• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
danny :sweat_smile: som sa musela kuk, ktorú foto myslíš :grinning: no už máme 6 zubov a ďalšie sa tlačia :slight_smile: a adeli už stojí :slight_smile:
danny a ty sa ako cítiť? bruško poslúcha?
3. jan 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to bola koleginka, uz tam nepracuje a nestretneme aj ja som na materskej, tak, ked bola gabi na sale ja som bola na oddeleni
3. jan 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
audreyd-si stratila prehlad ake fotto mas v albume :grinning: :grinning: :grinning: Tak s Adelka je uz "zubana" :grinning: jeeeeeeej,uz stoji ale vazne ako ten cas leti ved este len teraz si bola tehula :sweat_smile:

ja sa citim zatial v celku oki,len byvam viac unavenejsia a ospalejsia ale to je asi normalka pri mojom sidle :sweat_smile: :grinning: Brusko poslucha.len este vediet co sa v nom skyva :sweat_smile:

martinano-a ako strare mas babo?nemas udaje v pase tak som nevedela :sweat_smile:
3. jan 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam aj foto som chcela dat akosi som to nestihla, matko ma rok
3. jan 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nevadi ved casom vlozis ak budes chciet :wink: len som bola zvedava ci si sa nestretla aj so nou osobne :sweat_smile:

Martinko je pekne meno,aj ja mam brata ktory sa tak vola.A ako sa Vam s matkom dari?a ozaj kde v TN byvas?
3. jan 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazila som sa ulozit foto akosi dlho to trva, momentalne sme v zahranici, mam tu manzela, inak v Turnej.myskim, ze sme sa stretli, je tu viacero maminiek podla foto, ktore si pamatam
3. jan 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nic babulky,akosi ma uz taha do spania aj male v bruchu zacalo byt akosi aktivnejsie tak to skusim ist cim skvor zalomit aby neostalo aktivne az do rana :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

bru nocku :sweat_smile:
3. jan 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc
3. jan 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len tak sporadicky chodim na kona, ale myslim na vas :slight_smile:

aj my prajeme vsetkym maminkam, tatinom a detickam krasny rok 2009, hlavne zdravie, stastie, pohodu a spokojnost...

my sa mame dobre, kubko nam uz davnejsie beha tak mam pri nom aj dost pohybu, cez vianoce sa mu rozbehli zubky, okrem klasicky osmich mu teraz ide tusim 6 stoliciek, aspon tak ich ma uz vonku, alebo navrete tak mame zubatu selmu, vsetko kuse :wink:
drobec v brusku rastie, podla dr. to vyzera na dievcatko, ale nechame sa prekvapit, nebola si moc ista...
4. jan 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no super,ze sa tu uz diskutuje :wink:
vitaj martinano :grinning: tvoj maly uz ma rok,este mesiac aj nas fililpko bude mat rok,strasne to leti :grinning:
4. jan 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka no nacase,lebo v poslednej dobe to tu nejako spinka :unamused: :grinning:
4. jan 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaaaasne dobreeeee rankooooo :dizzy_face:
martinano vitaj medzi nami :wink: ja si Ta asi pamatam.......,ze?a gratulko k malemu :dizzy_face:

boze babulky,ale Vam vsetkym to tehulkovanie letiiiiiii,zachvilocku uz budete kocikovat :dizzy_face: kacenka tak asi dievcatko?no super :dizzy_face:

danny a ako bolo na namesti?

my sme uz vcera ,boli trosku na sankach......ale dnes to bude ina kaaaava,taaaaak sa tesiiiiiiiiim :dizzy_face:
5. jan 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za privitanie, akosi som sa sem vcera nemohla dostat, minakak aj si ta pamatam, dakujem za gratulko
5. jan 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viacero si vas pamatam, na tych malych fotkahc to nie je dobre vidiet a mnohe tam mate deticky a ja som eset aj slepa, od kedy som porodila :grinning: , ale co som pozerala foto trencanky zo stretka tam je to lepsie.
5. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej martinano ty tu?na kavicku :grinning:
5. jan 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minkak-na namesti bolo suprovo,veru nelutujem ze sme sli ved aj tak sa tam asi najblisie 3-4 roky nedostanem :sweat_smile:
aj my sme dnes doobedu vytiahli sanky a Gabike sa mooc pacilo,ked sa poobede vyspinka pojdeme znova :wink:
5. jan 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no odbry napad idem si ju uvarit, tak chodite na namestie, zavidim vam aspon pokecate ja som v norsku mam tu manzela nie je tu moc s kym kecat, co su tu baby, tak bez deti, lebo uz su velke a tak
5. jan 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinano-mnikak myslela na namesti na silvestra,som bola aj s mangelom kuknut a babina s dedom nam strazili malinku.... :wink:
5. jan 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je super.aspon ste si trosku oddychli a babka mala radost.mne sa matko zobudil, idem ho vyvencit, zas vecer papa :slight_smile:
5. jan 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oki pa vecer :slight_smile:
5. jan 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekny sviatocny dnik prajem :slight_smile: :slight_smile:
ale nam vonku nasnezilo,uz sme s GAbikou aj sanky vytiahli a boli sa sankovat :dizzy_face:

ozaj babulky kde ste vsetky kavickarky? :unamused:
6. jan 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ako sa mame? :slight_smile: ako ste sviatkovali, silevstrovali?
7. jan 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak aj my sme sa boli vcera sankovat,ale u kubka nemaju sanky moc uspech,chce tam byt jedine ked je niekto s nim,tak vacsinou sa vyvazame my a ocko taha :slight_smile: .ale mne sa s tym bruchom uz dost zle sedi tak nizko,takze nic moc jazda,ale coby so pre kubka neurobila :slight_smile: .
tatinko nam dnes isiel prvy krat do prace po vyse dvoch tyzdnoch,tak nam bolo smutno, rano bolo tazke lucenie,sme si na to zvykli ze je doma :slight_smile: .
a boli sme aj u dr. kedze kubko uz skoro mesiac kasle, zobral mu vytery a uvidime ake budu vysledky, v piatok mam zavolat.
7. jan 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute konecne som sa sem dostala, baby na tom Slovensku je to hrozne co citam vsetky deti su chore,alebo maju minimalne sopliky.tehulky ako sa mate?viete novinky o porodnici?
7. jan 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
prave pozeram adkag,ze ty budes mat asi prva babo,no pred rokom som to prezivala aj ja :wink:

martinano a co je nove v trencianskej porodnici?

nedavali ste si robit do bytu vstavane skrine,potrebovala by som dobru a kvalitnu firmu,ak mate skusenost s nejakou sem s nou :wink: uz musime dat urobit skrinu aspon do chodby a potom aj do dalsich :grinning:

nasho filipka zasa trapia zubky chudatko,cez den sa to este da,ale vecer a v noci sa stale budi a mrnka :frowning2: a to som sa tesila,ze 8 zub sa konecne prerezal a mame chvilu prestavku :wink: zajtra pojdeme do poradne,tak sa dr,popytam,lebo mu nechcem davat cipky od bolesti,ked nema teplotku :wink:
7. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko
erka skus dat malemu virbucol cipky su to homeopatika nasmu malemu zaberali.nam sa zas ocaky predrali ani nevieme, ale teraz idu spodne dvojky a nejaky je maly mrzuty.
vraj je nas primar od dnes riaditel nemocnice, ze to je aj na internete.
7. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinano tie cipky skusim v lekarni kuknut :wink:

lintner,ze by bol riaditel nemocnice? idem kuk
7. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

ano erka-Lintner je je riaditelom nemocky dnes som to videla v spravach skoro mi oci vybehli :confused: :confused: :confused:
ozaj erka neprerabali ste si nieco v byte?hladame stavebnu firmu,ak ano tak daj tip... :wink:
7. jan 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dannynka neprerabali sme,len dorabame stale nieco :grinning:
7. jan 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez cumela.
skus pozriet matkovi zaberali, teraz sme uz dlho nedavali, lebo nechce vobec cipky aj teplotu musime merat pod pazuchou a to ma rok a 2tydzne.ale si tie deti navymysaju :wink:
7. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok