Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

lenulik15488
3. sep 2012

@tosomja No to je fakt divne, že škôlky už ani na paplony nemaju :( ja o tom prvykrat poujem veru... ale tak čo neurobime pre detičky nie 🙂? Ty si inak kde pracovala ak sa smiem spytať pretože som čitala, že sa planuješ vratiť do prace 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenulik15488
3. sep 2012

@tosomja No tak dochadzať do Ke z TV nič moc asi čo :(? alebo sa da v pohodke? 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenulik15488
3. sep 2012

@tosomja o to ti verím teda asi si budeš musieť hľadať prácu tuna v Tv lebo s malou to už je predsa len ine a ešte ked manžel pracuje na zmeny :(

tosomja
3. sep 2012

@lenulik15488 Ale tu nezarobím nič...

lenulik15488
3. sep 2012

@tosomja A mysliš , že v KE to je o dost viac? predsa ti treba aj precestovať nejake peniažeky a tiež si myslim, že su to nemale vydavky... Ale ktovie možno aj ja raz pôjdem pracovať do KE ak si tuna nič nenajdem ine... Len problem je v tom, že ja potrebujem prax chytit aj nejaku tu čo som mala na škole asi stačiť nebude 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenulik15488
3. sep 2012

@tosomja No ja som inak učiteľka tak snad si niečo najdem aj v mojom odbore... A zas ja neviem či to je o tej krase... Ale skôr by som povedala, že niekomu ani krása nepomôže ale to že ma nejaku znamost :D Ale pobavila si ma s tym pribehom so sestrou :D

tosomja
3. sep 2012

@lenulik15488 Bola by som rada, keby to bolo o skúsenostiach a šikovnosti...ale s mojou sestrou je to pravda....Ale zase ak mi dali šancu a ukázala som im, čo je vo mne, tak boli so mnou spokojnejší ako so sestrou...
Druhá sestra je už 8 rokov v Anglicku, ona sa učila od základnej na čisté, ani sa učiť nemusela, proste to mala v hlave 😀 Je z nás najšikovnejšia, čo sa rozumu týka, zase nie je modelka, má kilá navyše, a aha, nestratila sa, lebo jej dali šancu a nepozerali na krásu...Ale tam je to iné...

lenulik15488
3. sep 2012

@tosomja Takže ste boli 3 sestry ano 🙂? My sme dve sestry a sestra zatiaľ študuje na vyške momentalne ale ona sa nestraí ona ma jazyk taký že ona si miesto aj vyhovorí v práci :D Ale ešte troška počkaj užij si to ešte s malou kym je čas doma aj ked bude chodiť do škôlky lebo ak druhe neplanujete zabehneš kolotoč pracovny zasa velmi rychlo a bude ti to s malou chybat 🙂

angelblue
3. sep 2012

@tosomja awoj a môžem sa spýtať koľko sa platí za tú škôlku....lebo aj ja si chcem nájsť nejakú prácu alebo aspoň brigádku tu v Tv...nemôžem sedieť doma lebo takto sa žiť ďalej nedá... 😒 a určite napíš ako sa malej páčilo v škôlke....a ako to dopadlo v zoo???

angelblue
3. sep 2012

žienky máte niektorá skúsenosť s dr. Halapinom v Sečovciach????ďakujem za odpovede 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simba
3. sep 2012

@tosomja ahoj...a ako je to s tými perinami a obliečkami? treba ich? chcela by som dať malú k nim už v stredu....tak, že čo mám ešte nachystať. Dúfam, že sa bude adaptovať tak ako tá tvoja...🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simba
3. sep 2012

@tosomja a kolko má tvoja malá? moja má 2 roky a tri mesiace.... stredu skúsime asi len doobeda a potom uvidíme..všetko záleží od nej... a kde majú triedu? ta škôlka mi na prvý dojem pripadá ako také bludisko🙂

angelblue
3. sep 2012

@tosomja zlatá. 🙂 ....ďakujem...keď si niečo nájdem asi aj ja svoju budem musieť dať....uvidíme.... 🙂 super,že sa jej tak zapáčilo.... aspoň vieš,že je tam zatiaľ spokojná... 😀 je to strašné keď sa doma pozrieš a zrazu nemáš doma dieťa...taký hrozný nezvyk však??mne stačilo minule keď ju sestra zobrala vonku a už som nevedela čo robiť bez nej...tak keď ju mám doma tak ustavične na ňu musím dozerať aby niečo nevyviedla....ale myslím,že aj moja hoci ešte len 17- teho bude mať 2 roky by hneď zapadla..lebo aj dnes sme boli na ihrisku a vedela sa pekne hrať 🙂 a myslím,že keby videla spať ostatné deti aj ona by tak zaspala.... 🙂 už ju sice učím len tak,že si k nej ľahnem,najprv jej prečítam rozprávku a potom jej spievam ale niekedy musí povystrájať aby zaspala...už kojím len večer...a postupne aj to odstavím 🙂 a neboj zvykne si aj na stravu..keď uvidí ako papajú deti bude aj ona....len učiteľky na nu nesmú byť zlé.... 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenulik15488
4. sep 2012

@tosomja Ci kokso tak toto ti fakt len ťažko uverím , že si z toľkých súrodencov Vaša rodina je veľlmi plodna :D

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenulik15488
4. sep 2012

@tosomja Juuuuj tak to je super, že mala vôbec nemá problém so skôlkou 🙂 Len nech to tak aj ostane 🙂 maloktore detičky to tak preživaju ale možno aj preto, že nema surodenca sesterkin maly nechcel chodit lebo on ma doma bračeka a aj s nim sa može hrať :D A kde byva mamka, že sa vôbec nevidate? :( Moja byva na Spiši čiže to mame k nej dosť daleko tiež :(

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenulik15488
4. sep 2012

@tosomja Všetko zavisi aj od toho ake k nej budu ostatne deti a ake su tam učitelky predsa len dieta vyciti ak je niečo zle to je jasne... tak aspon mas mamku nablizku to je fajn 🙂 mala musi byt velmi rozkošna taka dvojročna v školke už :D a svokru mas kde ? 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
4. sep 2012

@tosomja Určite na nej spoznáš keď nebude niečo v poriadku, my maminy máme zvláštny radar a uvidíš,že zistíš ako zistiť či sa má dobre a je spokojná....poprípade sa aj spýtaj učiteľky či papala a či nemala nejaké problémy..ako vravíš je malá a preto by sa jej mali viac venovať... 🙂 ale neboj naučí sa všetko..aj hračky si sama vezme....bude dobre.... 🙂 lebo je šikovná a zlatučká ..

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
4. sep 2012

@tosomja zlatučká 🙂 aj to je pravda samozrejme ,že ti všetko nepovedia ale podľa mňa určite vycítiš či je malej dobre podľa správania sa doma.... 😀 keď bude plakať alebo niečo také a nebud e chcieť ísť do škôlky tak budeš vedieť,že má na to nejaký dôvod...ale pokiaľ chce tak to je dobre 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre