Trenčín II

Tak šup babulky pokracujeme 😉
dannynkaautor
15. jan 2009
ahoj ¨martinano.vsimla som si ze predavas pekny overalik po drobcovi,taky bielunky,kedy sa Chystate na SVK?asi by som si ho zobrala keby si ho doniesla :-N
dannynkaautor
15. jan 2009
ozaj a je hrubsi?teda ci je skvor na jesen alebo na zimu :-N
dannynkaautor
15. jan 2009
no nic idem ja haji,pa pa a bru nocku |-|
martinano
15. jan 2009
ahojky ano predavam, prinesiem je na hcladnu jesen az zimu, je super, ja som ich mala niekolko v roznych velkostiach lebo to bolo hrozne prakticke.ako chces danny, chod si odpocinut,pa 🙂
erka12
15. jan 2009
dobru nocku danny 😉
erka12
15. jan 2009
martina urcite sa tesis,ved aj dva tyzdne su nieco 😃 😃 😃

prave zhanam pre filipka darcek k 1.narodkam taku postavicku zo sesame street berta,neviete kde by sa to tu dalo kupit 😃 misko dostal k 1.narodkam ernieho a je to jeho oblubena hracka 😃
dannynkaautor
15. jan 2009
este som tu ale uz len chvilku :-N ,martinano a kedy sa chystate na SVK ze by si mi ho doniesla ukazat? :-N
martinano
15. jan 2009
tesim, ale vzdy pridem taka utahana, lebo sa snazim stihnut kopec veci 🙂 , na kedy to potrebujes, pozriem tu ci nemaju, keby si nezhnala v priebehu tyzdna
minkak
15. jan 2009
ahojte kocky 🙂
martinano tak uz si si dala fotecku 😉 tak som sa nemylila si to Ty 🙂
tak uz sa asi nevies dockat,kedy sem pridete,ze?
ved Ty si tu mohla ostat a ist neskor za mangelikom,ci tak sa Vam to neda?
dannynkaautor
15. jan 2009
minkak hojky,Teba som dneska videla ako tahas na sankach Veroniku 😃
martinano
15. jan 2009
nemylila konecnew som sa k tomu dotala, no to by mangel neprezil, to som urobila v lete a hrozne zle to znasal aj maly aj tatinko, ale teraz na jar by som sa mala castejsie ukazat 🙂 huraaaa
minkak
15. jan 2009
heeeeej????no teda tak si to bola Ty,ja som sa tiez pozerala ,ale bola si daleko....a zrovna si sa nepozerala tym smerom.....
a pocuj to je take smiesne???ako som ju tahala???? :-N
minkak
15. jan 2009
martinano 😉 x-)
no tak to verim,ze to zle zvladali....a planujete sa sem niekedy aj vratit natrvalo?
erka12
15. jan 2009
martina no to by bolo super,chceli sme objednat z uk,ale bpol problem s platbou.tak je to postavicka bert 30-40 cm vysoka, http://www.allaboardtoys.com/sesame-street-plus...

ahoj minkak 😃
martinano
15. jan 2009
jasne pozriem, ale tuism som tu take cosi videla
jasne mame dovod, kupili same si dom, to samusime vratit 🙂
dannynkaautor
15. jan 2009
minkak-ani ja som si nebola na stopro ista ze si to ty,ale podobala si sa mi,a¨nie nebola si smiesna som len dala veseleho smaila 😃

martinano tak kedy sa teda chystate na SVK? :-N
erka12
15. jan 2009
no super,tak ak budes mat pozri 😃 si zlata 😃

a kde ste kupili domcek 😃
martinano
15. jan 2009
v turnej, ja neviem asi to este potrva, moj manzel sa prihrmel koncim caute, idem sa mu veovat, zajtra pa 🙂
erka12
15. jan 2009
chcela som napisat,ze ked budes mat cas 😃
dannynkaautor
15. jan 2009
oki babulky tak ale teraz uz naozaj sa aj ja zberam :-N pa a bru |-|
erka12
15. jan 2009
dnes som tak rozmyslala,co je s verkou,dlho som ju na konikovi nevidela 😉
lennie7
15. jan 2009
erka,verka sa ma dobre,chodime spolu skoro kazdy den vonku 🙂 len nema cas byt na pc 😞
erka12
16. jan 2009
ahojte,kto ma kavickovu siestu?
dienka
16. jan 2009
ahoj Erka, aj vy uz spinkate? Ako sa Ti dari sklbit spanok drobcov? Spinkaju naraz?
erka12
16. jan 2009
no dienka,darisa ako kedy.teraz je doma mnazel,tak to je parada 😉
a vy ako?
erka12
16. jan 2009
a este som chcela napisat,ze sa nam to nedari vzdy,misko niekdedy strajkuje a nechce spat 😞
dienka
16. jan 2009
My sme sa boli doobedu prejst, tak prijemne svietilo slniecko 😎 Vcera sme boli pri Vasom baraku, hned vedla totiz byva moja kamoska 😉 Mate to tam pekne x-)
erka12
16. jan 2009
niekedy sa stavte 😉 chalani sa zahraju 😉
dnes sme etse von neboli,vcera sme boli iba na dvore,lebo misko tam ma zo snehu bunker,tak nechcel ist ani na prechadzku, ale filipka to tam nebavi,ked ma iba sediet v kociku a pzerat na miska 😉
dienka
16. jan 2009
Erka pekne fotky, tusim to mate s manzelom podelene 🙂 Misko sa podoba na neho a Filipko na Teba 😉
erka12
16. jan 2009
dienka 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli