Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
25. mar 2009

no to si viem predstavit,len materska a nic to je pruser,ale sak hadam nieco najde.

ceresnicky
autor
25. mar 2009

podla toho ako papa, napr. vcera sme ju kupali uz o siestej a potom hned zaspala ale ved za tri hodiny bola zase hore. a kazdy den je to inak

karlatko
25. mar 2009

ahojky maminy

ceresnicky
autor
25. mar 2009

ahoj Kaci Karolincek v piatok oslavuje cooo?

dad1
25. mar 2009

inak ja si ho pamatam zo ZS,sme spolu aj isty cas sedavali.vtedy bol uplne zazraty do futbalu,som si myslela,ze z neho bude sportovec,lebo na sport bol velmi nadany.sranda aky je ten svet maly.dlho sme sa nevideli a teraz je mangel tvojej sestry. 🙂

dad1
25. mar 2009

ahoj katka,tak uz chystate oslavu?

karlatko
25. mar 2009

aká je téma nech som v obraze , popísali ste tu toha vela 😉 neskôr dočítam - ked som konečne natrafila na real debatu

dad1
25. mar 2009

janka sme sa spytali to iste? 😀

dad1
25. mar 2009

tema je vseobecna 😀 😀 ,som vyzvedala novinky o anetke a mamine.

karlatko
25. mar 2009

práve som dala piecť korpus na tortu taký skušobný 😎

ceresnicky
autor
25. mar 2009

no ved on od druheho stupna chodil do TN na sportovu skolu

dad1
25. mar 2009

karolinka buva,ci je vonku?

dad1
25. mar 2009

ano jani,na to som veru uz aj zabudla.ale ano,chodili sme spolu po 4-ty rocnik. 😵

ceresnicky
autor
25. mar 2009

vidis Dani mame rovnake myslienky

karlatko
25. mar 2009

zajtra ideme na pohrem tak nech mám aspon čosi prichystané aby som stíhala na piatok,
Matkovi zomrela prababička- juli by mala 100 rokov, už ležala len na posteli posledný rok , tak už to má chuda za sebou

dad1
25. mar 2009

fii,katka ty robis aj skusobny pokus? ja to vzdy riskujem na prvykrat,ale obcas sa mi aj stalo,ze to nebolo velmi jedleé 😀

ceresnicky
autor
25. mar 2009

boze Kaci taky vek to mozme len zavidiet

dad1
25. mar 2009

no to mi je luto,ale 100 rokov je paradny vek.

ceresnicky
autor
25. mar 2009

ja radsej nepeciem 😀 😀 😀

karlatko
25. mar 2009

Karolínka buva dnes je od 6 hore a nechcelo sa jej spať ale vôbec vymýšlala a zaspala až po 12 a to máme isť dnes s tatom do TN na otočku z práce tak neviem či sa bude konať výlet ked sme si to takto poposuvali 😉

dad1
25. mar 2009

ani si neviem predstavit,ze co by som tu dovtedy robila.vacsina rovesnikov by uz bola prec,no je to neuveritelna dlzka zivota.tak sa matko aj karolinka mozu tesit,ze maju dlhovekost v rodine. 🙂

karlatko
25. mar 2009

je to pekný vek , ja budem rada ked sa dožijem dôchodku 😉

dad1
25. mar 2009

katka a mozno uz prechadza na jeden spanok,to okolo roka sa tak meni,tak mozno to bude ono. 😉

ceresnicky
autor
25. mar 2009

cez okno vyzera ze je pekne svieti slniecko

dad1
25. mar 2009

katka akeho dochodku,sak mi uz ani dochodok mat nebudeme.nas rovno vynesu z roboty nohami napred. 😀 😀 sak sa to furt posuva ta vekova hranica.teraz je to 65 rokov,tusim..

karlatko
25. mar 2009

Jani ani ja som nepekávala najviac bublaninu ked bolo obdobie čerešien až teraz ma to akosi chytilo ked som ostatla na materskej a viem že u Maťka si stím vždy šplhnem tak ma to celkom aj teší - pečenie , ale ked sa to nepodarí tak ma to vie dobre vytočiť 😠

dad1
25. mar 2009

janka aj bolo ozaj prijemne,ked sme sli od radky,tak mozno to vydrzi uz.ved od stvrtka hlasili zlepsenie pocasia.jej,to by bolo super,keby im obcas tie predpovede aj vysli. 😎

ceresnicky
autor
25. mar 2009

maly sa mi uz zobudil tak idem, aby sa na mna nehneval

pa

karlatko
25. mar 2009

aj si myslím že prechádzame na jeden spánok lebo sem tom spíme len raz za den, ale kazdý den máme iný tak neviem sama čo už ako kedy

Dani to máš pravdu s tím dochodkom 😝

dad1
25. mar 2009

ahaaaa,katka chyta u manzela dobre body.dobre to mas premyslene. 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre