Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
23. jan 2009

heeeeeeej ????neviem musim zistit 😉 idem to hned kuk 😉

minkak
23. jan 2009

no mas pravdu 😉 a co su zase nejake prazdniny??? 😕
ze by polrocne 😅 nemam prehlad 😀 asi ano 😉

martinano
24. jan 2009

minkak pojdem do tn mam cislo na danny, mozem sa tretnut budem sa tesit,alebo mi posli telefon na IP. dakujem pekne ste zlate.tesim sa pa 🙂

lucaska
24. jan 2009

miri neviem,ani ja nemam prehlad kedy su decka doma..................my v piatok nejdeme, to by sme nestihala , tak az nabuduce........... 😉

uz ste boli v tom deckom za csob oproti prioru??? my sme boli s lucasom kuk teraz prvy krat a bolo tam celkom fajn........ 😉

erka12
24. jan 2009

lucaska myslis,to interierove ihrisko,tam je fajn,miska odtial nemiozme nikdy dostat domov 😉

dannynka
autor
24. jan 2009

ahojte 🙂 🙂

erka12
24. jan 2009

ahoj danny.ako 😉

dannynka
autor
24. jan 2009

erka teraz uz dobre ked mam doma malinku 😵 😵 😵 😵

erka12
24. jan 2009

a kde si ju mala 😉

erka12
24. jan 2009

danny mala je na fotkach zlatucka 😀

dannynka
autor
24. jan 2009

u babiny a deda,aj na noc tak som sa liecila a oddychovala 😉

erka12
24. jan 2009

liecila?

dannynka
autor
24. jan 2009

no tak tak,nieco na mna lezie,nos mam ako vodovodny kohutik a aj hrdlo ma pobolieva... 😒

erka12
24. jan 2009

chuda moje 😉 aj na nasho moiska nieco lezie ☹

dannynka
autor
24. jan 2009

prajeme miskovi skore uzdravenie 😉

lucaska
24. jan 2009

erka, ano to som myslela , no aj lucasa som musela presviedcat ze uz musiiime ist 😝 😝
marodom prajeme skore uzdravenie......................

newyorkgirl
24. jan 2009

ahojte kocky 🙂 tak my uz pobalene, este idem zajtra tuna naposledy do mesta a v pondelok fuuuu na lietadielko a domov do Trencina konecne, uz sa nemozme dockat, vo stvrtok nam hadam uz odovzdaju aj bytik novy, tak supeeer a mozme zariadovat 😵

newyorkgirl
24. jan 2009

som zabudla, stretko sa nejake nechystaaaa nahodou? bo nestiham citat, ci mi cosi neuslo 😅

dannynka
autor
25. jan 2009

ahojte babulky ako ste vikendovali? 🙂

new,martinano stastnu cestu 😉

erka12
26. jan 2009

ahojte, kto je na kavicke 😉

adkag
26. jan 2009

ahojte, ja obedujem a potom ma caka kafe 🙂 .

ako sa mate?

kubko dnes dost plakal,kedze som varila namiesto toho aby som sa s nim hrala. respektive ja som s nim bola cele doobedie a o som zacala varit a proste on sa sam nezahra, mame kuchynu spojenu s obyvackou,v obyvacke ma hraci kutik aj v kuchyni mu nezakazujem vyberat misky a vselijake plastove veci,ale proste aj tak sa nevie sam zahrat. uz neviem co s nim,poplakal si dost.teraz spi tak aspon obedujem a dam si to kafe 😝

adkag
26. jan 2009

malo byt o 11,kubko mi zase postlacal klavesnicu 🙂

kacenka83
26. jan 2009

ahojte, my sme vcera skoncili zase na pohotovosti, lebo kubko bol strasne vyhadzany po celom tele, mal az mapy co sa mu jednotlive pupaciky zliali, boli 3D a strasne cervene, vraj to ma alergiu na ten ospamox co mu dr. predpisala na pohotovosti pred tyzdnom tak sa chudatko trapi... ale vcera mu pichla na pohotovosti dithiaden a uz sa to neda porovnat ako sa to zlepsilo oproti vcerajsku... dr. nam dnes dal este cipky tak snad zaberu, lebo inak nam hrozi nemocnica, nastastie nas tam neposlal dnes, ale dal tomu este sancu...

nemate skusenosti s alergiu na lieky? kazal nam iba obmedzit citrusy, inak vsetko po starom, ale mna by aj tak zaujimalo cim by som podporila rychlejsie vyplavenie z tela... kazal vela pit, snazim sa kubkovi stale ponukat, ale on vela nepije pocas dna tak to do neho pcham uz striekackou... 😒

no a aby toho nebolo malo tak ja mam chripku 😒

dufam, ze vy sa mate lepsie 😉

erka12
26. jan 2009

kacenka kubkovi skore uzdravenie a aj tebe 😉

adkag nas misko sa tiez vlmi nechcel sam hravat a teraz je to uz parada,neboj to pride 😉

kacenka83
26. jan 2009

adi a neskusala si s kubkom varit? ja ti v tomto asi neporadim, lebo ja varievam vacsinou ked je kubko hore, bud sa pri mne hra, alebo miesame spolu a pod. ... ale on sa mi hra casto sam, nie vzdy mu vyhovuje ked sa s nim hrame, nechame mu priestor a ked sa chce zase spolu s nami hrat tak pride...

new takze vy uz prilietate nastalo? budeme susedky? 😉

dannynka
autor
26. jan 2009

ahojte 🙂
kacenka prajeme skore uzdravenie Tebe a aj Kubkovi 😉

adkag-Tebe sa to uz krati 😵 😵 😵
a co sa tyka varenia,Gabika sa mi teiez ked bola asi v Kubkovom veku hrala sama v kuchyni,niekedy chcela pomahat,a niekedy sa sama hrat,teraz uz pomaha o 106 😀 😀 😀

adkag
26. jan 2009

kacenka, no miesat mi pomaha,lenze toho musim drzat na rukach alebo kuchynskej linke a tam vacsinou ho potom zaujima kopa inych veci. dnes som skusila ked som skrabala zemiaky nech mi pomopze,dala som mu umyty nech kraja s plastovym nozom a on ho zacal jest, takze u nas to moc uspech nema.este vyskusam mu dat do hrnca nieco co moze miesat ale to sa zase bojim aby to neprehltol,napr. fazulu alebo tak.

adkag
26. jan 2009

erka,no dufam ze to pride,cakam lebo uz normalne som rozmyslala ze mu hracky zbalim a dam neskor aby mu boli vzacne len neviem ci to pomoze

kacenka,tak skore uzdravenie,snad vas ta nemocnica minie a kubkovi sa to zlepsi.
aj nas kubko ma zase sopliky,bol tyzden zdravy a uz zas 😝

lucaska
26. jan 2009

ahojte, kacenke a kubkovi prajeme skore uzdravenie.................. 😉

adkag nas lucas si tiez vyzadoval vela pozornosti,ale postupne sa hraval pri mne a casom sa naucil aj v izbicke a niekedy teraz ani neviem ze ho mam.ked mu je dlho priiiide za mnou,upratujeme spolu, varime a vsetko.....
je bohovy ked priiiide a povie mi ze SPOLU.................... 😉

lennie7
26. jan 2009

kacenka, ja som mala asi 4 roky dozadu strasnu alergicku reakciu na farbu na vlasy, vyzerala som ako dinosaurus, normalne mi opuchlo celo a pomaly mi to zliezalo na nos, pod oci...tiez sme leteli na pohotovost lebo som sa mohla zadusit..tam som dostala ako kubko dithiaden a dietu, nemohla som ale skoro nic, len suchy chleba s maslom alebo piskoty...nemohla som ani obed, ziadne mäso, proste nic 😠 to si pamätam lebo sme mali akurat vtedy oslavu, moj tatino mal 50tku a ja som nemohla nic jest 😖 😅
trvalo mi to asi tyzden kym sa to uplne stratilo...odvtedy som si uz vlasy racej nefarbila 😅 😔
a este raz som mala na antibiotika amoxiklav, to uz bolo davnejsie tak si to moc nepamätám ale tiež som skončila na pohotovosti, bola som ohádzaná hrozne, tiez som dostala dithiaden ale nebolo to take strasne ako pri tej farbe na vlasy 😒
podla mna to musi postupne same odísť z tela, bolo by dobré keby viac pil a skús mu uvariť a nejakú polievočku to sú tiež tekutiny, nejaku kuraciu. ale pozor určite nie rajčinovu, paradajky su tiez velky alergen.Ja mam alergie skoro na vsetko tak tiez som si s tymto vela odtrpela ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre