Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
22. nov 2008

tak to poznam...ani nasa uz pomali nic nechce 😠

newyorkgirl
22. nov 2008

teeda to len my sme taki poslusni a sedime v pohode aj v nanozniku deke aj so salom a rukavicami? 😀 neviem, Nikolka v tomto nevymysla, ale za to uz poobede nespavame, teda asi tak 2x tyzdenne hej ale zvysok tahaaaame cely den a o 20.30 odkvacne a spi do 8.30 rano ale tie baterky, no ja nestaciiiiim 😅

minkak
22. nov 2008

ahojte 😵 kala dakujeme 🙂
new aj my sme na tom tak 😉 nasa mala este aj doma pobehuje v rukavickach a nechce ich dat dole a aj salik...zoberie si ho a pobehuje v nom 😉 a ked ideme von tak este aj nam kaze si dat rukavice 😅 hned pri dverach takze odchadzame z domu vsetci riadne nababuseni 😀 a potom v obchode alebo tak ani za svet nechce dat dole 😉 takze my mame opacny problem 😅

audreyd
22. nov 2008

ahojte, zmeškali sme niečo? 😕
kala, gratulujem k chlapčekovi 😵 nech ste zdravučkí 🙂 aj ostatné tehotky nech sa držia 😉

erka12
22. nov 2008

ahojte,
ja som si dnes povedala,ze vecer neupratujem,tak som tu... a idem riesit nas net,neviete nahodou o nejakom dobrom pripojeni v tn...zatial mame mobilneho operatora,ale aj by sme zmenili,keby sme vedeli kde...

a idem citat,co ste popisali 😉

erka12
22. nov 2008

kala gratulujem k chlapcekovi,ja mam doma 2,teda 3 a daju zabrat 😀 ale nevymenila by som ich za nic na svete 🙂

moni1412
22. nov 2008

baby, dnes sme boli v TN na nakupoch, potom v NDCA u svokrovcov..... ale raz za cas sa vyberieme k vam a hned sa musi cosi stat 😀 v baumaxe a juzanke vypadla elektrika 😀 ale nakupit sa dalo, aj ked v predeti sme poriadne ani nevideli co kupujeme 😀 aky ste mali vy dnes dnik?

newyorkgirl
22. nov 2008

moni veru aj moji rodicia co byvaju na soblahovskej hovorili o vypadku elektriny ale ze aj baumax aj juzanka to je sranda tak aspon ze ste nakupili 🙂

minkak
22. nov 2008

moni tak to muselo byt veselo 😅 ja uz som raz vypadok v Juzanke zazila 😉 ale billa isla v plnom prude 😉

dannynka
autor
22. nov 2008

minka-billa isla na rezervu,aby neprerobili 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
22. nov 2008

.....a nepomrela polka juhu od hladu 😀 😀 😀

audreyd
22. nov 2008

celá soblahovská bola bez prúdu!!!
erka, my máme cez t-com, ale hneď by som menila 😝 vraj fiber net je fajn 🙂

lucaska
22. nov 2008

ahojte, erka mi mame tiez t-com a teraz cakame na magio,maloo by to ist ako strela.............. 😉

moni,tak v polotme som este nenakupovala......................... 😉 😉 😉

minkak
23. nov 2008

danny ty srsis humorom 😀
aj my mame T-Com,mne sa teda paci 😉

dannynka
autor
23. nov 2008

minka-ved tak treba 😉

erka aj my mame T-Com a sme spokojny 😉

audreyd
23. nov 2008

my máme aj magio a nie sme spokojní ☹ každú chvíľu nám mrzne obraz, internet vyhadzuje, treba resetnúť 😖 chceli sme meniť, ale ta odstúpenie od zmluvy pýtajú 20.000 😖 už nech skončí viazanosť a ideme inde...

dannynka
autor
24. nov 2008

dobre ranko babulky 🙂

lennie7
24. nov 2008

dobre ranko danny 🙂 idete na tigrikov? 😉

moni1412
24. nov 2008

ahojtem pekne ranko 🙂 ako sa dnes mate, maminky, tehulky? 🙂 😉

dannynka
autor
24. nov 2008

lennie uz sa tam chystame 🙂 😉

ivaz
24. nov 2008

Ahojte, ako ste strávili víken? My sme boli u našich užiť si sneh. 🙂 Postavili sme veľkého snehuliaka, no najväčšou Filipkovou zábavou bolo brodiť sa po kolená v snehu. 😀
Erka čo sa týka internetu, mi máme taktiež T-com, ale chystáme sa zmeniť poskytovateľa. Nemali sme síce veľké problémy, len asi dva krát, ale niektoré väčšie súbory sme posielali aj 24 hodín a to je sila. 😠 Takže záleží na čo budete internet používať a aké máte možnosti vo vašom hniezdočku. U nás to vyhráva Fibernet. Dúfam, že nesklame.

dannynka
autor
24. nov 2008

ivaz jeeej krasna fotto v pase 😵
my sme vikendovali u nasich kedze GAbika mala dnes v noci poslednu davku ATB 😅

ivaz
24. nov 2008

Danny, už ste zdraví?

dannynka
autor
24. nov 2008

ivaz ano uz len troska sopliky 🙂 😉

dienka
24. nov 2008

My sa pridavame k marodom, Danko ma silnu nadchu ☹ Uvidime aka bude noc, sned nebude teplota... Laurika tiez soplikuje, ved ani sa necudujem, ked je vonku tak skaredo 🙄
Erka my mame T- com, ale par krat za den vypadne 😒
Ivaz no snehuliak je super, kde bolo tolko snehu? 😉

minkak
24. nov 2008

ivaz krasny snehuliak,hned som Ti kuk do albumu....a nic 😖
danny tak super,ze uz lepsie 😉
dienka drzte sa a nech ste rychlo fit 😵 inak sa mate ako?dlho som Ta tu nevidela....

to Vam fakt tak vypadava?
no nam sa to este nestalo,vlastne ani neviem o com hovorite
ja som max.spokojna 🙂
ale tusim vsetky mame T -com 😕

dannynka
autor
25. nov 2008

dobre ranko 🙂
aj my mam t-com a veru vypadok sme za cely ten cas viazanosti maly len jeden..takze aj u nas spokojnost a preto sme v nom pokracovali aj dalej 😉
minka a vy sa ako mate?Veronika poslucha? 🙂

minkak
25. nov 2008

dobre ranko 🙂
danny ,dakujem mame sa fajn,tesime sa v piatok na korculko 😵
poslucha-poslucha 😵 ved vies ona je take slniecko,az na to nase zaspavanie....ale to sa snad spravi 😅

co sa to deje vonku?prsi ?ci sa to topi,ci co?chceme ist von....len sa mi tam zda nejak..... 😖

dannynka
autor
25. nov 2008

ja sa tiez tesim na piatok ale az ten buduci 😵 😵 😵 😵

no veru vonku nic moc,nesnezi neprsi..ale tusim sa to topi 😝

dannynka
autor
25. nov 2008

ozaj by som bola zabudla,Katkam k dnesnim meninkam vela zdravicka a stasticka 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre