• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

15. októbra 2016 
@tosomja jasne mamiiiiiiii to poznam :slight_smile: :slight_smile: tak urcite sa jej tam páci :slight_smile: a má vela novych kamaratov... :slight_smile:
4. sep 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue no idem ja pre tú moju potvorku, už sa jej neviem dočkať :slight_smile:
4. sep 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja verím ti..potom napíš reakcie malej zo škôlky :slight_smile:
4. sep 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue Ona nechcela ísť domov, predstav si :grinning: Trikrát som ju volala a ona ma mala na háku :slight_smile: Manžel ju volal a ona nič. Učiteľka ju posielala, tak sa rozplakala, že ešte nedoskladala kocky, moja zlatá :slight_smile: Tak som ju nechala ešte trošku a potom už prišla, keď som jej povedala, že ideme na zmrzlinu :slight_smile:
4. sep 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja babika zlatá :slight_smile: no vidíš ako sa jej páči pri deťoch....určite sa o ňu starajú a obklopujú ju hračkami...a ako to potom bolo so spánkom???
4. sep 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue vraj hneď ako dopila mlieko, zaspala, ale musela dosť plakať, lebo mala až doteraz červené očká, také uplakané, nezvykne mať, aj keď dlho plače, tak neviem z čoho ich mala také červené. Ale páči sa jej, už si pripravila topánočky pred dvere, že ráno sa sama obuje :slight_smile:
4. sep 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja šikovná :slight_smile: no možno aj z toho,že sa nemohla uložiť plakala....tak zajtra jej pribaľ asi aj fľaštičku aby si potom poobede zas neutekala.... super,že sa tak teší :slight_smile:
4. sep 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tosomja ahoj..dnes som vás videla...čo sa deje? veď maličkej sa tam prvé dni veľmi páčilo....som ostala prekvapená , že aj takáto reakcia može nastať....uvidime ako sa ukáže moja...dnes už tiež poplakovala...asi sa to bude stupňovať ....ale asi to chce na nich ísť pomaly ....
6. sep 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simba Ahoj, neviem, čo sa stalo, ale od včera čo sme prišli zo škôlky, tak vkuse plakala, len pri mne sa držala, vôbec som sa od nej nemohla pohnúť. V noci nespala, len vykrikovala mama neee, mama neee, až sa jej zastavoval dych. Niečo hrozné. Ráno som ju obliekala a ona sa až triasla. Išla som s ňou dnu, hrala sa, ale musela som sedieť pri nej, odišla som za dvere a už bol plač, ale taký, že ju nevedela utíšiť, tak som ju brala domov s tým, že ešte nie je zrelá na odlúčenie na celý deň. Asi dám odklad na tri mesiace - aj tak nejdem do práce, tak budem sa jej venovať. Aj teraz som mala čo robiť, aby mi vôbec zaspala - tu spí pri mne, trhá sa zo spánku a vždy kričí mama neee. Nechápem. Tak sa tešila, veď utekala hore po schodoch, dobre nohy nepolámala, nechcela ísť domov...a teraz. Musím to predýchať. Ale pre mňa je to niečo strašné, ešte nikdy som ju nevidela tak zúfalo plakať.
6. sep 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru..tak teda daj jej cas..mozno aj my takto skoncime nakoniec...ale asi bolo teraz na nu vela..ona tam aj ostavala uz spat? uvidis ked sa trocha mala ukludni tak mozno este skusite ist do skolky..a ked nie tak nic jej neujde....mozno nieco zazila v skolke co jej tak utkvelo v pamati....ale netusim, ze co. by to mohlo byt...
6. sep 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja práve som na Vás myslela, možno @simba má pravdu, s tým, že niečo zažila a neskôr na to zabudne a bude dobre. Na to som myslela, že keby som dala môjho do škôlky, to by bolo plaču, veˇˇd on iba za mnou, aj keˇˇd niekde sme, za každým príde mrknúť, či som tam. Potom daj vedieť - ako sa mate a čo škôlka...
6. sep 2012 o 21:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k
@simba S manželom sme sa rozhodli, že dáme malej čas, nech zabudne na to zlé, neviem síce čo sa jej nepáčilo...možno len to, že som tam nebola...
6. sep 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja Juuuuuuuuuuj moja a nestalo sa niečo s detmi???možno,že ju niekto zbil alebo niečo také..neviem...a možno je ešte maličká a tie učiteľky sa jej nevenujú tak ako by potrebovala....zlatá aj mňa by trápilo čo sa deje a neskúsila si sa pýtať učiteliek či nevedia čo jej je??? :frowning2:
8. sep 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue pýtala som sa, vraj sa nič nestalo...možno to bude v tom, že potrebuje ešte pozornosť len pre seba, nie všetky deti rovnako dozrievajú...ale ešte včera v noci ju to držalo - nespala celú noc, len na mne :slight_smile: . Dnes sme boli v Ke za bratom, trošku na vláčiku sa odreagovať, zaspala ako Šípková Ruženka :slight_smile: Dúfam, že ju to už prešlo, zajtra snáď už bude dobre...

Ako sa máte baby, čo nové? Detičky ako?
8. sep 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tosomja nikdy nevieš čo sa stalo ani učiteľka nemusí vidieť konflikt medzi deťmi a je to, Viky je ešte maličká . A dali ste ju do jaslí či do škôlky ? Verím že po 3 mesiacoch sa to posunie, zabudne , bude vyspelejšia, a možno sa aj do Viky dozvieš čo sa stalo. Ja to súdim podľa Milky ona mi nikdy nevie povedať čo sme v daný deň robili, ale po 3 dňoch, keď to má asi všetko spracovane, tak mi povie presne daný deň a všelieka detail .

Inak Ahojte ako je v meste, čo je nového v Trebišove ?
8. sep 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja my sa zatial drzime statocne v skolke...mala mi tam piatok uz ostala spat a ja cela nervozna, ze nikto nevola zo skolky som tam isla pred pol tretou, ze ked by plakala nech ju radsej vezmem...a pridem tam a ona si tam sladko spinka aj s ostatnymi detmi...a ucitelka , ze dokonca ani jedina slzicka nepadla...som ostala v soku....musela som si spravit este na pol hodiny program a az tam som isla pre nu...:slight_smile: keby jej to takto chcelo aj vydrzat....
8. sep 2012 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja ja si tiež myslím,že také dieťa potrebuje viac pozornosti ako väčšie....a možno tie učiteľky nestíhajú všetky deti a tak ani nevedia čo sa stalo....ona je ešte malinká a preto by sa mali viac sústrediť na ňu....ale snád už zabudne....neviem....my máme s našou malou ten problém,že keď mala 8. mesiacov boli sme s ňou na alergologiu a sestrička jej brala krv 10 min. z rúčky....a od vtedy sa tak bojí lekárov,že až :frowning2: ešte len vojdeme k Halapinovej do ordinácie a už neskutočný plač a triašky zo strachu.... :pensive:
9. sep 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris určite mi to povie, verím tomu, aj teraz mi vždy, ak ideme okolo, tak kričí mama nieee :unamused:
@simba Nech vám to vydrží...som rada, že sa jej páči...
@angelblue Moja sa nebojí dr., rada tam chodí, lebo jej nič nerobí a môže si tam kresliť :slight_smile:

Inač baby, od včera mi Vikinka hnačkovala, je taká bledá, nechce papať, vlastne, čo spapala, to vykakala do 5 minút. Dnes kakala len raz také riedke, tak uvidíme, či jej to prejde, alebo pôjdem k lekárke, nech ju pozrie. Nič nezjedla nezvyčajné, možno teraz vychádza z nej ten stres zo škôlky...alebo už neviem. Nemá teplotu ani nezvracia, pije dosť, len tá hnačka.
10. sep 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja A nepapala nejaké mliečne výrobky???potom aj z toho zvykne prehánať..a najmä v teple....a ako je to teraz so škôlkou??už tam teraz nebude chodiť??? :pensive:
10. sep 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue nejedla, len pila mlieko....ale už je dobre :slight_smile:
Bude chodiť, ale má odklad na tri mesiace...ale teraz je veľmi bojazlivá, neverí mi. Stále pozerá, či som pri nej, nemôžem ani len navariť, musí sa hrať pri mne...Neviem, ako ju donútim ísť zase do škôlky, myslíte, že do tých troch mesiacov zabudne, že tam nechcela chodiť?...Mne sa veľmi nezdá, ona je múdra, veľa si toho pamätá, aj minule sme stretli jedného pána, ktorý mal malých psíkov a vedela, že ich mal...Predtým sme ho stretli možno pred pol rokom a aha, vedela, že on ich mal :slight_smile:
Nechce spať ani poobede, ani večer, v noci sa veľmi budí, plače, ak som pri nej ja, tak kričí tatiii, ak on, tak mamiii, ak obidvaja, tak sa chce hrať :slight_smile: - v noci!!! Strašné niečo...
Ak to neprejde, tak neviem, asi ju budem musieť nechať vyrevať, proste tam bude chodiť nasilu, alebo už neviem...proste si musí zvyknúť, že nemôže byť len pri mne...ale aj pre mňa je to ťažké
11. sep 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja Verím ti,že je to ťažké..tak predsa z niečoho musí mať strach.....niečo sa tam dialo..zo dňa na deň dieťa nemení nálady ani to či sa jej páči v škôlke alebo nie.... uvidíš nechaj ju teraz doma a naplno sa jej venuj....my máme hrozné problémy teraz s malou....je hrozne zlá...neviem či veríš na to že má "z očí" ale naša hej....neskutočne musím s ňou niekam ísť lebo takto sa nedá...v živote nebola taká zlá....má neskutočné kruhy pod očami a stále len plače..zo sna sa mi budí v noci a kričí maaaaaaaaaamiiiiiiiiiiii bojíííííííím.... :pensive: ja už neviem som zúfala...u nej je problém aj v tom,že nechce mi nosiť na rúčke nitku alebo náramok..čo by pútalo pozornosť....a vieš všade kde s ňou pôôjdem je......joooooooooj aká je zlatá...to koľko má že tak rozpráva a podobné veci..a potom si nevieme poradiť... :pensive:
11. sep 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky v pondelok máme 2 rôčky..ani neverím ako rýchlo to zbehlo...poradte nejakú hračku na rozvoj motoriky..... :slight_smile:
14. sep 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angelblue pozri v dráčiku niečo, alebo ju tam zober a nech si sama vyberie. Na nás zaberá toto, lebo ak jej dám hračku, tak to berie, že som ju vyhrabala z jej "bordelu" :slight_smile: Ale ak si vyberie a sama dá tete predavačke, mamka zaplatí a ešte v krabici si to nesie domov - júúúj, to je radosti :slight_smile:
Prajem vám všetko najlepšie k narodeninkám, hlavne zdravíčka :slight_smile:
15. sep 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja ĎAKUJEME.... tak my sme večer boli v dráčiku...zobrali sme jej taký jeden hlavolam....veľkú magnet. tabuľu na kreslenie a fľašu minnie :slight_smile: behala tam ako pojašená..sme ju s manžýelom museli naháňať..všetko sa jej páčilo..ako keby bola v kráľovstve....ja idem teraz piecť cesto na tortu a zajtra naplním a ozdobím....aby zajtra cez noc postála v chladničke....drž pršteky nech sa podarí... :wink:
15. sep 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angelblue jasné, že sa podarí, a aj keď nie, tak určite bude chutná, lebo je robená s láskou :slight_smile:
Potom daj fotky z oslavy :slight_smile:
15. sep 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja Jasnačka,že dám :grinning:
15. sep 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence, co mam ocakavat u Pajtasa na vysetreni v 30tt? A ako je to s nastupom na matersku? Odchadza sa na 34tt, vsak? To znamena ze v praci koncim piatok v 33tyzdni tehotenstva? Je to tak? A este robi sa usg prietokov este u Pajtasa, alebo az v nemocnici?:slight_smile:
25. sep 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@chlpacik Ja som bola s kamoškou u Pajtáša tento mesiac a bola v tom 30tt. Robil jej klasické vyšetrenie zdola a ultrazvuk kde sa jej snažil povedať pohlavie tým jeho 50:50 :D :D :D Dostala kufrik pre buduce mamičky od sestričky a to bolo všetko o materskej sa nezmienim vobec ešte až potom na dalsej poradni sa to rieši vraj... Prietoky sa robia u Pajtasa posledny mesiac tehotenstva nemusiš chodiť do nemocky on ma ten pristroj v ambulancii platiš si zanho 3,50 myslim :slight_smile: Snad som ti nejako poradila :slight_smile:
26. sep 2012 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenulik15488 ahojky,no take 50:50 :slight_smile:)) to je cely on. Esteze sme boli na morfologickom, kde mi doky povedal, ze na 80%chlapec. Tak sa toho drzim :grinning: a to aky kufrik sa dostava pre bud.mamicky? no som myslela, ze uz aj o materskej sa zmieni, ved ked od toho 35tt sa chodi do nemocky, tak to uz by som nerada riesila v praci nejake veci ohladom papierov. Pokial by som zase sla do KE, ku tomu, co mi morfologiu trobil, tak by mi sice vsetko pomeral, stav plodu, plod.vody, prietoky, pripadne defekty, ale zase by som si zato platila neviem kolko, co povazujem za zbytocne :confused: Takze Teba teraz caka ten cukor, ze?:slight_smile:))
26. sep 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chlpacik A koľko ste platili za ten morfologicky v KE? My sme boli na 4D sono aby sme zistili pohlavie inak si neviem predstaviť, žeby sme to nevedeli do porodu :D Nie nechodiš od 35tt do nemocky načo by si tam chodila :D ked ozvy ti bude robit on :slight_smile: a do nemocky nabehneš predsa ked až budeš rodiť :slight_smile: Taky kufrik kde mas nejake letačiky taka knižočka tam je plienka a nejake vzorky kremikov a tak :slight_smile:
26. sep 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok