Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
27. mar 2009

janka ten recept vyzera dobre. 🙂

dad1
27. mar 2009

cau radka 🙂
si este tu?
ja tu mozem byt len chvilku,lebo lucka ma otravuje 😎

radfi1
27. mar 2009

A ženy, začala som vážne rozmýšľať nad tými látkovými plienkami, oni sú teraz tak robené, že ako pampersky, teda, že sa lepia, ale treba ich prať, vraj stačí mať tak 20 ks, a vystačí sa s nimi celé plienkové obdobie, teda rastú s dieťaťom, lebo sú nastavovacie......
skúste mi povedať váž názor na to. ja by som sa možno na to dala, hlavne, ked vidím, koľko tých plienok vyhadzujeme denne. vraj to aj finančne je výhodnejšie. rozmýšľam nad tým, ked budem mať dvoch plienkáčov, že nám ani balkon nevystačí....
príp. či niekoho nepoznáte, kto to používal,......
dík......večer juknem reakcie......
pa a pekný deň

ceresnicky
autor
27. mar 2009

ahoj Dani

dad1
27. mar 2009

fii,radka pisala aj z kniznice,noo,to je uz ozaj zavislost a to stretko budeme mat vo velkom style.jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

dad1
27. mar 2009

cau jani,ani nestiham kukat,kto tu vsetko je.

ceresnicky
autor
27. mar 2009

Radka o takych plienkach som veru nepocula

radfi1
27. mar 2009

Ahojte, baby, ešte na real debat mám tak 5 minút......

dad1
27. mar 2009

radka ja som ti to vravela o tych plienkach,ze zaujimave to je.ale mne by sa nechcelo s tym paprat 😅

ceresnicky
autor
27. mar 2009

prave mi volala segra ze mala vazi 2430g, takze za 5 dni pribrala 220g, to je super, dr. povedala ze to naozaj necakala ze tolko priberie tak parada, sa jej doma paci 😉

radfi1
27. mar 2009

Janka, ja som zase pozerala dámsky magazín, a tam ma vždy na čosi namotajú.....aj to mám nahraté, dnes to chcem pustiť doma Jojovi, že nech si to rozmyslíme....

dad1
27. mar 2009

aj na koni mas taku temu,tam baby pisu o skusenostiach a musim povedat,ze vsetky su nadsene.

dad1
27. mar 2009

super janka,anetka ma krasne miery. 🙂 🙂

dad1
27. mar 2009

radka ved ked sa ti chce,tak to kludne skus stymi latkovkami.hovorim,ze vela bab si to pochvaluje.

ceresnicky
autor
27. mar 2009

ja tiez pozeram damsky magazin ale toto som nevidela

a stretko super, uz sa tesim 😉

radfi1
27. mar 2009

Danka, vidíš, tak sa tam potom pozriem, hod mi link, kým to ja zase nájdem.....
a jasne, že som sem musela ísť, ja by som do večera nevydržala, sa z toho veľmi teším, lebo už sa tak skoro nikde nedostanem, neprežila by som to, keby ste si v novom bare išli užívať bezo mňa 😢
ale som ich pochválila, že sa tam nebude fajčiť a že ked budeme spokojné, tak majú určite o zákaznikov postarané.....

radfi1
27. mar 2009

Anetka, paráda.......

dad1
27. mar 2009

a kazdipadne ochrancovia prirody taky krok len uvitaju. 😀

ceresnicky
autor
27. mar 2009

a kde je ten Jazz bar

dad1
27. mar 2009

pocuvaj ty si ako manazerka,hned si ich zmanazovala.ale je to fakt,ak tam nebudu hulit,mme o miesto postarane. 😀

radfi1
27. mar 2009

No, ved by som mala samozrejme aj nejaké jednorázovky....ale doma by sa to dalo používať, aj tak sa pri deťoch stále perie.....len si o tom naozaj musím zistiť seriozne info....najviac ma zaujíma teplota prania, lebo zase ja periem len na 40, tak aby do dvoch rokov aj nejako vyzerali tie plenky.....

dad1
27. mar 2009

aj v niketorych albumoch to baby aj vyfotili,viem,ze baba,co sa vola bihan,tiez take pouziva a ma ich aj v albume.

radfi1
27. mar 2009

Janka, je to v tej novej budove pri Považane, takže až tak daleko sa neposunieme.....

radfi1
27. mar 2009

Ok, diky, za pokec, letím domov,.....

dad1
27. mar 2009

no to neviem ako sa perie,lebo ja som to len zbezne citala.ale ked si das normalne do googla,ze latkove plienky susenosti,tak by ti malo vyhodit konkretnu temu aj na koni.ale kuknem ti to.len asi az navecer,lebo mi teraz tata obsadi asi PC

dad1
27. mar 2009

super kratky real debat.tesim sa.papa a pekny vikend 🙂

ceresnicky
autor
27. mar 2009

jajjj viem som to tam videla napisene ze Jazz bar len ma to nenapadlo.

ahoj Radka

ceresnicky
autor
27. mar 2009

ahoj Dani a pekny vikend 😉 zajtra ma byt pekne tak uvidime aj Anetka by uz mohla ist von ked bude krajsie 😉

mrbaby
27. mar 2009

Ahojte..
Konecne nam ide net...huraaa!!!
Ale ste tu toho popisali...ak nebudem ragovat na vsetko tak sorry...
Anetke velka gratulacia k mesiaciku a aj k vahe...domace prostredi robi zazraky...
Karolinke k roku vsetko naj naj...
Radka nme sa zda ze na www.nosime.sk maju tieto plienky...a vraj su dobre...ale mne by sa to nechcelo prat..aspon na zaciatku ked baby kadi do kazdej plienky a mat v kupelni okadene plienky namocene vo vedre..no neviem..skor by som sa zamyslala nad tym ze Filipka oducat od plienok..aby si mala doma len jedneho plienkaca...Ale ja som skor za papierove plienky..som mala pri Emke latkove a uz nikdy viac... 😝
Inac dneska je celkom pekne vonku...snad uz bude len teplejsie a bez dazda...
Lea, Mata..skore uzdravenie prajem..
Danka zohnala som DVD ELMA...v cechach..tak som zvedava ci mi to poslu aj na slovensko...8DVD za 336KC celkom dobra cena...

vierkas
27. mar 2009

ahojte 🙂
tu sa toho popisalo, ale aspon som v obraze 😀

Karolinke zelame vsetko najlepsie k 1 rocku, vela zdravicka a nech robi rodicom len samu radost, krasnu oslavu a tesime sa na foto 😵 😵 😵

Anetke, gratulujeme k 1 mesiacku a teda krasne pribera.....len tak dalej 😵 😵 😵

Lea, Matka prajem skore uzdravenie a taktiez aj Matejkovi nech prejde soplik, aby mohol navstevovat svoju sestranicku Anetku 😵

tento tyzden neuveritelne rychlo ubehol, v stredu u Radky bolo super, deti si cim dalej tym lepsie na seba zvykaju radost na ne pozerat a aj sa vzdy riadne unavia a pekne poobede spinkaju 🙂
vcera sme boli u Lenky, ani sme pomaly nevedeli, ze mame deti a vklude sme poklabosili a vypili kavicku 🙂

dnes doobeda sme isli von na ihrisko, bolo tam dost deticiek, Timejka sa hned vrhla na hracky co boli v piesku, ale som jej ich povyberala a hrala sa okolo pieskoviska a prisiel za nami aj Oliverko 😉 aj si zahrali futbal, vozila sa aj na motorke celkom bolo fajn aj na chvilu vykuklo slniecko 😉

Radka, neviem ti z tymi plienkami poradit, myslim ze pohodlnejsie su tie co pouzivame 😉 ved Filipko uz ich dlho nosit nebude

pekny vikend

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre