Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
22. sep 2008

erka veru..a ty mladi soferi este viac,dokonca ked som si od neho brala listok este stihol aj telefonovat 😠
ozaj a Vy sa kedy chystate do TN?

audreyd
22. sep 2008

aha, tak asi niečo nové 😕 no nech to dobre dopadne!!!! 😵

erka12
22. sep 2008

danny dufam,ze uz buduci vikend 😉

dannynka
autor
22. sep 2008

audreyd-ved to mi dr hovoril ze to nejaka novinka,ze na slovensku su 8-odbornikovia na to a jeden je v TN,len som si presnejsie nezapametala ohladne toho 😅

dannynka
autor
22. sep 2008

jeeeej erka tak to by bolo super..uz sa na VAs mooc tesime,ved tvojich chlapov uz hadam ani nespozname 😀

audreyd
22. sep 2008

ok, potom nás poučíš, nech sme múdrejšie!!! fakt ma to zaujíma 🙂 teda, nie že by to bolo zrovna pre mňa teraz aktuálne, ale človek nikdy nevie 😵

dannynka
autor
22. sep 2008

audreyd oki,ratam ze druhy okt. tyzden ma to asi bude cakat 😅

audreyd
22. sep 2008

to bude iba sono alebo aj niečo viac? a vieš aj kto ti to bude robiť? mne ten NT robil jankovský...

erka12
22. sep 2008

danny aj ja sa tesim 😉 aj ked som tu zlenivela ohladne domacich prac 😉 ale rychlo vhupnem do reality,ved som tu ani raz nevarila,teda len filipkovi 😉

audreyd
22. sep 2008

erka, veď tam ostante, keď je tam tak dobre 😵 ja by som veru zostala, keby ma každý obskakoval 😵

dannynka
autor
22. sep 2008

audreyd zatial neviem viac,ma mi to povedat az sestricka na poradni...a tam idem 2,okt 😉

erka-nevadi ked si si na chvilku oddychla si mala taku slovensku dovolenku 😀 ,keby si nestihala tak ti prideme s Gabikou pomoct 😀 😀 😀 😀

drobec.z
22. sep 2008

erka, je super, ze malemu uz chuti, a uvidis, teraz ked zacne, tak uz neprestane 😉

dannynka
autor
22. sep 2008

drobec ahojky ako sa mate? 🙂

drobec.z
22. sep 2008

danny, da sa, len som nejaka chora, takze lietam po lekaroch ☹

erka12
22. sep 2008

drobec ☹

dannynka
autor
22. sep 2008

drobec takze aj Teba to pocasie zmohlo... 😒 ,tak prajeme aby si bola cim skvor oki a fit 😉

erka akurat teraz som si nasla od Teba odkaz na icq 😀

erka12
22. sep 2008

pekne danny 😠

dannynka
autor
22. sep 2008

erka ked ja na icq chodim malokedy 😅 ,ale aspon som ti odpisala 😀 😀

drobec.z
22. sep 2008

danny, ja nie z pocka, ja len zlcnik a oblicky, to bolo aj predtym 😒

kala12
22. sep 2008

Danny teraz od 15.jula je novy zakon a geneticke testy sa robia na 2 x.Prvy krat medzi 8-10 tt a druhy krat medzi 15 a 17 tt. Je to kvoli tomu, ze ked sa to robievalo len raz, vela vysledkov bolo zlych a baby zbytocne posielali na amnio.Mne moj doktor vravel, ze aj kvoli zle vypocitanemu terminu vychadzala zla genetika.Teraz, ked mi prvy krat robili tie testy v 8 tt, tak som musela ist aj na sono, presne sa zmeral plod, moja vaha, vek. Vysledky este nemam,l ebo sa to vsetko skompletizuje az z vysledkami z AFP.

A tu NT mi meral doktor v 13 tt, aj mi robil uz morfologicky screening, co sa v TN robi v 20tt. Tam pozeral vsetky organy, srdce, mozog, zaludok, oblicky, nosovu kosticku ci ma vyvinutu, razstepy. Aj pri Teri mi to tak skoro robil,vraj v 20 tt je uz dost neskoro. Mozno len tvoj lekar nema taky dobry UZV, to NT sa dost tazko meria.

erka12
22. sep 2008

danny a ja som si ten skype,stale nemam 😀

dannynka
autor
22. sep 2008

drobec ☹

kala-no neviem,ale u mojho dr je dobry ultrazvuk,ale toto je zevraj nejaky vyskum tak neviem..blizsie info podam po poradni 😀

dannynka
autor
22. sep 2008

erka tak na co cakas 😀

kala12
22. sep 2008

Aha, tak mna este neskumali. 😀 😀 😀 😀

erka12
22. sep 2008

danny vari sa mi to do vianoc podari 😉

dannynka
autor
22. sep 2008

kala ono ze je to teraz nejaka novinka ci co... 😅 mi dr vravel ze mu to pripada ako dickriminacia ani tehu knizku mi este nedal ale vypisanu ju uz mam u dr v karte 😅 ,a naposledy mi brali do 5-tich skumaviek krv...tak som zvedava na vysledky,nahodou si kala nepametas na co to beru?? 😅 😕

kala12
22. sep 2008

Erka tak uz sa tesite do noveho, vsak? Aj ja by som uz rada, ale este si pockam min. 3 roky ☹ ☹ ☹

dannynka
autor
22. sep 2008

erka ak budem tajne dufat... 😀 😀 😀

erka12
22. sep 2008

no dobre, pekne si pokecajte tehulky,ja idem za mojimi chlapmi 😉

kala12
22. sep 2008

Danny pockaj idem kuk do knizky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre