• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
autor
neni zac,Filipko uz teda riadne podrastol,si ho pametam ked som ho naposledy idela ako spinka v kocariku tusim este cez leto :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
1. feb 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny veru,uz je z neho chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: misko mu obcas povie spunt :grinning: :grinning: :grinning: tqak si vyber :grinning:
pridete v utorok na stretko?
1. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka no veru narastol, :wink: ozaj aj ked troska popredu ale ak by som sa sem nahodou zajtra nedostala tak vsetko naj Tebe k zajjtrajsim meninkam a Filipkovy k zajtrajsim narodeninkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,vela zdravicka stasticka a nech sa Vam splnia vsetky Vase tuzby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

co sa tyka stretka tak neviem,v poslednych dnoch sa necitim nejako dobre....aj dnes sa mi od rana hlava kruti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme danny :dizzy_face:
ak nepridete mozme sa niekedy potom stretnut,ved som ta este ako tehulku s bruskom ani nevidela :wink:
1. feb 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak my máme oslavu za sebou.
Všetko dopadlo super, tortičky chutili.
Deti potom odpadli riadne unavené.
Ak chcete kuknúť fotky, tu sú: http://picasaweb.google.sk/zuzanajanska.wisna/PrveSpolocneNarodeniny#
Nechce sa mi teraz na koníka zmenšovať.
1. feb 2009 o 21:20  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka to ste mali teda riadnu oslavu,krasne fotocky :wink:
1. feb 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka kraaaaaaasne fotecky,tam ako veronika sfukuje sviecku je podarena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale uz je z nej riadna slecna :dizzy_face:
aj Matko sa nejko vytiahol,ze?
no fakte peknucke fotecky,tak oslava sa vydarila :dizzy_face:
1. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oslava bola super, len sme pred Veronikou museli vsetko schovavat, parkrat strcila prsty do torty, ale inak sa celkom sposobne spravala :grinning:
Tesim sa, ako bude na jar chodit s golfacikom a babikou.
Matko uz je velkac, strasne to leti.
1. feb 2009 o 21:33  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erka teraz som vas docitala ,tak som kuk aj tvoje fotecky,tak uz aj Vy ste oslavovali?
pekna torticka :dizzy_face: a podla fotiek sa mi tiez zda,ze Filipko vyrastol,ale to leti,ze?
1. feb 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka oki,ved teraz sme u nasich skoro kazdy tyzden :wink:

zuzka-idem kuk fotecky :wink:
1. feb 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka no ved to k tomu patri :grinning: strcit prsty do torty :wink: :sweat_smile:
veru letiiiiiii :dizzy_face:
minka aj my sme uz oslavovali,misko sa nevedel dockat,kedy bude mat filipko zapalenu svieckku na torte :grinning:
autor
zuzka krasne fotecky :slight_smile:
1. feb 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak zuzi na fotto vobec nevyzeras ze mas doma dve deti,by som ta tipla na studentku :grinning:
1. feb 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erka, zlaty je Filipko s tortou!

Danny, včera ma kaderníčka trochu omladila, ešte si na to neviem zvyknúť, ale už to chcelo zmenu.
1. feb 2009 o 21:42  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka ale fakt ti to sekne :wink:
1. feb 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem :slight_smile:

Inak, celkom dobrá bola tá kapustová dieta, zhodila som asi 2,5kg, a pokracujem dalej teraz takou vlastnou dietou, ze sa kontrolujem a jem vela zeleniny.

Baby, neviete, či sú v Južanke nejaké cvičenia? Aerobik, bodyforming alebo niečo podobné?
1. feb 2009 o 21:51  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zuzi s veronikou ste boli riadne kocky........... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
ja som chodila do juzky na stepaerobic,a rozmyslam ze zacnem znova , lebo akosi priberam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky :slight_smile:

Stepaerobic, to znie tak akčne, neviem, či by som sa chytala. :confounded:
1. feb 2009 o 22:07  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi urcite aaano.................... :wink:
1. feb 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked som tam dosla prvy krat tak kuk ze tak to nemam sancu zvladnut, naucis sa par krokov a v pohodicke.
1. feb 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja mám radšej také posilovačky, brušáky a podobne, ale za pokus to stojí.
Ešte v BA som chodila (asi 2krát :wink: ) na také pol na pol, polhodinka aerobik, polhodinka posilovačky. To bolo ideálne.
1. feb 2009 o 22:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tuto bolo tak 20.min.posilovacky...............
1. feb 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak fajn,
zajtra ideme s Veronikou na fitlopty do Južanky, tak sa poobzerám aj po tomto.
1. feb 2009 o 22:14  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozme ist spolu potom cvicit :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
1. feb 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné.
1. feb 2009 o 22:18  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. feb 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky , inak kde dame teda to stretko??? klasika vo verde??? alebo za tou csob???
1. feb 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my dodatocne blahozelame oslavencom, ja som teraz troska mimo :slight_smile: babulky tak kde a kedy je stretko? nam zajtra zrovna medzi 15-16 maju doviezt z nay elektrospotrebice a este aj zaluzie zamerat, tak neviem, jedine ze by to nasi isli za mna prevziat a neviem ci to ide... ale vyzera to ze si s Nikolkou pobyt pekne predlzime a aj chvilu na Juhu v bytiku pobudneme no este to nemam iste :sweat_smile:
2. feb 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
lucaska,mne je to jedno.....,ale uz sme sa viac menej dohodli na tom za tou CSOB,nie?
mala by prist aj meggi :wink:
new tak dufam,ze sa Vam podari prist :wink: :dizzy_face:
2. feb 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok