Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

moni1412
18. nov 2008

ahojte 🙂 ako sa vsetky mate? 🙂

lennie7
18. nov 2008

ahojte 🙂 tak sa nam vonku ochladilo, dneska v noci by malo zevraj snezit 😒
moni my sa mame dobre a vy ako?pozdravujeme deniska 😉

dannynka
autor
18. nov 2008

lennie nestras s tym snehom...som mala dost ked som musela rano auto skrabat ked som isla k dr,skoro som odmrzla a to ukazovalo pri centrume -2 stupne 😅

dannynka
autor
18. nov 2008

kde ste kavickarky?hmm?

newyorkgirl
18. nov 2008

danny ahoj my este len obedovat ideme 😅 tak mame o hodinku menej a neskoro sme vstavali 😀

dannynka
autor
18. nov 2008

noo tak to ste na tom dobre teda 😀 ozaj a ake pocasie u VAs?

moni1412
18. nov 2008

lennie uz v noci? 😕 ved to pocasie preslo z leta do zimy. minuly tyzden bolo este super a tento 😖
my fajn, akurat vcera rano sme mali taku mensiu nehodu 😒 maly spadol z rolozenej sedacky, tak sme utekali na pohotovost. ale vyzera vsetko ok, tak dufam ze okrem hrcky na hlavicke nic ine nebude 😅

dannynka
autor
18. nov 2008

moni no veru ano,aj mangel mi to potvrdil s predpovede pocasia 😝

posli Deniskovy od nas pusinku nech sa mu bolacka rychlo zahoji 😉

moni1412
18. nov 2008

danny tak to bude brutal zmena 😒 vlastne uz od vcera je tak zima.... brr.... 🤐

odovzdam 🙂 dakujeme 🙂 ako sa mate? Gabrielka poslucha?

zuzanamv
18. nov 2008

Ahojte,
my ešte stále beháme po kontrolách. V sobotu si nás aj nechali v nemocnici, lebo sa ORL doktorke nezdalo, že jej uško stále hnisá. Ale ako jej to vyčistila odsávačkou, už to nehnisalo vôbec a všetky výsledky z krvi aj výterov boli dobré, tak nás na druhý deň hneď pustili domov. Dnes sme zase boli na kontrole, aj na krvičke, hrúúúza, nechcelo jej to tiecť, tak sa vytrápila, kým jej nabrali dosť. Snáď už to bude všetko ok a vo štvrtok bude posledná kontrola. Bojím sa, aby ešte niečo nechytila v tých čakárňach. 😒

My sme normálne dnes vytiahli zimný overal, ráno 1,6 stupňa 😕
Nech už je jar!

dannynka
autor
18. nov 2008

moni mi hovor...som rano myslela ze odmrznem,a este aj skrabat auto 😝

GAbika ma teraz nejake tutulkave obdobie,par dni mava teraz zvysenu teplotku tak neviem ci sa jej nahlasia o slovo zubky teda posledne 5-ky,ale teraz mi aj zo spanku troska pokasliava tak sa bojim aby na nu nieco neliezlo 😒
a Denisko,ako?

moni1412
18. nov 2008

danny Denisko fajn. hrca vyzera ze uz nie je 🙂 teraz ma plucia obdobie 😀 od nedele v kuse prska a pluje ako ked napodobnuju deti auticko 😀

dannynka
autor
18. nov 2008

moni tak mate doma veselo 😀 😀 😀 😀

lucaska
18. nov 2008

ahojte, tak to je tu samy marod............tak skore uzdravenie vsetkym......................
my sme minuly tyzden v utorok v noci mali laringitidovi zachvat, lucasko prestaval dychat, tak sme rychlo davali cipky a o pol jednej v noci sme sa prechadzali na balkone lebo treba cerstvy vzduch, susedia si museli o mne pomyslet.ale hlavne ze sme v nemocke neskoncili.......potom sme tri dni vzdy rano isli na kontrolu v stvrtok sa nam spustili sopliky a v piatok uz mal aj hrdlo chytene tak sme skoncili s anbibiotikami........takze tyzden jak z hororru......................................................ale dnes sme boli na kontrole tak chvalabohu je to o.k.........ale najviac sa bojim lebio ta laringitida sa objavi necakane, a to nehovorim o tom ze sme kupili zvlhcovac a zvlhcujeme jak o zivot a aj tak to chytil..................


som sa ako rozpisala....................... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanamv
18. nov 2008

Lucaska, tak vy sa zase trápite. ☹
Sa mi zdalo, že Lucasa počujem v noci plačkať. Chúďatko malé.

minkak
18. nov 2008

ajojte kocky 🙂
lucaska,zuzka jeminenko drzkajte sa a nech uz su vsetci fit 😉
my tiez soplikujeme ale to budu asi tie 5 nestastne ako u Vas danny 😖

lucaska
18. nov 2008

dakujeme, zuzanamv aj vy sa drzkajte,nech vam vsetko dobre dopadne..........no mali sme perne 3 noci co nemohol spinkak ani nic, je to straasne ta laringitida..............

zuzanamv
18. nov 2008

Dnes ma riadne vytočili v nemocnici, poobede mali byť výsledky, tak tam muž išiel, a sestrička, že vraj ich nemajú, že doktorka im nič nenechala. Pritom mi doobedu vyslovene povedala, že o 14 budú hotové. A to ešte chceli, aby som po ne prišla ja aj s malou! 😒

Lucaska, držím palce, nech sa vám to už neopakuje!

lucaska
18. nov 2008

zuzanamv to nase zdravotnictvo to je niekedy des............. 😠 😠 a matko ako??????

zuzanamv
18. nov 2008

Maťko sa našťastie drží, klop klop. Ale po predĺženom víkende sa mu veľmi nechcelo do škôlky a zase tam nechcel papať. On je vždy po víkende taký mimo.

Inak, ale na doktorov v nemocke nemôžem povedať nič negatívne. Hlavne ten, čo nás prijímal, taký mladý, neviem ako sa volal, bol úplne super. Perfektný prístup aj k malej aj ku mne, všetko super vysvetlil, aj požartoval. Fakt super. Keby takí všetci boli.

lucaska
18. nov 2008

my tiez ked sme boli v nemocke tak tam bola super doktorka babicova,uplne fantasticka..........len tie sestricky niektore no des........

zuzanamv
18. nov 2008

tak vies, sestricky su vzdy najdolezitejsie...
ale niektore boli fajn
veronika je herecka, ona si kazdeho omota. 😀

lucaska
18. nov 2008

oni tie deti vedia ako na ne , aj lucas tam mal kamosky sestricky sa s nim uz na konci aj hravali, ale mne skor vadilo ked boli hlucne v noci , vysvecovali, dali obed najskor nam a az potom detom.................ale ja som zas detailista mne malo kto vyhovie....................... 😅 😅 😅

zuzanamv
18. nov 2008

ano, to je pravda, ze tam vykrikovali na chodbe, a mne vadili take nezmyselne obmedzenia a prikazy, ze by som nemala sama malej davat vitaminy a probiotika, ze by to mali oni mat zaregistrovane, ze nema dieta spat v posteli s mamou... ale to som nedodrzala, lebo ona by sa mi tam nevyspala. Stale v noci nejake babo zaplakalo, a ked som ju chytila za ruku, tak spala dalej, inak by sa zobudila.

zuzanamv
18. nov 2008

Jaaj, a este mi bolo smiesne vazenie deti kazdy den, aj tychto vacsich babatiek. Pochopim u novorodencov, alebo deti, co maju hnacku, vracacku, ale inak? Naco?
Aj vas este vazili?

lucaska
18. nov 2008

😕 😕 😕 😕 😕 😕 nas nevazili..........................tak tomu nechapem , k comu im to je????

zuzanamv
18. nov 2008

Tak to asi robia "len" do roka. 😀 Lebo aj vo vedlajsej izbe bol chlapcek vacsi od nas a tiez sa vazil.

lucaska
18. nov 2008

a aj veronika normalne papala????

zuzanamv
18. nov 2008

Myslis v nemocnici, ci ked ju uska boleli?
My sme tam boli vlastne len od soboty obeda do nedele pred obedom. Ten ich obed som jej ani nedala, len mlieko, lebo bola taka vycerpana z odberov, ze by aj tak nic nejedla. Na olovrant som mala svoju vyzivu a vecer som zarobila bebu, aj to mi vycitali, ze oni musia robit mlieko v kuchynke.
Inak, ked ju to bolelo ten prvy tyzden, tak nechela tuhe papat, len mlieko.

lucaska
18. nov 2008

zuzanamv aj mne pindali kvoli mlieku,ze to musia oni................... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre