Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
10. apr 2009

ahoj muci,ja som tam bola dnes kuk,ta akcia uz tusim plati som tam obzerala Gabike tiez nejake jarno letne botky nie tenisky 😉

erka12
10. apr 2009

ahojte,
ja sa zajtra chystam kupit miskovi nejake botasky,lebo pred tyzdnom sme mu kupili a za jeden den ako sa vozil na odrazadle,su topanky 😠 len dufam,ze zajtra budu obchody pri tescu otvorene 😉

inak mala som nadchu,teraz tak kaslem,ze uz neviem co si mam dat,aj chalani boli ☹filipko tiez este kasle chudatko 😉chcela som s nimi k dr. nech ich pozrie,ale mal dovolenku,tak som uz nesla k inemu,lebo tam by mi este viac ochoreli 😉

dannynka
autor
10. apr 2009

erka-no veru ty si mi tu par dni chybala 🙂 uz som sa bla ze co je s Tebou ked vecer nepises 😅 inak na velkonocny pondelok budeme u nasich za mostamy 😉 A co sa tyka tenisiek mne sa podarilo v tescu kupit Gabike tenisky za 120-sk,maju teraz akciu teda zlavu na vsetok detsky tovar a obuv -30% 😉

dannynka
autor
10. apr 2009

teda detsky tovar som myslela detske oblecenie a obuv detsku 😉

erka12
10. apr 2009

cez tyzden ma manzel poslal na prechadzku do laugaricia,nech si od nich oddychnem,dobre mi to padlo,kupila som chalanom nejake oblecko aj pre seba som tam nieco nasla a potom som bola aj v tescu pozriet ci nemaju lego sanitku 😉 ale oblecko som si nevsimla,musim pozriet 😉

dannynka
autor
10. apr 2009

erka tak kukni mozno sa ti nieco podari uchmatnut 😉

erka12
10. apr 2009

musim popozerat,ake mame letne veci a co nam tyreba dokupit,lebo vobec nemam prehlad,chystala som sa dnes,ale v chodbe sme vypratali cely ten neporiadok,lebo uz buduci tyzden budeme mat skrinu 😉
danny a ty ako? ja viem,vsetci sa ta na to pytaju,uz ti to asi aj lezie ....

dannynka
autor
10. apr 2009

erka uhadala si,uz by som bola najradsej keby t bolo za mnou,tieto posledne tyzdne su najhorsie 😅 😝

erka12
10. apr 2009

danny vydrz 😉
a gabika sa uz urcite tiez tesi 😉

dannynka
autor
10. apr 2009

no co mi ostava,ale jasne vydrzim...a aj Gabika mi dava posledne dni dost zabrat 😅 ..uz polhodinu vykrikuje s postielky a nechce spat,a to sme si mysleli ze sme ju unavili ked sme slapali peso z juhu cez partizansku do mesta 😅

erka12
10. apr 2009

danny, aj nasi chalani niekedy chytiadruhy dych,a ja nevladzem,filipko ten zaspi pekne,ale misko ten cikak,kakat,cikat,...potom pride a maminka co robis.... ale dnes zaspal bez chodenia,len ked som sla kuk ci spi,tak som pod nim vyberala lego 😉

dannynka
autor
10. apr 2009

su to ale vymyselnici tie nase deti 😀

erka12
10. apr 2009

rozmyslam,co zajtra upeciem 😉

dannynka
autor
10. apr 2009

erka ja som dnes robila zemlovku a hystam sa do konca tyzdna aj kremes s bb-keksov spravit 😉

dannynka
autor
10. apr 2009

no nic idem do sprchy a ked tak sa tu este potom ukazem 😉

erka12
10. apr 2009

ja si idem lahnut 😉 dobru nocku 😉

dannynka
autor
10. apr 2009

este som pridala par fotto 😉

lucaska
10. apr 2009

ahojte, ja som sasem dostala az teraz.....danny gabika ako je kocka a ake ma dlhe vlasky som ju davno nevidela... 😉

dannynka
autor
10. apr 2009

lucaska aj ty si pridala krasne fotto,to ste kde boli je mi to akesi nezname 😕 😅

lucaska
10. apr 2009

danny , boli sme sa kuk na ostrove, v cirkuse sme kuk len zvieratka, lebo lucas by tam nevydrzal dve hodiny, presli sme sa a potom sme boli vedla basty u matejku vonku to ma tak pekne spravene sedenie a smykalky,domcek no suuuper pre deti.. 😉 😉
navrhujem to ako miesto na stretko.................ked je pekne je tam uuuplne fantasticky. 😉

dannynka
autor
10. apr 2009

vidis dala si mi tip na ostrove sme dlho neboli,a ked je taketo pekne pocasie a ja este zatial kinderko tak tam asi v nedel skocime aspon kuk 😉

no nic poberiem sa ja do hajan bo som toho za poslednu noc moc nenaspala 😖 ,brruuu noc 😔

minkak
10. apr 2009

ahojte 🙂
aj my sa pripajame a prajeme krasne sviatky 🙂
muci tak Ty si sikulka tolko napeceneho 😉

martinano ,muci bola somnou na izbe,tak si ju musis pamatat 😉 😉 😉

Lucaska ,ano Terezka ma 13 😉 aj moj ocko ma vtedy narodky 😉

new pekne fotecky si dala tak pekne oddychujte 😉

lucaska ,tiez som rozmyslala kde to je,veeeelmi krasne fotecky 😵 ja som za ,stretko tam moze byt-tak kedy??? 😅
a na tej jednej pred barakom,nabuduce fot kusok vyssie a uz tam bol skoro aj nas balkon 😀

danny tiez pekne fotecky si sa pekne pohrala a Gabika ma uz fakt dlhe vlasky,dnes sme Vas videli v tescu ,ked ste platili 😉 a min.tyzden v som Vas zase zahliadla v kaufe,len ste boli daleko...

lucaska
10. apr 2009

minkak polepsim sa s tym fotografovanim.......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
stretko my mozme aj nabuduci tyzden........a ak by to bolo moc na rychlo tak ten dalsi 😅 😅 😅 😅 😅

minkak
10. apr 2009

ok 😀 😀 😀
a co sa tyka stretka tak tiez OK 😀 ,len sa ma tusim ochladit 😒

lucaska
10. apr 2009

danny dobruuuu noooc......

miri , tak musime kuk pocasie 😉 😉 😉

minkak
10. apr 2009

oooo ,no tak neviem.....taka streda vyzera,ze bude pekne 😉
http://www.meteoinfo.sk/index.php?strana=9&d=20...

minkak
10. apr 2009

xi-xi lucaska to bolo naraz 😀
danny dobru noc,tak sa dobre vybuvaj 😉

lucaska
10. apr 2009

rychla ako siiip 😅 😅 😅 😅

lucaska
10. apr 2009

minkak este raz a ideme na pivo 😝

minkak
10. apr 2009

ok 😀 😀 😀 len ja na kavu,lebo mne pivo nic nehovori 😀 😀 😀

http://meteo.azet.sk/predpovede/slovensko/trencin

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre