Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
8. jan 2013

@tosomja fuha tak nezavidim ti tento zazitok....ale chvalaBohu,že je malá zdravá a všetko je v poriadku....mne je zle....ja neviem prečo ale len večer....vraciam a nemôžem nič jesť....je to uplne ine ako pri Laure...tak som zvedavá..na bud. týžden idem k dr. tak som fakt zvedavá že čo mi povie...už som schudla 3 kg... 😖

elenka.k
9. jan 2013

@tosomja uffff UF! ale si aj mňa vyľakala, ešte, že tak!!! A vieš čo, ak vydím také malé bábätka, niekedy mám takú chuť - na bábo. 🙂
@angelblue no hovorí sa, že každé teh. je iné a aj je!! Aj ja som druhé mala úplneže iné! Takže, veľa sily!!! a vydrž to 😉 .

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
10. jan 2013

@elenka.k jasnačka že vydržím...je to teraz síce trošku ťažšie ale stojí to za to.... 😀
@tosomja tešíme sa aj keď niekedy sa pri malej bojím....neraz ma už tak udrela,že jooooooooj.... 😖

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
12. jan 2013

Baby, oznámila som škôlke, že chcemm zapísať deti, ale tlačiva ešte nemajú, že mi zavolajú............... dala som ich do Zelenej škôlky zapísať - blízko nás ( cez tri ulice ) Ešte sme si podrobnosti nepovedali, že ak prídu tl. mi vysvestli. Neviete náhodou koľko sa platí v škôlkách?

Ináč aj moje sa vytešujú zosnežíka 😵 až ich niekedy nedokážem dostať do domu.

angelblue
14. jan 2013

@tosomja juj pecka...no zajtra idem ráno na poradňu tak dúfam,že je všetko v poriadku...my sme si super snežik užívali...len pokiaľ sme malú obliekli do otepľovákov tak zbehli 2 hodiny...lebo my sa neradi obliekame... 😠 zlatá šikuľka vidíš aký poklad máš doma....čo tie naše detičky nevymyslia....že???mne moja malá minule povedala ráno keď sa zobudila....heh mamiiii ty si taká chlupatá..... 😀 pecka že???

angelblue
14. jan 2013

@elenka.k no my tiež už chceme ísť do škôlky od septembra tak dúfam,že sa to podarí a že všetko zvládneme 😀

tosomja
14. jan 2013

@elenka.k neviem, či všetky škôlky majú rovnaké ceny. Pri zápise neplatíš nič, len potvrdenie od lekárky - možno tam budeš platiť, podľa toho, či ti dá pečiatku zadara, alebo si opýta povinný poplatok.
Potom ti povedia, koľko sa platí. Za obedy, školné, hygienické...

elenka.k
14. jan 2013

@tosomja aha, ďakujem Ti!

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simba
16. jan 2013

@tosomja to u ktorej psycholigicky ste boli? veď to je strašné.....taký posudok by malo každé dieťa pri takom prístupe doktorky.....podľa mňa na malú netlac...ona sa rozhovorí ked príde jej čas.....

idris
autor
18. jan 2013

@tosomja až teraz čítam že sa trápite s rečou. Vierka nerieš do do 3 rokov je to normálne že deti nekomunikujú alebo len po svojom. Známej syn začal rozprávať až teraz po 3 rokoch . Ale pomohol mu aj nástup do škôlky. Len teraz netlač na malú nech si kecá po svojom hlavne že ti rozumie. No a možno aj škôlka pomôže po 3 narodeninách ale skús inú nie tu kde si ju teraz chcela dať. Neviem či sa s niekym stretávaš kto má deti v jej veku ale aj to by jej pomohlo aby bola s rovesníkmi. 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
23. jan 2013

@tosomja AWOJIK...tak tvoja malá je len naviazaná na teba....v tej škôlke sa jej fakt niečo muselo prihodiť keď sa tak bojí...najhoršie,že nikto ti nič nepovie....v takom počasí ani my nevieme čo mame robiť...je to hrozné...už je trošku nasnežené tak dúfam,že zajtra sa bude dať ísť trošku posánkovať lebo už aj malej je dlho doma....hrozne držím palčeky...a nerozmýšľala si nad nejakou inou psychologičkou??a nie tou starou čo by už mala ísť do dôchodku??

jankali
24. jan 2013

@tosomja neskutočné, aj ja na diaľku som sa tak preľakala... no neviem, ako sa ti musela tá doktorka ospravedlniť, aby to bolo adekvátne!!

jankali
24. jan 2013

@tosomja Zak definitívne, keď budeme v TV, asi budúci týždeň, tak musíte prísť k nám. Aj Janík je taký "sám", veľmi mu to prospeje... tak aj prekusnem to, čo som hovorila, že "musím", kým vás zavolám🙂) ok. Inak my sme už skoro celkom presťahovaní, ale snáď, keď si sadneme, tak by to šlo aj potom🙂 Tak papi, teším sa, buďte ale zdravučkí🙂) j.

jankali
24. jan 2013

@tosomja ja by som šla do Košíc, keď treba.. sú aj špecializované psychologičky pre detičky takto malé - aj poznám. j.

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
27. jan 2013

- ja musím Markovi hovoriť, že idem k dr. ak chcem ísť bez neho 😉
@tosomja

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
27. jan 2013

@tosomja to dobré poznám s tým cvičením a na mňa mi dvaja takto skáču, ale ak idem cvičiť už do predu ich upozorňujem - nech sa neopovážia ha ha ... ináč ja cvičím už 3tt. sama a "poctivo" takže sa vytešujem. A aj sa tak cítim ............ 😵

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
27. jan 2013

@tosomja tak to máš ťažšie ..... ja ak zvriesknem tak utekajú kade ľahšie 😀 - už od nervov, čo ich pred tým asi 5krát upzorňujem. Neber hneď lieky - začni s čajmy na chudnutie, respúektíve na nechuť do jedla, či ako sa volajú.... Neboj, čoskoro bude tepl, dáš si viac vychádzky a pôjde to samo 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
27. jan 2013

@tosomja tak môj pred spaním si pýta granko, ale keďže ich pred tým nakŕmim tak si vypije len tak symbolicky a v noci sem sa si vypýta, Eli chce aj ráno, ale už ho pripravujem na to, že žiadná fľaša - už iba z pohára ako Eli. Ináč aj švagrinej dcérka tak veľa pila ------ a predstav si teraz keď je staršia - má problémy s kosťamy ---- ale to od toho, že jej zabudla dávať ( tie kvapli z ryb. oleja, som zabudla názov, ale veď vieš)
Ozaj ja som si tiež kúpila nejaké lieky - tablety, ktoré sa majú brať každý deň v rovnakú hodinu a pred 12 hod. a že to má zaručený efekt, ale odradilo má to, že ak sa budú brať nesprávne, tak od nich naopak priberem. tak ich neberem.
Ináč ak pokričím na moje, tiež spustia plač - Marko ( to sú slzy ako vodopád, až sa zahyká ... ale rýchlo ho už zabavujem s niečím, aby na to zabudol a potom mu to vkľude vysvetlím) a potom keď pôjde dole tak sa pýtajú, že či som ich pobila.
Zlatučká je, že sa tak vypýtuje, vlastne aj môj a Eli to nerobila - neviem prečo. úplne je iná ako on a to doslova a dokonca aj výzorom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre