Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

zuzanamv
9. jan 2009

No to dúfam, gympel by mal byť aspoň ako taký výber. Inde by som sa bála. A môj odbor sú dejiny umenia, takže v ideálnom prípade by som chcela seminár s maturantmi, ktorí idú na školy takto zamerané, s takými sa už dá pracovať.
A keď nie, tak prváci majú povinnú estetickú vých. čo je síce už trošku krotenie divej zveri, ale dá sa.

lucaska
9. jan 2009

zuzi,musime on z tej laringitidy ma potom dost dlho sopliky,aj sme boli na novo na vyter,vsetko ma o.k......
matka a veroniku to nebudi??

zuzanamv
9. jan 2009

Ale niee, vôbec, kľudne odsávajte! Hlavne, že to pomôže.

zuzanamv
9. jan 2009

A ta laringitida sa mu začne z ničoho nič? Čo to vlastne spôsobuje, keď výtery má ok?

lucaska
9. jan 2009

zuzi no dufam ze uz bude klud................................inak uz aj nas lucas je namotany na perciho , aj matko sa mi zda ze????

lucaska
9. jan 2009

zuzi, on je cely den o.k v pohode a potom z nicoho nic zacne ten hrozny kasel, drhnutie, tazko sa mu dycha, tak sa prechadzame po balkone........mame uz aj cipky.......ono je tazko povedat z coho to je je to virusova , aj zvlhcovac ma zapnuty ale akosi nepomaha...........zevraj deti z toho vyrastu......

zuzanamv
9. jan 2009

Prosím ťa, nie že budeš to odsávanie obmedzovať kvôli nám, to vôbec decká nemôže zobudiť, ja niekedy ráno Maťkovi odsávam pred škôlkou v detskej a Veronika v pohode spinká. Ja som to len v kúpeľni akurát začula.

Maťka už vláčikománia prešla, len občas sa s nimi pohrá, máme aj DVD, ak chcete, môžem napáliť.
A musíte sa už prísť k nám pohrať, v Maťkovom najvyššom štádiu závislosti sme mu tých vláčikov nakúpili hrozne veľa, tak Lucas bude nadšený. 😉

kala12
9. jan 2009

estetiku sme veru mali, ale pre nas to bola zabita hodina. Hlavne pre to,ze ucitelka bola nudna ako...... To uz ozaj skor ti maturanti, pokial ich to bavi, tak sa ti s nimi bude dobre pracovat.
ja som si myslela,ze ty ucis anglictinu.

Lucaska aj my sme minuly tyzden o druhej v noci hucali s vysavacom a do toho Terezka revala ako pavian. Ona neznasa vytahovanie soplika vysavacom, ale je to pre jej dobro.

zuzanamv
9. jan 2009

No, veď to, že hrozne záleží od učiteľa, väčšina čo učí estetiku asi rezignuje, lebo je to neznámkované, celá trieda, nikoho to umenie ako také nebaví... Ja som sa na to snažila ísť trošku inak, a hlavne som vtedy bola len o pár rokov staršia ako žiaci, možno teraz už sa im nebudem vedieť až tak priblížiť, ale uvidíme...
Ja prekladám z angličtiny, ale skončila som dejiny umenia.

Veronika tiež jačí pri odsávaní, musíme ju už dvaja držať.
Maťko nie je ochotný naučiť sa smrkať, tak už som stratila trpezlivosť a odsávame. Ale on už si pekne sám sadne, podá mi sprej aj odsávačku a čaká. Vie, že mu to pomôže.

lucaska
9. jan 2009

zuzy teraz mame so soplikmi klud v noci...................................zuzy no veru uz sa musime dohodnut.... 😝
minule isiel matko s tatinkom a aj ma pekne pozdravil a tvaril sa ze sa nehambi, ako chodi do skolky ostal asi smelsi?????

kala12
9. jan 2009

baby idem uz do postielky, dobru nocku 🙂

zuzanamv
9. jan 2009

No jasné, škôlka mu veľmi pomohla! Len bola teraz veľká pauza a včera trošku šok, lebo neplánovane spojili triedy (keby som to vedela, tak ho nechám doma).
Ale od pondelka už pekne začínajú vo svojej, so svojimi zázračnými učiteľkami.

Dobrú noc!
Dúfam, že my nebudeme veľmi buntošiť, Veronike idú aj zuby, aj po očkovaní je taká nespokojná. ☹

lucaska
9. jan 2009

dobruuu noooc.............................veronike ńech co najskor vidu zubky................. 😉 😉 😉

dannynka
autor
10. jan 2009

trencanky tu sa uz nekavickuje 😅 😝 😀

dienka
10. jan 2009

Ahojte,
aj my trosku marodujeme, Danko kasle a soplikuje, ale zatial je to v norme. Kupila som mu Mucosolvan junior a zda sa mi, ze zabera lepsie ako sirupy co sme mali predtym.
Tak to vyzera, ze od septembra nas pojde do prace viac 😎 , aj ja totiz nastupujem, ale to bude mat Danko v oktobri 3 rocky. Takze Zuzka mozno budeme kolegynky 😉 🙂

dannynka
autor
10. jan 2009

dienka prajeme Dankovi skore uzdravenie,veru uz sme vas dlho nevideli a to byvame na kvetnej pomalinky castejsie ako doma 😀

erka12
10. jan 2009

ahojte,
dienka,dankovi skore uzdravenie 😉
konecen stahhujem fotky,tak mozno nejake aj dam do albumu 😀

dannynka
autor
10. jan 2009

erka aj ja napodobne 😀

erka12
11. jan 2009

no kde ste 😉

zuzka,ja som ucitelka,ale na I.stupni a tu pracu mam velmi rada,hlavne s prvakmi,aj ked je to riadna fuska 😉

dannynka
autor
11. jan 2009

erka krasne fotto si vlozila 😵

zuzanamv
11. jan 2009

Erka, s prváčikmi to musí byť super, tí sa ešte chcú učiť. 😉

dannynka
autor
12. jan 2009

erka a na ktorej skole si ucila pred materskou?

ivaz
12. jan 2009

Zdravím, kto si dá kávičku? 😉
Náš tatinko až dnes išiel prvý krát do práce 😢 a tak si budeme musieť aj my zvyknúť a nabehnúť na starý režim. Čítam, že je tu niekoľko učiteliek, aj ja som si toto zamestnanie vyskúšala. 😉 Detičky boli rôzne, tie čo mali záujem o problematiku ma výrazne posúvali dopredu a to bolo super. 😵
Erka, Zuzka zatiaľ nepomôžem, ale pravdepodobne aj ja budem otázku opatrovateľky riešiť a to v najbližšej dobe a tak potom podám referencie. Takže ktorá by ste si chcela privyrobiť a do septembra zvládla ešte jedného loptoša, uvítam pomoc.
Všetkým maródom rýchle uzdravenie.

erka12
12. jan 2009

ivaz dvd pre teba sa chystaju,tie co som mala pred stahovanim nachystane som nenasla,tak zacinam napalovat 😀

zuzanamv
12. jan 2009

Ivaz,
a nedáš Filipka už rovno do škôlky? Veď on už je veľký.

dannynka
autor
12. jan 2009

ahojte babulky kde ste kto? 🙂

erka12
12. jan 2009

ahoj danny,akurat som kuk 😉 inak obciansky sme dnes vybali,vdaka 😉

dannynka
autor
12. jan 2009

jeeej tak super,aspon mas o starost s krku menej 😉

erka12
12. jan 2009

no to ano,este v stredu manzel musi ist do zdravotnej vymenit karticky 😉

dannynka
autor
12. jan 2009

a uz budes mat o dalsiu starost s krku, 😉

idem malej nachystat veceru a ked ju dam spinkat este sa tu ukazem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre