Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
3. feb 2010

tak, vierka, vsetko naaaaaaj.... nech sa rychlo das dokopy, ja si viem predstavit, ako to po cisaraku je... Alex...to je krasne meno, a miery ma nadherne...tak nech ste zdravucki...

ceresnicky
autor
5. feb 2010

Jakubko ma uz dva mesiace nechce sa mi to ani verit. hrozne to leti 😉

dneska som volala s Vierkou uz su na romingu s malickym a Alexko ze je velky jedak ze uz papa 60ml. to bude chlapina za chvilku 😉 😉

ceresnicky
autor
5. feb 2010

musim aspon cosi napisat nech tato tema ozaj nevymrie ☹

dad1
5. feb 2010

ahojky,janka mas moje myslienky,tiez som dnes chcela ozivit temicku 🙂

vsetko naj jakubkovi k vymesaciu.uz je 2-mesacnik,sila!

ja teraz ani nestiham prevracat listy kalendara.tiez s ami nechcelo verit,ze prvy mesiac roku 2010 mame uz za sebou,ved len toť boli vianoce.

vcera som sa stretla s vojtom,ukazal mi alexka na mobile,je to cela vierka,na fotke sa dokonca usmieval zo sna.krasne.a papa uz 60 ml??no supeeer,tak to ma vierka uz aj mliecko a to po cisaraku vraj byva neskor,tak to je parada.len tak dalej. 😉

dad1
6. feb 2010

vcera som pisala posledna,dnes prva.uz sa to tu pomaly stava mojim dennikom 😀

my sme sa dnes doobeda vybrali do lauga na rodiiny vylet/shoping.mam novu teplakovku adidas a supeer bundu (taku perfektnu aj na lyzovnie),mali super vypredaje v sportovych predajniach,tak som sa realizovala a lietala medzi regalmi.
lucka bola velmi dobra, vydrzala s nami lietat po obchodoch.tak sme jej aj darcek kupili - velku a malu metlicku s lopatkou.hrozne sa tesila,lebo u hanky sa jej take nieco podobne pacilo,tak mala radost,ze uz aj ona ma. potom sa vozila na vlaciku, hrala s detmi na tych smyklavkach,co maju v jednej kaviarni asi 1,5 hodky a my sme s milkom pili kavu a pozerali na nu.no paradicka.ani varit som nemusela,najedli sme sa tam.no velkaaa spokojnost dnes.

radfi1
8. feb 2010

Jej, super, tak Alexik je teda dobrý jedák!!!! ale nech len krásne rastie, ved aj Timejka je riadna babisko, tak nech ju dobehne....a naozaj super, že sa jej dá kojiť aj takej ubolenej. držíme palčeky, nech im to dlho vydrží.....
Danka, no tak paráda, že výpredaje, a ja som už tak dávno nebola v Laugu. tak ste mali super nedeľný výlet.....a na niečo je asi aj dobré, ked dieťa cez deň nespí, aspoň nemusíte rozmýšľať, ako to urobiť. a Lucka je už super partička do kolektívu, že 1,5 hodiny sa hrala, to je super....aj my sme tam minule boli a myslím, že odkedy to tam urobili, tak sa musí aj detský kútik menej využívať.
my sme si užili víkend v Tatrách, bolo výýýýýýýýýýýýýýborne.......mali sme krásny veľký apartmán s výhľadom na Kriváň, Jojo ma objednal na kozmetiku, manikúru, masáž, v hoteli bol super wellnes, sauny, bazény aj pre deti, tak sme ani nevedeli, čo skôr, aj sme vonku sa sánkovali, aj kupkali v hoteli. FIlipko bol aj v detskom kútiku - mali tam kuchynku, tak bol v siedmom nebi. srava bola priam famozna, tak veľká spokojnosť. síce sme nakoniec dopadli tak, že sme všetci spali v jednej posteli, ale naozaj nám bolo fajn. škoda, že to bolo tak krátko. cestu domov nám deti celú prespali, potom išli spať neskôr večer. ale im to nevadí. Filipko je už v škôlke a ja idem dať do poriadku náš byt troška, vybaliť a tak, no každodenný život.
teraz budem spomínať, ako sme sa mali a boli po dlhom čase rodinka spolu....
pa, Adamko jačí.......je v ohrádke a to sa mu teda veľmi nepáči už....

radfi1
8. feb 2010

A ozaj, chceli sme požičať FIlipkovi aj lyže, no neodporučili nám to, že nech vydržíme aspoň do 3 rokov, že ešte má šľachy vo vývine a mohlo by mu to ublížiť....

radfi1
8. feb 2010

A Filipko si rýchlo zvykol na hojno - včera sa naobedoval a pýta sa, že aký dnes bude koláčik????? 😀 myslím, že on mal zo všetkých najväčší zážitok, užíval si všetko naplno....

michaela2410
8. feb 2010

Radka a kde ste boli? Podla popisu typujem Permon?...My sa tam chystame na predlzeny vikend, ale bez deti... 😎

radfi1
9. feb 2010

Miška, to im nerobte, deti treba zobrať - 1. do 6 rokov sú zadarmo, 2. je tam detský bazén, šmykľavka, tobogán, 3. aj detský kútik je tam pekný, 4. vleky sú kúsok od hotela, 5. požičiavajú tam v hoteli aj sánky........

radfi1
9. feb 2010

A nechápem, ako si to uhádla, ja som to veru nepoznala, ale všetci naokolo tuším áno

vierkas
10. feb 2010

ahojte,
tak sa vam hlasim, deti spia a ja som si konecne nasla cas a nakukla na konika a pridala fotky 😉

v prvom rade vam dakujem za sms-ky a velka vdaka Martinke, ktora mi vzdy podala vycerpavajucu odpoved, ked som nevedela do poslednej chvile co ma caka, velmi si ma povzbudila a urcite aj ukludnila este raz dakujem 😉 a samozrejme aj Janke a Katke ste zlate, ze ste na mna vsetky mysleli 😉

v pondelok 1.2. som uz vedela, ze zostanem v nemocnici, kedze som tyzden prenasala, dr. na prijme ma pozrel a samozrejme hned povedal, ze uz tam musim zostat a zajtra sa rozhodne, Alexik si pekne sedkal a este aj nozicky dal dolu, takze to bola jasna sekcia, hore ma vysetril dr. Jankovsky a ten mi hned povedal, ze rano o 8hod.mam byt pripravena na sekciu ☹ straaaaaaaasne som sa bala, nevedela som co ma caka, nespala spm celu noc mozno na chvilu som zaspala, ani lieky mi nezabrali, boli to velke stresy, ale zasa som si vravela, ze vela bab to zvladlo tak musim byt statocna a ved o chvilu uvidim malinkeho.Bola som nakoniec rada, ze som sa nerozhodla pre celkovu narkozu, sice som to vsetko vnimala co bolo stresujuce, ale ked som videla a pocula zaplakat Alexika tak som bola stastna, tatinko bol cely cas pri nom a potom este chvilu so mnou pokial ma previezli na izbu.

domov sme prisli v nedelu, tak sa pomalicky zotavujem, tatinko na pomaha je s nami doma, este som dost ubolena, ale kazdym dnom je to lepsie 😉
Alexik je velky jedak, v noci spinka celkom dobre kojim ho 2 krat, ale zato cez den sa nevie dojest 😵
Timejka asistuje pri vsetkom, ked maly spinka tak sa hrame, ale ked je hore uz aj je pri nom, musime davat velky pozor ona by ho len hladkala a bozkavala, musi si aj on zvyknut na jej hlucny hlas,lebo sa jej podarilo ho par krat zobudit
zlata bola, ked prisli za mnou do nemocnice utekala po chodne,uz ked nas videla z dialky a povedala, ze Alexik moj bracek a pohladkala ho, no krasny okamih, az sa mi chcelo plakat 🙂
doma to zvladala s tatinkom vyborne ani raz neplakala, ja som ju na to pripravovala, takze vedela, ze pojdem do nemocnice pre braceka 😉 je to uz velkacka

urcite sa este ozvem, majte sa krasne a pozdravujem 😉

radfi1
11. feb 2010

Vierka, tak si už šťastne doma, tešíme sa, že to tak krásne zvládate. určite si tie prvé okamihy užívate naplno a ked je s vami aj tatinko, tak o to viac. tak sa pekne šetri, aby si sa čo najskôr zotavila. som niekde čítala, že tá arnika sa môže brať aj po operácii na lepšie hojenie rán, tak skús to brať dalej.
a nemôžem sa už dočkať, idem kuknúť Alexíka.

radfi1
11. feb 2010

Jéééééééééééééje, Alexík je krásne bábo, naozaj a ako ešte buvká.....
a tá fotka ako ho drží Timejka, to je paráda, tak dôležito sa tvári...už je vidno, že je to veľká baba a berie sesterstvo dôležito....no, podarená.
a to sa mi nechce veriť, že si mala až také veľké bruško....

radfi1
11. feb 2010

My si užívame zase doma v trojke. Flippkovi v škôlke robia okná, tak ho budem mať doma ešte dalšie dva týždne minimálne. ale s ním veru nie je ani roboty veľa. dnes spal do deviatej. teraz Adamko buvá, ja som si s ním trocha zdriemla a F. pozerá rozprávky. ked sa A. zobudí chystáme sa von, no nejako sa tam rozsnešilo. doobeda sme to akosi nestihli - som varila, upratovala, potom sa mi nechcelo, tak som nechala malého spať doma a veru sme mali ísť, vtedy bolo celkom fajn.
poobede sa k nám príde hrať Lucka, tak nám zase pekne ubehne deň.

radfi1
11. feb 2010

Adamko má teraz také obdobie, že je len na mne zavesený. stále by lozil a chodil, dnes doobeda robil pri zaspávaní iné caviky a potom bola z toho pol hodka...teraz vyspáva.

snehuliacika
11. feb 2010

ahojte baby, prepáčte že vám tu tak vpadám, ale chcem sa spýtať, či neviete že kde a v novom meste dá chodiť na nejaký kurz angličtiny, alebo či nepoznáte niekoho kto vie anglinu a robí doučovania aj individuálne. ďakujem za pomoc a rady, by ste mi moc pomohli, pretože by som si potrebovala oprášiť a zdokonaliť sa v tomto jazyku dakujeeem za každučičkú infošku
prajem pekný dník

dad1
12. feb 2010

ahojky,

vierka oficialne ta vitame domka.malinky alexko je nadherny chlapcek a ty si velka statocnica.vsetko ste to super zvladli. 🙂 🙂

vcera na navsteve u radky bolo supeeeer, lucka aj filipko sa ukazkovo hrali, ani jeden raz sa nepovadili,my sme pokecali konecne.
mali sme sa fajn,radka spravila bombovu zemlovku.mnaaaam.

karlatko
13. feb 2010

ahojky

Vierka, aj my sa pripájame, si bojovníčka a hlavne skvelá mamina ,tešíme sa , že Alexík je dobrý papkáčik - chlapina

tvoj príspevok ma dojal aj slzička mi vyšla, Timuška je zlatá sestra. muselo to byť krásne ani vo filme uurčite niečo také nevymyslia . 🙂

Dani - tak vám je tak dobre , tuším zakaždým u Radky - musí byť dobrá hostitelka 😉

a u nás nové , zase sme od stredy chorý, je tomu týžden čo sme celkom boli fit len soplikovali sme a zase nanovo, mám rada zimu ale už nej je leto tuším , sme stále v bludnom kruhu dokola....
a začali sme spávať sami v postielke a dokonca sami bez uspávania čo doteraz muselo byť moje dieťa mi povie - mama pec, nono... tak len poslúcham čo si moje dieťa vymyslí na mna ale tento krát nás milo prekvapila a konečne sme sa tento týžden s Maťkom vyspali ako máme - ale je nám smutno sme si povedali ako si je teraz v tej posteli veľa miesta 😉 a nikto nás neokopáva (už sme si na to zvykli a chýba nám to) 😀 😀 😀

a ozaj zajtra pekného valentína prajeme

pekný víkend všetkým

my budeme dnes maškrtiť babina robí fánky mnam mnam ,

michaela2410
13. feb 2010

Tak ahojte...
My sme mali takto o tyzden uz brazdit svah v Oscadnici, ale nikam nepojdeme, od piatku mam doma Lukasa, ma KIAHNE. Tomas nie, ale urcite Lukas ked skonci, tomas nastupi... 😒

ceresnicky
autor
13. feb 2010

Ahojte

Vieri Alexik je krasne babatko a Timi velka sestra.Hlavne ze ste to vsetko zvladli a teraz sa uz len vytesujte ze ste vsetci styria spolu.

Miska tak to je smola ze si to zrovna takto Lukasko nacasoval. ale teraz su tusim kiahne v celom meste vo vsetkych skolkach. my radsej nikde do kolektivov teraz nechodime.

uz nech je jar lebo to obliekanie ma vazne stve. 😠

michaela2410
13. feb 2010

Ale ja som na druhej strane celkom rada, ze si to odbijeme teraz, lebo v lete by to bolo horsie...este aby to dostal aj tomas, nech mame pokoj

michaela2410
16. feb 2010

fuha, nasla som nas az na tretej strane!!!

martinano
17. feb 2010

ahojte
Vierka gratulujem este raz malinkemu je uzasny, nemas za co dakovat, ja rada.vsetko viem zuzka ma pravidelne informovala, daj vediet, ked budes mat trosku casu ako rastiete ako ste si zvykli a co velka sestricka tesim sa 😵
Miska tusim frcim s malym na slovensko ja by som chcela aby dostal kiahne nech si to odkrutime
Radka krasny oddych v Permove, vsetci mi hovoria ako je tam uzasne, ja viem bola som tam,ked este neprerabali, ufff to bolo davno, to bol este stary bazen, mozno sa niekedy vyberieme aj s malym
Janka uz som ti pisala,ale este raz vsetko najlepsie k dnesnemu sviatku 😵
Katka pisala som ti spravu na fb,ako citam aj ste ochoreli to mi je luto dufam,ze uz je dobre
Danka super si nakupila
Ja som bola minuly tyzden sama na slovensku len na otocku v pondelok som isla v piatok som uz bola naspat, dobre mi to padlo, prvy krat od maleho aj som mala strach, na letisku mi daval pusu papa mama, tak mi bolo hrozne,ale chalani to na jednotku s hviezdickou zvladli, bolo im vyborne vzdy mi vecer cez skype porozpravali co robili, no paradicka, ja som si isla trosku oddychnut,ale moc sa mi to nepodarilo, mala som toho tolko povybavovat,ze som ani nestihla vsetko.a na vyse som porusila aj navstevy lebo ten prechod z mrazu do plus mi nejako neurobil dobre, citila som sa hrozne,tak,ze na mna nieco lezie,ale na koniec som to vo strvtok vylezala a v piatok hura domov za chalanmi.

mirkaff
17. feb 2010

ahojte....a prepacte ze som sem vbehla.
prosim vas viete niektora z Vas o dobrej,sikovnej cukrarke v Novom Meste??tusim aj medzi vami tu bola jedna sikovna mamina ktora sa venovala peceniu,ak sa nemylim,budem rada ked mi posle IP. dakujem.

lea3
18. feb 2010

😝 ahojte Tiráčky a Tiráčence....

... som sa véééééru veľmi dlho neozvala, tak prosím buďte zhovievaví ku mne.... 😎

Dnes ma to donútilo sadnúť k PC po veľmi dlhom čase, pretože si začínam hľadať prácu.... 😝 ale márne, zatiaľ, je to o ničom.... 😝 😝

tak som si tu trošku poprečitkávala 2 stránky, vidím, že koník nezanikol, čomu som veľmi rada, i keď ja dávam v poslendnej dobe radšej prednosť zoči-voči kontaktu... 😀

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vierka, veľké gratulácie k narodeniu Alexa, nech je zdravý a šťastný a taký šikovný ako jeho staršia sestrička.... 😀 ..... a krásne meno ste vybrali, aj moja sesternica má Alexa a je to nádherný a šikovný chlapček....

😉

Inak, u nás nič nové... vlastne boli sme na zápise, ako aj Viki a Lucka, všetko OK., pre vyjadrenie, či zoberú si máme prísť osobne medzi 3.-7. májom, takže tak....

lea3
18. feb 2010

... až teraz som dokukala fotky Alexa, je nááádherný, ako z katalógu... 😵
Vieri, a ako to zvládaš? Ešte som Vás nevidela ani vonku, tak asi nechodíte... inak som si vravela, že veru už dlhú dobu som Vás nevidela celý január ani febr. vonku, tak asi ste nechodili... no nič to, veď o chvíľu je tu jar a Tiráčky sa vonku postretajú.... 😀
Inak včera sme videli aj Karolínku v Supermarkete na Hájovkách, ako nakupovali s maminou, a dnes sme sa stretli po dlhom čase s Katkou a Anetkou (teda Anetka spinkala v kočiku.... 🙂 )

lea3
18. feb 2010

... a predsa máme niečo nové, ideme s Kajkou zajtra na horný strojček na Turú, takže paráda... 😅 no pýtajú si 160 e-čiek, takže tak....

Cez jarné prázky ideme od utorka do soboty na ĺyžovačku na Oravu, už sa strašne teším, máme tam prenajatý dom pre 5 rodín, bude určite super, len či sa neprizabijem na lyžiach, lebo už rok som na nich nestála.... 😅
Adelku nechávam u babičky, tá už sa nevie dočkať, sa mi strašne páči, ako sa Adelka často pýta, že chce spinkať u babičky, tak teraz si to užije... 😀 😀

A 6.3. máme veľkú oslavu vo Vinárni pod Kostolo, Kamil má 40-tku, tak tam máme 30 hostí aj disjocey tam bude, takže si užijeme tanečky, už sa teším, aj žranicu sme zajednali ako sa patríííí, mňammmmm.... 😀

lea3
18. feb 2010

som si to po sebe prečítala, píšem ako pako, samé vynechané písmená, tak sorry 😎 ... je to vidieť, že som už dlho nepísala.... 😝

lea3
18. feb 2010

Ahoj Maťa, veru máš to ťažké, takto lietať zo Škandinávie na Slovensko... dúfam, že Ťa nejaká chripajzna nezlomila, ale veď to hádam zvládneš, a keď budete mať prísť nabudúce, tak daj vedieť, nech sa stretneme!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre