• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
ahojky :slight_smile:
moni vzdy je viac navrhov,ale vacsinou skoncime v caffe verde-tam je velmi pekny detsky kutik :slight_smile:
a kedy sa stahujete do Turnej?

lucaska tak to je super,ze sa Lucaskovi pacilo :slight_smile: bude po maminke velky tanecnik :wink:
28. okt 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. okt 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak vyzera to tam naozaj super :slight_smile: zatial sa este len pozemok riesi, takze to este nejaky cas potrva. len by som uz rada spoznala mamicky z okolia :slight_smile: a cez TN a do TN chodime dost casto, manzel mi tam pracuje a v Novej Dubnici mam svokrovcov.
ty byvas kde?
28. okt 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,no tak na dalsie stretko sa uz mozes teda pridat :wink: my byvame na Juhu :wink:
28. okt 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ahojky.................. :wink:

minkak som sa zasmial............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tanecnik po mamine......... :sweat_smile: :sweat_smile:
28. okt 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska ahoj :slight_smile: a preco?nieje to pravda? :dizzy_face:
moni pozerala som si tvoj album-pekne fotecky,denisko je fesacisko :dizzy_face:
28. okt 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa ma veronika??????

minkak neviem ci je to tanec u mna alebo len snaha o tanec................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky :slight_smile:
moni -my sme si uz pisali cez ip,vsak?tak ta tu u nas vitam :slight_smile:

lucaska dneska som Ta videla pri juzke rano.... :wink:

a ozaj babule kto na kavicku?
28. okt 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny ahojky, boli sme na fitloptach dnes a potom v juzke................. :wink: a ty ako???
28. okt 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som si aj myslela lebo si isla tym smerom :wink: a ozaj ako sa paci Lucaskovi na fitloptach?

ja v pohode....ale vcera vecer mi bolo tak zle...taku kyselinu som uz dlho nemala som cakala ze kazdu chvilku poletim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fitlopty da sa, len on si chvilu pohopka potom tam beha , lieta a tak..................uz su neni male babatka uz ho tak lahko neudrzim namieste aj tancovat chodime na tigriky uz............. :wink: :wink: :wink:
28. okt 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaskaaa ty a snaha :confused: ved ty si ina tanecnicka :dizzy_face:
mame sa stale rovnako ako som pisala vcera 00:37 nic sa nezmenilo,soplikujeme obe :confounded:
danny ahoj :slight_smile: a gabika ako?
28. okt 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak aj mna akosi pobolieva hrdlo.......................... :confounded: a este to pocasie :angry: :angry: :angry:
28. okt 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska n uz som citala ze Lucaskovi sa na tigrikoch paci,aj nasa Gabika sa tam stale tesi ked tam ideme a mooc ju to baví :wink:

minkak Gabika zatial v pohodeje zdrava klop-klop :sweat_smile: ,ale akosi jej nespravil dobre casovy posun...rano byva hore uz okolo 6-20 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ozaj aj tento hnusny cas..len chorobam praje,akurat vonku mrholi a mna akosi aj hlava rozbolela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kávičkárky. :slight_smile: Tak my sme dnes boli v družbe na zimné topánočky a odišli sme s dlhým nosom. :frowning2: Zimný tovar už majú vypredaný. Teda detičky s nožičkami veľkosti 25-26 sa neobujú. Čaká nás turistika po ostatných obchodoch a to bude teda poriadna fuška, lebo donútiť môjho chrústa vyskúšať si topánočky je umenie. :angry: Uvítam každý dobrý typ na zimné topánočky. :wink:
28. okt 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivaz a co velkost 24??????? my sme boli, v maxe, pri tescu deichman, bata a nic som nekupila...........este chcem skusit mesto,lebo ma porazi............
28. okt 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucaska iné veľkosti neprezradím. Niečo tam ešte je. Ale v 25 a 26 ani jeden pár. Predavačka tvrdila, že tovar dostali koncom septembra a len sa po ňom zaprášilo. Šialenstvo, kupovať zimné topánky v septembri. A baťa a deichman už majú zimný tohtoročný tovar?
28. okt 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivaz to vazne uz nic nemaju?no rychlo to bolo prec...ja som Gabike kupovala 23-jky ale asi som mala trosku stastia lebo akurat v ten den im prisiel tovar.... :sweat_smile:
28. okt 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivaz moc tam toho este nemaju........................ :wink: :confounded:
28. okt 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som pocula ze bata a deichman nic moc :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dannynka, ty si šikulka. :wink: Nožičky už máte v teplúčku a Martin môže prísť na bielom koni.
Lucaska, ak si dobre pamätám, vy ste chodili na bazén do Salusu? Ako dopredu ste si ho objednávali.
28. okt 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pondelok som si ho oobjednala a v sobotu sme plavali............................. :wink: :wink: sa chystate?????
28. okt 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivaz teraz som si neni ista ale tusim som ten tip dostala od teba :sweat_smile: ist pozret lebo ze uz nebudu,a tak som hned aj v ten den isla.....a zohnala :wink:
baby a kde je salus?
28. okt 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salus je v dubnici.................... :wink:
28. okt 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucaska, áno ideme utopiť tatinka. :wink:
Dannynka, odo mňa len vo sne. To by sme boli už obutý.
Salus je v Dubnici.
28. okt 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivaz ahoj :slight_smile:
lucaska tak uz aj Teba?,no mne uz hrdlo ako tak prechadza,ale ja tak sa citim pod psa,zajtra asi pojdeme na kontorlu ,tak som zvedava...tak nech Ti to rychlo prejde :wink:
danny no tak to teda pkne skoro...my sme to zvladli teda uplne super,vstava normalne okolo 8-ej a stale vo svojej postielke a izbe :dizzy_face:

new-pekne fotecky ale pupava :confused: :confused: :confused: tak to je teda fakt sila!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zipper_mouth: :sweat_smile:
28. okt 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaj ved tam ste tusim chodili plavat,ze?a ozaj kolko sk to asi vyjde?to sobotne kupanie?
28. okt 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tam sme chodili plavat.....ja som to nikdy neplatila ale tusim 70sk na osobu............... :sweat_smile:
28. okt 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivaz tak potom mozem rozmyslat dalej ze kto mi to povedal :sweat_smile:
28. okt 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka no co s nou.....hadam sa jej to upravy... :wink:

lucaska dik za info,veru aj ja by som si sla zaplavat...ale teraz si musim dat na chvilku prestavku... :wink:
28. okt 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok