• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
autor
erka veru..a ty mladi soferi este viac,dokonca ked som si od neho brala listok este stihol aj telefonovat :angry:
ozaj a Vy sa kedy chystate do TN?
22. sep 2008 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, tak asi niečo nové :confused: no nech to dobre dopadne!!!! :dizzy_face:
22. sep 2008 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danny dufam,ze uz buduci vikend :wink:
22. sep 2008 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
audreyd-ved to mi dr hovoril ze to nejaka novinka,ze na slovensku su 8-odbornikovia na to a jeden je v TN,len som si presnejsie nezapametala ohladne toho :sweat_smile:
22. sep 2008 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jeeeej erka tak to by bolo super..uz sa na VAs mooc tesime,ved tvojich chlapov uz hadam ani nespozname :grinning:
22. sep 2008 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok, potom nás poučíš, nech sme múdrejšie!!! fakt ma to zaujíma :slight_smile: teda, nie že by to bolo zrovna pre mňa teraz aktuálne, ale človek nikdy nevie :dizzy_face:
22. sep 2008 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
audreyd oki,ratam ze druhy okt. tyzden ma to asi bude cakat :sweat_smile:
22. sep 2008 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to bude iba sono alebo aj niečo viac? a vieš aj kto ti to bude robiť? mne ten NT robil jankovský...
22. sep 2008 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danny aj ja sa tesim :wink: aj ked som tu zlenivela ohladne domacich prac :wink: ale rychlo vhupnem do reality,ved som tu ani raz nevarila,teda len filipkovi :wink:
22. sep 2008 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
erka, veď tam ostante, keď je tam tak dobre :dizzy_face: ja by som veru zostala, keby ma každý obskakoval :dizzy_face:
22. sep 2008 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
audreyd zatial neviem viac,ma mi to povedat az sestricka na poradni...a tam idem 2,okt :wink:

erka-nevadi ked si si na chvilku oddychla si mala taku slovensku dovolenku :grinning: ,keby si nestihala tak ti prideme s Gabikou pomoct :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2008 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
erka, je super, ze malemu uz chuti, a uvidis, teraz ked zacne, tak uz neprestane :wink:
22. sep 2008 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
drobec ahojky ako sa mate? :slight_smile:
22. sep 2008 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danny, da sa, len som nejaka chora, takze lietam po lekaroch :frowning2:
22. sep 2008 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drobec :frowning2:
22. sep 2008 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
drobec takze aj Teba to pocasie zmohlo... :unamused: ,tak prajeme aby si bola cim skvor oki a fit :wink:

erka akurat teraz som si nasla od Teba odkaz na icq :grinning:
22. sep 2008 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekne danny :angry:
22. sep 2008 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
erka ked ja na icq chodim malokedy :sweat_smile: ,ale aspon som ti odpisala :grinning: :grinning:
22. sep 2008 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danny, ja nie z pocka, ja len zlcnik a oblicky, to bolo aj predtym :unamused:
22. sep 2008 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Danny teraz od 15.jula je novy zakon a geneticke testy sa robia na 2 x.Prvy krat medzi 8-10 tt a druhy krat medzi 15 a 17 tt. Je to kvoli tomu, ze ked sa to robievalo len raz, vela vysledkov bolo zlych a baby zbytocne posielali na amnio.Mne moj doktor vravel, ze aj kvoli zle vypocitanemu terminu vychadzala zla genetika.Teraz, ked mi prvy krat robili tie testy v 8 tt, tak som musela ist aj na sono, presne sa zmeral plod, moja vaha, vek. Vysledky este nemam,l ebo sa to vsetko skompletizuje az z vysledkami z AFP.

A tu NT mi meral doktor v 13 tt, aj mi robil uz morfologicky screening, co sa v TN robi v 20tt. Tam pozeral vsetky organy, srdce, mozog, zaludok, oblicky, nosovu kosticku ci ma vyvinutu, razstepy. Aj pri Teri mi to tak skoro robil,vraj v 20 tt je uz dost neskoro. Mozno len tvoj lekar nema taky dobry UZV, to NT sa dost tazko meria.
22. sep 2008 o 21:03  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danny a ja som si ten skype,stale nemam :grinning:
22. sep 2008 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
drobec :frowning2:

kala-no neviem,ale u mojho dr je dobry ultrazvuk,ale toto je zevraj nejaky vyskum tak neviem..blizsie info podam po poradni :grinning:
22. sep 2008 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
erka tak na co cakas :grinning:
22. sep 2008 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aha, tak mna este neskumali. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2008 o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danny vari sa mi to do vianoc podari :wink:
22. sep 2008 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kala ono ze je to teraz nejaka novinka ci co... :sweat_smile: mi dr vravel ze mu to pripada ako dickriminacia ani tehu knizku mi este nedal ale vypisanu ju uz mam u dr v karte :sweat_smile: ,a naposledy mi brali do 5-tich skumaviek krv...tak som zvedava na vysledky,nahodou si kala nepametas na co to beru?? :sweat_smile: :confused:
22. sep 2008 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Erka tak uz sa tesite do noveho, vsak? Aj ja by som uz rada, ale este si pockam min. 3 roky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. sep 2008 o 21:12  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
erka ak budem tajne dufat... :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2008 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dobre, pekne si pokecajte tehulky,ja idem za mojimi chlapmi :wink:
22. sep 2008 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Danny pockaj idem kuk do knizky.
22. sep 2008 o 21:13  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok