Kačenka a Anetka sú už doma pri tatinovi tak do skorého videnia máme to len pár vchodov 😉 😉 😉

víkend ušiel ako voda , Karolínka trošku teplotovala aj trošku mrzutosti , ale ako sme prišli na oslavu do sály tak všetko pominulo, kopec radosti a nových vecí a všetci okolo nej si to užívala viacej ako oslavenec, mali sme o Karolínku pekne postarané tak sme s tatom stihli aj nejaké tie tančeky 😉
papanica tiež super, aj Karolínke velmi chutilo tak papať ešte že som zobrala tolko zásob v kuse bola na nohách a o pol desiatej zaspala doma ako pat penazi a spala do pol siestej napapala sa a pokračovala do osmej, tak sme sa dobre vyspali po dlhom čase 😉

Lucka - modelka ako sa patrí na babu treba dva páry topánok v lete pri fontáne sa zničia ked bude nahánať všetky tiráčence 🙂

Mali ste tu krásne real debat, nestihla som vás nejde mi celý den net aj teraz som musela ist na švagrov net ešte že ho máme 😎

a ešte jedna novina už celkom nám to ide ked sa nám chce prejdeme si od stolika k fotelke, alebo za niekim kto je poblíž ale viacej ako tri kroky sa bojíme , ale máme velku radosť s toho ked prejdeme pár kročkov a hned si aj zatlieska aká je šikovná - milené

karlatko
23. mar 2009

a ešte jeden dotaz davali ste očkovať proti kiahnom, dakujem za odpovede už vopred

dad1
23. mar 2009

katka - my sme lucku dali zaockovat aj proti kiahnam.sme sa o tom bavili doma,ked mi to povedala Dr a rozhodli sme,ze jej tu vakcinu dame.takze tak.reakcie boli ako po kazdom inom ockovani.nic hrozne,trosku nervozity a nechut do jedla.to sme mali prvykrat,ale Dr. mi to povedala ako priznak,ktory sa objavuje,tak som to nejako neriesila. 🙂
a gratulacia karolinke ku krocikom,je to sikulka a to tlieskanie musi byt uzasne zlate. 😵

dnes som stretla aj danku a riska.konecne nazivo.malinky lezkal kludne v kociku.zlaty je. 😵

radfi1
24. mar 2009

Ahojte,
včera som abstinovala na koňovi a aký tu debat zrazu.....
Vierka a spol......to stretko u nás môže byť zajtra, t. j. streda, čím skôr tým lepšie, nech to stihneme......
tak vás budeme čakať...... 😀 😀 😀 😀 😀

Včera som bola u dr., všetko po starom, teraz idem až 1.4., mi to posunul o dva dni, ale aj tak tam chodím teraz ako na klavír, našťastie som opäť nečakala, tak kým sa mi strážil doma Filipko, som si vybavila aj úrad práce a od Ley som vyfasovala super tašku do pôrodnice. už ju len pobaliť.
aj ked neponáhľam, chcem stihnúť ešte stretko 3.4. 😀

cítim sa ako v posledných týždňoch tehu, ale dá sa to vydržať, cez deň ešte fachčím v pohode. ale večer som ako mechom obarená, všetko ma bolí, ledva sa hýbem. tak mangel má večer radosť 😀 a v noci je to najhoršie, to sa Adamko riadne rozšantí a nemôžem potom ani spať.
tak ked včera malý zaspal na obed, rýchlo som sa najedla a šup do postele. spali sme ako draci - on 3,5 h, ja viac ako 2.

Počasie otras, tak sme stihli ešte jednu návštevu, boli sme pozrieť Ondrejka, pozval nás na tortu, mal dva roky a chalani sa celkom pekne poihrali, aj ked teda náš omnoho viac pobehoval a poskakoval, no on potrebuje vybiť energiu. domov sa mu veľmi nechcelo, no teta si začala akože obliekať jeho veci a rehotal sa na tom, až sme sa pekne vypravili bez problémov domov....žeby nová taktika?

Janka Č, tak vy máte kecálka doma.....aj my sa snažíme opakovať, aj povie veľa nových slov, ale rozumiem mu len ja 😀 my si už celkom pokecáme......
tak pekne pomáhaj sestre, ved ty si už zaslúžilá mamina.....a určite jej to dobre padne. mne sa najviac páčilo, že mi nosili jesť a ja som nemusela variť.......

Vierka, tak stan mal úspech, deti sa rady skrývajú....a že Luka bola stredobodom, aspoň si si oddýchla, u nás je hit dedko....a vôbec mi to neprekáža...veď si ich užijeme cez týždeň dosť.....

Danka, tak si bola na návšteve.....ja som sa mala ozvať, ale akosi mi to nevychádza do programu. chcem Filipka dať aj k babke niekedy cez týždeň, teda na konci, tak potom už vôbec nie.....

Dnes to vyzerá s počasím lepšie, tak sa vytrepeme doobeda von, má prísť Renča s Bystríkom, dáme si stretko....

Filipko ešte spí. tatino máva v noci službu, lebo kým sa ja zdvihnem....a bol tuším len raz za ním a ja teraz ráno o pol siedmej a nejako mal oči ako číňanec, tak ešte dobre zalomil......

radfi1
24. mar 2009

A Adelka je veľmi zlaté dievčatko, ja som ju mala málo príležitostí vidieť tak odstrojenú v akcii, je chutná a taká šibalka, sa mi predvádzala, čo všetko vie.....

a my máme dnes 20 mesiacov, som si všimla....včera som sa ho pokúsila odmerať podľa vzoru Janky Č. a také skusmé meranie: 87 cm, 13 kg.....

karlatko
24. mar 2009

Filipkovi gratulácia k 20 mesiacom - aj miery ako sa patrí velkáč- velky braška 😉

Radka ti máš vždy také dlhé príspevky apon mám čo prečítať , a mne sa stáva že neviem čo mám písať myslím si že nieje o čom asi sme málo akčný

Karolínka už ležká v postielke ale nespí a ja varím a čaká ma kopisko žehlenia
😖

ešte mrknem či tu niekto nebude idem si nachystať žehliace prkno

ceresnicky
autor
24. mar 2009

ahojte babeny

ja posledne dni vobec nic nestiham, doobeda s malym sa hrame a varime, potom ked spi tak cosi stale mam na robote a poobede von, vcera sme len k nasim presli lebo vonku sa nedalo byt, a vecer k segre kupat malu. no a vecer som rada ked si idem lahnut a tatino nestastny 😀 😀 Radka ako ten tvoj 😀 😀 😀
takze takyto sme rozbehani, dneska som este letela k dr. na cievne na kontrolu a mama mi strazila maleho. teraz spi chvalabohu 😉

Kacena my sme maleho nedali ockovat proti kiahnam, mne sa to zda byt taka bezna choroba, ale ved kazdy ma nato svoj nazor. my sme ho dali zaockovat proti hepatitide a este ho chcem dat pred letom proti kliestovej encefalitide, takze asi tak. som sa o tom bali s dr. a ta mi odporucila tieto 😉

Radka u nas zacina obdobie vzdoru ako u vas. vsetko ja sam.... 😠 a on sa mi nehadze o zem, ale ked sa mu nieco nepaci tak hodi o zem prvu vec ktoru zbada 😠 😠 co je niekedy aj moj mobil, alebo ovladac 😠 😠 takze parada

ceresnicky
autor
24. mar 2009

inak gratulujeme Filipkovi k 20 mesiacom, my sme mali myslim podobne miery 😉

ceresnicky
autor
24. mar 2009

Karolinke gratulacia k prvym krockom, takze mala je takato spolocenska dusa 😉 a tanecnica 😀

ceresnicky
autor
24. mar 2009

Vierka tak ti bolo hej ked mala Timi u vas Lucku, no viem si to predstavit ved maly bol tiez stale len na Katke a Martinovi zaveseny. teraz uz Katku dlho nevidel v nemocnici bol iba raz ju pozriet tak uvidime ci ju bude poznat 😨
a malu este nevidel nechceli sme ho tam brat zatial, nech si trosku zvykne. ale tiez sme zvedavi co na nu povie, lebo na fotke uz povie ze je to Ana 😀

lea3
24. mar 2009

Ahojky 🙂
Dnes bolo vonku dobre, ale kosa, aj krúpky nám padali, že??? 😀
Domov som prišla zmrznutá, tuším by sa ešte zišli aj mne rukavice... 😎 a začalo má škrábať v krku, tak som si hneď hodila septolete.. pre istotu, dúfam, že to prejde.

Katka, tak ste mali suprišnú oslavu aj s tanečkami 😵 (aj ja by som niekde išla, ale najbližšie tanečky nehrozia, tuším až na moju 40-tku fúha, hrozné pomyslieť, nie to ešte vidieť čierne na bielom, ale nebojte, to bude našťastie až o 2 roky... 😎 😀
Takže v lete už bude aj Karolínka Tiráčence naháňať....sa teším na to ródeo...

A Lucka má ozaj perfišné tie tenisky, aká herečka.... 😀

Radka, Filipko má 13kg? som myslela, že menej, lebo Adelka má 12,5 oblečená, ale sa mi zdá vyššia od Filipka, veď budúci týždeň v piatok bude mať 1,5roka tak ju potom presne premeriam a odvážim, tak uvidíme, aká to bude zase modelkovská miera... 😀 😀

Zatiaľ tu nikto nie je, tak idem surfovať, ešte kuknem, či tu nebude debat...

lea3
24. mar 2009

jéj, ahoj Janka, si tu ešte?

lea3
24. mar 2009

Ani ja nedám malú zaočkovať na kiahne, tiež chceme dať radšej proti encefalitíce, keďže sme v lete na chate a kliešťov je tam dosť..., aby zbytočne nemala toho veľa, aj doktor odporučil radšej to...

dad1
24. mar 2009

veru dnes nas riadne prefukalo. 😠 som tak tajne dufala,ked svietilo to slnko,ze bude fajn a houby.ale ved uz sa hadam dockame o chvilu. 😎 😎

radka vsetko naj k vymesaciu,a miery krasne.velky chalanisko,ani sa mi nechce verit,ze ma 13 kil.stale sa mi zda lahsi ako lucka,ked ho zodvihnem.ale asi nie je. 😀 😀

janka č. - a co anetka? uz sa doma aklimatizovala?hod nejake info. 🙂 a hadzanie ovladaca a mobilu tiez poznam. 😠 😠 😠 a vzdy ma to velmi "potesi". 😠 😠

lea - mne na hrdlo zabera homeovox,v momente mam pokoj. 😉

lea3
24. mar 2009

čau Dani, mne homeopatiká nezaberajú, moje telo je voči nim imúnne... 😅
Ale kloktanie morskou soľou a ten septolete zaberie. určite. Teda musííííí!!!!!!

dad1
24. mar 2009

ahaaa,to som nevedela,a to kloktanie zabera aj mne.ale dviha sa mi vzdy pri tom zaludok.

lea3
24. mar 2009

Našťastie hádzanie ovládača a mobilu my už máme za sebou, teraz pekne príde položí na stolík 😵

dad1
24. mar 2009

aj som rozmyslala,ze ci si este tu. 🙂

dad1
24. mar 2009

u nas je to hadzanie od jedu.ale chvalabohu nebyva to casto. 😀

lea3
24. mar 2009

mne sa nedvíha, takže vpohode... 😉

bože, zase susedia niečím trieskajú, jeden už je zo školy doma... 😖 mohol by byť inak v družine, ešte... 😎

lea3
24. mar 2009

a začina ma bolieť hlava.. už zase, ja neviem, čo to mám, asi by som mala ísť na nejaké vyšetrenie, ale ja doktorov nerada... 😝

dad1
24. mar 2009

normalne mi teraz zamrzol kon,som to musela cele vypnut. 😠

karlatko
24. mar 2009

požehlené , dieťa mi ešte spí ale asi už dlho nebude lebo bude spať už dve hodinky

ste vybehli von doobeda, my sa chystáme pobede ale fuka riadne tak asi len na chvílku , nech máme čerstvý vzduch 😉

Rada by som videla tie Luckine tenisky musí byť podarená 😉

Lei - neboj dočkáš sa aj tanečkov a tie roky by som ti teda nepovedala , si kočka 😉

tal už sme hore , uteká za mojim dro bcom

dad1
24. mar 2009

nas sused je este v skole.pocitam,ze o takych 45 minut by sa mal vratit.dufam,ze hned si nebude robit disko 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre