Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

angelblue
4. sep 2012

@tosomja jasne mamiiiiiiii to poznam 🙂 🙂 tak urcite sa jej tam páci 🙂 a má vela novych kamaratov... 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
4. sep 2012

@tosomja verím ti..potom napíš reakcie malej zo škôlky 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
4. sep 2012

@tosomja babika zlatá 🙂 no vidíš ako sa jej páči pri deťoch....určite sa o ňu starajú a obklopujú ju hračkami...a ako to potom bolo so spánkom???

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
4. sep 2012

@tosomja šikovná 🙂 no možno aj z toho,že sa nemohla uložiť plakala....tak zajtra jej pribaľ asi aj fľaštičku aby si potom poobede zas neutekala.... super,že sa tak teší 🙂

simba
6. sep 2012

@tosomja ahoj..dnes som vás videla...čo sa deje? veď maličkej sa tam prvé dni veľmi páčilo....som ostala prekvapená , že aj takáto reakcia može nastať....uvidime ako sa ukáže moja...dnes už tiež poplakovala...asi sa to bude stupňovať ....ale asi to chce na nich ísť pomaly ....

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simba
6. sep 2012

no veru..tak teda daj jej cas..mozno aj my takto skoncime nakoniec...ale asi bolo teraz na nu vela..ona tam aj ostavala uz spat? uvidis ked sa trocha mala ukludni tak mozno este skusite ist do skolky..a ked nie tak nic jej neujde....mozno nieco zazila v skolke co jej tak utkvelo v pamati....ale netusim, ze co. by to mohlo byt...

elenka.k
6. sep 2012

@tosomja práve som na Vás myslela, možno @simba má pravdu, s tým, že niečo zažila a neskôr na to zabudne a bude dobre. Na to som myslela, že keby som dala môjho do škôlky, to by bolo plaču, veˇˇd on iba za mnou, aj keˇˇd niekde sme, za každým príde mrknúť, či som tam. Potom daj vedieť - ako sa mate a čo škôlka...

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
8. sep 2012

@tosomja Juuuuuuuuuuj moja a nestalo sa niečo s detmi???možno,že ju niekto zbil alebo niečo také..neviem...a možno je ešte maličká a tie učiteľky sa jej nevenujú tak ako by potrebovala....zlatá aj mňa by trápilo čo sa deje a neskúsila si sa pýtať učiteliek či nevedia čo jej je??? ☹

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
idris
autor
8. sep 2012

@tosomja nikdy nevieš čo sa stalo ani učiteľka nemusí vidieť konflikt medzi deťmi a je to, Viky je ešte maličká . A dali ste ju do jaslí či do škôlky ? Verím že po 3 mesiacoch sa to posunie, zabudne , bude vyspelejšia, a možno sa aj do Viky dozvieš čo sa stalo. Ja to súdim podľa Milky ona mi nikdy nevie povedať čo sme v daný deň robili, ale po 3 dňoch, keď to má asi všetko spracovane, tak mi povie presne daný deň a všelieka detail .

Inak Ahojte ako je v meste, čo je nového v Trebišove ?

simba
8. sep 2012

@tosomja my sa zatial drzime statocne v skolke...mala mi tam piatok uz ostala spat a ja cela nervozna, ze nikto nevola zo skolky som tam isla pred pol tretou, ze ked by plakala nech ju radsej vezmem...a pridem tam a ona si tam sladko spinka aj s ostatnymi detmi...a ucitelka , ze dokonca ani jedina slzicka nepadla...som ostala v soku....musela som si spravit este na pol hodiny program a az tam som isla pre nu...🙂 keby jej to takto chcelo aj vydrzat....

angelblue
9. sep 2012

@tosomja ja si tiež myslím,že také dieťa potrebuje viac pozornosti ako väčšie....a možno tie učiteľky nestíhajú všetky deti a tak ani nevedia čo sa stalo....ona je ešte malinká a preto by sa mali viac sústrediť na ňu....ale snád už zabudne....neviem....my máme s našou malou ten problém,že keď mala 8. mesiacov boli sme s ňou na alergologiu a sestrička jej brala krv 10 min. z rúčky....a od vtedy sa tak bojí lekárov,že až ☹ ešte len vojdeme k Halapinovej do ordinácie a už neskutočný plač a triašky zo strachu.... 😔

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
10. sep 2012

@tosomja A nepapala nejaké mliečne výrobky???potom aj z toho zvykne prehánať..a najmä v teple....a ako je to teraz so škôlkou??už tam teraz nebude chodiť??? 😔

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
11. sep 2012

@tosomja Verím ti,že je to ťažké..tak predsa z niečoho musí mať strach.....niečo sa tam dialo..zo dňa na deň dieťa nemení nálady ani to či sa jej páči v škôlke alebo nie.... uvidíš nechaj ju teraz doma a naplno sa jej venuj....my máme hrozné problémy teraz s malou....je hrozne zlá...neviem či veríš na to že má "z očí" ale naša hej....neskutočne musím s ňou niekam ísť lebo takto sa nedá...v živote nebola taká zlá....má neskutočné kruhy pod očami a stále len plače..zo sna sa mi budí v noci a kričí maaaaaaaaaamiiiiiiiiiiii bojíííííííím.... 😔 ja už neviem som zúfala...u nej je problém aj v tom,že nechce mi nosiť na rúčke nitku alebo náramok..čo by pútalo pozornosť....a vieš všade kde s ňou pôôjdem je......joooooooooj aká je zlatá...to koľko má že tak rozpráva a podobné veci..a potom si nevieme poradiť... 😔

angelblue
14. sep 2012

Kočky v pondelok máme 2 rôčky..ani neverím ako rýchlo to zbehlo...poradte nejakú hračku na rozvoj motoriky..... 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
15. sep 2012

@tosomja ĎAKUJEME.... tak my sme večer boli v dráčiku...zobrali sme jej taký jeden hlavolam....veľkú magnet. tabuľu na kreslenie a fľašu minnie 🙂 behala tam ako pojašená..sme ju s manžýelom museli naháňať..všetko sa jej páčilo..ako keby bola v kráľovstve....ja idem teraz piecť cesto na tortu a zajtra naplním a ozdobím....aby zajtra cez noc postála v chladničke....drž pršteky nech sa podarí... 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
15. sep 2012

@tosomja Jasnačka,že dám 😀

chlpacik
25. sep 2012

Dievcence, co mam ocakavat u Pajtasa na vysetreni v 30tt? A ako je to s nastupom na matersku? Odchadza sa na 34tt, vsak? To znamena ze v praci koncim piatok v 33tyzdni tehotenstva? Je to tak? A este robi sa usg prietokov este u Pajtasa, alebo az v nemocnici?🙂

lenulik15488
26. sep 2012

@chlpacik Ja som bola s kamoškou u Pajtáša tento mesiac a bola v tom 30tt. Robil jej klasické vyšetrenie zdola a ultrazvuk kde sa jej snažil povedať pohlavie tým jeho 50:50 :D :D :D Dostala kufrik pre buduce mamičky od sestričky a to bolo všetko o materskej sa nezmienim vobec ešte až potom na dalsej poradni sa to rieši vraj... Prietoky sa robia u Pajtasa posledny mesiac tehotenstva nemusiš chodiť do nemocky on ma ten pristroj v ambulancii platiš si zanho 3,50 myslim 🙂 Snad som ti nejako poradila 🙂

chlpacik
26. sep 2012

@lenulik15488 ahojky,no take 50:50 🙂)) to je cely on. Esteze sme boli na morfologickom, kde mi doky povedal, ze na 80%chlapec. Tak sa toho drzim 😀 a to aky kufrik sa dostava pre bud.mamicky? no som myslela, ze uz aj o materskej sa zmieni, ved ked od toho 35tt sa chodi do nemocky, tak to uz by som nerada riesila v praci nejake veci ohladom papierov. Pokial by som zase sla do KE, ku tomu, co mi morfologiu trobil, tak by mi sice vsetko pomeral, stav plodu, plod.vody, prietoky, pripadne defekty, ale zase by som si zato platila neviem kolko, co povazujem za zbytocne 😕 Takze Teba teraz caka ten cukor, ze?🙂))

lenulik15488
26. sep 2012

@chlpacik A koľko ste platili za ten morfologicky v KE? My sme boli na 4D sono aby sme zistili pohlavie inak si neviem predstaviť, žeby sme to nevedeli do porodu :D Nie nechodiš od 35tt do nemocky načo by si tam chodila :D ked ozvy ti bude robit on 🙂 a do nemocky nabehneš predsa ked až budeš rodiť 🙂 Taky kufrik kde mas nejake letačiky taka knižočka tam je plienka a nejake vzorky kremikov a tak 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre