Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
24. mar 2009

ale ja mám podozrenie, že môj drahý mangel hodil do koša len jednu a druhá z páru je boh vie kde, možno ju nájdem niekde za posteľou... 😅

rencabv
24. mar 2009

To máš Dani ok, lebo Heňo neznáša tie krátke a v normálnych je kráááááááásnýýýýý a neodolateľný, vtedy by som ho zabila aj s ponožkami 😠 😠
Dnes sme nemali balenie, zase vo štvrtok je na programe

dad1
24. mar 2009

ja som uz pred vlani zahajila otuzovanie nasho tata a obas som aj uspela,takze niekedy sme boli aj bez ponoziek,ale vacsinou ee.co uz.jemu je furt zima. 😀

lea3
24. mar 2009

aháá, no tak dúfam, že pobalíte, aby mala Radka už srdiečko na mieste a už sa len vytešovala na ten deň D 😉

dad1
24. mar 2009

tak dnes som napr.ja nasla uplne pefektne "hodene" milkove trencle,akoze dal ich do spinaveho pradla,ale fakt len akoze.ostali vysiet na odtoku z umyvadla,lebo kos mam pod umyvadlom a to uz mu asi bolo velmi namahave sa az tak zohnut,aby trafil rovno do kosa. 😀 😀 😀

lea3
24. mar 2009

malá už spí 2 hod., každú chvíľu bude asi hore... škoda, akosi rýchlo mi to dnes ubehlo, ani som si poriadne neoddýchla... ☹

rencabv
24. mar 2009

Inak som dnes bola s bystríkom na logopedii a ja mám z tých cvičení chaos, tajne som skúšala s jazykom robiť čo ona mu kázala a tuším aj mne to nejako nejde, tak teraz budeme cvičiť doma, len keby ho to bavilo. Keď sme prišli z mesta Vratko už spal, Mary ho uspala fajn segra........

dad1
24. mar 2009

inak je to sranda s tymi chlapmi.kazdy je iny a predsa v niecom uplne rovnaki. 😀 😀

dad1
24. mar 2009

lea tak si este chod nachvilu vylozit nohy. 😉 ale sak pride vasa babi,tak potom budes oddychovat..

lea3
24. mar 2009

Dani, to sú chlapi.... najradšej mám, keď si nahádže na nemého sluhu toľko vecí, a potom sa ma pýta, kde má to tričko alebo gate.... 😠 😅

lea3
24. mar 2009

hej, budem, ale predtým ešte nervy s jedením... 😖

dad1
24. mar 2009

renca mat dve sestry je suoer vec,ze? 😉
a kvoli comu chodi na logopediu,kvoli r??

lea3
24. mar 2009

Reni, takže logopédia.. a čože mu nejde? Tdpaslík (ako v tom filme?) 😉

rencabv
24. mar 2009

Danka aspoň nemusíš tie spoďára hľadať pod posteľou alebo kde kade, už ich len presunúť na to správne miesto, tí chlapi sú naozaj príšerní v tomto a ešte ponožky po celom dome, paráda 😒

dad1
24. mar 2009

no tie nervy s jedenim nezavidim 😒 😒 ,ja som bola na prasky vtedy,ked sme mali to nechutenstvo.jemine,mat to tak kazdy den,asi ma picne.

dad1
24. mar 2009

tdpaslik a tdnka 😀 😀 si to este pamatam,ked segranka chodila na logopediu.aj jej to pomohlo.

rencabv
24. mar 2009

Tak mu nejdú sikavky , č,š,s,c a ešte aj r, vraj má disláliu fyziologického pôvodu, t.j. má málo ohybný jazyk, inak je vraj šikovný, len to cvičiťťťťťťťťť

dad1
24. mar 2009

preboha aky nazov.dislália. 😅 😅 ale sykavky sú najtazsie,s tym ma dost deti problem.

rencabv
24. mar 2009

K tdpaslíkovi sme sa ešte neprepracovali, vraj máme ešte iné problémy,.......

dad1
24. mar 2009

a aj tak sa mi zda,ze na logopediu sa chodi neskor,az v predskolskej triede,co ho tak skoro poslali.nech mu daju pokoj,sak on sa to nauci aj sam,ked dozrie cas.

rencabv
24. mar 2009

Na koňovi mi lezie na narvy to neustále prepínanie sa naspäť k centru diania 😠

dad1
24. mar 2009

na prepinanie si zvyknes. 🙂

rencabv
24. mar 2009

Musím bežať za Vratkom začal nejako nariekať papapapa

dad1
24. mar 2009

a radka sedi pri tebe,ci ?

lea3
24. mar 2009

Neboj, to sa spraví... 😉

dad1
24. mar 2009

OK,pa

lea3
24. mar 2009

páá, Renka.

lea3
24. mar 2009

ostali sme samé, Dani, nejako tá reál debata viazne. A keď bude mať Lenka s Radkou po 2 deti, tak to bude ešte horšie... si myslím.

dad1
24. mar 2009

dnes nam opat vysiel real debat,to je hned veselsie

dad1
24. mar 2009

no budu urcite kecat menej,ale aspon ako odkazovac to bude myslim fungovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre