Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mami.sk
7. apr 2009

s.i.m.k.a. ty davas malej aj flasku? dokrmujes? som to az teraz zaregistrovala 😀
kym vsetko precitam uz neviem co bolo na zaciatku 😀

s.i.m.k.a1
7. apr 2009

baby nam nepomaha ziadny. ani zen z kufrika z nemocnice, ani silikonovi. tak som jej kupila latexovy v tvare slzy a nic. ale vcera ete som skusila ked sa chcela znovu na mne uspat strcit jej do pusinky dudlik a chvilku si asi myslela ze som to ja, cumlala... ale potom spustila taky krik co nesiel utisit, ze som si ju musela opat prilozit. mama s nou tiez niekedy skace na fitlopte a zaspi, ale mne tak zaspat nechce nikdy. malokedy sa stane ze zaspinka sama ked lezi. ale dobre sa jej spinka v kociku, ale iba pokial sa s nou hybe. ked s nou co len minutku stojim bez toho aby som ju aspon hojdala sa budi. ja uz som z toho na nervy. :(

miroslava72
7. apr 2009

Nasa Melisska sa na cumlik naucila asi po mesiaci,tiez ju najskor napinalo a potom uz bolo dobre.Mava ho vsak len ked je unavena a zaspava s nim.A co sa tyka zaspavania,tak nastastie hned od narodenia spinka sama.Okupe sa,dam jej cuckat moje mliecko,dame ju do postielky,trosku pohladkam a zaspi,sice teraz uz viacej vymysla,ale ide to,do 20.15 zaspi.
A tie place sme mali doma tiez,vzdy od 18 do 19 si to musela odkricat a po 6 tyzdnoch sa to upravilo.
Nastastie s bruskom problem nemavala.

Mami,si uz pobalena? Vsetko sa vam pomesti do auta?
Prajem vam stastnu cestu tam i spat a nadherny pobyt doma.

miroslava72
7. apr 2009

Simka,vydrz,bude lepsie.To chce vsetko cas a ani sa nenazdas a budes len spominat,ze ake si mala starosti.
A je dobre,ked ti v kociku spinka.Niektore deti nechcu ani tam.
Ja som sa tiez musela s malou neustale prechadzat,ked este nesedela a najradsej sa vozila po namesti po kockach,to ju vzdy upokojilo a spinkala jedna radost.

s.i.m.k.a1
7. apr 2009

mami vies co nedokrmujem ju vobec, to nie... len cajik jej davam feniklovy. ja som jej flasku nechcela davat vobec, ale ked si ju tatino vezme domov tak ked sa zobudi si hned pyta papat. minule som mu bez protestov odstriekala mlieko, dala som mu do flase, bolo tam 45! a doniesol mi domov 40ml a hovoril, ako kráááásne mu papkala... hmm asi tazko :P:P:P ... bo ona ani tu flasu nechce, malokedy si da. vcera si dala, ale inac ani za svet. a jemu uz urcite nie. on neni mááá 🙂 tak na mna totiz Lilly krici. mááá 🙂

s.i.m.k.a1
7. apr 2009

mirka, ano, ona zboznuje ked ju natriasa :P po kamienkoch to ma najradsej :P teraz ete spi z vonku na nasich posteli, ale asi sa za chvilku aj zobudi si myslim... pojdem ju okupkat 🙂

lennie7
7. apr 2009

jeej simi to je zlate ze mááá :D mne tiez mala vobec nechcela vypit odstriekane mlieko z flase,ale caj z flasky v pohode pila..s tym cumlikom neviem ako by som ti poradila, ja mam cumlikove dieta co sa ho ani teraz nechce vzdat :D

s.i.m.k.a1
7. apr 2009

leni ja som uz zufala z toho... ved nejak budem musiet cosi poskusat este s nou 🙂 noo dnes na mna zacala kricat ze máááá 🙂 som bola hotova. lezala vedla mna na posteli, kukala na mna a máááá. a ja ze chces papat?? a ona ze aóóóó 🙂 mamina s nou sa takto bavi uz dlhsie a takto ju ucia hovorit :D take bohove to je :D

martinano
7. apr 2009

ahojte tu nikto?
my uz sme v dalekom norsku, aj som nejake foto pridala
simka skus malu trosku dokrmit, pripadne by mi to sedelo na koliku tento pravidelny krik, ono sa hovori,ze dievcata nemaju ,ale maju
a k dudke uz je dokazane,ze v pusinke su nervove zakoncenia a deti ktore maju dudku su omnoho pokojnejsie.nas drobec sa na nu ucil 4dni, kym ho prestalo nadrapovat,ale potom bolo uz super, tak sa s nou dokazal ukludnit a pri zuboch to bolo na nezaplatenie a nepytal papat skor ako za tri hodiny.deti su spekulanti,len treba prist na to ako na nich.drzim palce
a danny ako?este sa nehcystas?

mami.sk
7. apr 2009

caute babenky, tak ja som sa konecne dostala na net 😒
doteraz som balila ako drak a uz sme konecne vsetko pobalili 😉 cez den sa mi vobec pri malej nic nedalo urobit, sotva som obed uvarila. ale aspon to 😉
no neviem ako to nase auto zvladne tu cestu, napratane je teda riadne 😝
este ze ma muz posluchol ked sme ho kupovali a vzali sme combi 😀 😀 😀
mala mi cely den plakala, ja neviem ci jej uz fakt nejdu zuby. vonku sme boli len kratko lebo som myslela ze stihnem pobalit kym pride muz z roboty ale terezka nedovolila 😒
nasla som jej na dasienku vlavo dolu taku bielu bodku, neviem ci to nie je afta 😒 muz tvrdi ze je to tvrde a ze to bude urcite zub 😀 no ibazeby bola Dracula a bude mat najprv zuby tam 😀 😀 😀
no zajtra to kukne mamina, aspon budem vediet co a ako...
idem ja do hajan, zajtra vstavame o 4.30 a 5.30 odchod... tak dufam ze mala bude dobre znasat cestu, drzte palce 😉
mirka ozvem sa po prichode 😉
neviem ci sa dostanem na net u nasich ale dufam ze hej, lebo potom budem len 2 dni citat co popisete 😀 😀 😀
uzite si Velku noc 😉

s.i.m.k.a1
7. apr 2009

martinano, ona nekrici mááá preto, ze by ju nieco bolelo. ona tak vola na mna 🙂 ju nic neboli... 🙂 ...
baby ale ja ju tym cumlikom len vytocim, tak sa potom na mna hneva a reveeee ked jej ho uz doslova nutim, ked ho nechce :(

zuzanamv
8. apr 2009

Ahojte,
my sme mali hroznú noc. Veronike buď uškodilo niečo, čo spapala, alebo chytila nejakú virózu. Stále plakala zo spánku a potom sa dvakrát povracala, plus teplota. Od pol noci už spala kľudne, ráno ešte mala teplotu, ale postupne klesá a tvári sa v pohode, tak snáď to už aj prekonala.

lucaska
8. apr 2009

ahojte,mami stastnu cestu prajeme a oddychni si..........
zuzanamv,tak dufam ze to bola len nejaka viroza,prajeme veronike skore uzdravenie..........aj som ju chudatko pocula ☹
ja som si dnes spravila s lucasom vyletik do lauga,potrebovali sme nieco pokupit a potom sme boli na jeho obluubenu pizzu 😅 😅 😅 😝

miauka
8. apr 2009

Ahojte trencanky. Mna tu este nepoznate, tak sa medzi vami vitam 😀 😅 ...a dufam, ze si najdem obcas cas prist sem medzi vas.
Chcem vas na zaciatok poprosit o radu. Menim gynekologa, mala som v Dubnici a kedze byvame tu v TN a mame dieta, je to neprakticke tam chodit, tak chcem mat gyndu tu. Mozete mi odporucit nejakeho dobreho gynekologa/gynekologicku? Kubalovu sme uz skusali, ta ma nevezme, vraj nie sme z jej obvodu (byvame na Novomeskeho). Tak musime hladat dalej. Este mi moj gynekolog poradil Orlovskeho, no kedze ma tento tyzden dovolenku, povedala som si, ze sa zatial popytam vas, ci mi niekoho poradite.
Dakujem velmi pekne za ochotu 🙂
A prajem pekny dnik.

mamapeta
8. apr 2009

Miauka, toho Orlovského schvalujem. Chodím k nemu tiež a som spokojná 😉

lucaska
8. apr 2009

miauka.................prve co ma napadlo bola kubalova,ale ako vidim tam uz si sa informovala...........poznam vela bab co chodi k jankovskemu,mna aj rodil a bol super...................inak vitam ta mezdu nami......... 😉
prajeme vam pekny dnik,lucasko uz sa zobudil dnes akosi skoro , tak sa ideme napapat a vyrazime von.... 😉

dannynka
autor
8. apr 2009

ahojte 🙂

zuzka-drzime palceky aby bolo Veronike uz oki,snad to bola len nejaka jednodnova viroza a dnes uz bude vsetko oki.Inak aj my sme mali veselu noc,Gabiku stale drazdia hlieny v hrdle a kasle tak chuda prekaslala celu noc,a ja som samozrejme nemohla spat,ked som ju pocula kaslat tak mi jej bolo luto... ☹ .A aj teraz zo spanku stale kasle,sa mi zda ze ten sirup od kaslu vobec nepomaha ☹ ☹ ☹ ☹

miauka-ja chodim na sihot k Hlavajovi 😉

dannynka
autor
8. apr 2009

a este som zabudla mami stastnu cestu 🙂

martinano-no veru este sa zatial do porodnice nechystam,uvidime co mi povie dr na poradni 😀 ale tam idem az v uturok po velkej noci 😉

miauka
8. apr 2009

mamapeta a nevies, ci Orlovsky berie podla obvodov alebo hocikoho? U neho sa caka podla poradia ci sa da aj objednat? Je starsi ci mlady?
Dakujem ostatnym sa typy, cakam na dalsie 🙂
Inak Jankovskeho som aj ja pocula pozitivne ohlasy az do dnes...moj doky ho az tak moc neodporucal, aj ked po odbornej stranke je vraj urcite dobry.

kala12
8. apr 2009

ahojte,

vitam miauku. Tak sme skoro susedy, ja byvam kusok od Novomeskeho. Inak to si este gynekologovia delia rajony, ja som myslela, ze mame pravo si vybrat lekara. 😝

Dnes sme boli na nozicky, pobehala som si aj urady, poviem vam, nieje to sranda vychystat dve deti, nalozit do auta a prist este aj niekde nacas, bez toho, aby som nieco nezabudla. 😒

Martinano Matko je zlaty, super fotka ta s nocnikom. Aky veget si urobil. 😀 😀

zuzanamv
8. apr 2009

Ahojte,
Miauka, ja odporúčam Jankovského, ak si ochotná dosť dlho čakať, lebo má veľa pacientiek.

Veronika už vôbec nevracala, ale má teplotu stále. 😢 Keby aspoň chcela viac piť, ale ona odmieta vodu aj čaj, a mlieko ani džúsik jej dať nemôžem. 😒

Lucaska, ani sa nedivím, že si počula, takto už veeeľmi dávno neplakala, vôbec som ju nevedela utíšiť. 😢

amatula
8. apr 2009

ahojteeeeeeeee 🙂

mne je uz az trapne sem pisat ze nestiham 😀 😀 😀 ja sa asi ozvem az v novembri 😠

ale citam vas len uz nestihnem reagovat 😒

mi dudlik vobec,,drobci mi ich nechceli 😕 ale nevadi.....
a ked pisete o tom uspavaní ja som Dalibora ani raz za 4 roky neuspavala...od narodenia!!!
a Mato sam ani za svet,,len na rukach 😠 ale nejak mi to uz nevadi,,ved si ho este mozem uzit!!zachvilu ma nebudu potrebovat vobec.....vidim na Daliborovi ako ten cas letí 😅 🙄

lucaska
8. apr 2009

ahojte,
amatula,preco az v novembri????????? 😕 😕 😕
zuzanamv , ako sa mate??? veronika lepsie??

zuzanamv
8. apr 2009

Ahojte,
Lucaska, vracanie už vôbec, len včera v noci, ale išla spať s 37,4 a už sa raz zobudila s plačom.
Možno je aj hladná, lebo mlieko som jej dať nemohla, tak spapala len trochu suchého chlebíka.
A pitie je hrozný problém, ona ani neochutná, čo jej dávam a vyplúva fľašu.

Nemáte nejaký trik, ako dieťa donútiť viac piť?

lucaska
8. apr 2009

zuzanamv,lucas ked mal vysoke teploty a nechcel zo zaciatku moc pit,tak som mu striekackov davala,aspom po troske. drzkajte sa... 😉

zuzanamv
8. apr 2009

Hej, aj striekacku som dnes uz v zufalstve vytiahla, ale vyplula mi vsetko.
Ju k tomu este aj zubky ominaju, tak jedine, co neodmieta je chlebova korka.

amatula
8. apr 2009

xi lucaska lebo v novembri sa zhorsi pocasie .....a bude kratsi den 😉

zuzana s tim pitim....aj moj Bobo ked nechce tak ho nedonutim 😒
a nahodou nekojis??to by jej stacilo...ale uz asi nie ze 😒

zuzanamv
8. apr 2009

Amatula, keby som kojila, tak je problém vyriešený, to by chcela určite. Ale kojenie nám bohužiaľ nevyšlo. Len mesiac normálne a potom 3 mesiace trápenia a odsávania. ☹ ☹ ☹

martinano
8. apr 2009

ahojte
no miauka, ja odporucam jankovskeho,ako porodna asistentka ich poznam a ked ta nezoberie kubalova urcite jankovsky, u nho je obrovska vyhoda aj ze robi poobede az do vecera,takze si nemusi manzel brat volno 😉
k tej foto nocnikovej nas drobec je velky vegetak, uz budem postupne prtidavat foto, konecne som sa k tomu dostala.
minkak mrzi ma,ze sme sa nestretli ☹ , prideme koncom maja,tak potom urcite uz teraz sa tesim 😉
danny drzim palce uz sa to krati 😉 , ja by som si to kludne este raz zopakovala, ale co uz ked to neide ☹
kala vecicky pridu bud.tyzden k zuzke, nezabudla som
inak umyte mam vsetky okna tatino mi pomoholo, tak sa tesim, idem asi nieco upiect teraz, tu zacinaju sviatky uz zajtra vsetko pozatvarane budeme si tatina uzivat a pohodicku, jedine ma stve to hnusne pocasie co tu je.
lucaska skusala si malemu homeopatika na imuinitny system?

lucaska
8. apr 2009

martinano ,ano mali sme nejake trojmesacne balenie na imunitny system ale akosi nam to nepomohlo....robili mu aj vysetrenia aj imunologia avsetko mal oook,,,,on vzdy chyti nejaky novy virus , ktory momentalne je a hned je chory..... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre