Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
12. jan 2009

uz veceria... 😉

erka12
12. jan 2009

co si jej navarila 😉

dannynka
autor
12. jan 2009

vojacikov som jej urobila,papa jedna radost lebo tam ma oblubeny syr 😉

erka12
12. jan 2009

😀

dannynka
autor
12. jan 2009

chces fotto?

erka12
12. jan 2009

sem s nim 😀

dannynka
autor
12. jan 2009

uz su v albume 😉

erka12
12. jan 2009

veru chuti jej 😉 aj ja by som si dala 😀

dannynka
autor
12. jan 2009

uz dojedla idem ju dat haji,veru som rada ze jej chuti ved jej je aj dost 😅 😝 😀 😀 😀 😀

erka12
12. jan 2009

veru aj ja idem spinkat,dobru 😔

moni1412
13. jan 2009

danny jeeej, ake krasne brusko uz mas 😵 🙂 poslucha drobcek? a Gabika? 🙂 stale neviete pohlavie druheho?

newyorkgirl
13. jan 2009

ahojte, moc nemam casu v poslednej dobe sem kuki 😒 uz sa chystame do TN konecne, 26 letime to je uz necele 2 tyzdne tak sa tesiiiiime, no a kedze nam treba zariadovat bytik na juhu, tak uz tyzden nerobim nic ine len kreslim navrhy kuchynskej linky a konecne uz to mam k mojej spokojnosti, este tam narvat obyvacku kedze to mame spojene 😀

ivaz
13. jan 2009

Erka, ty si nezabudla. 🙂 Pre vás sú dvd pripravené, len manželík mi ich stále upratuje k ostatným a ja si potom lámem hlavu prečo mám niektoré tituly dvojmo. Potom dáme spicha. 😉
Zuzka, škôlky v našom okolí majú plno, budem rada keď Filipka zoberú od septembra. Ale dnes som bola kuk v jasličkách tak uvidíme. Ešte nie som pevne presvedčená nastúpiť do práce, momentálne zvažujem za a proti.
New, krásne starosti. 😵

kala12
13. jan 2009

ahojte,

tak konecne chvilka kludu. Od rana som sa nezastavila, bola som u zubara,lebo akosi ma rozbolel zub. 😝

Dnes som bola pre prihlasku do skolky pre malu, rozpravala som sa s riaditelkou, vraj teraz uz je jedno, ci das prihlasku o dva roky skor, teraz musia brat najskor 3 rocne deti. Ale pokial maju volne miesto, vezmu uz aj 2 rocne. A nevadi, ze by som bola este na materskej s druhym babom, takze koncom januara mi da vediet, ci mi Terku zoberu uz od septembra. 🙂

erka12
13. jan 2009

ahojte,
joj kala zuby,aj mna v tehu jeden riadne vytrapil ☹ a kde ides dat malu do skolky?

ja som rozmyslala aj nad jaslami pre filipka,ale pre nas je to od ruky,kedze misko bude v skolke na opacnom konci mesta 😉 tak aj ja zvazujem,hoci v praci som nahlasila,ze od septembra nastupujem 😉
ivaz ked budem mat dvd,ozvem sa 😀

erka12
13. jan 2009

new pridete na dovolenku,ci na stalo 😉

ivaz
13. jan 2009

Kala, od kedy chceš dať Terezku do škôlky? Aj ja som dnes bola v škôlke informovať. Pani riaditeľka sa vyjadrila, že odovzdané prihlášky na september 2009 akceptujú ale podané prihlášky na 2010 budú vracať. A podmienky prijatia záležia od oblasti a záujmu. Napríklad oni neberú mladšie detičky ako tri roky, mama musí byť zamestnaná....

kala12
13. jan 2009

Ved teraz sa zapisuje na sk.rok 2009/2010. Ja by som chcela dat Terku od septembra 2009, ale len na par hodin. Povedala, ze uvidi, ci bude volne miesto od septembra, ak nie, tak v aprili 2010 bude mat tri roky a to mi ju vezmu.

ivaz
13. jan 2009

Erka jasné, nerob si vrásky. 😉 A s prácou nepočkáš ešte rok, potom to budeš mať 2v1. Či už treba zmenu? Ja som sa pred nástupom na materskú vyhrážala že za rok maximálne dva pracujem, ale teraz sa mi nechce. 😀
Kala, moje známe dávali prihlášku už v troch mesiacoch dieťaťa. Šialené. Na juhu máte veľké škôlky. U nás mamine na materskej dieťa len ťažko zoberú. Nie sú kapacity. 😖

erka12
13. jan 2009

ivaz,uz by som rada zmenu,ale ked to inak nepojde zostanem este rok 😉 a potom pozbieram vsetky vase deticky a budem ich ucit 😀 😀 😀

zuzanamv
13. jan 2009

Jáj, Ivka, tak som ťa nepochopila, som myslela, že chceš dať Filipka k opatrovateľke od sept., preto som sa čudovala. 😉

ivaz
13. jan 2009

To si budeš musieť ešte pár rokov počkať. 😉 Na abecedu máme ešte čas. 😀

erka12
13. jan 2009

este otazka> ked pojdem do prace na plny uvazok,budem dostavat cely rodicovsky?a filipko bude napr.s nejakou opatrovatelkou,ale takou ktora nema ziadnu zivnost😉

ivaz
13. jan 2009

Erka, keďže ti bol rodičovský príspevok priznaný pred 1.1.2009, budeš dostávať celý.
Zuzka v pohode.

kala12
13. jan 2009

ivaz vidis a mne povedala riaditelka, ze po novom uz mi prihlasku na iny sk. rok, ako je aktualny zapis nezobere. Takze ak by som chcela dat Terku az v septembri 2010, tak az buduci rok by som si musela podat.
Erka ja ju chcem dat na Juh, tuto cez cestu, nech to mame blizko 😀 😀 😀 .

Inak je to sila, tolke skolky porusili, vraj nieje deti. Erka aj kusok pri vas bola jedna,to by si mala super poruke.

erka12
13. jan 2009

kala skolka by som mala par metrov od bytu,cez plot 😀 no ale ☹

erka12
13. jan 2009

a nechcete niektora zalozit sukromnu skolku?

ivaz
13. jan 2009

Kala v minulosti sa dávali prihlášky dopredu ale podľa nových predpisov budú už brať prihlášky len určité obdobie a na aktuálny rok.

erka12
13. jan 2009

no idem ja uvarit nieco mojmu manzelovi a poobede sa mozno vyberieme do centra 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre