Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
6. máj 2009

hej, do toho. aj zajtra idem, už sa teším, mám dobrú kamošku, s ktorou chodíme, tak je to super, ona chodí už 3/4 roka, tak ma to tak ťahá a vidím motiváciu, ona tak super zhodila zo zadku a brucha, až je to neuveriteľné...

angelos
6. máj 2009

co ty potrebujes zhadzovat...ved si chudaa.ale aspon si vyformujes postavu.ja by som potom po porode potrebovala tiez spevnit...iste casti. 😝 ale ja som hrozny lenivec.

lea3
6. máj 2009

no veď sa musia niekedy vydrať, ale vidím na nej, že ju to asi bolí alebo svrbí, lebo pod chvíľou má všetku prsty v puse a šúcha si to. Veď jej to aj natieram, ale asi to moc nezaberá, keď už sú deti väčšie. Si myslím, lebo keď som jej to dávala na tie prvé zúbky, tak sa mi zdalo, že to pomáha...

angelos
6. máj 2009

a este keby celula chcela sama od seba zmiznut..mrcha. 😠

lea3
6. máj 2009

Veď mne ani nejde o chudnutie ako také, ale skôr o spevnenie toho môjho mľandravého brucha, čo mi zostalo po Adelke a tej rozšírenej riti... 😅

lea3
6. máj 2009

noooo, celula, večný problém... fuj, mám ju riadnu.... 😝 😝

angelos
6. máj 2009

ja som potom Hanke zubky nenatierala nicim,lebo uz z toho mala rozum a stale to vypytovala a jedla.a efekt nijaky.

lea3
6. máj 2009

fakt pravda, aj Adelke to chutí, a keď som to koštla, tak aj mne.... 😀 😀

angelos
6. máj 2009

no ved vravim 😀

lea3
6. máj 2009

A Ty takto vládzeš vysedávať poobede pri PC??? 😀 Nemáš mať náhodou šlofíka??? 😅 😀

lea3
6. máj 2009

Lenka odkiaľ ste objednávali ten nábytok? Je fakt krásny.

angelos
6. máj 2009

dnes som spala do 10! 🙂 to sa mi uz davno nestalo..a ani nestane,ked pribudne drobec.
nabytok je gazel.cz a objednali sme si ho v jednom nabytku v Trencine.a dakujem za pochvalu. 😉

lea3
6. máj 2009

Ty máš pre takéto veci fakt dobrý vkus... to je vidno aj na tých fotkách. Nemala si byť nejaká umelecká dizajnérka??? 😉

lea3
6. máj 2009

Takže do 10:00 😕 , len si to uži, už to dlho nepotvá... 😎 😀

karlatko
6. máj 2009

ahojte

konečne som si vás v klude prečítala , spravila som si kafe odkrojila zákusok a horsa na kona 😀 a pekne som si stihla prečítať vaše dlhokánske príspevky

L enka - dobrý príspevok , a vystižne si to aj ti napísala 😉

Radka - ani my sme nedávali odoberať, tiež ako Lenka som čo to počítala aj vela názorov si vypočula, aj s jedným Dr. som sa o tom rozprávala a tiež to nazval biznis nepovedal mi to narovinu, ale tiež hovoril že to nedávali robiť svojmu dieťatu............

Fotky krásne - Fikipko je šikovný majster aj dobré vybavenie má - veľkú lopatu , musíme ho zavolať na brigádu do Viesky taký šikula sa nám zíde 😀 😀 😀

Janka - teda na akej tatrovke ste sa fotili to musel byť Maťko v siedmom neb 😀 😀

Lenka - tak už si sama , len pekne odpočívaj , kávičkuj 😵

lea3
6. máj 2009

... teda nepotrvá... 😉

lea3
6. máj 2009

ahoj Katka, klobásky ste kúpili??? 😀

lea3
6. máj 2009

a inak, som Ťa dnes chcela pochváliť v Arkoši, len som na to potom zabudla, pri našich drobcoch... ako dobre vyzeráš, aj si dobre zhodila... som Ťa dlho nevidel naživo... 😉

karlatko
6. máj 2009

hej klobásy su kúpene , aj radu sme si dobre odstáli ale našťastie babulky boli dobré

lea3
6. máj 2009

... teda nevidela...
bože, dnes mi utekajú písmenká, ako to chcem rýchlo napísať... 😝

lea3
6. máj 2009

Jáj, Vám je hej, keď Vám ešte vydržia v kočíku... aj ja chcéééém... 😎

karlatko
6. máj 2009

o dakujem , dobre to padne ja ten pocit moc nemám ale nebudem vám oponovať fakt to dobre padne
a ja som chcela ti povedať že Adelka je stále vačšia a vačšia snej bude určite modelka

lea3
6. máj 2009

a musím pochváliť Lucku, ako krásne dnes zjedla miláčika sama s lyžičkou... 😵

Pre našu hviezdu je jedenie doteraz utrpenie, jedáva rýchlo a sama, len keď má rajčinu alebo surovú cibuľu... 😀

karlatko
6. máj 2009

Lei tie kočíkove časy už máme aj mi pasé, už ledva do mesta prejdeme 😢

lea3
6. máj 2009

bože, ona tak rýchlo rastie, ja len dúfam, že nebude mať 1,96 po tatinkovi... 😅 😅 😝

karlatko
6. máj 2009

aj u nás je rajčina hit,

lea3
6. máj 2009

Lenka, kde si zdrhla?? Dieťa doma nemáš, (teda jedno) 😀 , a asi si si išla zdriemnuť... 😀 😉

krajcatko
6. máj 2009

Ohladom odberu pupocnikovej krvicky. Doktor to tiez nazval komercnou zalezitostou. Ale dodal, ze nemoze a ani si nedovoli povedat ano, ci nie. Ak by sa nieco stalo, tak ...

Jeho zaver bol, ze pri prvom dietati by odber realizoval a pri dalsom uz nie.

lea3
6. máj 2009

áno, veď to si spomínala v Arkoši, že v tom nie je po tatinkovi.. s tou rajčinou... 😀 😀 😀

karlatko
6. máj 2009

a prečo nie , pozria ako sa ma dobre sklenažiková, horšie to bude z výberom frajera ale ked sa dostane do sveta problém nebude 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre