Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
8. feb 2009

ahojky 🙂
mam len chvilku cas,tak vsetky zdravim a tesim sa,ze ste na kona nezabudli. 😵 vsetko som precitala,a chcem len povedat,ze lucka je tuk,tuk z najhorsieho von.uz jej chuti aj jest,len mliecne este nemoze.teraz zas cakam,ze moze prist realcia na to ockovanie,co sme absolvovali v stredu.kedze to moze zareagovat na 5-12 den,dufam,ze to vsak bude bez reakcie.
aj tata sa ma uz dobre,on mal tu 24-hodinovku,ten virus mu vyhnal teplotu na 39 st,no bolo to vesele.ale teraz je uz tiez OK.ja som to ustala,tak snad uz mame po vsetkych hnusoch a uz bude len dobre.
to iste zelam aj vam vsetkych.
babulky opatrujte sa a bruškandy nenamahajte sa. 😉 babatka v domcekoch nech pekne rastu a posluchaju.

krajcatko - my mame ehsanovu (myslim,ze vacsina tiraciek) a vrele odporucam!!!fundovana,priatelska,ochotna.velka spokojnost u nas.

katka1983
8. feb 2009

Danka to sa veľmi teším, že už je Lucinka na tom dobre 🙂 🙂 a snáď sa vám vyhne aj reakcia na očkovanie, keď už ste sa takto potrápili...super, že aj tata sa má už dobre 😉

Dani ja som na koníka určite nezabudla a ako ste predpokladali už mi chýbate, keď sme dlho neni v kontakte 😀 Ja som zase naopak rada, že aj vy na nás myslíte a nezabúdate 🙂

Danka K. ako sa inak mávaš? Dúfam, že fajn a že je všetko v poriadku, už sa ti to riadne kráti 😵 K tej dr. - sestra chodí tiež k ehsanovej a je s ňou veľmi spokojná a my už sme sa tiež u nej ohlásili 😉

Majte sa pekne, peknú nedeľu 🙂

radfi1
8. feb 2009

Ahojky,
krajčatko, my chodíme k dr. Munkovej, je na Kollára, čiže od vás na skok, čo je pri malých deťoch tiež veľmi dôležité, netrepať sa cez celé mesto, i ked máte aj auto.....
poradne máva v utorok a vo štvrtok od jednej do tretej - vtedy sa chodí aj na očkovania, t. j. nehrozí ti, že s malinkým postretáte choré detičky......
my sme veľmi spokojní, zatiaľ nás tiež nesklamala, vždy poradí, poriadne vyšetrí.....vysvetlí. napr. ked malý málo priberal na začiatku, radšej sme tam chodili na váženie a nenútila ma prikrmovať malého, čo niektorí iní pediatri veľmi radi presunú bábo na umelú výživu.....
tak už si len vybrať.....
tak pa

martinano
8. feb 2009

ahojky
aj my chodime tam kde radka,velmi som spokojna.

ceresnicky
autor
8. feb 2009

ahojte baby

tak ako pisala segra tak som pisala v sobotu dlhy prispevok a potom mi padol net, tak som mala nervy a uz som potom nemala kedy pisat. cely vikend u babiek na navsteve, tak si nas obskakovali, este nam nabalili aj na zajtra tak huraaa nemusim zajtra varit. mozem sa venovat synovi 😀

som rada Dani ze je Lucke aj muzovi uz dobre je to hrozne svinoba, taketo virusy, esteze ty si sa drzala, aspon ich mal kto opatrovat 😉 tak ako si napisala, nech nas len tie choroby obchadzaju a nech je uz J 😵 A 😵 R 😵 😵
uz sa neviem dockat, aj to obliekanie mi lezie na nervy, ked bol sneh tak aspon maly chodil domov z prechadzky cisty ale teraz dneska spadol a cely jak hnoj 😠

Danka K. my tiez chodime dr.Ehsanovej ako uz pisala moja segra a som s nou nadmieru spokojna, este ma nesklamala. 😉 uz sa ti to krati tak pekne oddychuj. 😉

radfi1
8. feb 2009

No, vám poviem, dnes sa Filipko dobre vyspal - spali sme do štvrtej. teraz má energie za štyroch, keby ste videli, čo bolo teraz u nás doma, až by vás hlavy rozboleli....len sa tešte, že máte dievčatá.....celý byt hore nohami, on celý spotený, čo stále behal, točil sa, jašil.....a to už vidím, že skôr ako o desiatej nám teraz nezaspí, ešteže ja som si schrupla, tak som čulá....
no a to som dnes aj sporák drhla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

radfi1
8. feb 2009

Janka, tú špinu teraz poznáme, Filipko každú chvíľu zakopne a je celý špinavý. velebím deň, ked som mu kúpila tmavú hnedú bundu, ktorú stačí pretrieť vlhčenou utierkou. ešteže ich vymysleli.....zajtra utekám dať opraviť zips na bunde, tak dúfam, že ešte vydrží také jemné počasie.....
Filipka dávam zase na prázdniny do utorka, už sa teším. najskôr dám do poriadku byt a potom budem leňošiť.
Dobrú noc....

ceresnicky
autor
8. feb 2009

ahoj Radka ja to velmi dobre poznam, Matko mal u nas vcera kamarata a tak sa blaznili, ze potom az plakal co spadol a buchol si hlavu ☹

ale on uz teraz spi skoro hodinu, tak mozes zavidiet 😝

ceresnicky
autor
8. feb 2009

no teda Radka ty sa mas ze budes mat zase klud bez maleho, ale zase ty teraz potrebujes oddych, ved sa musis starat aj o Adamka 😵

tak dobru noc a moc nepracuj 😀

lea3
9. feb 2009

Ahojky 🙂

Danka, to je super, že už je Lucke dobre, takže ste to prekonali 😉 a teraz už len doliečiť... 😉
a mala si v nedeľu dvoch maródov doma... no nič moc, ešteže mal Milko len dú 24-hodinovku. 😅

Radka, neboj, u nás si nohy vykladáme všetci, aby si si nemyslela, že nedovolím.... 😀 , aj jedávame v obyvke, keď ide nejaký film a nevieme sa od neho odtrhnúť... a Adelka jedáva pravidelne pri telke, lebo inak nič nezje... ja viem, zlé návyky, ale keď my máme stoličku obloženú všetkými hračkami, a ešte aj telka k tomu, len aby som ju zabavila konečne žula a prehĺtala.... 😖 bez telky hodinu aj pol jeme, a s telkou a hračkami 3/4 hodiny... 😖
Niekedy ma ide už šľak trafiť, tak v tomto sa teda podala na Kajku totálne... 😠

Dnes varím od rána divinový guláš, rozvoniava celý byt, už sa teším, mňam, .... 😎
Už som aj oprala 2 práčky od rána, mám zavešaný celý balkón aj sušák, boli sme v nedeľu poobede na chate vytiahnuť po Kajke veci, tak som zistila, že toho mám dosť, hlavne pyžamká, tepláčky, ponožky, tričká a le väčšinou na doma, aspoň nemusím nič kupovať.... 😉 , ale sa poznám, že keď príde jar a budeme chodiť po obchodoch, tak neodolám, ako vždy... 😎 😀 😀

V sobotu sme boli v Hradišti na Mor. na nákupy, išli sme hlavne kvôli lyžiarskym prilbám a okuliarom, ale mali to už všetko popreberané, tak sme nič nekúpili, ale stavili sme sa v Interspare a nakúpili sme zase potravín našlaka, vyzeralo to, ako keby sme tu nemali čo jesť.... 😀 😀

Tak ja zatiaľ končím, idem sa venovať malej, lebo mi začala vyťahovať na chodbe dáždniky a obuváky... 😠

radfi1
9. feb 2009

Janka Č., no tak teda závidím váš skorý spánok....to my ani za bába sme namali 😀 no keďže som chrnela do štvrtej a doma bol aj tatino, tak som to včera nejako prežila. a tatino aj kúpal, aj sušil, aj uspával, tak mi to bolo celom jedno, kedy zaspal. aj ked prekvapil a už 🙂 o pol desiatej spal. ale dnes už bol hore o siedmej. ja som ešte do pol ôsmej ležala, hovorím mu, ty ešte máš spať.....len sa rehotal na tom....

Lea, ty si inak akčná, ja ti tú tvoju energy normálne v dobrom závidím, ja sa akurát odhodlávam, čo začať robiť a asi vyhrá oddych na gauči 😀
To jedenie poznáme, ked chcem, aby sa Filipko najedol rýchlo, pustíme rozprávku a ide to ako po masle. a on už aj niekedy vyjednáva, skúša to vždy na tatina, že mu ani pusu neotvorí, kým nejde krtko 😀
a oblečenie....kopec mám objednaný z nextu, a dnes som bola v tescáči, tak som sa tam zase vyrádila trocha. obzerala som najmä malinkaté vecičky, ale som odolala a kúpila Adamkovi len ponožtičky, čiapočku a dečku......
FIlipko obišiel podstatne lepšie - rifle, tričko, bodyčká, ponožky. pyžamká....Jojo nestačil ústa otvárať, keď som to vykladala, že to načo toľko 😀 ale nekúp, ked je to v akcii 😀 😀 😀 😀

na zajtra mi dohodol brigádu, nech sa nenudím, budú sa meniť dvierka na kuchyni, lebo sa nám odliepajú....takže dnes sa mi ani upratovať neoplatí......
zbehnem asi do mesta pozrieť, aj ked tam nič nové asi nebude.....
pa

radfi1
9. feb 2009

A zase sa nám okosilo, tak sa dobre obliekajte, včera to už bola taká skorá jar, dnes teda prituhlo 😀

radfi1
9. feb 2009

Filipko chodí chudák v prechodnej bunde, ale má na tom aj vestu - hrubú a pod tým pár vrstiev, tak hádam nezamrzne.....

dad1
9. feb 2009

ahojky 🙂
ja prave ukladam krpecka,ale odskocila som si aspon pozdravit,este má totiz velku robotu s uspavanim kacic - uz ich ma 2 na spanie. 😀
radka a co su v tescu akcie ? to aby som tam vlítla,akcie su supeeeer. 😀 ja som presne rozmyslala ako ty a lea,ze terba sa predzasobit na jar,ale akosi sa nemozem k tomu dokopat a ani neviem,ze co budeme potrebovat.sa mi zda,ze toho mame dost.dufam,ze ked potom zistim,ze co mi chyba,nebude uz neskoro,lebo to tu uz nezozeniem urcite.zas by mi iste povedali,ze ide uz leto a preot jarne uz nemaju. 😀 aj keby bolo furt 13 st. 😅 😅
no hadam sa dokopem k tomu.bodyna sa zidu vzdy a ked ma daco osvieti,tak bude aj nieco ine.

my sme dnes doobeda boli s luckou na prechajde a vonku ani noha.normalne som bola prekvapena,ze kde zmizli tiracatka,ale asi sa vam nechcelo do toho vetra,co? 😒 ani mne by sa nechcelo inak,ale som musela ist nieco vybavit a do DM.tak prechadzku na dnesny den mame za sebou,po obede sa mi uz asi nebude chcieeet. 😀

dad1
9. feb 2009

inak ta viroza,co sme mali,nam opat vratila na povodny cas doobedny spanok.cize zo 6 hodin hore sme opat na 5-tich.co som happy,lebo apson chodime vecer spat v rozumnom case.napr.vcera lucka zaspala o 20,30 a dnes vstavala o 8,10. krasny spanok,co si viac mozem priat,ze? 😀 😀

dad1
9. feb 2009

idem si natiahnut kosti,potom vecer docitam. 🙂

vierkas
9. feb 2009

ahojte 🙂
som rada, ze sa ma Lucinka uz dobre a pekne spinka a hlavne, ze jej uz chuti papat 🙂
aj spanok sa jej upravil no parada 😉

Radka, ty sa mas opat si mozes uzivat chvilu pokoja a kludu doma, ale Ti to samozrejme doprajem a hlavne, ked si tehulka, ale aj tak mas obrovsku energiu a si stale akcna to sa mi jednoducho k tebe hodi 😀

malu som ulozila spat, my sme boli dnes doobeda u dr., ale ked som tam s Timejkou vosla, tak som hned hodila spiatocku, vela deti a hrozny vzduch a to som chcela len recept, lebo som jej cez vikend volala, Timejke sa na suske spravili vyrazky, najskor ich mala malinko a potom sa jej to zvacsilo, tak mi super poradila a dnes som len vybehla k nej po recept na masticku 😉 , ale uz jej to celkom ustupuju a sedave kupele ma velmi rada 😀 sedela by v lavoriku aj hodinu 😀
sestricka Zuzka nam recept doniesla von tak som bola rada, ze som sa tam nemusela zdrziavat 😉
Kajo, tiez chodime k dr.Ehsanovej, mame len dobre skusenosti, aj dnes prisli k nej s babatkom do poradne a zavolala ich inym vchodom /tym co chodi do ambulancie ona/ a isli do izolacky, aby nacakali medzi chorymi, tak to robila aj nam 😉

Danka, Radka,Lenka vo strvtok vam vyhovuje prist k nam? Alebo dajte iny termin, ved napiste 😉

zajtra by k nam mala prist Janka,c s Matejkom a Katkou tak sa na nich tesime 😉

idem sa konecne naobedovat a este nakuknem pa zatim

angelos
9. feb 2009

ahojte 🙂

Danka som rada,ze Lucinka aj tatik su v poriadku. 😵 tak vas vracacky poriadne potapili. 😒
aj Timejke sa vyrazky stracaju-paraaada. 🙂
nas nastastie ziadna choroba netrapi(klop-klop)nas jeduje 'len' ranne vstavanie o 5! 😠 😠 😠 a neda sa jej to nijak posunut...vstava o piatej,ci sa poobede zobudi o tretej,alebo o pol piatej..je to jedno.no otras.
teraz zaspavala hodinu a pol!konecne uz spi.a bude vyspavat zrejme dlho.uz nech chodi do skolky. 😀

Lea tak to som rada,ze aj vam trva jedenie hodinu. 😀 my sme dnes presne hodinu ranajkovali..a to zjedla take mizerne mnozstvo,ze Timejka by to zjedla za 5 minut.co uz narobim,hlavne,ze je zdrava. 😀

Radka tak zips sa predsa len pokazil... 😒 ale aspon,ze si dobre nakupila. 😀

Vierka ja mozem tento tyzden zatial hocikedy,tak sa prisposobim...ale ved som rozmyslala,ze minulotyzdnove stretko u nas absolvoval len Filipko,tak by ste mohli prist aj k nam. 😉

boli sme doobeda vonku,no strasna kosa...zabudla som kuk na teplomer a nestihala som sa cudovat...Hanka ani behat nechcela...musela so ju prehovarat.to sa u nej nestava...

umyvala som dlazky,tak sa idem natiahnut.

paaa

vierkas
9. feb 2009

Lenka, tak mozeme u vas stretko zopakovat, kedze sme minuly tyzden neboli kompletka a na ten dalsi sa teda dohodneme u nas 😉
tak kedy mame prist v stredu, alebo vo stvrtok?
Danka, Radka napiste kedy to vyhovuje vam 😉

tak Hanke sa spanok nepopravil? To vstavanie o piatej ☹ no teda neviem, ked pises, ze ste ju aj budili skor poobede a ani to nezabera, tak fakt uz len ta skolka 😀

radfi1
9. feb 2009

Ahojte,
hlási sa oddychujúca mamina....
bundu som oprala. ked som sa chystala, že no teda dobre, idem s tým do opravy, tak som to len tak skúsila zapnúť a funguje......neverila som, tak som ho zapla a odopla 10x 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
takže už bundička čaká na vešiačiku na Filipka a ja som sa ani neunúvala ísť von, pôjdem až zajtra. doteraz som si čítala.
teraz som robila obľúbenú činnosť, strihala etikety z nových vecí....ked som porátala, koľko som na ne minula, až som prekvapená zostala, tie eurá akosi viac nabiehajú ako koruny 😀 a to som teda naozaj len akciu kupovala.....(no ale to ja potom bez kontroly, sa vždy smejem, že to pre mňa vymysleli tie červené visačky, ja po nich skáčem ako býk)....

Vierka, tak to je super, že Timejka má rada sedacie kúpele, náš krpček by tam veru neobsedel....ked mal vtedy trampoty s cikulou, našťastie sme sa nakoniec zaobišli bez kúpeľov....ale Timejka, tá je zlatunká baba.....

Nám vyhovuje asi ten štvrtok....aj ked my sme si už návštevu u Lenky minuli, nie????? 😀 😀 😀 😀 v stredu už niečo máme....

Lenka, to ranné vstávanie, no nepoteší, len či to škôlka porieši????? ved som aj chcela Danke napísať, že niekomu sa naozaj žije a niekto musí ráno vstávať....ale čo už, keď každé to dieťa je iné, už ich tak musíme brať a zvyknúť si na to.....
ale babuľky, vážte si naozaj, že sa v noci dobre vyspíte a spíte do rána a vkuse.....to je normálne luxus......

radfi1
9. feb 2009

Ja som si tiež všimla, že Filipko chce viac behať, keď je teplejšie, to už by kočík ani nepotreboval. len to potom dlho trvá, kým sa niekam dostaneme. lebo stojí na každom rohu, oprie sa o každý výťah, 100x sa vráti späť, príp. uteká úplne iným smerom, ako máme namierené.....
začala som sa obzerať po tom skejte ku kočíku, normálne je to taký ojedinelý tovar....veľa sa toho veru nepredáva.

karlatko
9. feb 2009

ahojky maminky

prosím o radu, aké masielko ste , alebo používate pre drobcov na natierky 😉 vopred dakujem

idem trosku počítať čo ste napísali čo nového 😉

karlatko
9. feb 2009

tak dočítane , a sme radi , že je Lucinke lepšie to ste teda mali perné Danka, ešte že ty si taká bojovníčka a mal sa kto starať o marodov 😉
teraz je to hroza stími chorobami

zase sa nám veru o chladilo nech je tu už jar 😉 už ma to moc nebaví v týchto kosách po vonku a 2x sem tam idú aj starý rodiačia ešte že ich máme 😀

už tu mám pomocníčku tak končím, nedá sa mi písať
všetkým veľa zdravíčka a držte sa 😉

radfi1
9. feb 2009

Ahojky,
Kačena, ja som najskôr dávala malému ramu, alebo perlu, lebo sa mi zdalo, že z obyč. masla sa vyhadzuje....
teraz už používam len obyčajné maslo pre neho a syry - tie detské, a keď nemám, tak aj naše.....a priznám sa, že pomazánky nerobím.....mala som pár pokusov, tie boli odmietnuté, tak sme zostali nasucho.

martinano
9. feb 2009

ahojte
kacenka ja som minule matkovi kupila obycajne a s hrozou som zistila,ze ma strasne dlho zaruku,takze je to asi uplne jedno, co kupujem v zahranici, tak tam je to dobre klasicke s kratkou zarukou
my sme mali dnes taky oddychovy den, uzivame si tatinka
dobre sa shcladilo, brrrrrrrr
radka pisala so ti IP, pozrela si?teraz bol jeden na uvodnej stranke

m.p.
9. feb 2009

☹ holky chcela som z niekym pokecat ale dnes z nikym asi

radfi1
9. feb 2009

Maťka, žiadne IP nemám 😖

radfi1
10. feb 2009

Dobré ránko,
prvá!!!!!!!!
Sa mi píše, ked som sama 😀 to je neuveriteľné, koľko má žena času, ked je bez dieťaťa, to si potom len robotu hľadá, ešteže máme koňa. prelustrovala som burzu, ja tam teda nechodím, len som bola zvedavá, čo ľudia tak predávajú, možno sa potom na to aj ja vrhnem, človek sa aspoň zbaví vecí, čo mu netreba....
ale som prekvapená, ako to niektorí preháňajú s cenou.....
zatiaľ žiadna brigáda, chlapom sa asi hodiny pokazili, a ja som to chcela mať z krku, chcem ísť pozrieť, čo ponúka mesto na valentína.....

radfi1
10. feb 2009

Dnes som deň začala akčne, vyvetrala celý byt a nachystala si kôpky na pranie, už sa jedna perie, nech dobehnem Leu 😀 😀 😀 😀

dad1
10. feb 2009

ahojcek 🙂 druhaaa.
dnes sme sa tusim viacere rozhodli,ze chceme ist podla leinho vzoru. 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre