Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
1. feb 2009

neni zac,Filipko uz teda riadne podrastol,si ho pametam ked som ho naposledy idela ako spinka v kocariku tusim este cez leto 😅 😀 😵

erka12
1. feb 2009

danny veru,uz je z neho chlap 😀 😀 😀 😀 misko mu obcas povie spunt 😀 😀 😀 tqak si vyber 😀
pridete v utorok na stretko?

dannynka
autor
1. feb 2009

erka no veru narastol, 😉 ozaj aj ked troska popredu ale ak by som sa sem nahodou zajtra nedostala tak vsetko naj Tebe k zajjtrajsim meninkam a Filipkovy k zajtrajsim narodeninkam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,vela zdravicka stasticka a nech sa Vam splnia vsetky Vase tuzby 😵 😵 😵

co sa tyka stretka tak neviem,v poslednych dnoch sa necitim nejako dobre....aj dnes sa mi od rana hlava kruti 😝

erka12
1. feb 2009

dakujeme danny 😵
ak nepridete mozme sa niekedy potom stretnut,ved som ta este ako tehulku s bruskom ani nevidela 😉

zuzanamv
1. feb 2009

Ahojte,
tak my máme oslavu za sebou.
Všetko dopadlo super, tortičky chutili.
Deti potom odpadli riadne unavené.
Ak chcete kuknúť fotky, tu sú: http://picasaweb.google.sk/zuzanajanska.wisna/P...
Nechce sa mi teraz na koníka zmenšovať.

erka12
1. feb 2009

zuzka to ste mali teda riadnu oslavu,krasne fotocky 😉

minkak
1. feb 2009

Zuzka kraaaaaaasne fotecky,tam ako veronika sfukuje sviecku je podarena 😵 😵 😵 ale uz je z nej riadna slecna 😵
aj Matko sa nejko vytiahol,ze?
no fakte peknucke fotecky,tak oslava sa vydarila 😵

zuzanamv
1. feb 2009

Oslava bola super, len sme pred Veronikou museli vsetko schovavat, parkrat strcila prsty do torty, ale inak sa celkom sposobne spravala 😀
Tesim sa, ako bude na jar chodit s golfacikom a babikou.
Matko uz je velkac, strasne to leti.

minkak
1. feb 2009

erka teraz som vas docitala ,tak som kuk aj tvoje fotecky,tak uz aj Vy ste oslavovali?
pekna torticka 😵 a podla fotiek sa mi tiez zda,ze Filipko vyrastol,ale to leti,ze?

dannynka
autor
1. feb 2009

erka oki,ved teraz sme u nasich skoro kazdy tyzden 😉

zuzka-idem kuk fotecky 😉

minkak
1. feb 2009

zuzka no ved to k tomu patri 😀 strcit prsty do torty 😉 😅
veru letiiiiiii 😵

erka12
1. feb 2009

minka aj my sme uz oslavovali,misko sa nevedel dockat,kedy bude mat filipko zapalenu svieckku na torte 😀

dannynka
autor
1. feb 2009

zuzka krasne fotecky 🙂

dannynka
autor
1. feb 2009

inak zuzi na fotto vobec nevyzeras ze mas doma dve deti,by som ta tipla na studentku 😀

zuzanamv
1. feb 2009

Erka, zlaty je Filipko s tortou!

Danny, včera ma kaderníčka trochu omladila, ešte si na to neviem zvyknúť, ale už to chcelo zmenu.

dannynka
autor
1. feb 2009

zuzka ale fakt ti to sekne 😉

zuzanamv
1. feb 2009

Dakujem 🙂

Inak, celkom dobrá bola tá kapustová dieta, zhodila som asi 2,5kg, a pokracujem dalej teraz takou vlastnou dietou, ze sa kontrolujem a jem vela zeleniny.

Baby, neviete, či sú v Južanke nejaké cvičenia? Aerobik, bodyforming alebo niečo podobné?

lucaska
1. feb 2009

ahojte, zuzi s veronikou ste boli riadne kocky........... 😉 😉 😉 😉 😉
ja som chodila do juzky na stepaerobic,a rozmyslam ze zacnem znova , lebo akosi priberam... 😝

zuzanamv
1. feb 2009

Diky 🙂

Stepaerobic, to znie tak akčne, neviem, či by som sa chytala. 😖

lucaska
1. feb 2009

zuzi urcite aaano.................... 😉

lucaska
1. feb 2009

ja ked som tam dosla prvy krat tak kuk ze tak to nemam sancu zvladnut, naucis sa par krokov a v pohodicke.

zuzanamv
1. feb 2009

No, ja mám radšej také posilovačky, brušáky a podobne, ale za pokus to stojí.
Ešte v BA som chodila (asi 2krát 😉 ) na také pol na pol, polhodinka aerobik, polhodinka posilovačky. To bolo ideálne.

lucaska
1. feb 2009

zuzi tuto bolo tak 20.min.posilovacky...............

zuzanamv
1. feb 2009

Tak fajn,
zajtra ideme s Veronikou na fitlopty do Južanky, tak sa poobzerám aj po tomto.

lucaska
1. feb 2009

mozme ist spolu potom cvicit 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanamv
1. feb 2009

Jasné.

lucaska
1. feb 2009

😉 😉 😉 😉 😉

lucaska
1. feb 2009

babulky , inak kde dame teda to stretko??? klasika vo verde??? alebo za tou csob???

newyorkgirl
2. feb 2009

ahojte, my dodatocne blahozelame oslavencom, ja som teraz troska mimo 🙂 babulky tak kde a kedy je stretko? nam zajtra zrovna medzi 15-16 maju doviezt z nay elektrospotrebice a este aj zaluzie zamerat, tak neviem, jedine ze by to nasi isli za mna prevziat a neviem ci to ide... ale vyzera to ze si s Nikolkou pobyt pekne predlzime a aj chvilu na Juhu v bytiku pobudneme no este to nemam iste 😅

minkak
2. feb 2009

ahojte 🙂
lucaska,mne je to jedno.....,ale uz sme sa viac menej dohodli na tom za tou CSOB,nie?
mala by prist aj meggi 😉
new tak dufam,ze sa Vam podari prist 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre