Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
27. mar 2009

:- 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lucaska
27. mar 2009

idem si ja lahnut..manzel to uz vzdal 😝 😝

dobruuu nooooc

minkak
27. mar 2009

dobru nocku lucaska,papa utekaj za nim 😉

dannynka
autor
27. mar 2009

tak uz som tu a chvalabohu isla este tepla,takze om sa vyhriala a teraz rychlo sup do postele do nasej novej spalnicky 😀

dannynka
autor
27. mar 2009

tak prajem bruu nocku a idem sa vyvalit za mangelom ktory to uz vzdal pred dvomi hodinami 😀

bru nocku 😔

amatula
28. mar 2009

dobre ranko 🙂 slnieckovee 😎

ale tu bola zurka vecer.......dnes budete dospavat coooo 😀

dannynka
autor
28. mar 2009

amatula dobre ranko aj Tebe 🙂

mne ani dospvat netreba som uz od 7-30 hore 😀

martinano
28. mar 2009

dobre ranko babule
ms me tiez uz hore nejake dve hod.

kala12
28. mar 2009

teeeda baby, vy ste sa vcera rozbehli. co nemozete spavat? 😀 😀

My sme mali super noc, maly vstaval o pol jednej a potom az o pol siestej, tak som vybuvana. 🙂

Baby pekne fotky ste popridvali, mami.sk ma zlatu terezku,tiez ma take velike okale ako ta moja.
Mimi aj kacenka je zlata, cely Dusan. 😀

minkak
28. mar 2009

veru slnieckove dobre ranko a pekny vikendik 😉
ja som pred chvilockou vstavala 😅

kala no tedu super,tak ste si pekne pekne pobuvkali 😉

martinano
28. mar 2009

ahoj kala
tak super ste si pospalli
mirka zavidim to dlhe spanie,dufam,ze aj nam sa vrati taky dlh spanok, ked pprideme do norska
martin dnes tak vymyslla,ze az zle sa na to pozerat 😠

mami.sk
28. mar 2009

dobre ranko! 😉
my sme hore od 6.30 ale potom okolo 9 este zaspala a zobudili sme sa az teraz 😀
tak aspon trochu som vyspata 😀
ale kukam ze v noci ste nelenili 😉
vonku je uz teraz 13 stupnov a aj slniecko sa ukazuje tak sa tesim, ze ked pojdeme vonku tak nezmrznem 😀
kala dakujem, ja sa na Terezku nemozem vynadivat / ale to urcite kazda mama na svoje baby/ 😉 a stale dookola pozeram fotecky ked bola mainka a len zasnem ako rastie. 😀

minkak
28. mar 2009

martinano neboj urcite nabehnete do starych kolaji 😉
my sme zase az tolko toho nenaspali,lebo sme isli straaaaaasne neskoro spat-to tu radsej ani nenapisem ,ze o kolkej 😅

mami no tak ste pekne pospinkali 😵
no len keby nam tak nefuuuuukalo 😒
Terezka ma kraaasne ocka 😵 ,veru aj tak zasnem ako nam ta nasa rychlo rastie,to uz snad ani pravda nieje ,ze bola taka malinka 😵

amatula
28. mar 2009

joj ale tam fuka ☹ 😒 a uz to vyzeralo tak slubne...

ja kavickujem a dorabam kolacik 😉

minkak aj som ti chcela pisat ze ti zavidim to spanie,,,ale ty si tusim este neskoro vecer makala 😕

erka12
28. mar 2009

ahojte,ste toho vcera teda popisali 😉 idem citat 😉

ivaz
28. mar 2009

Teda vy ste sa ale činili. 😨 Klobúk dole. 😉
My sme dnes boli peší v meste. Filipko prišiel úplne hotový zaľahol a v priebehu piatich minút spal. Horšie, že aj ja som ded. Som úplne hotová stále som za ním behala ako gestapák. Nechoď cez kaluž, neutekaj, stoj..... Za ruku nepôjde ani za nič. A dnes sa mu v bufete podarilo rozbiť dve vázy. 😠 Predavačka chcela po mne 2000Sk a to som upadla do mrákot, ale po rozhovore so šéfom som neplatila nič. Uf, ale mi odľahlo. Takže som domou prišla úplne vytočená. A tomu môjmu čertíkovi sa stačí na mňa usmiať a ja mu všetko odpustím. 😉
Teraz som si všimla, že som uviedla Sk, ale mne sa ešte nedarí rozmýšľať v novej mene. Vy ste to už zvládli?

amatula
28. mar 2009

no ved mate nove aktivne clenky 😀 😀

ivaz
28. mar 2009

To je fajn, aspoň sa to tu rozvírilo. 😉

dannynka
autor
28. mar 2009

jeeej tu sa kavickuje,tak sa pridam s cajikom 🙂

dannynka
autor
28. mar 2009

ivaz veru ani mne sa to este akosi nedari s tou novou menou,a stale hladam sumu v SK 😀

minkak
28. mar 2009

ahojte 🙂
amatula tak-tak 😉
ivaz no teda,tak ste mali riadne veselo...a to v akom bufete?2000 😕 😕 😕 no mam dost,tusim chcela este predavacka zarobit,nie????ci co to bolo za vazy?a to boli pri sebe tie vazy ci ako to ,ze hned 2???
aj ja stale fungujem v SK 😅 len som zvedava co potom ,ked uz tam nebudu uvadzat ceny v SK....uz na blocku ma rozculuje ,ze nevidim kazdu polozku v SK....

dannynka
autor
28. mar 2009

mnkak-no budeme su musiet z hlavy spravit kalkulacku a naodit aktualny kurz a preratavat 😅 😝 😅

amatula
28. mar 2009

ozi som sa chcela spytat
chcem predat kocik a pocula som ze su v TN dake burzy 😕 alebo take daco...tam moze hocikto,,,,neviete ake su podmienky????
chcem ho dat do pardonu aj tu na koni som ho vycapila anic......je mi luto ho dat na poval este moze dakomu posluzit.....

dannynka
autor
28. mar 2009

amatula -akurat dnes bola burza z mc a predavali sa tam aj kociky 😉 bola som kuk,dalsia bude zase na jesen 😉

ivaz
28. mar 2009

Tak nie som v tom sama. S mincami nemám problémy, ale ceny v obchode prerátavam na sk. Veď hádam do kona roka to zvládneme. 😉
Danny, bolo na burze? Dalo sa niečo uloviť?
Minka, vázy boli vysoké, asi ako Filipko a keramické. Ale stáli hneď vedľa pultu, takže do nich moho každý nechtiac buchnúť. A tomu môjmu čertíkovi sa podarilo do nich vraziť.

ivaz
28. mar 2009

Amatula, kamoška predala kočiar cez pardón. Skús to.

amatula
28. mar 2009

aha do jesene nan aj zabudnem

tak dam ten pardon 😉

dannynka
autor
28. mar 2009

ivaz-bola som,ale veru vela som toho neulovila ale daco sa naslo,povodne som tam planovala aj sedacku pre obe deti tam kupit ale zohnala som si prednedavnom inde 😉 a aj kociky sa tam niektore dali...ale to je pre VAs asi neaktualne 😅 ,mne by sa mozno aj lepsie nakupovala keby som vedela co nosim pod srdieckom,takto mozem iba neutral 😅

amatula-alebo mimibazar,popripade mimiaukcie 😉

dannynka
autor
28. mar 2009

amatula-mne sa tak podarila cez mimibazar zohnat skrupinka(fotto mam v albume) po jednom dietati aj s nanoznikom a strieskou za 700-sk aj s postovnym 😉

amatula
28. mar 2009

tak tak danny keby si vedela...aj ja som kolkokrat len okukovala a nekupovala lebo som nebola ista co kupit

ked mna tieto internetove oobchody nebavia....ja tak keby si ho hned niekto zobral 😅
dnes som ho vycistila zajtra nech je fuc 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre