• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

15. októbra 2016 
@lenulik15488 @elenka.k ´dakujem za darček :slight_smile:
Malá ešte stále kašle, soplí, neviem, či ju ešte bolí hrdlo, ale ešte mi nechce jesť. Najhoršie je to, keď spí, vlastne, keď by chcela spať, dusí ju.
Zajtra ideme na kontrolu, ale asi budeme brať druhé lieky, lebo nevidím zlepšenie - až na teplotu, tú už nemá.
Príde aj svokra, zase po sviatkoch, jasné, veď musela uprednostniť druhého syna s manželkou, lebo by sa niečo stalo, keby nás zase neodbila slovami, že s nimi už bola dohodnutá skôr...Jasné, ak sme sa pýtali, či budú doma, alebo či budú mať návštevu na sviatky, lebo by sme chceli prísť, tak povedali, že budú doma sami...Ale malá ochorela, tak sme im volali, že neprídeme, že by mohli prísť oni, tak že dobre...a na druhý deň volali, že neprídu, lebo už dávnejšie boli dohodnutí s Peťovým bratom a jeho ženou. No dobre...Tak prídu zajtra, ale nebudú to šťastné a veselé...lebo im už poviem svoje. Už ma to nebaví, že nás stále strkajú na druhú koľaj a keď niečo potrebujú, tak nás hnajú.
Od Peťa som dostala 2 knihy, spodné prádlo :slight_smile: také krásne, ani som nečakala, lebo som myslela, že si netrúfa také kupovať, keďže sa nevie trafiť do veľkosti :grinning: No ale potešilo aj mňa aj jeho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dec 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja awoj tak naše sviatky prebehli v poho...až na to,že mne bolo celé sviatky zle.....ani sme nikde pomaly neboli....len u svokrovcov a u nasich....malá sa tešila...toľko toho zas dostala.....,že ani neviem kam to ja všetko dám.... :frowning2: ona všetkým otvárala darčeky a tak veľmi sa tešila....určite aj tvoja....a inak ako už je jej lepšie???dúfam,že áno....tak zatiaľ :grinning:
27. dec 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue Jasné, že sa tešila, keď otvárala darčeky, - tiež všetkým, najväčšia radosť :grinning:
Teplotu už nemá, ale kašle stále, dnes dobrala posledné atb. Tak zajtra ideme na kontrolu, už som myslela, že bude lepšie, ale prišiel večer a už zase kašľala, zase sa povracala od hlienov. Uvidíme, či nám niečo dá dr. :unamused:
Dnes boli svokrovci, ach - konečne je tu ticho, oni asi nepočujú vlastného slova, veď to sa prekrikujú, rehotajú sa pre blbosti, rozoberajú to, čo bolo pred 30 rokmi :sweat_smile: :confused:
Malá sa dnes zase tešila darčekom - oneskorený ježiško. Najviac sa potešila piškajúcemu chlapčekovi (bábika s pipikom) hehe. Celý byt mokrý, ešte dobre, že tam liala čistú vodu, lebo minule pchala do bábiky zemiakovú kašu :grinning:
27. dec 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja moja zlatá tak potom napíš ako ste dopadli u dr... a svokrovci nic nehovorili ze mala je chora???ved ked ste boli minule v KE tak jej nic nebolo...a teraz....mala si povedat ze to od tej druhej malej chytila....to poznam tie reci a neznasam to..uz to clovek pozna na spamat....my sme chvalaBohu ako tak zdravi...len soplime ale to je take debilne pocasie....no nasa este na take neprisla ako pchat zem.kasu do babiky ale ver tomu ,ze je riadne cislo.....a robi horsie veci..niekedy si myslim,ze mam doma chlapca :grinning: ale kazdi mi hovori ze radsej nech bude taka ako by mala byt taka,ze kam ju strcim tam bude ticho sediet... :pensive: tak sa rychlo uzdravte.... :wink:
28. dec 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue Tak malá berie ďalšie lieky, kašeľ jej vôbec neustupuje, soplí...včera večer sa zase pozvracala.
Hej, hovorila som, že to sa nakazila od nej, ale ona je iná...to nemôžeš pred ňou také povedať, lebo všetko obráti proti tebe :sweat_smile: Už som si zvykla.
Už sa teším, ako budú zase pindať, že neprídeme na Nový Rok k ním, malá berie lieky, môže sa jej to zhoršiť, nebudem riskovať a aj tak som radšej doma, ako tam. Nepotrebujem byť hore do rána a piť. Aj tak malá potrebuje spať a kľud hlavne. Tam by sa ani nevyspala a bola by zbytočne podráždená.

Včera som doma cvičila, juuj, akú mám svalovku. Malá opakovala za mnou, tak ma to viac bavilo, lebo sme sa pri tom aj zabávali. :slight_smile:
28. dec 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja taaaaaak skore uzdravenie...mas pravdu najlepsie je byt doma.....na Silvestra..pozries telku ..potom si pripijes..nikto do teba nehuci.....a dieta moze v klude hajat..a este k tomu ked je chora tak len to pekne vylezte.....to az tak velmi si sa napapala na Vianoce ze uz cvicis??? :wink: a nebodaj aj malá??xi xi
28. dec 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue ale vieš čo?...práveže som ani nejedla, šalát nemám rada, kapustnicu tiež, dala som si tak symbolicky na tanier, ochutnala som. Ale nemusím to. Koláče som tiež obchádzala, za tri dni som zjedla možno tri koláče - aj do čo som dojedala za malou :sweat_smile:
Zase mi meškajú "kramy", tak som pribrala 2kg, rýchlo sa nalepili, ale ťažko odchádzajú...
Malá tiež toho nepojedla, teraz jej nechutí, ona mala slepačiu polievku, zemiakovú kašu a rybu na masle. Napraskala sa jedine oblátok s medom.
28. dec 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja No konečne človiečik,ktorý nemá rad zem.šalát ako ja....ja nemám rada prakticky žiaden šalát okrem tresky... :wink: Ja som to tiež tohto roku neprehnala lebo každý večer počas sviatkov som blinkala :stuck_out_tongue_closed_eyes: klop klop aby som nezariekla teraz mi je konečne trošku lepšie....a čo máš nejaké problémy s kramamy či aj ty sa pridáš ku mne a budeš 2x mamina???naša nejedla kapusnicu...iba zemiaky s rybkou a trošku bobaliek :grinning:
28. dec 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue No vždy som mala problémy, meškali mi aj dva mesiace, gyn. hovoril, že sa to zmení po pôrode, ale nezmenilo, teraz mám k tomu ešte aj bolesti v čase, keby som mala dostať. Takže aj dva týždne v kuse ma bolia prsia, vaječníky, som úplne na nervy...potom to prejde, kramy nikde a o mesiac zase bolesti a nato prídu kramy. Takže tento mesiac očakávam, že prídu konečne...Ešte že si manžel verí, že mi nespravil dieťa :sweat_smile: Lebo inač by som každý mesiac behala na gyn..
28. dec 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja juuuuuuuuj no mas to vesele.....nezavidim ti....a neskusala si nejake tabletky alebo nieco take na napravu????
28. dec 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue priberá sa od nich. :sweat_smile:
29. dec 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja no to je pravda....a nieco na prirodnej baze??ja tiez niesom za horm.antikoncepciu....lebo to ti len nabura cely organizmus.... :pensive:
29. dec 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue keby som mala doma "diabla", čo by za každú cenu chcel dieťa... :grinning: Tak by som to riešila určite antikoncepciou, ale on sa bojí slova rodič ako čert kríža...takže toho sa báť nemusím...a na to, že mám nepravidelnú, som si zvykla, mám ju tak odkedy som mala prvýkrát....

Inač, dnes v obchode že aký kompliment - kupovala som dve fľaše alkoholu, nejaké to pivko...A predavač mi hovorí, či mu ukážem občiansky :grinning: Tak som ukázala, až mi slzy vyhrkli od smiechu, s otvorenými ústami zíral na rok narodenia :grinning:
Ale musím ho pochváliť, pýtal, lebo si nebol istý...
29. dec 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja juuuuuuuj a to co za predavac bol????no nic ved to je dobre mne sa to sice este nestalao ale mne tiez hovoria ze mam menej a nechcu mi verit ze uz mam dcerku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue taký zlatý predavač :slight_smile:
dnes sme boli aj trošku vonku, nezdá sa, ale fajne mrzne.
30. dec 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja my sa ešte len chystáme....ale boli sme včera...ako malá už lepšie???prajem príjemného Silvestra....a ešte krajší Nový rok :wink:
31. dec 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue Ďakujeme, aj Vám prajeme šťastný Nový Rok :grinning:
Už je lepšie, ešte kašle, ale už má menej soplov :slight_smile: Dnes mi už aj pomáhala pri chystaní občerstvenia. Ale chudinka, nespala poobede, tak skoro odpadla. Dúfam, že sa nezobudí o polnoci a budeme hore možno do tretej :slight_smile:
31. dec 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte žienky...ako?
Taký pekný koniec roka sme mali...neplánovane. Myslela som, že Vikinka bude spať, lebo nespala poobede, večer okolo 18 si ľahla, zaspala...tak že si tiež ľahneme, dáme si budík na pol dvanástu...., ale okolo pol ôsmej už začali tak intenzívnejšie buchať petardy a neviem, čo ešte...tak sa zobudila a bola s nami hore až do druhej. Kým spala, pripravila som občerstvenie, prišiel manžel z roboty, trošku sme popili, v telke nič moc...aspoň že ten Michal Dávid trošku zahral. Malá nás pozývala do tanca, či sa nám chcelo, alebo nie - povinne s ňou trsaaať :grinning: 5 min. pred polnocou sme sa zdohadali, že pôjdeme pozrieť von...rýchlo sme sa obliekli, čo sme dobehli do stredu diania, odpočítavali. Manžel stihol zobrať z domu šampanské - pripili sme si. Vikinka bola nadšená z ohňostroja, škoda, že bola hmla, bolo by to krajšie...Ale tie jej šťastné očká som videla aj v hmle :slight_smile:
Prišli sme domov okolo pol druhej, malá už konečne zaľahla a my sme sa ešte trošku povenovali jeden druhému. No dúfam, že taký pekný bude celý rok, ako dnešný deň :slight_smile:
1. jan 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tosomja PEKNE pekne....naša odkvicla o 22:00 ale hrozne sa bála petárd tak to bolo lepšie....my sme nakoniec boli v Sečovciach...ale vonku sme neboli...keďže manžel išiel ráno do práce...tak sme si o pol noci pripili a išli sme spinkať... :pensive:
1. jan 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja Ahoj.. ako si sa rozhodla s malou a jej nastupom do škôlky? dáš ju už teraz od 7.1? keď je ešte chorá asi ju radsej nechaj doma a daj papier od lekárky lebo v školke jednak može ešte nakaziť ďalších a jednak má aj ona sama oslabený organizmus...viem to aj podľa mojej, dosť často je chorá...dúfam,že sa to časom zlepší.....ale už sa na nu v školke detičky tešia....sú veľmi zlaté....mali vianočnu besiedku a vystupovali, tancovali, recitovali...ti poviem som plakala od šťastia a od smiechu zaroveň keď som ich tam videla také drobčence :grinning:
1. jan 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja a ešte som zabudla, že teraz koncom mesiac alebo vo februári budú mať karneval , na ktorý sa budú tiež pripravovať nejaké tančeky a možno bude aj pre rodičov . nevedela mi ešte ich učitelka povedať, či to bude aj pre rodičov alebo nebude...v každom prípade skús takto malú začať navnaďovať...možno to pomaly zaberie.... :slight_smile:
1. jan 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simba Ahoj, nedávam malú do škôlky, až od septembra, tak sme sa rozhodli, nebudem ju stresovať. Dosť slabo rozpráva, možno aj to ju odrádza od hier s deťmi, je veľmi bojazlivá odkedy bola tie tri dni v škôlke, stále mi vrtá v hlave - prečo...
Nikdy by som malú do škôlky nedala, keby som videla, že len čo trošku zasoplí...pretože tak ako ja by som sa hnevala na dotyčnú maminu, ktorá by pustila choré dieťa do škôlky, tak ja to tiež považujem za nezodpovednosť. :slight_smile:

A, nezaberá na ňu nič, ani že sa bude hrať, sánkovať, či spievať a tancovať, alebo kresliť...vôbec nič, ona radšej bude sedieť v kúte, akoby mala počuť o škôlke :frowning2:
1. jan 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja hm aj ja sa hnevam na niektoré mamičky,ktoré dajú hoci len zasoplene dieťa do škôlky ale priprav sa nato,že to robia.takže výsledok je taký,že do týždňa sú v triede tri deti....smutné ale bohužiaľ pravdivé....inak aj mne vŕta ešte stále v hlave čo sa mohlo stat tvojej Vikinke v škôlke.moja malá je tiez taký bojko ale celkom sa do škôlky teší,dokonca sa aj rozhovorila tak dúfam,že sa nič negatívne nestane
1. jan 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simba neviem, už to neriešim, chcem zabudnúť, možno nič...ale nikdy nevieš...nech sa Martinke v škôlke páči a nech sa rozhovorí...
Ja zajtra idem s malou na neurologiu na odporúčanie našej dr. vraj nech sa na ňu pozrie - lebo sa jej nepáči ako rozpráva :unamused: Je ukecaná, vysvetľuje, diriguje - ale takými svojími slovami...No neviem, čo tam zistia - dúfam, že nič a pošlú nás domov že sa rozkecá sama. Neznášam behať po doktoroch. A zbytočne ju len vystresujú a aby sa neuzatvorila do seba a až vtedy bude problém.
1. jan 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babule je v Trebišove donášková služba kvetín ??? Alebo kde je kvetinárstvo Sinay ??

Inak prajem všetko naj v novom rokou hlavne pevné zdravíčko ;)
2. jan 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja čoo bolo na neurológií??
5. jan 2013 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k ahoj, robili jej EEG hlavy, ale zatiaľ nič, výsledky máme až v pondelok. Z neurologii nás poslali na očné - očné pozadie, ušné - nejaké BERA vyšetrenie, či počuje, na psychologiu. Ale to vybavím, až keď budem vedieť, že je na neurologii všetko OK.
5. jan 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja fha, tak to máš behačky A pri ktorej dr. si bola? Sučová?!

@idris o donáške neviem! Aj Tebe všetko dobré do nového roka !!!
6. jan 2013 o 08:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky ja trošku oneskorene ale prajem Vám Šťastný nový rok 2013....
6. jan 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k hej, pri Sucovej som bola. Ale len ako pri neurolgicke.
6. jan 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok