Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

karlatko
17. mar 2009

jani už som niečo pozerala z knižok ja by som si niečo objednala , napíšem ti , ked tu nebudem mať pomocníčku

dad1
17. mar 2009

a kde ste mi zmizli zas? 😀

dad1
17. mar 2009

katka - vam sa zidu,ked budete mat party o chvilku?

dad1
17. mar 2009

o chvilku bez otaznika predsa!!

karlatko
17. mar 2009

Dani s timi hračkami je to hruza- a ozaj v nedelu sme boli na výlete a jasne že aj po obchodoch, a kupili sme Karolínke hupačku, loptičky , ... a taktiež neodolala som oblečko , ako napr. klobúk ten je ozaj super zlatá je v nom len či to bude chcieť mať na hlave 😉
a kresliacu tabulku sme neobjavili pozrieme ešte tu v hračkarstve

karlatko
17. mar 2009

ešte že si to pripomenula, chýbaju na balony na party , tento víkend oslavujeme dedkovu 50. , potom moj tatino má narodky s Karolínkou v jeden den, potom krsný Karolínkyn a ešte som zabudla teta Matová ma 50. tiež tak tento mesiac len vyjedame a kilečka sa ukladajú 😒

dad1
17. mar 2009

ja by som chcel atiez lucke nejaky klobucik kupit,ale tu est enemaju taky tovar a potom pozriem,podla potreby.som zvedava,ako my budeme tento rok nosit v lete prikryvky hlavy,kedze vacsinou nemaju uvazovanie,predpokladam,ze budu stale dole.

dad1
17. mar 2009

no teda,riadne oslavy u vas. 😀 😀 normalne konkurujes lei.a ty sa o kilecka neboj,ved si ako prutik. 😵

karlatko
17. mar 2009

Dani aj ja som pozerala so šnúrkami , ale nič také nemali tak sme fakt zvedaví ako to budeme nosiť

dad1
17. mar 2009

u nas sa to tiez z oslavami roztrhne,ale mame to tak rozumne rozdelene,ze jedna oslava/jeden mesiac.a zacne to aprilom,potom skoncime az v decembri vianocami. 😎 aspon sa mame stale na co tesit-

karlatko
17. mar 2009

Karolínka dotlačila, idem ju prebaliť nech v tom neni 😎

dad1
17. mar 2009

a ja som aj zvedava,ze ci bude chciet okuliarky.v zime,ked svietilo slnko a odrazalo sa od snehu,ze sa zle pozeralo,tak si ich aj sama pytala,ale v lete uvidim,co bude stvarat. 😀
inak tomi pripomenulo,ze aj mne by sa zisli nejake nove slnecne skulky.

dad1
17. mar 2009

OK,tak ahoj kati,aj ja uz idem,o chvilku je cucik hore. 😵

karlatko
17. mar 2009

tak som na späť, teda nakladačka poriadna prekakaná až do pančušiek od včera máme zase riedku stolicu tak neviem či nejaké zuby sa ozývajú, však nič také nepapala nové čo by nás mohlo prehánať 😖
tak sme sa komplet prezlikli a ked som išla rytku umyť pod sprchu , že nienie - ako už vie čo nasleduje, sranda zachvílu si snou aj pokecám ako Lenka s Hankou

😉 😉 dani - aj škulky sme jej škušali , ale odmietala ich tak sme to nechali tak lebo aj tak nemali na nu boli jej trochu veliké, a ja by som tiež pristala na nové lebo teraz ako svietilo v sobotu tak som nemohla najsť staré a tata hned ma odhalil že to naschvál aby som si mohla kupiť nové 😀 😀 😀

aj ja idem , dočítam večer hádam, prestalo pršať , vybehli by sme aspon do obchodu nech máme aspon trochu čerstveho vzduchu

😝

radfi1
18. mar 2009

Ahojte, no tak tu bol teda riadny debat včera, to zase som tu niebola, tak preto, čo?????

dad1
18. mar 2009

ahoj radka,aj ja som tu.nahodne.

radfi1
18. mar 2009

Najskôr sa musím pochváliť, dostali sme od Ley včera krásne nástenné hodiny Krtko....no to bolo radosti, FIlipko je na ne patrične hrdý, hneď ich ukazoval Renci aj tatinovi, dnes dokúpim baterky a tatino zavesí......tak bude zase radosť...
aj ked sme mali kvôli nim aj hysterický záchvat. chcel ich nosiť po byte a ja som nechcela dovoliť, tak to ste mali potom vidieť moje pokojné dieťa, čo stváralo. ak by bol niekto za dverami, tak si myslí, že ho hádam bijem. taký plač spustil....toto mi začal robiť od nedele, veľké jedy a plače a ja som už z toho na nervy....dúfam, že to nie je už ten prvý vzdor, lebo to nemusím....ale som asi už aj menej trpezlivá, tak ma to hrozne vytáča.....musím sa kontrolovať, aby som ho naozaj aj nezbila......

radfi1
18. mar 2009

Jej, Danka, ahoj, o takomto čase som nečakala nikoho, chcela som mať taký pokojný samodebat 😀 😀 😀
samozrejme sranda

radfi1
18. mar 2009

Takže, Lea, ešte raz veľké díky....... 😀 😀 😀 😀

dad1
18. mar 2009

radka tak to ste mali vcera vesele. 😀 ale ved dnes ich zavesite a bude pokoj

radfi1
18. mar 2009

Ja sa sem nedostanem dnes tak skoro, tatino sa bude učiť a vraj pracovňa je na to najlepšia, no nevadí, mám dnes robotu, FIlipka som zaviezla už včera k babke a dedkovi. on je tam ako vymenený, stále bol pri dedkovi, aj sa parádne hral, ani si nevšimol, že som išla preč.
a ja budem pracovať.
už mám celú vecičkovú výbavičku ožehlenú - riadna hromada, to vám poviem, akoby som čakala dvojíčky - 10 body dr, aj kr., 10 dupačiek, 6 súpravičiek, 10 košielok, 10 svetríkov.....

dad1
18. mar 2009

jej,tak to mas dnes frei.potom sa stretnem u tej fontany

dad1
18. mar 2009

ja som sem skocila tiez len tak,lebo tata si zapol PC este pred odchodom do prace,tak som to vyuzila a nasla teba. 😎

radfi1
18. mar 2009

Dnes sa vrhnem na plienky, treba ich pretriediť a preprať a upracem skrine, nech to tam nejako logisticky uložím, aby som mala prehľad....
Danka, aby som nezabudla, nemáš náhodou biele štrikované ponožky, alebo také papučky...do pôrodnice potrebujem, mám len modré....
aj rozmýšľam, či mám do pôrodnice kupovať nové oblečko, mám toho naozaj moc, a veľmi zachovalé, pekné veci. Renča ma nabalila a my sme mali tiež všetko pekné 🙂
tak rozmýšľam, že kúpim až na krst.....ale možno dnes v meste sa inšpirujem....

dad1
18. mar 2009

a vybavicka je suprova,adamko sa moze tesit na nu. a este musime doriesit tu stratenu capicku,mohla by som ti ju dnes kupit v detskom,musis si len vybrat,lebo ja netusim,ani ako vyzerala. 😕

dad1
18. mar 2009

radka mame, jasne,hned ti poziciam,dojde sestra a vylezie na stolicku,lebo to mam hore v skrini a nedociahnem a posunieme ti ich.

radfi1
18. mar 2009

Jasne, stretneme sa, aspoň nebudem doma vyrušovať......
a už som sa rozhodla, že objednám teda samolepky na stenu Krtka, ked už máme aj hodiny. našla som aj nejakú pani na MImibazáre, čo tie nálepky vyrába a sú krajšie ako na tej netovej stránke. len ja som jeleň z toho objednávania na mimibazari, potrebovala by som odbornú pomoc pri tom. aj tie drevené písmená a doplnky sa mi páčia, ale naozaj sa v tom nevyznám....neviem, či neprepadnem Janku alebo Lenku, aby mi s tým poradili......
chcem mu to už dať dokopy, potom na také akože hlúposti nebude čas

dad1
18. mar 2009

este musim mrknut,ze ci je niekde na nete program minimaxu,mal by byt, tusim.lebo lucka vypytuje asi 2 rozpravky a neviem,kedy chodia,tak je niekedy sklamana,ze cely den ich nevdi.

radfi1
18. mar 2009

Danka, čo si šiši, ved ja neviem, či som ti ju dala, len ju nemôžem nájsť...a mám čiapočky také tie k súpravičkám aj dokonca jednu bielu štrikovanú, čo mu možno dám ešte navrch....ale tamtá bola dobrá....taká bavlnená a vrch bol flisový.

dad1
18. mar 2009

ano?tak to si vidis,ako si pokrocila,ked uz tam vies aj tovar najst na tej stranke,ja som stale este len tápala a nist som vyčumákovala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre