Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
12. júl 2008

danny urcite bolo super 😉

minkak
12. júl 2008

ahojte kocky 🙂
tak sme dnes prisli konecne domov,bolo nam super 😎 😎 😎
vcera sme boli na Gazarke v Sastine-vodicka bola suuuuper a dnes cestou domov sme sa zastavili v SE na Kunove tam bolo tiez take prijemne osviezenie po ceste vo vodicke a isli sme domov vylozili sme veci a isli sme na Zel.vodu tam fuuukalo ale sme sa aj tak riadne vysplechotali 😎 😎 😎

opekacku uz sme nestihali ako bolo?tak snad na buduce.

drobec pekne fotecky zo soblahova tak ste stretkovali... 🙂 a pri tych foteckach z rozlucky sa mi az slzicky tlacili 😢 ale ty si tam bola teda riadna kocica 🙂 😉 teda ved ako vzdy 😉

ja dam fotecky este z nasho kupania,len musim ist este vybalovat....... 😒 uz mam toho balenia dost 😒

dannynka
autor
12. júl 2008

erka tak tak este vlozim jednu fotto 😉 len som musela zmensit..medzitym sme zapasili s Gabikou..ktora okakala gauc 😝 😅 😀

dannynka
autor
12. júl 2008

minka a ako to vyzeralo na zelenej vode?hmm hod nejake infosky...by sme tam chceli ist kuk 😉

erka12
12. júl 2008

danny aj my sme dnes zaspavali kadejako 😉

dannynka
autor
12. júl 2008

erka tak aspon niesom sama...xi xi 😀

erka12
12. júl 2008

ale nastastie je doma manzel,tak si siel lahnut s miskom 😉

dannynka
autor
12. júl 2008

erka sikulka,dobre si si to zariadila... 😉

erka12
12. júl 2008

ved co budem, nech si ho aj tatko uzije 😀 😀 😀

erka12
12. júl 2008

dobru 😔

dannynka
autor
12. júl 2008

tak tak bru nocku 😉

maminkatn
12. júl 2008

cafko aj my sme boli dneska na plavke ale ako tak kukam von ide strasna hrmavica a to sme chceli ist aj zajtra ale asi eeeeee som trochu opalena a aj malinkagabika si to uzivala bola nadherna a my sme boli viac zmoreni ako ona 😉 🙂 🙂 🙂 tak len tolko sa vypinam bo sa bojim ide ta leja ☹ ☹ ☹ ofik a cafko

newyorkgirl
12. júl 2008

ahojte kocky... ja len tak narychlo lebo furt cosi mame a kdesi behame, mame zasa nove vozitko, danny si ma inspirovala a sla som kuki kociky do lauga a dnes sme veru aj vybrali

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2781526

mame taky krasne modry, lebo hoci sme chceli zeleny nesedel dobre na nom nanoznik, co napadlo vobec moju mamu vyskusat, lebo mne by to ani nenapadlo, ale ludia to je voziiiitko, strasne lahucko ide, este lahsie sa sklada a rozklada, ma peeerovanie je odpruzeny no jedna basen odporucam 😀 dufam ze uz je to nas posledny 😀

dannynka
autor
12. júl 2008

new-este ze ma mas 😀 😀 😀

minka pekne fotto si vlozila 😵 😵

minkak
12. júl 2008

danny a ty este nespis?dakujem ,no zopar foteciek som dala 🙂 😎 😎 😎

newyorkgirl
12. júl 2008

danny ahojky este nespis? no tak ja si vzdy viem vybrat, inak na tomto pisu nosnost 20kg chcela by som to vidiet veru 🙂

dannynka
autor
12. júl 2008

minka ee neda sa mi po dnesno narocnom dniku 😀 😀 😀 😀 😀

new-tak kde sa stretneme?posadim ti tam Gabiku a uvidis ci vydrzi 😀 😀 😀 😀

lennie7
13. júl 2008

dobre ranko babulky 🙂 tak na opekacke bolo super 😉 dobre sme sa zabavili, nieco opiekli a deticky dostali na konci diplom a lizatko za ucast 🙂
danny takze dobre bolo na kupku?Aj ja som chcela dnes ist len zatial to pocasie nevyzera na kupko 😒
snad sa vycasi..

dannynka
autor
13. júl 2008

lennie bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ak by bolo dnes slnieckovo urcite pojdeme zas xi xi 😀

minkak
13. júl 2008

Ajojte babulky,kavickuje niekto?ci sa vsetky clapocete vo vodicke?My pojdeme poobede ,ked sa Veronika zobudi 😎

lennie tak bolo super hovoris,kolko vas bolo a kto bol vsetko odtialto?

dannynka
autor
13. júl 2008

minka-a kam sa pojdete clapotat?my tiez ked sa mala zobudi ideme 😵 😵

lennie7
13. júl 2008

minkak tusim 8 rodin tam bolo, odtialto sme boli ivaz, verka a ja 🙂
aj my sa chystame poobede na kupko, dufam ze pocko vydrzi 😎

minkak
13. júl 2008

danny no my klasika na zelenu 😎 ,len ako hovori lennie snad pocko vydrzi 😉

lennie,tak vam teda bolo 🙂 ja som myslela,ze od nas vas bolo viac

meggi
13. júl 2008

Ahojky, ja som mala dnes taký pohodičkový den - tato bol s Karolinkou vonku a ja som si mohla v klude požehlit, musím tu kopu zmenšit, lebo ak ma to chytí a pojdem do nemocnice, potom si to už neporobím...
Zajtra idem na sono, tak som zvedavá, čo mi povedia...

minkak
13. júl 2008

Ahojky 🙂
Meggi tak super,potom daj vediet ako si dopadla 😉

my sme boli na tej zelenej vode a potom na chalupe bolo naaam suuuper 😎 😎 😎 vodicka bozska 😎
poriadne sme sa vyclapotali 🙂

maminkatn
13. júl 2008

aj my sme boli dneska zase na kupku bolo super zas a uzili sme si to vsetky aj mala bakbulka 😀 😀 😀 som sa pripiekla troxa viac ale aspon som opalena vyteralo to sice kazdu chvilku na dazd ale bolo super 🙂 🙂 🙂

maminkatn
13. júl 2008

ospravedlnujem sa za svoje preklepy ...ja sa to naucim...slubujem ☹ ☹

dannynka
autor
13. júl 2008

meggi-uz sa ti to veru krati,ani sa nenazdas a budes mat baabulku na svete 😵 😵 😵

ako pise maminka boli sme dnes na kupku a bolo super....GAbike sa znova pacilo az ku koncu bola trosku unavena ale u nasich chytila druhy dych 😀 😀 😀 😀
a este aj teraz je hore...xi xi,ja som prave dozehlila a pracka mi perie...a Gabika sa hra na gauci 😀 😀 😀

lucaska
13. júl 2008

ahojte,tak my sme boli v piatok , sobotu na plavke bolo super, len v sobotu sme odisli skor lebo lucasko bol uz unaveny,...................dnes sme oddychovali, a boli sa len trosku prejst... 😉

dannynka
autor
13. júl 2008

ahoj lucaska...som myslela ze som tu sama 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre