Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
24. mar 2009

Ja som bola pri Kajke v pôrodnici ohodnotená ako staršia prvorodička... tak horšie to už byť nemôže... 😝

dad1
24. mar 2009

aj dufam,ze niekedy ho mat budeme.

lea3
24. mar 2009

Ja nedúfam, lebo viem, že nie, sme sa dohodli, že stavať ani kupovať nebudeme, baby odrastú a ostaneme sami aj v tomto byte... 😉

dad1
24. mar 2009

no co ja viem, v septembri ma 32 rokov,tak dokial sa najdu tie baterky do mojich biohodin,ktovie kolko budem mat. 😀 😀 😀

lea3
24. mar 2009

Radšej, nech si ony potom zariadia, ako budú chcieť...

dad1
24. mar 2009

no ja som prave rozmyslala nad tym,ze stavat by sme mohli,predsa len lucka je este mala a aj pre nas by to nebolo zle.ja by som potrebovala mat pocit,ze mozem vyjst len tak do zahrady a byt na lufte,bez toho,aby som sla niekam prec z domu.

vy to mate ine,mate aj chalupu.

lea3
24. mar 2009

neboj, baterky sa Ti dobijú aj samy, keď príde vhodná doba, telo Ti začne tikať a už Ťa to nepustí...

dad1
24. mar 2009

lea,uvidime. 😀 😀 😀 sak nezapovedam sa.keby malo byt,tak od radosti urcite skacem. 😀 😀 😀 to som len machrovala. 😀 😀

lea3
24. mar 2009

jáááj, tak Ty ma tu 2 strany naťahuješ... no no no, ťažká macherka... 😅 😀 😀

dad1
24. mar 2009

keby som mala kam obcas vypadnut z bytu,tak o tom tiez asi nepremyslam.no ale sak uvidime,je kriza,ktovie ako to vsetko este bude.ale ako sen je to OK.

lea3
24. mar 2009

.... som to vedela... malá už kričí, tak ja sa lúčim, páááááááááááá

dad1
24. mar 2009

no,to je nevyhoda kona,ze sa nevidime,to by si uz davnejsie videla,ze sa tu rehocem. 😀 😀 😀

dad1
24. mar 2009

OK,papa a este pekny den.

radfi1
24. mar 2009

Ahojte, nenahralo mi magazín dámsky, tak som sem prišla juknúť, ale som naštvaná, akurát dnes rozoberali očkovania.
a tu aký debat zase bol.....
dnes sme boli porieť v meste Boba - Bystríka a dostali sme sa len do okolia Jednoty, tak sme vás nestretli a tak príšerne fúkalo, že na prechádzky veru čas nebol. zakotvili sme v Aztékovi na džúsik, tak deti mali radosť.
pozreli sme doma Nodyho a už pred jednou spal. teraz možno potiahne, začalo snežiť, či čo, mňa z toho picne....
a určite sem budem chodiť, aj ked budú dve deti. ale teraz volím radšej alternatíva spánok....
a baliť sa budem vo štvrtok....nakúpené mám, stačí do super tašky nasúkať....

dad1
24. mar 2009

cauko,si tu este?

dad1
24. mar 2009

radka,sak to dufam,ze sem budes chodit. 😉

radfi1
24. mar 2009

Janka Č. - tak aj vy už vzdorujete. o chvíľu nás dobehnú aj mladšie tiráčky... 😀
a vy ste boli vyšší ako my, myslím.....a Filipko sa nezdá, má takú atletickú postavu, ale ťažký je ako fras. dnes sa beťár stále ťahal za Renátou, lebo chcel ísť hopa, a veľa ho nevydržala niesť, ale ste mali vidieť ten jeho úsmev, ked ho zobrala.

radfi1
24. mar 2009

Jej, Danka, si tu?
Tak zajtra prídete? S lenkou som volala a hovorila, že ony môžu....

dad1
24. mar 2009

ja ti verim,ze teraz je prednejsi spanok.aj tak ta obdivujem,lebo ja som v 37tyzdni uz len fucala a pohybovala som sa len od PC k telke a naopak.

radfi1
24. mar 2009

FIlipko akosi pokašlieva, dúfam, že sa nenahltal toho vzduchu....

dad1
24. mar 2009

prideme,ma prist svagrova,ale do obeda ma este program,ide shopingovat.tak dofrcime.

radfi1
24. mar 2009

A všímaj, ja mám už 38!!!!!!!!!!!!!!!!

radfi1
24. mar 2009

Dnes som stretla tvoju svokru, zase ma chválila, ako dobre vyzerám, ona ma vie vždy potešiť, lebo ja ked sa na seba pozriem....

dad1
24. mar 2009

prave som nak to cumela,ze 38!!!ty koksooo.

dad1
24. mar 2009

netaraj,vyzeras uzasne.som ti hovorila,ze ty si taka prirodzena krasa.ani malovat sa nemusis.a tehotenstvo a ty? to je ako pre teba delané. 😀 😀 🙂

radfi1
24. mar 2009

no a neboj, ja sa tiež už ledva hýbem, som ako kačica.....
ale musím stačiť svojmu levíkovi....to je aj na niečo dobré....
ako sa volajú tie tabletky, čo treba pred pôrodom brať, si ich musím už kúpiť....

dad1
24. mar 2009

ja som moju svokru nestretla,asi sme sa minuli.boli sme kupit papuce v jednote a potom sme sa stretli s babami v arkoske.

radfi1
24. mar 2009

Danka 😀 😀 😀 😀 😀
Zrak mám sice slabší, ale nie až tak....akurát sme sa s Lenkou bavili, ako sa tešíme, že si niečo na seba pekné konečne kúpime....

dad1
24. mar 2009

arnica montana 9 CH (ch ako chmulo) 😀

dad1
24. mar 2009

a vy furt by ste len cosi kupovali,mas setrit,kriza je. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre