Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lennie7
26. jan 2009

tak vam prajeme nech ste obidvaja coskoro v poriadku 😉

adkag
26. jan 2009

lucaska,to by som aj ja prijala keby sa hra pri mne,sak ma na to podmienky vytvorene,ale on sa ani pri mne nechce hrat len stale so mnou. ma chvilky ked vydrzi sam,ale to je tak 5 minut to sa mi neoplati ani zacat varit.
okrem toho teraz vsade vylieza, aj na stol jedalensky vie vyliezt,na pc stolicku na kolieskach a aj na kuchynsku linku,tam si prisunie stolicku.takze mame vecne konflikty ked ja mu kazem ist dole a neposluchne, poviem to tak 10 krat a furt nic,tak potom uz s krikom to poviem a dam ho dole. snazim sa aby sa sam naucil posluchnut ked mu poviem, preto ho hned nedavam ja dole,ale tusim u nas to tak fungovat nebude ☹ .

kacenka83
26. jan 2009

lennie dakujem 🙂
tiez si si uzila s tymi alergiami, ja nejako alergie nemam, akurat na farbu co sa napustaju mihalnice 😒
nam toho az tak moc nezakazali, akurat vcera dr nam nakazala vyradit ovocie, granulovane caje, inak normal... polievku uz ma navarenu 🙂 co sa tyka rajcin tak tie este neje, akosi sa ich bojim 😒

a ako nikolka? som pocula, ze mate kiahne?

lennie7
26. jan 2009

kacenka uz mame chvalabohu po kiahnach, dnes sme boli na kontrole a konecne po 10tich dnoch mozme zacat chodit von aj medzi deti.uz nam bolo dlho ☹ ale som strasne rada ze to uz mame za sebou, ved sme si mysleli ze uz ich mala nicolka vtedy v septembri ci kedy to bolo, co mala tiez take vyrazky ale vtedy to teda bolo asi cosi ine 😅

erka12
26. jan 2009

ahojte,
chalani solia,kaslu,dnes mali aj teplotku,tak uvidime,co zajtra,verim ze teplota usptupi a nebudeme musiet k dr. ☹

erka12
26. jan 2009

chalani soplia 😀

dannynka
autor
26. jan 2009

erka-tak uz aj na Vas to lezie,to ten blby cas,raz je teplo a potom zima a zase naopak 😝

erka12
26. jan 2009

veru danny ☹

minkak
27. jan 2009

dobre ranko kocky 🙂
nejako Vas nestiham,boli sme mimo....
new tak uz aj Ty ides domkov?No tak by sme mohli nejake to stretko zorganizovat,co baby???? 🙂
kacenka tak sa drzkajte,nech je kubko skoro fit 😉 a vsetkym marodom skore uzdravenie 😉

newyorkgirl
27. jan 2009

uz sme domaaaa let bol sice hrozny idem normalne pisat staznost, ale prezili sme 😒

minkak
27. jan 2009

new no teda,tak vitaj doma 😵 a co sa stalo?

dannynka
autor
27. jan 2009

new-hlavne ze ste zive a zdrave doma,a ozaj Nicolka ako zvladla cestu?

lucaska
27. jan 2009

ahoj, new a co sa stalo??????????

my by sme dosli na stretko,ale ako vidim nikto nereaguje............ 😝

adkag
27. jan 2009

ahojte, kedy ma byt stretko? mozno by sme dosli,zalezi kedy a kde.

new tak super ze ste uz doma, co sa vam stalo pocas letu?

erka12
27. jan 2009

ahojte,
na stretko prideme aj my 😉

minkak
27. jan 2009

no super 🙂 a kedy mozte?
napr.v utorok?????

zuzanamv
27. jan 2009

Aj my by sme sa pridali.

lucaska
27. jan 2009

´tak my v utorok mozme

kala12
27. jan 2009

ahojte,
aj my prideme, este dokial som pokope. 😀 😀

Zuzanamv dnes som ta asi videla, len som si nebola ista, ci si to ty, lebo ta ciapka ma pomylila. 🙂

erka v juzke v draciku maju elma so sesamestreet, tusim az dva druhy.

New vitame ta na rodnej hrude 😀 😀 😀

zuzanamv
27. jan 2009

Kala, keď s čiapkou, tak som to bola určite ja. Ja som zmrzlík, kým nie je nad 10 stupňov, bez čiapky nejdem. 😀

kala12
27. jan 2009

tak si to bola ty 😀 , isla si hore kopcom okolo skolky aj nejakou pani. My sme isli z Teri do Juzanky.

zuzanamv
27. jan 2009

Áno, mám tu starú mamu na celý týždeň, tak mám pohodičku.
V nedeľu máme oslavu narodenín, tak pomaly chystáme menu. 😉

martinano
27. jan 2009

caute kocky aj my sme dorazili, uz som rada,ze som tu cesta bola narocna s malou komplikaciou, ale vsetci sme ok, matkovi uz stihol aj zub vyliezt dnes rano 😉

dannynka
autor
27. jan 2009

martinano-tak super ze aj vy ste v poriadku dorazili,a Matkovi gratulko k zubku 😉

lennie7
28. jan 2009

ahojte, aj my by sme prisli na stretko 🙂
tak kedy? 😉 co tak teraz zmenit miesto, ze by sme dali stretko tu na juhu v tej novej kaviarni pre deti?je tam takisto krasny detsky kutik a veeelky bazen s kopou guliciek 🙂 😵 ved juzaniek je aj tak najviac 😝
co vy nato? 😕 🙂 😉

adkag
28. jan 2009

ahojte, my mozme zatial tiez v utorok, ostatne dni beham po lekaroch doobeda, takze utorok zatial vyhovuje.mne je jedno aj na juhu aj vo verde,akurat na juhu nemaju tolko hraciek ako vo verde.

minkak
28. jan 2009

dobre ranko 🙂
lennie,moze byt ja som tam este nebola,takze rada tam pojdem kuk 🙂

kacenka83
28. jan 2009

aj my sa tak potichucky hlasime, radi by sme prisli ak nam do toho zase nieco nepride...
mne sa zda, ze na juhu je to male na tolko ludi, ale vsak uvidime kolko nas pojde, my sa prisposobime 🙂

dienka
28. jan 2009

ahojte,
vsetkym marodom skore uzdravenie, nech su co najskor v poriadku. Nas to zatial obchadza, aj ked neviem dokedy, kedze sa blizi chripkova epidemia ☹
New a Martinano vitajte doma!

erka12
28. jan 2009

ahojte,
baby vitajte doma 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre