• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

15. októbra 2016 
autor
@elenka.k Eli ale Ty si štíhla

@tosomja no a možno je problém že málo a zle ješ preto to nejde dole lebo to nie je dostatočne výživné a potom si telo odkladá do zásoby aj to čo nepotrebuje ako je ten rohlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja viem všetko ako mám robiť ale akosi som stále nezačala a pritom sama sebe ubližujem :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. apr 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris máš pravdu, ale brucho sa mi nepáči.
2. apr 2012 o 22:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris ako písala som to obrazne, že som len na vode a rohlíku :grinning:
Jem ráno, na obed a večer - normálne, neprejedám sa, nie mastné, nie veľmi slané, proste snažím sa zdravo stravovať...ale aj tak to na sebe nevidím...10 rokov som si držala jednu váhu a po pôrode sa mi to nakopilo a asi sa tým kilám pri mne páči, že nechcú odísť :sweat_smile: Keď aj schudnem jedno - dve kilká, tak o pár dní som tam, kde som bola. Takže nechápem a je mi z toho zle...Asi poviem mužovi, nech mi zaplatí liposukciu :grinning:
2. apr 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elenka.k tesim sa :wink:

@idris to su take okruhle trampolinky - a priemer je asi taky, ked sa postavis rozkrocmo .... ak pouzivate facebook, tak je tam skupina Jumping Trebisov (funguje kratko) .... tam je zopar fotiek, aby ste mali predstavu :grinning:
3. apr 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mj28 aj ja, ináč dnes sme mali pre svoje deti kukuč (to auto na ulici) nemohla som deti odohnať z okna.
@tosomja tú liposukciu chcem aj ja ,ale mn. sa vyhrážal, že dá rozvod ups :frowning2:
3. apr 2012 o 09:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, prajem Vám a Vaším rodinkám krásne veľkonočné sviatky, ženám veľa vody, chlapom dostatok vodky a detičkám pekné sladké "výslužky" :slight_smile:
6. apr 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja ďakujem, napodobne, aj všetkým!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. apr 2012 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris
@mj28
@tosomja baby kuk na foto z dnešného dňa :slight_smile:
9. apr 2012 o 20:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, zo zajtrajšej oslavy svokrovcov nič nebude - chorí sú, aj švagriná.
13. apr 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja rozmýšľam............ čo Ti na to odpísať, či super, alebo radšej to mi je ľúto, asi čo sa týka Tvojej švagrinej .
13. apr 2012 o 20:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k tak ja som rada, že nemusím byť s nimi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale aj ľúto, pretože sa necítia dobre, majú teplotu a svalovku - asi chrípka...hm...ešte dobre, že nám dali vedieť, lebo by ma šľak trafil, keby som tam prišla s malou a všetci chorí. Netreba mi domov doniesť chorobu.
13. apr 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja tak, tak!! moja je trošku ako keby nachladnutá - kýcha, ale nič strašné podľa dr. Keď to počasie :confounded: na nervy, zajtra ideme kúpiť posteľ pre malú, som zvedavá---- som chodila celý tt. aj v KE sme boli, ideme zajtra do MI merkury, dúfam, že tam bude toto, čo aj v KE
13. apr 2012 o 20:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k a akú chcete posteľ?
13. apr 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drevenú na nôžkach - obyčajnú, matrac, hlavne plus zábradlie, lebo sa otáča , bojím sa, aby nespadla, túto čo má je síce veľká, ale je to ako keby malý gauč roztiahnutý a práve na tej strane, kde spí je tá tvrdšia časť, takže už aj minule hovorila, že nedobre sa spinká na nej, že ju bolí chrbátik,
13. apr 2012 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!! tak a máme posteľ pre El, som zvedavá......... či bude - nebude chce spať pri nás. ------------- tá druhá je tá stará po zložení :wink:
14. apr 2012 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k tá drevená? Pekná je, jednoduchá, aj zábranu má, pozerám :slight_smile:
A nebude vám chýbať úložný priestor? Koľko stála?

Baby, ako sa máte, čo nové....nás včera trápila asi nejaká črevná viróza, Vikinka zvracala, ale dnes už pekne jedla a hlavne pije a nezvracia. Som rada, dúfam, že to tak zostane, lebo nechce sa mi behať k lekárke...vraj je nejaký vírus v meste - zasa...
Teším sa na zajtrajšiu zumbu a teším sa aj na nedeľu, lebo príde sestra z Anglicka a ja budem mať komu nechať moju bambuľku a trošku si oddýchnem.
Teraz má "žuvačkovú mániu" každé ráno jej musím dať žuvačku a do večera žuje a žuje :slight_smile:

Pekný deň vám prajeme s Vikinkou
16. apr 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja Úložný priestor - nebude chýbať, posteľ tá stará ostala v detskej, zatiaľ. Tak samotná posteľ stála 42eu (aj rošt) matrac 39eu a zábranu som kúpila tu v Lidli 20eu. musím letieť!!!!§zatiaľ pa
16. apr 2012 o 13:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k tak dobre ste kúpili, nech slúži čo najdlhšie...

To máme počasie, čo?
16. apr 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja ĎAKUJEM. ooo to počasie mi radšej nespomínaj - na nervy!! A malej je lepšie?
@idris ako sa mate?
16. apr 2012 o 19:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k :slight_smile: Malá sa konečne dala ako tak do poriadku - len mi ešte nechce jesť, bojí sa, lebo ju napínalo na zvracanie a teraz si stále dáva rúčku pred ústa a plače...takže ju nenútim, radšej jej dám len mlieko. A veľa pije...
...Ale od rána to chytilo mňa - bola som asi stokrát zvracať a hnačkujem, už mám také roztrasené črevá a žalúdok, že nevládzem ani žiť.

Peťo mi dnes pomohol, bol s malou, ja som teraz vstala, hoci to spanie tiež nebolo bohviečo...lebo sa mi strááášne točí hlava.
17. apr 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja ta čo to?? ale zvykne sa to u Vás častejšie?!! tak nech to rýchlo prejde, to je milé od mn. že Ti dovolil oddýchnuť! Aj Ty pi veľa- veľa vody.
17. apr 2012 o 16:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k tak už dlho sme nič nemali, ja som doteraz nebola nikdy chorá...odkedy máme Vikinku, tak vkuse od nech naberiem - ale lepšie ako by ona mala trpieť dvakrát toľko (keby nebola vôbec chorá, to radšej ja)...
Hej, je to od neho milé, aj teraz ju zobral vonku, hoci fúka vietor.

Tak som sa tešila na zumbu, ale nemôžem ísť - lebo budem tancovať na WC :confounded:
17. apr 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja radšej sa lieč, aj ja som mala ísť na trampolínu, ale dostala som M-ko, a od kedy som si dala teliesko ju mám strašne silnú, tak som radšej nešla :frowning2: tak skoré uzdravenie, počujem mn. púšťa vodu - ide sa kúpať a deti tak čo chvíľa naskáču, musím ich ísť rýchlo nakŕmiť..... pa
17. apr 2012 o 17:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k hehe, aj ja by som skočila do vane, ale máme sprchovací kút, hoci ten vysoký s vaničkou, ale to už nie je ono...
17. apr 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja veď to... teraz budeme prerábať kúpeľňu a mn. má prehovára, pre sprchovací kút - ja: v žiadnom prípade!!! aj preto. Vieš koľko krát v noci si dám super horúci kúpeľ, taká pohoda, aj deti kúpem naraz dvoch a bojím sa, že z takej by mi vypadli.
17. apr 2012 o 21:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k tak vypadnúť by nevypadli, lebo sú aj také vaničkové kúty - asi 60tka na výšku (takú máme my). Malá sa tam v pohode vyblázni, ale napr. manžel si tam už nesadne, má veľkú riť. O sebe ani nehovorím :grinning:
18. apr 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja dnes sme boli pozerať veci do kúpeľni, neviem, nejako ten sprchovací kút nemôžem! fakt sa bojím a čo riziko pošmýknutia?
20. apr 2012 o 22:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k Pokiaľ máte veľkú kúpeľňu, tak určite vaňu, my sme to museli riešiť kútom, pretože by sa nám tam nezmestila práčka.
Riziko pošmýknutia? - asi taký istý ako vo vani, my máme aj tú protišmýkovú podložku.
Som spokojná, ale niekedy by to fakt chcelo trošku relaxu vo vani s horúcou vodou :slight_smile:
Takže pokiaľ máte možnosť, tak VAŇU :slight_smile:
20. apr 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja tak tak niet na horúci kúpeľ pa
20. apr 2012 o 22:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nakoniec dobre, že som nebola s malou na oslave u svokry - boli chorí (čo kvôli tomu zrušili prvý termín), ale neboli doliečení a manžel hovoril, že sa tam "predbehovali" kto silnejšie zakašle, samé kýchanie, kašľanie, smrkanie...A to svokra povedala, že už im nič nie je. Jasné, aj ja poviem, že sa lepšie cítim, ale nevolala by som na oslavu a už vôbec nie deti.

Ale vraj bolo dobre, svokrovci sa potešili darčeku (lístky na Alexandrovcov), spievalo sa, tancovalo...
24. apr 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok