Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
25. mar 2009

od nestle je beba,tu mame my.lebo nutrilon lucku zapekal,bola este babatko.to sa ale vam nestane,lebo karolinka je uz velka,jej traviaci trakt je uz pripraveny na akukolvek stravu.podla mna,ak jej bude chutit,tak jej problem robit nebude.

karlatko
25. mar 2009

dani vôbec nemusíš chodiť po kanáloch snaha bola každý sa snaží kolko môže a ked si nemala mliečka , ja som si tiež prekákala s tími zápalmi a tom rada že sme to tak super zvládli s mojou partačkou Karolínkou teraz sa už len nad tím pousmejem aký vie byť človek silný a na seba by som to teda nepovedala

dokotorka ma pripravila aj na tu variantu že mlieko nebude chcieť ale nepovedala čo jej mám potom dávať piť ked ona je naučená na pitie v noci

dad1
25. mar 2009

no to tinepovie ziadna DR,ze co davat v noci.ony si totiz myslia,ze rocne deti uz v noci nejedia.

karlatko
25. mar 2009

keby aspon čaj chcela ale ani počuť no som fakt zvedavá

dad1
25. mar 2009

co samozrejme u niketrych plati a u niektorych nie.
no ja z osobnej skusenosti ti radim ak by nechcela umele mlieko,aby ste jej dali na veceru sytejsie jedlo,a potom pri prebudeni v noci podali len cajik.do rana by mala vydrzat.

karlatko
25. mar 2009

dani a pribinakov dávate

dad1
25. mar 2009

aha,tak ani caj nechce,tak cistu vodicku.mozno sa sprvu bude jedovat,ale zvykne si.

martinano
25. mar 2009

caute danka,ze po kanaloch.no urcite.ja len pol roka mato jednoducho to mlieko moje nechcel

karlatko
25. mar 2009

čo je to sitejšia večera

dad1
25. mar 2009

davame,na desiatu.ale lucka ma radsej milacika.tak toho na striedacku,bud activiu sladku,alebo milacik,alebo pribinak,alebo ovocny jogurt.

karlatko
25. mar 2009

čau maťka

dad1
25. mar 2009

cau matka 🙂

no katka napr.filipko jedava hustu kasu, nasa hviezda zas chlieb s nejakou natierkou,co spravime,ale s maslom a tvrdym syrom,jednoducho lucka musi mat pecivo.ona si to sama aj pyta.

karlatko
25. mar 2009

Karolinkina večera je kaša, pribinák alebo presnidávka , alebo chlieb ako kedy a tesne pred spánkom mlieko tak si myslím že má toho dosť lebo to mi nezje ani cez den tolko toho na večer jej najviac chutí a nevydrží to moje mliečko jej už musí byť málo alebo slabé

dad1
25. mar 2009

lucka moje mlieko aj chcela,ale nevedela si ho potiahnut,takze mi ostavalo v prsiach a neslo von a boli zapaly,jaaj,uz si na to nechcem spominat.

karlatko
25. mar 2009

idem mrknuť tortu však som skoro na nu zabudla tak sa mi tu dobre keca s tebou dani 😀

dad1
25. mar 2009

no sak to jej dobre davate,tak mlieko na zapitie jej asi je uz len od smadu. lucka ma este v postielke na noc umele,najprv zje chlieb,potom sa ide kupat,potom v postielke dostane zapit a spi.v noci jej uz nerobim mlieko.ak sa nahodou zobudi,cucne si caju a je OK.ale v tomto sa zle radi,lebo kazde dieta je ine.

dad1
25. mar 2009

OK,katka,kukni,aby ti prvy pokus nezhorel nahodou. 😀

karlatko
25. mar 2009

tak si si tiež svoje odkrutila so zápalmi nikomu to neprajem hrozná bolesť ale na druhej strane ma to posilnilo ako sa hovorí čo ta nezabije to ta posilní 😉

martinano
25. mar 2009

danka toto byvadost casty problem,ale uz to mate za sebou, pri druhom totake nebude 😉
mato po pol roku ako sme zacali s prikrmamimoje mlieko nechcel 😠 , aj sme sa trapili,aLE NEMALOTO VYZNAM

karlatko
25. mar 2009

musím byť asi len neoblomná trochu si poplačeme a pôjde to hádam , ale to poznáte tatinovi su tatinovi

dad1
25. mar 2009

no neoblomnost sa neda si naordinovat,kazdy je predsa len radsej,ked ma dieta spokojne.

dad1
25. mar 2009

my sme nastastie vo veciach upravy rezimu lucky za jedno.mali sme aj place,ale uz davno,ani uz pomaly neviem.neboj,katka to zvladnete a bude dobre. 😎

dad1
25. mar 2009

matka a lucka co s atyka pitia mlieka,bola uplne rada za hocico,co tieklo,ale samej sa jej nechcelo tahat,a ani sa jej nedalo,mam blbe bradavky.

karlatko
25. mar 2009

to je tiež pravda spokojnosť je na prvom mieste 😉

Karolinka je už hore , prišiel krsný a ten ju nechtiac zobudil , tak ideme dať obed a hádam sa aj vychystáme do toho TN

pekný dník super debat som rada že som vás zastihla

martinano
25. mar 2009

katka to bude obre 😉

dad1
25. mar 2009

ahoj katka a aj ja pomaly idem.este som ani na wc nebola,co som dosla,len tu vysedavam 😀 😀 😀
tak sa majte babulky a pekny den.

martinano
25. mar 2009

aj ja musimist,matko je uz vybuvany.peny den

ceresnicky
autor
25. mar 2009

tak pridala som slubene fotky Anetky. su take nekvalitne lebo su fotene mobilom ale aspon cosi. vyrastla cooo? 😉

dad1
25. mar 2009

janka č. - paraaaaaaaaaaaaaaaaaaada.aka zlatunka,a veru vyrastla.krasne babenko. 😵 😵 😵 😵
som sem nakukla len kvoli nej.si ma potesila. 🙂 🙂 pozdravujeme kacenu.

rencabv
26. mar 2009

Tak aspoň takto krátko ránko vás pozdravujem, ale ste si v neprítomnosti môjho MI/mobilný internet/ posledné dni pekne pokecali. Týmto by som chcela udeliť "rád realdebatnej myšičky" Danke za jej obetavý pokec 😀 😀 😀 😝 😝 😝

Idem ešte mrknúť na Anetku som zvedavá...........

Inak my sme hore už od 4,30, teda môj manžel, ktorý niečo kontroloval a zistil, že nám v Považanoch nejde elektrika. Vratko ho nasledoval 5,05 a aby nebolo ľúto tak aj Bystrík sa pripojil o 5,30. Teraz si na plné pecky púšľajú rockenroll paráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááda

Pekný deň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre