Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
31. mar 2009

.... a ja zase, že dobrý vkus je otĺkanie Adel.... 😀 Radka.... 😀 😀

ceresnicky
autor
31. mar 2009

neboj Radka ved aj nasi zachvilku nebudu mat plenu a my vybehneme von na strojoch a potom sa uvidi 😀

lea3
31. mar 2009

Vierka nás opustila... tak ahoj, inak, aj mne dnes ide nejako spomalene...internet...

radfi1
31. mar 2009

Ja som aj dnes rozmýšľala, čo mu von nosiť, aby sa mal s čím baviť. lebo takto s Hankou len utekajú a jačia. ale mám silný dojem, že by som vláčila kopu harabúrd a on si aj tak chodil kade tade. a k odrážatku a všetkým pohyblivým strojom mu musím dokúpiť prilbu, on je taký zbrklý, že stále padá....

dad1
31. mar 2009

ahojte, tu aka to debata. 😎

lea3
31. mar 2009

Janka B. radšej nič nevraví, a porozmýšľa, ako sa ospravedlniť.... 😀 😀 😀 😀 😀

mrbaby
31. mar 2009

No, tak som myslela ze ma dobry vkus na motorone vozidla...a to otlkanie..dobre vies ze mam na to nervy... 😒

ceresnicky
autor
31. mar 2009

boze susede vedla tak huci telka ze ma to normalne rusi. co je hlucha

lea3
31. mar 2009

čau Danka, 100 rokov som s Tebou nekecala..... 😀

dad1
31. mar 2009

ja som u nasich a maju tu otras klavesnicu,tak mi to dlho trva,kym daco napisem.

lea3
31. mar 2009

Jani, ja viem.... veď sranda, nééé????

dad1
31. mar 2009

vcera som sa akurat pytala,ze co je s tebou lea,som sa o teba bala.

radfi1
31. mar 2009

Janka 😀 😀 😀 😀
Ok, aj ja balím, Adamko už protestuje, vraj hodina by aj stačila....
pa a určite sa uvidíme vonku častejšie, ked sa oteplilo. teda, mám ja toho času ešte.......
a mohla by som ísť pre VN, vraj ked sú sviatky, tak sa moc nestarajú- ja sa bojím hladu, smädu. a hlavne, aby tú kávu tam varili 😀 😀 😀 😀

lea3
31. mar 2009

jáj, tak to si Danka len na skok 😉

ceresnicky
autor
31. mar 2009

Dani aj my ideme poobede nasim bude tam Anetka 😉

dad1
31. mar 2009

aj ja sa uz nemozem dockat stretka,normalne som zacala dietovat,ze nech mozem potom vecer zhresit. 😀

lea3
31. mar 2009

Radka, neboj, káva bude.... 😉 tak sa maj pápá

radfi1
31. mar 2009

Danka, ty si dnes na prázdninách? Adamko musí odpustiť, musím aspoň pozdraviť...

mrbaby
31. mar 2009

Ved Vike to raz niekto tak vrati...len uz cakam kedy a kto...jak je krpata tak je utocna...potvora..

dad1
31. mar 2009

no radka,veru cez sviatky je to bieda.neodporucam,chodte radsej skor,alebo az po. 😀

lucka mi chrni na balkone,tak som sem jukla.

radfi1
31. mar 2009

Paaaaaa

ceresnicky
autor
31. mar 2009

cauko Radka

dad1
31. mar 2009

radka uz som sa zlakla,ze nas ani nezaregistrujes. 😀 som sa sem vnutila,lebo ze dnes budu jalita. 😀 toť moja dieta. 😀

dad1
31. mar 2009

pa radka

ceresnicky
autor
31. mar 2009

Jani 😀 😀 😀 ze utocna 😀 😀 😀 😀 😀

lea3
31. mar 2009

Jani, neboj, Adelka sa to od nej rýchlo naučí a to bude dvojka - Bonnie a Clyde... 😀

mrbaby
31. mar 2009

Danka, ahoj..som cakala ze dnes zavolas...a ty nist..tak som nevedela ze ci nieco surne nemate tak som isla sama..a momo nesklamal... 😉

dad1
31. mar 2009

lea - myslis,ze budes v piatok uz OK.mohla by si,dame medecinu nejaku,hned zabudnes na bolesti. 😎

janka c. - tak anetinku pozdrav aj katku.tiez by mohla nieco pisnut. 🙂

dad1
31. mar 2009

janka b. - najskor som povodne aj chcela ist do arkose,ale segra ma prehovorila,ze v tej komunistickej obuvi maju 50%ˇzlavy,tak sme boli shopingovat.mam nove prechodne slapky.

mrbaby
31. mar 2009

Tak na jalitka by som sa dala ukecat..uz tyzden na ne myslim..ale odolavam..dnes mame zemlovku...to je sice daleko od jalit ale vramci setrenia treba spotrebovat vsetko co je doma... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre