Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
20. feb 2009

ja som si ani katka nevsimla,ze si tu vcera vecer bola.ked som sa prihlasila,bol tu len rencin prispevok a potom som uz nekukala. 😅 to je v pohode,ze ste sa nestavili,ved ja som sa preto hned pytala,ze ci spite,ani sme nesli za vami,aby sme malu karolinku nezobudili. 😔 😵

ja som dnes stavala hore ritou,sa mi vselijake hovadiny snivali o mrtvych ludoch a take cosi a uplne ma to rozladilo,ze som bez nalady.najviac ma rozladili zaver,cele si to celkom nepamatam,ale bolo to take cosi,ze pred mojou smrtou musim este nieco dolezite stihnut,ale uz si nepamatam,ze co. 😠 no otras,a este sny zo stvrtka na piatok sa zvyknu plnit,tak dufam,ze nasu rodinu bude vsetko zle odchadzat.toto neznasam,ked si pamatam zly sen,radsej som,ked sa zobudim s cistou hlavou.

dad1
20. feb 2009

dnes by mi mala na doobednu vziat segra malu,tak ja budem upratovat,nech cez vikend nemusim.
pekny dnik,este sem nakuknem 😎

dad1
20. feb 2009

no ja cumiiim 😀 ,tu nikto ani napachol.babule co ste snehom zapadli. 😀

ceresnicky
autor
20. feb 2009

ahojte

prva sprava dna segra ma prietoky v PORIADKU 😵 😵 😵 huráááááá 😵
tak sme vsetci dobre drzali palce. takze este drzte v pondelok sa vsetko rozhodne. v pondelok pred velkou vizitou ide zase na prietoky a na meranie babatka a ked to bude v poriadku tak ju pustia domov.
dufame vsetci ze to tak bude, lebo uz si vytrpela stresu az, az. nech si este pekne pooddychuje doma.
budeme ju obskakovat 😀

Matko zaspal zase tak skor uz o 10:45 tak som sa najedla a poobede ked sa maly zobudi tak pojdem s Martinom za segrou. maly bude zatial s babinou 😉

ceresnicky
autor
20. feb 2009

Dani aj mne sa niekedy snivaju take haluze a potom som z toho nervozna cele doobedie 😠
inak ja tiez pozeravam ordinaciu a tiez sa mi zda ze to uz neni ono. hrozne to vsetko zamotavaju ako v Beverly hils uz tam chodil kazdy s kazdym 😀 ale pozeravam to stale lebo som tiez zvedava ako to dopadne 😉

inak vam vsetkym dakujem za gratulacie. Vieri ja som mala aj kolegu co bol narodeny 29.2 akurat bol o 4 roky starsi od Janka 😀 😀 a ten ozaj oslavoval len raz za 4 roky ale to potom stalo zato 5 dni nebol v praci 😀 😀 😀 😀

ceresnicky
autor
20. feb 2009

Jani to je na prd ze si chora, teraz je to este horsie ked su deti male lebo musis este aj okolo nich behat a nemozes oddychovat ako by si chcela, tak nech ste cim skor zdrave aj ty aj mala Viki 😉

andreao
20. feb 2009

Janka tak to je ozaj suuuuper sprava, stale som na nu myslela, urcite to bude v poriadku a v pondelok budu baby doma.
Drzim palce silnoooooooooo, a pozdravujeme ich.

Sorry, ze som sa sem zase zamiesala, ale musela som reagovat na Katku a Anetku.

ceresnicky
autor
20. feb 2009

ahoj Adi no diky urcite jej odkazem ze na nu myslite, ved ona tu pozitivnu energiu citi az do TN 😀 😀

mrbaby
20. feb 2009

Ahojte...
Mne sa dnes zije...mama si zobrala Viki od rana a ja beham hore dole po byte a odsuvam nabytok lebo dnes pridu striekat byty proti mravcom...tak to tu chcem mat vsetko poriadne vystriekane...a este pojdeme spat k svokre tak balim aj nase veci...tak mam toho hodne na robote..

Vcera sme vybehli k Dr. -tak Vika je uz OK 😵 a aj mne je dnes uz lepsie...Danka, dakujem za energiu.. 🙂

Katke a anetke drzime palce.uz to hadam bude vsetko OK... 😉

Idem este cosi popratat...budem online este nakuknem..

dad1
20. feb 2009

janka č. - paradna sprava,sa tesiiiim.nech je uz vsetko v poriadku,aby si katka uz vydychla a pripravila sa na velke finale. 🙂
inak ten tvoj muz sa vie teda narodit. 😀 😀 ja som to vcera nepostrehla,ten jeho datum.az teraz.je to sila.

janka b.- chvalabohu,aj u vas je to uz dobre.paradicka.som na teba myslela,ale zmakla si to ako vzdy.mama na jednicku. 😵 a to u vas robia take veci,ze postrek proti mravcom 😕 😕 😕 ,to je sila.u nas nic take nie je.ale sak my mravce nemame,tak na co by nam ich striekali. 😀 😀

ja teraz prehovaram lucinku,aby chcela spat,lebo bola so segrou vonku a uz o 11-tej jej na 10 minut zdriemla,a teraz sa jej asi este nechce spat,ale snad ju prehovorim. 😝 😀 som on line,len odsakukujem.

dad1
20. feb 2009

oprava -odskakujem 😀 😀 😀 dobre slovo som vymyslela. 😀

radfi1
20. feb 2009

Ahojky, si tu ešte?????

radfi1
20. feb 2009

NO, ahojte, tak sme sem aj my na chvíľočku prišli pozrieť, čo nové.
Super, že Katke a Anetke sa polepšilo, doma sa jej veru naozaj bude ľahšie čakať ako v nemocnici, bárs by aj ležala, ked ju bude mať kto obskakovať 😀 😀 😀 😀 tak sa z toho tešíme, Anetka je už pravá tiráčka bojovníčka....

Janka Č - dodatočne aj my prajeme všetko naj....hlavne, aby si vždy bola taká usmiata a spokojná ako doteraz - aspoň tak stále vyzeráš.....

Danka, ty si teda číslo, aj sny máš aké....to si zase niečo pozerala určite v telke, z tej ordinácie by to hádam nemalo byť 🙂 ja na ňu čumím tiež už len tak zo zvyku, aj som minule hovorila Jojovi, že ma to ani tak neberie...ale Gregora si rada kuknem 😀 a som teraz zvedavá, čo je s Kamilou - ved teda sme na tom s bruchami skoro rovnako 😀
Danka, ty si teda aj poupratovala, to ja už teraz čakám s tým na tatina, my už len s Filipkom varíme, perieme a žehlíme, na viac akosi nemám sily.
včera ma veru tiež tá vychádzka riadne zmohla - bolel ma chrbát opäť. ale malého zobrala segra von, tak som vylihovala.
dnes som si hodila tiež takú prechajdu a zase sa mi oči zatvárajú. FIlipko prešiel celé námestie, kúpila som mu veľkú plastovú lopatu na sneh, tak to bolo radosti. ja som čo to povybavovala v meste. aj F. bol riadne unavený a líčka mal úplne červené....lopatu si dal pri posteľ, ked sme išli spať 😀 a predtým zošrotil plnú misku polievky mliečnej.
idem sa aj ja natlačiť, dnes sú palacinky, som naozaj nevedela, čo uvariť, ale dnes sme mali už o deviatej obed prichystaný....

radfi1
20. feb 2009

Danka, a že online, to som zvedavá kde....

radfi1
20. feb 2009

Janka, ty si naozaj akčná, s chorobou nábytky odťahovať, to ja by som určite nechala na mangela....jasne, že ti antibiotiká nezaberajú, ked vôbec neoddychuješ.....ako matka 2 detí by si sa mala šetriť.... 😀
Knihy sú dobré, no naozaj je to pre staršie deti, no čo, budem mať darčeky pre F. bratancov, jemu potom niečo iné kúpim....

radfi1
20. feb 2009

No, nič, online sú offline, tak ja idem predýchať dnešnú dlhú prechajdu......
zatiaľ pa

dad1
20. feb 2009

ale sak som tu,len som musela ist na...a trvalo mi to doteraz. 😀 😀
lucka sa dala prehovorit,tak si idem aj ja dat slofik,to pocasie ma uspava.

mrbaby
20. feb 2009

Ahojte ste tu este niekto??

martinano
20. feb 2009

ahojte
ja som nestihala, takze ja s matkom zostavam zatial na slovensku,, v utorok ma cakaju vysetrenia,tak sme sa dohodli,ze to absolvujem teraz aby bolo vsetko ok.ja si to nviem predstavit ako budeme bez tatika a tatik zas,ze co bude bez nas robit, dnes hovoril.ae ked bude mat vela prace,tak bude vytazeny riadne.
takze katka ako si spominala,ze budeme randit beriam ta za slovo, u&z sa tesime, matko sa bude na karolinku skerit
radka porod vyzera nadejne 😉
to iste plati pre katku aspon na nu dame pozor, inak super sprava velmi vela ju pozdravujeme.
danka lucinka je perfektna a aspon sa s nou nenudis
janka super,ze viky je lepsie,ale ty oddychuj ako sa len da nech si skoro fit 😉

radfi1
21. feb 2009

Maťka, myslíš, že sa zdržíš tak dlho???? ja sa chystám rodiť v termíne.... A neboj, bez tatika to zvládnete, aj ked vám bude smutno, no predsalen nezostávaš celkom sama....
akurát dnes mi mm hovoril, že by sme si ešte nejaký výlet mohli spraviť, že v marci bude mať voľnejšie 😀 tak som zvedavá, či to moje bruško zvládne 😀
ja som už hore, vyprevádzala som si chlapa do školy. náš mládenec ešte vyspáva. dnes bol celú noc v posteľke, až 6,30 sa k nám vypýtal - povyškieral sa na mňa, že mami, mami, celý rád, že ma vidí, chytil mi ucho a zaspal....ktohovie, kde by som také uši zohnala náhradné, aby sa na nich upokojoval.....
ale včera sme boli tiež spachtoši poobede. ja som si ľahla za ním do spálne a on spal 3 hodiny v postieľke, bez prerušenia, čo je u nás rarita. tak sme zase vyspávali do štvrtej. ale večer spal už o 21,15 a to sme ani vonku neboli.....aj ked on nabehá aj doma pekné kilometre....

radfi1
21. feb 2009

Dnes to vyzerá na pekný, aj ked studený deň. pôjdeme sa pohrať pred barák s novou lopatkou asi. a možno pôjdeme aj k babke a dedkovi, to by som ani variť nemusela. a to by ma aj najviac potešilo... 😀

Vierka, neviem, či sa nám podarí takto sa stretnúť, tak by sme to mohli nechať tie papučky a zabudnuté veci aj na ten deň, ked k nám prídete...aby ste nezabudli, tento týždeň u nás......okrem pondelka mám zatiaľ diár prázdny 😀

radfi1
21. feb 2009

Prajem vám pekný víkend, užite si to spolu s rodinkami 😀

martinano
21. feb 2009

ahojte
pekny den zelam vsetkym, len na skok mam kopec roboty
radak asi sa zdrzim tak dlho,pretoze nas v zaciatkom aprila caka ockovanie, takze sa nam neoplati lietat kazde dva tyzdne co by tak vyslo, pretoze je uz koniec februara
tak uvidime, ozvem sa,ked budem mat viac casu

rencabv
21. feb 2009

Tak želám všetkým príjemný víkend. Práve som sa nejako zmobilizovala po prehýrenej noci na plese, ale asi som už po zenite, lebo som ako lopatou uderená. 😀
Danka, keď sa ti sníva o mrtvych je to dobré, tak sa nestresuj, minule to hovorili v dámskom magazíne, vraj je to niečo pozitívne v rodine, max. to ešte môže znamenať, že bude čoskoro pršať.
TAk Anetka si to už v TN obzrela, tak teraz nech si ešte chvíľku pobudnú doma a potom ju radi privítame 🙂
Radka dúfam, že si nemusela variť, veď taká opatera dieťaťa nie je na zahodenie aspoň si môžeš vyložiť nožičky 😝
Som šťastná, že ide večer, pustíme si s deťmi rozprávku a ideme do hajan.
Tak vám všetkým želám peknú nedeľu
papa

martinano
21. feb 2009

jej tu dnes nikto
nam uz tatikodcestoval,strasne pomesaci som bola s matkom samana prechadzke nam bolo smuto s tatikom je sranda.dnes asi nebude spat tatik je na ceste este ho caka kopec km, ja mam vzdy take nervy, hrozne, idem nieco robit nech trochu zamestnam hlavu.
prajem krasnu nedelu vsetkym

dad1
22. feb 2009

cauky,no konecne som sa sem dotrepala. 🙂 ja sa vzdy neuveritelne tesim na piatok,ze akoze uz vikend a ani si nestihnem vsimnut a je nedela vecer. 😢 😢

reni - to si my pobavila,ze ten sen moze znamenat stastie alebo dazd. 😀 😀 😀 som nevedela,ze to aj s pranostikami moze suvisiet.kazdopadne ale chvalabohu,ze je tam takato prognoza.
a ty si bola plesat? jeeeej,to by som si aj ja dala povedat,ale nas tata na take nie je.to sa nedockam. 😝 ale skoda,ja by som veru sla trsat.a veru ani ja nemam vydrz,ked nahodou 1x ponocujem,tak to rozdychavam aspon 3 dni. 😀

mata - tak vas tata uz isiel zarezavat?dufam,ze cesta dopadla OK.a neboj,ani nevies,ako vam to ujde.inak bola by sila,keby si bola radke pri porode.to by bola ina vymozenost! 😵 😉

katka g. - na zajtra na vas silno myslime,nech je vsetko v poriadku a idete uz domoooov!!!!!

inak dnes boli po obede u nas filipko s rodicmi,bolo fajn,ani sme sa nestacili cudovat,ako nam rychlo cas usiel.to je vzdy tak ked je prijemna spolocnost. 🙂 🙂

bru noc a uspesny start do noveho tyzdna.a hlavne ziadne choroby zelam!!!

martinano
22. feb 2009

ahojte
takk nas tata uz dorazil do norska, uzje domka vraj aj vybalene ma. strasne namchyba.
danka viem,ze to ubehne,ale je to tazke
myslime na katku dufajme,ze ju pustiadomkov oddychovat, mam kopec preklepov, mam pozicany pc od babky a akosi si nemozem zvyknut
pekny vecer vsetkym

dad1
23. feb 2009

bre ranicko 🙂
prave som sa zobudila,lucik este vychrapkava.kuknem z okna a 😕 😕 😕 😕 😕 .to je snehu,ani som nevedela,ze celu noc padalo.uz vidim ako sa mi bude "super" trajdat s kocikom. 😝 ale je to nadhera!!taketo pocasie ja mozem.
aaaaaa,uz pocujem lucinku.ze mama mnaaaaam.asi je hladna,bobeček. 😀 😀 😀
pekny den zelam.

matka - ja viem,ze je to bez tatika tazke,viem si predstavit.len som ta chcela trochu povzbudit. 😉

martinano
23. feb 2009

ahojky
danka dkujem velmi pekne si zlata
mna dnes skoro porazilo, ked so to videla trojkolku sme predali, ze uz tento rok tolko snehu nebude uuz pouzivame novy a s tm vv snehu hrozneeeeeeeeee, pojdeme von len pred domoma poobede potrebujem ist do mesta necham maa babke uvidime
pekny den

vierkas
23. feb 2009

ahojte,
krasny zasnezeny dnik, rano sme sa s Timejkou vytesovali a pozerali ako krasne snezi

vikend ubehol strasne rychlo, ale to vzdy, ked je dobre, sestra si teda riadne uzila malu, a ani na maminu si nespomenula, ked sa spolu hrali vobec som jej nechybala, ale to je dobre aspon jej ju mozem hocikedy dat......trebars aj na dlhsie
v sobotu aj v nedelu sa bola doobeda sankovat, riadne sa vzdy unavila, lebo poobede pekne spinkala 3 hodiny a my sme oddychovali tiez

dnes doobeda bola vonku, ved ako by to bolo, uz sa nemohla dockat a stala pri dverach, v jednej ruke lopatka a v druhej kiblik.....prisiel k nam moj brat tak isiel aj s nou von, ja som si aspon povysavala
malu som prave ulozila, ale uz pistala pri polievke, tak je zasa riadne unavena, ten snech ju uplne unavil

Matka, tak ste bez tatika
verim,ze vam je smutno, aj mne by bolo.....tak to dobre zvladnite a dufam, ze sa vonku uvidime

Radka, a kedy mame stretko u vas?

Janka, c a co Katka ako sa ma? Dufam, ze uz ide domov, strasne jej to zelame

poobede urcite este vybehneme na dvor sa hrat, treba si ten sniezik este poriadne uzit

Lea, ako ste sa mali na lyzovacke? Dufam, ze ste si dobre zalyzovali a poriadne ste si to uzili......urcite teraz vybalujes, peries, upratujes......tak ked budes mat chvilu tak sa tu troska zastav a daj vediet ako bolo

pekny den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre