Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
28. okt 2008

ahojky 🙂
moni vzdy je viac navrhov,ale vacsinou skoncime v caffe verde-tam je velmi pekny detsky kutik 🙂
a kedy sa stahujete do Turnej?

lucaska tak to je super,ze sa Lucaskovi pacilo 🙂 bude po maminke velky tanecnik 😉

minkak
28. okt 2008

moni tu si mozes pozriet fotecky odtial 😉 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

moni1412
28. okt 2008

minkak vyzera to tam naozaj super 🙂 zatial sa este len pozemok riesi, takze to este nejaky cas potrva. len by som uz rada spoznala mamicky z okolia 🙂 a cez TN a do TN chodime dost casto, manzel mi tam pracuje a v Novej Dubnici mam svokrovcov.
ty byvas kde?

minkak
28. okt 2008

moni,no tak na dalsie stretko sa uz mozes teda pridat 😉 my byvame na Juhu 😉

lucaska
28. okt 2008

moni ahojky.................. 😉

minkak som sa zasmial............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tanecnik po mamine......... 😅 😅

minkak
28. okt 2008

lucaska ahoj 🙂 a preco?nieje to pravda? 😵
moni pozerala som si tvoj album-pekne fotecky,denisko je fesacisko 😵

lucaska
28. okt 2008

ako sa ma veronika??????

minkak neviem ci je to tanec u mna alebo len snaha o tanec................ 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
28. okt 2008

ahojte babulky 🙂
moni -my sme si uz pisali cez ip,vsak?tak ta tu u nas vitam 🙂

lucaska dneska som Ta videla pri juzke rano.... 😉

a ozaj babule kto na kavicku?

lucaska
28. okt 2008

danny ahojky, boli sme na fitloptach dnes a potom v juzke................. 😉 a ty ako???

dannynka
autor
28. okt 2008

som si aj myslela lebo si isla tym smerom 😉 a ozaj ako sa paci Lucaskovi na fitloptach?

ja v pohode....ale vcera vecer mi bolo tak zle...taku kyselinu som uz dlho nemala som cakala ze kazdu chvilku poletim 😝

lucaska
28. okt 2008

fitlopty da sa, len on si chvilu pohopka potom tam beha , lieta a tak..................uz su neni male babatka uz ho tak lahko neudrzim namieste aj tancovat chodime na tigriky uz............. 😉 😉 😉

minkak
28. okt 2008

lucaskaaa ty a snaha 😕 ved ty si ina tanecnicka 😵
mame sa stale rovnako ako som pisala vcera 00:37 nic sa nezmenilo,soplikujeme obe 😖
danny ahoj 🙂 a gabika ako?

lucaska
28. okt 2008

minkak aj mna akosi pobolieva hrdlo.......................... 😖 a este to pocasie 😠 😠 😠

dannynka
autor
28. okt 2008

lucaska n uz som citala ze Lucaskovi sa na tigrikoch paci,aj nasa Gabika sa tam stale tesi ked tam ideme a mooc ju to baví 😉

minkak Gabika zatial v pohodeje zdrava klop-klop 😅 ,ale akosi jej nespravil dobre casovy posun...rano byva hore uz okolo 6-20 😝

a ozaj aj tento hnusny cas..len chorobam praje,akurat vonku mrholi a mna akosi aj hlava rozbolela 😝

ivaz
28. okt 2008

Ahojte kávičkárky. 🙂 Tak my sme dnes boli v družbe na zimné topánočky a odišli sme s dlhým nosom. ☹ Zimný tovar už majú vypredaný. Teda detičky s nožičkami veľkosti 25-26 sa neobujú. Čaká nás turistika po ostatných obchodoch a to bude teda poriadna fuška, lebo donútiť môjho chrústa vyskúšať si topánočky je umenie. 😠 Uvítam každý dobrý typ na zimné topánočky. 😉

lucaska
28. okt 2008

ivaz a co velkost 24??????? my sme boli, v maxe, pri tescu deichman, bata a nic som nekupila...........este chcem skusit mesto,lebo ma porazi............

ivaz
28. okt 2008

Lucaska iné veľkosti neprezradím. Niečo tam ešte je. Ale v 25 a 26 ani jeden pár. Predavačka tvrdila, že tovar dostali koncom septembra a len sa po ňom zaprášilo. Šialenstvo, kupovať zimné topánky v septembri. A baťa a deichman už majú zimný tohtoročný tovar?

dannynka
autor
28. okt 2008

ivaz to vazne uz nic nemaju?no rychlo to bolo prec...ja som Gabike kupovala 23-jky ale asi som mala trosku stastia lebo akurat v ten den im prisiel tovar.... 😅

lucaska
28. okt 2008

ivaz moc tam toho este nemaju........................ 😉 😖

dannynka
autor
28. okt 2008

aj ja som pocula ze bata a deichman nic moc 😒 😝

ivaz
28. okt 2008

Dannynka, ty si šikulka. 😉 Nožičky už máte v teplúčku a Martin môže prísť na bielom koni.
Lucaska, ak si dobre pamätám, vy ste chodili na bazén do Salusu? Ako dopredu ste si ho objednávali.

lucaska
28. okt 2008

v pondelok som si ho oobjednala a v sobotu sme plavali............................. 😉 😉 sa chystate?????

dannynka
autor
28. okt 2008

ivaz teraz som si neni ista ale tusim som ten tip dostala od teba 😅 ist pozret lebo ze uz nebudu,a tak som hned aj v ten den isla.....a zohnala 😉
baby a kde je salus?

lucaska
28. okt 2008

salus je v dubnici.................... 😉

ivaz
28. okt 2008

Lucaska, áno ideme utopiť tatinka. 😉
Dannynka, odo mňa len vo sne. To by sme boli už obutý.
Salus je v Dubnici.

minkak
28. okt 2008

ivaz ahoj 🙂
lucaska tak uz aj Teba?,no mne uz hrdlo ako tak prechadza,ale ja tak sa citim pod psa,zajtra asi pojdeme na kontorlu ,tak som zvedava...tak nech Ti to rychlo prejde 😉
danny no tak to teda pkne skoro...my sme to zvladli teda uplne super,vstava normalne okolo 8-ej a stale vo svojej postielke a izbe 😵

new-pekne fotecky ale pupava 😕 😕 😕 tak to je teda fakt sila!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤐 😅

dannynka
autor
28. okt 2008

jaaaj ved tam ste tusim chodili plavat,ze?a ozaj kolko sk to asi vyjde?to sobotne kupanie?

lucaska
28. okt 2008

ano tam sme chodili plavat.....ja som to nikdy neplatila ale tusim 70sk na osobu............... 😅

dannynka
autor
28. okt 2008

ivaz tak potom mozem rozmyslat dalej ze kto mi to povedal 😅

dannynka
autor
28. okt 2008

minka no co s nou.....hadam sa jej to upravy... 😉

lucaska dik za info,veru aj ja by som si sla zaplavat...ale teraz si musim dat na chvilku prestavku... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre