• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
minkak , nevidela.................coze sa stalo..........
aj my sme minule boli s lopatou vonku,len este celkom dobre lucas nezdvihol nozicky,tak potom sa spustal so mnou aspom som sa povozila............... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ani nas si nevidela za barakom ako sme santili :grinning:
ja som ju pre istotu za nozky trosku tahala :grinning: ale len kusocek :wink:
11. feb 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ste asi doobedu santili,zeeeeee???? my sme boli s lucaskom u doktorky,tak sme vas nemohli videt :wink:
11. feb 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=3&album=67429
niektore ste tu zhanali tielka,sice ich nemam odskusane ale 100bavlna,tak by mohli byt o.k
11. feb 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak nejako pred obedom:wink:
11. feb 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zo snehu sme sa veru velmi netesili :frowning2:
11. feb 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dneska nam krasne svieti slniecko, my sme uz od rana boli na byte menili nam doskriabane okna a ako som umyvala tie nove, tak som videla aj verku aj lennie co isli okolo :slight_smile:
12. feb 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
new-veru krasne svieti,len by nemusel ten vetrisko fukat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
my sme sa pred pol hodkou vratili z MC, Danko sa najedol a uz spi, tam sa vzdy vyskace, vytancuje, tak ho to zmohlo :slight_smile:
danny pridete niekedy?
12. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new co si na nas nezakricala :confused: :grinning: :grinning: no to potesi hned v novom byte menit okna, to vam oni doskrabali ako robili? :angry: ak budete mat niekedy cas pridte nas pozriet do juzanceka, mate to hned oproti :dizzy_face: :wink:
12. feb 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dienka-no snad sa nam podari a dobehneme,inak dnes sme sli okolo mc a vobec ma nenapadlo ze by ste tam mohli byt :sweat_smile: .Gabika mi posledne dni nejako rezignuje a tak nespi :sweat_smile: :sweat_smile:
12. feb 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak my sme doma už všetci komplet chorí :frowning2:
Maťko má prvýkrát v živote ATB, kašle strašne, od soboty sme skoro nespali.
A dnes ráno sa pridala aj Veronika, tak som s ňou bola u dr., našťastie len kvapky na kašeľ zatiaľ, hádam to zvládneme aj bez ATB.
A ja už kašlem tiež, a muž tak isto, ale do roboty musel, lebo niečo dokončujú.
Našťastie nás príde poobede zachrániť babina, lebo už som s nervami aj silami v koncoch.
12. feb 2009 o 15:54  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka,prajeme skore uzdravenie :wink: uplne ta chapem,nas to tiez pred par tyzdnami takto laplo :frowning2:
danny aj misko niekedy strajkuje so spankom :wink:
12. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,nekavickujeme? :grinning:
13. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky erka,ja som prave nakukla :slight_smile: :wink:
13. feb 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danny,ako? :wink:
13. feb 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
celkom fajn a vy?
my sme akurat prisli z vonku tak sa ideme pomalinky chystat obedovat :wink:
13. feb 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spinkame a potom pojdme von :wink:
13. feb 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak hovoris ze si vychutnavas svoju chvilku :wink: ,som zvedava ci aj mne budu detuchy naraz spavat..asle asi ee :sweat_smile:
13. feb 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz tiez spinkame :wink: , boli sme dnes na urade soc. veci a rodiny po jeden papier a este v obchode, kupila som mojim 3 :grinning: detom valentinske srdiecka na zajtra :sunglasses:
Zuzka prajeme skore uzdravenie celej rodinke. Inak Matko pekne vydrzal, do 3 rokov bez ATB.
13. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dienka ja som tiez potrebovala jeden papier z toho uradu a tak ma ta pani vytocila :unamused: menili sme trvaly pobyt,tak si nas teraz podavaju medzi piestanmi a trencinom :wink:
13. feb 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny na zaciatku spolu nespavali :frowning2: ale kedze filipko je slaby spac a ma jeden spanok,prisposobila som im to :wink: dobre padne chvilka volna :wink:
13. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj my spinkáme, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dnes sme boli na korčulku, teda Filipko s tatinkom korčuľovali, maminka je športové drevo. :wink:
Dienka máš IP, kuk prosím.
13. feb 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka tak to ti verim s tym spanim :wink: a aj s tou chvilkou volna....mna akurat vytocil "ujo"na stavebnom urade....takze pekny vikend úred nami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erka veru na uradoch je to hrozne, hlavne ked musis ist s detickami. My sme to nastastie dnes vybavili rychlo :sweat_smile:
13. feb 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru dienka urady ani nespominaj :angry: :angry: :angry:
13. feb 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ivka ,my sme este len pred chvilkou prisli :wink: boli sme este u nasich,snad za chvilku spime aj my -ja sa idem tiez pridat dnes mam dost :slight_smile:
13. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, vy ste už poriadny korčuliari. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. feb 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo dakujeme :dizzy_face: no dnes sme skusali nove korculky-tak sa vytiesame ze jej to pekne islo :dizzy_face:
ale aj Filipko pekne isiel :wink: :dizzy_face:
a mamina obuj aj Ty korculky,ved je to super moznost :wink: ake sportove drevo,prosiiim Ta-len do toho :wink: :wink: :wink:
13. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Filipkovi sa najviac páči behať okolo ľadovej plochy. :angry: No dnes dostal pochvalu aj za výkon na lade. :wink: Ja som mala zo sebou korčule ale keď ten náš chrúst je loptoš a na lavičke neobsedí, tak sme volili variantu jeden na korčuliach a jeden na suchu. No keď sa Filipko ako tak adaptuje vyskúša to aj maminka, to len budete oči otvárať. :grinning:
13. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok