Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
29. dec 2008

cakam 😀

dannynka
autor
29. dec 2008

uz mas 😀

dannynka
autor
29. dec 2008

erka a ako sa chystate stravit silvestra? 🙂

erka12
29. dec 2008

danny kde uz len mozme ist,doma pekne v teplucku s nasimi pokladmi 😀 a vy?

dannynka
autor
29. dec 2008

erka-my napodobne,akurat ze budeme u nasich aa uvidime ake bude pocasie,mozno malu nechame nasim a my sa pojdeme aj s muzikom prejst do mesta kuk na namestie ako za "mladi" 😀 😀 😀 😀

erka12
29. dec 2008

ja som bola jeden silvester a novy rok v parizi 😀 ale to som este nepoznala mm 😀

dannynka
autor
29. dec 2008

jeeej to si sa musela mat super 😵 😵 😵 😵 😵

erka12
29. dec 2008

nevies ci zajtra chudy ordinuje,asi pojdem s filipkom do poradne a ockovat ☹

dannynka
autor
29. dec 2008

hmm,no veru som to tusim aj pozerala ale nepametam si,viem ze by ho urcite dni mal zastupovat gavenda ale neviem v ktore,radsej si skus rano zavolat a uvidi..... 😅
idem do sprchy ale potom sa tu este zastavim 😉

erka12
29. dec 2008

ok 😀

lennie7
29. dec 2008

no som tu zas,blbne mi kon 😒 aj my sme boli dnes v tescu 😀 sme sa tam asi vsetky 3 obisli 😅 baby inak v kenvele kids maju super zlavy a krasne veci pre deticky 😉

dannynka
autor
29. dec 2008

uz som tu 🙂 mno veru sme sa vsetky obisli 😀 😀 😀 😀 😀

lennie a na ake vecy tam maju zlavy?ja som vcera v tescu kupilka GAbike mikinku za super cenu,ale inak nic moc 😅

erka12
29. dec 2008

ja som sla kupit miskovi zimnu bundu a nic ☹

lennie7
29. dec 2008

ja som kupila malej svetrik z 890sk na 490sk,mikinku z 590 na 290 a tricko z 500 na 200...a v sportoch maju na niektore tenisky zlavu,sme si kupili s malou v nike-u rovnake 😀

erka12
29. dec 2008

no super lennie 😀

erka12
29. dec 2008

danny v tescu som si vsimla tie mrnave vecicky pre babo za polovicu,ale ty mas asi po gabike 😉

dannynka
autor
29. dec 2008

lennie ak si super nakupila....my mame zatial oblecka dost 😉

lennie7
29. dec 2008

danny aj my 😀 no ale nekup to 😀 😅

dannynka
autor
29. dec 2008

lennie tak to poznam 😀 😀 😀 😀 😀

erka12
29. dec 2008

😀 😀 😀

erka12
29. dec 2008

dobru nocku 😔

dannynka
autor
29. dec 2008

erka aj Tebe 😉 .ja som stihla este par fotto vlozit 😉

zuzanamv
30. dec 2008

Ahojte,
aj my sme boli v tescu, aj sme sa stretli s dannynkou 🙂
Chcela som Veronike zimnú bundu, ale nič moc výber.

My dnes ideme do BA, vyzdvihnúť Maťka u babiny a zajtra odtiaľ na silvestra ku kamarátom do DS, bude tam 8 detí, takže bude veselo. 😀

minkak
30. dec 2008

ahojte babulky 🙂
pekne fotecky ste popridavali 😉 aj ja som pridala vianocne 😉
vidim,ze riesite tesco,aj my sme boli ,ale teda fakt nic moc 😖

my sme boli na vianoce u nasich ,25-ho sme lebedili doma 😵 a vecer sme sa pobalili a rano frcali k svokrovcom a po nastevach......
MM je vcera a dnes v praci,zajtra uz ma zase volno 😵 tak uz sa tesime na silvestra,budeme doma papucova kultura 😅 ,ale ani ma to nikde nelaka-chceme byt pekne spolu vsetci doma 🙂

zuzka tusim som Vas videla ked ste odchadzali-uz mate nove auticko?nie som si moc ista,lebo si zrovna nasadala do auta,my sme akurat vyprevadzali MM z obeda 😉
tak prijemnu zabavu Vam prajem 😉

erka12
30. dec 2008

danny ta posledna fotka,no chuda gabika, aka krivda sa jej stala 😉

adkag
30. dec 2008

ahojte, vidim ze riesite silvestra, my sa pridavame k papucovej kulture, ja by som aj niekam isla sa zabavit,ale s takym brusenom sa mi nechce nikam trepat. este kym bude kubko hore tak popalime nejake ohnostroje a prskavky a ked zalahne,tak si pustime silvestrovsky program a som zvedava dokedy vydrzime,iste nie do polnoci 🙂 .
my sme tiez boli v tescu ale kupili sme drobcovi len jedno tricko a pozerala som pre babo overalik ale mali len ruzove,tak som nekupila,chcela som neutralny kedze este stale nevieme naisto ci bude dievcatko alebo chlapec.
inak vobec netusim ako budem babo obliekat zaciatkom marca, ci bude treba overal,ked bude v perinke a tak.

erka12
30. dec 2008

ahoj adkag,
ja som tiez nevedela,ci kupit pre filipka overal, a nakoniec sme ho vobec nepotrebovali,bol v perinke.

adkag
30. dec 2008

erka,vazne ste nakoniec nepotrebovali? tak mozno by aj bolo zbytocne kupovat. asi uvidim ake bude pocasie ked sa narodi,hned aj tak von nebudeme moct ist a potom vyslem niekoho na nakup.len aby sme potomk este volaco zohnali.

erka12
30. dec 2008

ja som sa tiez tak rozhodla,ze keby bolo treba manzel pojde kupit 😉 ved uvidis 😉 a ako jakubko?on si to este asi neuvedomuje,az ked bude babo na svete 😉

dannynka
autor
30. dec 2008

jeej babulky vy tu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre