• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

2. apríla 2011 
ale ja mám podozrenie, že môj drahý mangel hodil do koša len jednu a druhá z páru je boh vie kde, možno ju nájdem niekde za posteľou... :sweat_smile:
24. mar 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To máš Dani ok, lebo Heňo neznáša tie krátke a v normálnych je kráááááááásnýýýýý a neodolateľný, vtedy by som ho zabila aj s ponožkami :angry: :angry:
Dnes sme nemali balenie, zase vo štvrtok je na programe
24. mar 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz pred vlani zahajila otuzovanie nasho tata a obas som aj uspela,takze niekedy sme boli aj bez ponoziek,ale vacsinou ee.co uz.jemu je furt zima. :grinning:
24. mar 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aháá, no tak dúfam, že pobalíte, aby mala Radka už srdiečko na mieste a už sa len vytešovala na ten deň D :wink:
24. mar 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes som napr.ja nasla uplne pefektne "hodene" milkove trencle,akoze dal ich do spinaveho pradla,ale fakt len akoze.ostali vysiet na odtoku z umyvadla,lebo kos mam pod umyvadlom a to uz mu asi bolo velmi namahave sa az tak zohnut,aby trafil rovno do kosa. :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malá už spí 2 hod., každú chvíľu bude asi hore... škoda, akosi rýchlo mi to dnes ubehlo, ani som si poriadne neoddýchla... :frowning2:
24. mar 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak som dnes bola s bystríkom na logopedii a ja mám z tých cvičení chaos, tajne som skúšala s jazykom robiť čo ona mu kázala a tuším aj mne to nejako nejde, tak teraz budeme cvičiť doma, len keby ho to bavilo. Keď sme prišli z mesta Vratko už spal, Mary ho uspala fajn segra........
24. mar 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak je to sranda s tymi chlapmi.kazdy je iny a predsa v niecom uplne rovnaki. :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea tak si este chod nachvilu vylozit nohy. :wink: ale sak pride vasa babi,tak potom budes oddychovat..
24. mar 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani, to sú chlapi.... najradšej mám, keď si nahádže na nemého sluhu toľko vecí, a potom sa ma pýta, kde má to tričko alebo gate.... :angry: :sweat_smile:
hej, budem, ale predtým ešte nervy s jedením... :confounded:
renca mat dve sestry je suoer vec,ze? :wink:
a kvoli comu chodi na logopediu,kvoli r??
24. mar 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, takže logopédia.. a čože mu nejde? Tdpaslík (ako v tom filme?) :wink:
Danka aspoň nemusíš tie spoďára hľadať pod posteľou alebo kde kade, už ich len presunúť na to správne miesto, tí chlapi sú naozaj príšerní v tomto a ešte ponožky po celom dome, paráda :unamused:
no tie nervy s jedenim nezavidim :unamused: :unamused: ,ja som bola na prasky vtedy,ked sme mali to nechutenstvo.jemine,mat to tak kazdy den,asi ma picne.
24. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tdpaslik a tdnka :grinning: :grinning: si to este pamatam,ked segranka chodila na logopediu.aj jej to pomohlo.
24. mar 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mu nejdú sikavky , č,š,s,c a ešte aj r, vraj má disláliu fyziologického pôvodu, t.j. má málo ohybný jazyk, inak je vraj šikovný, len to cvičiťťťťťťťťť
24. mar 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preboha aky nazov.dislália. :sweat_smile: :sweat_smile: ale sykavky sú najtazsie,s tym ma dost deti problem.
24. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K tdpaslíkovi sme sa ešte neprepracovali, vraj máme ešte iné problémy,.......
24. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj tak sa mi zda,ze na logopediu sa chodi neskor,az v predskolskej triede,co ho tak skoro poslali.nech mu daju pokoj,sak on sa to nauci aj sam,ked dozrie cas.
24. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na koňovi mi lezie na narvy to neustále prepínanie sa naspäť k centru diania :angry:
24. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na prepinanie si zvyknes. :slight_smile:
24. mar 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musím bežať za Vratkom začal nejako nariekať papapapa
a radka sedi pri tebe,ci ?
Neboj, to sa spraví... :wink:
OK,pa
páá, Renka.
24. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostali sme samé, Dani, nejako tá reál debata viazne. A keď bude mať Lenka s Radkou po 2 deti, tak to bude ešte horšie... si myslím.
24. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes nam opat vysiel real debat,to je hned veselsie
24. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no budu urcite kecat menej,ale aspon ako odkazovac to bude myslim fungovat.
24. mar 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok