• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
ved hej..to ja len tak :slight_smile: aj tak neviem ci to zaberá :grinning:

on caka na máj :wink: ja mám obe majovcatka :slight_smile:
24. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru asi ano....a mozno ako pisala martinano na 1-maj sviatok prace :grinning: :grinning: :grinning:

kde sa nam stratila erka?
24. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak my sme sa vratili z Puchova, vylet dopadol dobre :wink:
prvykrat tento rok sme grilovali, juj fajne bolo :wink:

martinano - dakujem za dobru radu , cipky Virbucol su super :wink: Terezka mala rano 38,2 asi reakcia na ockovanie/ inac jej nic nebolo, len bola rozpalena/, tak som jej dala jeden cipok rano a jeden po obede a uz ma teplotu 36,2 :wink:

danny - to by bolo super keby manzel dostal taky darcek :wink: a uz vam ide tepla voda?
24. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, tu som :grinning:
24. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami nedrazdi s grilovackou....ja chcem schudnut..hrizem tu kalerab a ty mi robis chut :rolling_eyes: take mnamky mäsko :dizzy_face:
24. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, ja som akurat dosla z juhu som sla peso a kukam ze co policajti sa prechadzaju po vychodnej, tiez som sa az teraz docitala o tom pohodenom babatku je to hrozne :frowning2:

zajtra odlietame, tak nam drzte palce nech to zvladneme

erka, posli mi prosim do IP tel. na teba este lebo sa mi neulozili vobec cisla, teraz nenachadzam, sa dohodneme o sedacke, fakt si nam strasne pomohla, povodne sme prisli na mesiac a sme tu zostali 3 :grinning:

ale sme radi ze uz ideme lebo s bytom kopec starosti nohy si necitim od chodenia a ruky od mozolov co som dnes este pilila prechodove listy a lepila, tak chvalabohu koniec takymto brigadam a uz ma cakaju len starosti kazdodenne, co navarim a nakupim a podobne :slight_smile:
24. apr 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new a kam letite,,,,nech som aj ja v obraze :wink:
vy nezijete na SK???????? :confused:
24. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mami-tak ste si uzili grilovacky,veru dnes bolo krasne pocasie :wink:

erka ja ze kde si usla,si ma nakoniec ukecala uz mam piskotu upecenu a prave varim puding na kremes :wink: takze asi ho zmaknem este dnes :wink:

new-no my sme sa nakoniec ani nestihli :sweat_smile: :sweat_smile:
24. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste vsetky usli? :astonished:
24. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny,no vidis aka si sikulka :grinning:
uz ani nevidim,zatvaraju sa mi oci,dobru nocku :wink:
24. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka uz mam aj puding na piskote :grinning: este slahacku,keksik cokoladku a je hotovo :dizzy_face: mnam to zas budu kila navyse :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,prajem dobru nocku,ja este rozmyslam ze by som aj polievocku na zajtra spravila :wink:
24. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny,to mas aky recept vyzera to jednoducho, hod do ip,ak sa ti bude chciet :wink: ze som taka smela
24. apr 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny nebud taka akcna,ze polievocku :grinning:
dobru nocku
24. apr 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny ja som tu ale striedmo,lebo kvoli vasim kolacom a grilovackam som sa neudrzala a zjedla dve cokoladky :confused: :grinning:
24. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny - musela som ist uspat Terezku, uz pri odchode z Puchove plakala ale v aute hned zaspinkala :wink: no tak som ju narychlo okupkala a myslela som si naivne ze hned o 8 zaspi ako kazdy den a ona doteraz plakala :frowning2: tak som jej dala prsko a konecne sa mi podarilo uspat ju :wink:
neviem, neviem ci je z tych zubkov taka nekludna :frowning2:

erka- dobru noc :wink:

amatula - masko bolo vyborne , ja som jedla len kuracie prsia ale keby si vedela aku chut som mala na tu grilovanu slaninku :grinning:

new - veru som si myslela ze byvate v TN :wink:
24. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami super,ze cipky pomohli,som rada,ved uvidis ako to bude dalej
nasmu hercovi idu dalsie stolicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no sranda je to
dufam,ze nam vydrzi pekne pocasie a budeme aj my zajtra grilovat na zahrade, ja sa tesim huraaaaaa :grinning:
24. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prestante s tim jedlom :angry: :angry: :grinning:

nas krpec má stale len 5 zubkov :sweat_smile: ja neviem kde sa zabudli ostatne :confused:
24. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula neboj dobehne aj matovi sa to chvilu zastavilo a teraz vsetky stolicky narazto je hrozne
24. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ja si pamätam ze aj Bobovi ta isli..najskor len sest.potom dlho nic a potom vsetky naraz,ale nastastie bez bolesti..dufam ze sa nam to zopakuje.
24. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by ste mali super
24. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si idem lahnut, padla na mna nejaka unava :wink:
dlhy den :wink:
dobru noc :wink:
24. apr 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ale ste sa rozpisala.....co sa vsetci venujete tatinkom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu
24. apr 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som tu,akurat som dorobila spominany kolacik :wink: vyzera super uz sa na neho na zajtra moooc tesim,uz ho robim druhy krat v priebehu dvoch tyzdnov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

martinano-oki,ked bude viac casu urcite hodim do ip-recept,teraz sa mi uz nechce,ani polievocka robit tu zbuchnem zajtra rano ked sa zobudime :sweat_smile:
24. apr 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je vyborne danny,budem sa tesit jasne,ked budes mat cas.dakujem pekne.ja totiz hrozne rada peciem tak sa tesim novym receptom na dobre kolaciky
24. apr 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinano oki... :wink:

este robievam aj zelatinovy,zaklad je to iste piskota,na to tvaroh,potom nejake ovocie a uz len zelatina...ten je tiez super osviezujuci...a tiez dobry.... :wink:
recept mam od mojej maminky aby som sa nechvalila cudzim perim :sweat_smile:
24. apr 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem hodit sprchu bo uz uu potrebujem ked tak sem potom este nazrem :wink:
24. apr 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teplu podbrusko a krize :wink:
24. apr 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oki :grinning: ako obvikle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :wink:
24. apr 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok