Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
22. jan 2009

6.00 /6.30,ked sa velmi zadari 7.00

zuzanamv
22. jan 2009

Tak to je fajn, som myslela, že ešte skôr.
Mne už v tom veku Maťko pomaly prestával spávať. Teraz už vôbec. 😖

erka12
22. jan 2009

zuzka,misko aj prostestuje,nekedy nespi,ale potom vecer je ☹
a uz su hore 😉

kala12
22. jan 2009

baby vy ste si davali odoberat pupoc.krv?

Lebo ja som si pri Terke nedala,teraz ma doktor na to lame, no ja tomu neverim. Vidim v tom len biznis, zatial som nenasla nejake presvedcive dokazy, ze to ozaj pomaha. Vsetko co o tom pisu, je stylom,,keby nahodou,,.
Neviem, nejako ma to teraz chytilo, tak hladam nejake info, no zatial, stale nic konkretne, vsetko len take psychologcke zvasty.

kacenka83
22. jan 2009

ahojte 🙂

kala my sme pri kubkovi si nedali odlozit pupocnikovu krv, keby sme na to mali tak ano, ale zdalo sa nam to strasne drahe... ja sa bojim leukemie a ostatnych takychto chorob tak som chcela mat istotu... az po porode som sa dozvedela, ze vraj je este jedna spolocnost co to robi omnoho lacnejsie len sa o nej nevie, lebo nema taku reklamu... ale neviem co je na tom pravdy, skusim o tom urcite zistit viac pred porodom...

zuzanamv
22. jan 2009

Kala, my sme nedali ani raz, celkom ma presvedčil tento článok:
http://reflex.cz/Clanek14618.html

kala12
22. jan 2009

ja viem len o dvoch spolocnostiach Ceptra a Eurocord. Ale vraj je to jeden majitel. Aj som hladala o tom darovani, ale vraj to nechcu robit tie spolocnosti, lebo z toho nemaju biznis. A doktori tiezo tom ani neinformuju, lebo ti tiez maju z toho peniaze do vacku. Tak ja teraz ozaj neviem.

Ja som pri Terke ani na to nemyslela, aj teraz verim, ze to nikdy nebudeme potrebovat. Radsej nemalovat certa na stenu.

A este ma odradza ta pouzitelnost do urcitych kg.

lucaska
22. jan 2009

ahojte, kala my sme pri lucaskovi dali uskladnit pupocnikovu krv,ja si myslim ze pri tych vsetkych nakladoch to neni az taka horibilna suma a nebudem si niekedy v zivote vycitat ze som to nespravila..........dufam ze ju nebude nikdy potrebovat.................ja som studovala info tusim na ceptra.sk........................
a este ak by si tej krvy nemala potrebne mnozstvo po odbere da sa to odhlasit a nemusis ju usladnit......u nas sa to nastastie podarilo a bolo jej potrebne mnozstvo aj kvalita........... 😉 😉 😉

kala12
22. jan 2009

zuzi dakujem. 🙂 🙂 🙂

Asi som sa uz tiez rozhodla, clanok ma utvrdil o tom, ze tie spolocnosti to robia pre zisk. Ved co ak skrachuju, alebo ukoncia aktivity? Kam by som si tu krv dala, doma do chladnicky? A okrem toho, bohvie, ci aj teraz tie transplantaty spravne skladuju, ked nemaju nijaku kontrolu zo strany zdravotnictva. 😠

dannynka
autor
22. jan 2009

tak dieta uz mam v hajanoch a ozem kludne cajikovat a naobedovat sa 😅

kala12
22. jan 2009

Mne ani nejde o peniaze, ale o to byt naozaj presvedcena, ze to co robim, je naozaj spravna vec pre moje dieta. Nie, ze dam to, lebo keby nahodou. Toto je ten psychologicky natlak, ktory tie spolocnosti radi vyuzivaju.

lucaska
22. jan 2009

ja som si dost o tom precitala a myslim si ze v urcitej situacii by to mohlo pomoct.......ale je to kazdeho osobna vec.................

kacenka83
22. jan 2009

mna odradza aj to, ze dam odobrat krv a vyjde to napr. len na 12kg... pritom viem, ze to moze vyjst aj na 90kg... a podla mna je to AJ o tom biznise, lebo uskladnenie za tri roky islo z 800 na 1500,- pokial mam dobre info...

dannynka
autor
22. jan 2009

kacenka co to tam pri Vas robi ten vrtulnik?pocujes to alebo vidis z okna?ak mozes odstrel ho 😠 😠 😠 😠

lucaska
22. jan 2009

kacenka oni ta informuju o tom na kolko kilov to vyslo a ty sa este vtedy mozes rozhodnut ci to chces alebo nie aspom ked som si to ja davala tak to tak bolo...............

kacenka83
22. jan 2009

danny nosi nejake "suciastky" na barak pod juzankou... my sme v tom nevinne 😉

kala12
22. jan 2009

jasne, kazdy ma na to svoj nazor. 😉 Mne prave to ,,mozno by to mohlo pomoct,, nesedi.

Danny,este ti opuchyaju tie nohy? Kupila si si tie lieky?

lucaska
22. jan 2009

kala ale v dnesnej dobe ti nikto na sto percent nazaruci ze to pomoze, tak isto ako nejake lieky alebo liecba... 😉

kala12
22. jan 2009

Ved prave aj o to ide, co ked by mi povedali, ze je to len napr. do 15 kg ja by som sa rozhodla, ze si to teda nedam uschovat ,nahodou sa nieco stane,a mohlo by mi to stacit aj do tych 15kg.. Potom si budem hlavu o stenu buchat?????? ☹ ☹ ☹

kacenka83
22. jan 2009

lucaska to som nevedela, ze sa pytaju... ale ci by som nemala potom dilemu ci aj tych 12 kg nepomoze... 😒

danny tebe opuchaju nohy? ja som bola pri kubkovi kvoli tomu podrobne sledovana a neskor aj v nemocnici 😝

dannynka
autor
22. jan 2009

kacenka-no ono to islo smerom od Vas.....som ho aj na kustik videla to vyzeralo ako keby na tych vojenskych nieco robili,ale uz je tusim ticho 😉

kala-pisala som si s martinano ip a ta mi dala rady co a ako,a zatial je to v celku fajn 😉

dannynka
autor
22. jan 2009

kacenka-ani nie opuchaju ale v noci mavam sem tam krce 😒

kala12
22. jan 2009

veru lucaska mas pravdu, nikto ti nic v dnesnej dobe nezaruci. 😢

Radsej uz na to ani nebudem mysliet. 😝 😝 😝

lucaska
22. jan 2009

to uz sa vy musite babulky rohodnut, ja som bola rozhodnuta ze ked uz to bude len do 6kg ze si to dame....

dannynka
autor
22. jan 2009

kacenka ze si ho odstrelila ked uz nelieta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacenka83
22. jan 2009

danny no, dohovorila som mu 😉
vcera nam na cviceni hovorila zrovna o krcoch, ze mame uzivat magnezium ak mame krce...

dannynka
autor
22. jan 2009

kacenka ty chodis niekde na cvicenie?

kala12
22. jan 2009

kacenka chodis na cvicenie na dlhe hony?

dannynka
autor
22. jan 2009

kde ste vsetky usli?asi zaspali za pc pri takomto spavom case 😝

kacenka83
22. jan 2009

vcera som bola prvykrat cvicit na dlhych honoch, mi to tam vyhovuje a dobre sa potom citim... chodila som sem na juh do kulturaku, tam sa cvici utorky - pilates, tehu joga a brusne tance, ale to mi nevyhovovalo, lebo na druhy den ma dost boleli klby a brusko...
inak vcera nas tam bolo vyse 20 a to ani zdaleka neboli vsetky tehulky... fakt je strasne vela tehotnych, aby sme nerodili po 2 na sale 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre