• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
autor
tak to poznam...ani nasa uz pomali nic nechce :angry:
22. nov 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeda to len my sme taki poslusni a sedime v pohode aj v nanozniku deke aj so salom a rukavicami? :grinning: neviem, Nikolka v tomto nevymysla, ale za to uz poobede nespavame, teda asi tak 2x tyzdenne hej ale zvysok tahaaaame cely den a o 20.30 odkvacne a spi do 8.30 rano ale tie baterky, no ja nestaciiiiim :sweat_smile:
22. nov 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face: kala dakujeme :slight_smile:
new aj my sme na tom tak :wink: nasa mala este aj doma pobehuje v rukavickach a nechce ich dat dole a aj salik...zoberie si ho a pobehuje v nom :wink: a ked ideme von tak este aj nam kaze si dat rukavice :sweat_smile: hned pri dverach takze odchadzame z domu vsetci riadne nababuseni :grinning: a potom v obchode alebo tak ani za svet nechce dat dole :wink: takze my mame opacny problem :sweat_smile:
22. nov 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zmeškali sme niečo? :confused:
kala, gratulujem k chlapčekovi :dizzy_face: nech ste zdravučkí :slight_smile: aj ostatné tehotky nech sa držia :wink:
22. nov 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som si dnes povedala,ze vecer neupratujem,tak som tu... a idem riesit nas net,neviete nahodou o nejakom dobrom pripojeni v tn...zatial mame mobilneho operatora,ale aj by sme zmenili,keby sme vedeli kde...

a idem citat,co ste popisali :wink:
22. nov 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala gratulujem k chlapcekovi,ja mam doma 2,teda 3 a daju zabrat :grinning: ale nevymenila by som ich za nic na svete :slight_smile:
22. nov 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dnes sme boli v TN na nakupoch, potom v NDCA u svokrovcov..... ale raz za cas sa vyberieme k vam a hned sa musi cosi stat :grinning: v baumaxe a juzanke vypadla elektrika :grinning: ale nakupit sa dalo, aj ked v predeti sme poriadne ani nevideli co kupujeme :grinning: aky ste mali vy dnes dnik?
22. nov 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni veru aj moji rodicia co byvaju na soblahovskej hovorili o vypadku elektriny ale ze aj baumax aj juzanka to je sranda tak aspon ze ste nakupili :slight_smile:
22. nov 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak to muselo byt veselo :sweat_smile: ja uz som raz vypadok v Juzanke zazila :wink: ale billa isla v plnom prude :wink:
22. nov 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka-billa isla na rezervu,aby neprerobili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.....a nepomrela polka juhu od hladu :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celá soblahovská bola bez prúdu!!!
erka, my máme cez t-com, ale hneď by som menila :stuck_out_tongue_closed_eyes: vraj fiber net je fajn :slight_smile:
22. nov 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, erka mi mame tiez t-com a teraz cakame na magio,maloo by to ist ako strela.............. :wink:

moni,tak v polotme som este nenakupovala......................... :wink: :wink: :wink:
23. nov 2008 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny ty srsis humorom :grinning:
aj my mame T-Com,mne sa teda paci :wink:
23. nov 2008 o 01:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka-ved tak treba :wink:

erka aj my mame T-Com a sme spokojny :wink:
23. nov 2008 o 03:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme aj magio a nie sme spokojní :frowning2: každú chvíľu nám mrzne obraz, internet vyhadzuje, treba resetnúť :confounded: chceli sme meniť, ale ta odstúpenie od zmluvy pýtajú 20.000 :confounded: už nech skončí viazanosť a ideme inde...
23. nov 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko babulky :slight_smile:
24. nov 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko danny :slight_smile: idete na tigrikov? :wink:
24. nov 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtem pekne ranko :slight_smile: ako sa dnes mate, maminky, tehulky? :slight_smile: :wink:
24. nov 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lennie uz sa tam chystame :slight_smile: :wink:
24. nov 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako ste strávili víken? My sme boli u našich užiť si sneh. :slight_smile: Postavili sme veľkého snehuliaka, no najväčšou Filipkovou zábavou bolo brodiť sa po kolená v snehu. :grinning:
Erka čo sa týka internetu, mi máme taktiež T-com, ale chystáme sa zmeniť poskytovateľa. Nemali sme síce veľké problémy, len asi dva krát, ale niektoré väčšie súbory sme posielali aj 24 hodín a to je sila. :angry: Takže záleží na čo budete internet používať a aké máte možnosti vo vašom hniezdočku. U nás to vyhráva Fibernet. Dúfam, že nesklame.
24. nov 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivaz jeeej krasna fotto v pase :dizzy_face:
my sme vikendovali u nasich kedze GAbika mala dnes v noci poslednu davku ATB :sweat_smile:
24. nov 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danny, už ste zdraví?
24. nov 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivaz ano uz len troska sopliky :slight_smile: :wink:
24. nov 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sa pridavame k marodom, Danko ma silnu nadchu :frowning2: Uvidime aka bude noc, sned nebude teplota... Laurika tiez soplikuje, ved ani sa necudujem, ked je vonku tak skaredo :rolling_eyes:
Erka my mame T- com, ale par krat za den vypadne :unamused:
Ivaz no snehuliak je super, kde bolo tolko snehu? :wink:
24. nov 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivaz krasny snehuliak,hned som Ti kuk do albumu....a nic :confounded:
danny tak super,ze uz lepsie :wink:
dienka drzte sa a nech ste rychlo fit :dizzy_face: inak sa mate ako?dlho som Ta tu nevidela....

to Vam fakt tak vypadava?
no nam sa to este nestalo,vlastne ani neviem o com hovorite
ja som max.spokojna :slight_smile:
ale tusim vsetky mame T -com :confused:
24. nov 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:
aj my mam t-com a veru vypadok sme za cely ten cas viazanosti maly len jeden..takze aj u nas spokojnost a preto sme v nom pokracovali aj dalej :wink:
minka a vy sa ako mate?Veronika poslucha? :slight_smile:
25. nov 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
danny ,dakujem mame sa fajn,tesime sa v piatok na korculko :dizzy_face:
poslucha-poslucha :dizzy_face: ved vies ona je take slniecko,az na to nase zaspavanie....ale to sa snad spravi :sweat_smile:

co sa to deje vonku?prsi ?ci sa to topi,ci co?chceme ist von....len sa mi tam zda nejak..... :confounded:
25. nov 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa tiez tesim na piatok ale az ten buduci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no veru vonku nic moc,nesnezi neprsi..ale tusim sa to topi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj by som bola zabudla,Katkam k dnesnim meninkam vela zdravicka a stasticka :wink: :slight_smile:
25. nov 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok