Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
2. apr 2009

no som tu,krpcek uz zalomil.

lea,miska - skore uzdravenie. 🙂

lea3
2. apr 2009

Dobre Jani, kúpim sirup... 😉

lea3
2. apr 2009

díki Dani, u mň ato také skoré nebude... ☹

michaela2410
2. apr 2009

tak tam to nepoznam 🙂

dad1
2. apr 2009

ano aj mne vravela,ze 100ky su uz malo.aj ked podla kil v navode by este malis stacit.ale nestacili oazj,dali sme ten sirup a ten nam vyrazne pomahal,aspon sme uz potom nemuseli davat tie zabaly.

mrbaby
2. apr 2009

Miska ahoj..aj tebe skore uzdravenie..nestiham reagovat poriadne...vcera ma Danka navnadila na francuzaky a mne sa tie zemiaky nechcu uvarit..a ja som taka hladna... 😢

lea3
2. apr 2009

už tu Adelka sedí na mne a nedovolí mi písať a stále plače, takže ja sa lúčim a majte sa krásne, snáď zajtra pokecáme viac...

dad1
2. apr 2009

miska,mozno este spoznas,ktovie nabuduci rok uz pokojne mozes ucit aj "malych" 😉

dad1
2. apr 2009

OK,lea,drzte sa a rychlo to zdolajte!!!

dad1
2. apr 2009

janka,ked chces rychly obed sprav si cestoviny.s tym nemas robotu. 😵

michaela2410
2. apr 2009

diky, dufam,ze ma to uz prejde, hoci kaslem stale rovnako, to nase vedenie v robote musi mat zo mna radost!, ale dnes mi dr. povedal, ze aj testy, co este skusal (nieco nove), su nastastie OK, tak neviem, co mi vlastne je!!! 😒

mrbaby
2. apr 2009

Lea, papa..

michaela2410
2. apr 2009

danka, ved ja ucim od tercie vsetko 🙂
okrem stvrtakov mam z kazdeho rozku trosku 🙂

mrbaby
2. apr 2009

Danka ale ja mam od vcera chut na francuzaky...a skor budem sediet tu ako sta pri sporaku..

dad1
2. apr 2009

miska je ked som nastupila do skoly,tak som hned po prvom tyzdni stratila hlas a bola som brutal chory,tieklo zo mna ako z krhly, a vypadla som na 3 tyzdne hned z roboty.a DR. mi povedala,ze si moj organizmus musi zvyknut na detsky kolektiv.ze tam na nas ciha kopec baciov,a tie na nas mutuju a mas aj tri rozne prejavy chorob potom naraz,no humus. 😠

dad1
2. apr 2009

ale ked si tym peklom s bacilmi prejdes,z budes OK.ja som bola potom za tych 5 rokov,co som tam ucila,chora uz len 2x. 😉

dad1
2. apr 2009

jani,mne sa dnes nechcelo varit,esteze mam od vcera.

dad1
2. apr 2009

miska,tak to mas pekny mismas,a uvazok mas velky.u nas baby v kabinete maju toho kopec.po tak vela hodinach v uvazku mi veru nie je smutno,tie mi nechybaju.

karlatko
2. apr 2009

ahojky

dočítam neskôr, nestíham po vás čítať , som rada že som vás tu zastihla na real debate 🙂

michaela2410
2. apr 2009

danka, ja si to uvedomujem, len ten moj organizmus tento rok strajkuje uz od jesene a mne to lezie pooriadne na nervy 😠

michaela2410
2. apr 2009

danka, ja sa praveze nestazujem, mam len22 hodin, super rozvrh, a vidis, takto si ho pres...iem doma ☹

karlatko
2. apr 2009

zdravím Mišku nová tiráčka 😉

lea3
2. apr 2009

Ešte som sem jukla, malej som dala čípok a leží a s Kajkou pozerajú Krtka (Radka dííííííík 😉 ),
no tak dúfam, že jej prejde tá teplota aspoň na chvíľu.. potom sa možno naje.

michaela2410
2. apr 2009

ahoj karlatko 🙂

lea3
2. apr 2009

Miška, aj ja Ti želám skoré uzdravenie, je to veru otras, keď dospelých skolí choroba, potom je aj tá starosť o deti horšia, ja som teda teraz riadne podráždená z každého hluku, a chúďa, Adelka je na tom tiež zle...

dad1
2. apr 2009

a neskusala si nasadit si probiotika,vraj tie na celkovu vycerpanost a stale chorby dobre funguju,lebo ocistuje imunitny system.

ahoj katka,uz si si porobila? 😉

karlatko
2. apr 2009

Lei stále ste chodrí - skoré uzdravenie, posielame kopec pozitívnej energie , budete ju potrebovať ked je takto krásne vonku a vy sa musíte liečiť

lea3
2. apr 2009

čau Katka

dad1
2. apr 2009

lea - u nas tiez konecne zacal krtko fungovat,ale len prve 2 diely z dvojky dvd. 😀

lea3
2. apr 2009

díki, veru my by sme potrebovali nejaký rýchly zázrak... 😉 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre