• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
ahojte este raz,mooooooc Vam dakujeeeeeeem :dizzy_face:
6. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babulky este raz vam strasne mooooc gratulujem nech tehu prebieha v poriadku a nech uz mate pri sebe svoje deticky....o minkak som vedela, muci som cakala kedy bude tehulka......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa straaasne tesim ......................

new,neboj neni si sama este som tu ja s jednym dietatkom :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
6. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejej, super spravicky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
gratulujem muci aj minkak :slight_smile: nech sa vam dobre tehulkuje :wink:
minkak - dvojicky :slight_smile: krasa :slight_smile: ja mam brata a sestru dvojicky a maju sa velmi radi :wink:
6. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy,

no teda, ja odpadnem. Minkak ze dvojicky, no parada. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Teda, hned idem povedat manzelovi.

O muci som vedela, len som cakala, tak uz mozem porusit bobika mlcanlivosti. :wink:

Tak sa nam to pekne roztrastaaaaa...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no minkak manzel uz je oboznameny. Povedal, ze ,,chuda zdeno,len nech su to neni baby,,. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale pozdravuje a gratuluje. :wink:
6. máj 2009 o 22:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujem :dizzy_face: no bude to sranda :wink:

lucaska no ved mi Ta rychlo nakazime :wink: :grinning:
6. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala :grinning: ake chuda,co chuda :grinning:
ved bol pri tom :grinning: dakujemeeeee :dizzy_face:
a ja by som prijala aj dve baby,aspon by mal 3 princeznicky ako riadny kral
:wink:
6. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska, sak to ze okruh sa zuzuje ze? :grinning: my mozno buduci rok, este uvidime :slight_smile:
6. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak druhe kolo uspesne pokracuje
kto dalsi?
ja to mam zakazane zo zdravotnych dovodov,takze ja nie,ale keby som mohlo beriem aj tie dvojicky :wink:
6. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nooo,tak to by ti bolo mat 3 baby........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new , no veru zuzuje, som zvedava kto dalsi................ :confused:
6. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minkak-este raz gratulko k dvojitemu tehu :dizzy_face: ,veru ak by ste mali baby tao by musel len na vlozky zarabat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska musime ta nakazit :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, ja si zatial budem obzerat tie vase a vytesovat sa s vami..................... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo to by bolo :slight_smile: a vies ako sa hovori,ze chlap len na vlozky zaraba :grinning: :grinning: :grinning:
no ved uvidime .....ale aj, aj-aj by bolo fajn :wink:
danny :grinning:
juj, no 3 baby tak to by bol fakt ako kral :slight_smile: a minkak ty nebudes stacit paradit :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som zvedava co to bude................. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. máj 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska veru mozno sa zadivas a zachvilku budes dalsia tehulka ty :grinning:

minka-ved uvidis,mozno za par tt uz by ste aj mohli vediet co bude :wink: ale veru klobuk dole ja si neviem predstavit ze by som mala pri Gabike dvoch Dominikov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

inak o muci som aj ja nieco tusila ale minka mi vyrazila dych :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. máj 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co paradit...................ale potom tatinko s gulovnicov v okne nebude stihat napadnikov odhanat ak to budu take kocky ako je mamina s veronikou... :wink:
6. máj 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami paradit ?,to budem vzdy stihat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

danny neboj ja som tiez rozdychavala :wink: aaaaaale zvladneme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veronika je zlate dieta,to bude OK :dizzy_face:

neviem si to sice vsetko ani ja predstavit,ale uz si radsej ani nepredstavujem :slight_smile: :wink:
zvladli ine,zvladnem aj ja :wink: no nie? :wink:
6. máj 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nic idem ja do hajan lebo neviem aka noc nas caka,DOminik sa mi tu na rukach stale vrti akosi sa nemoze ulozit a cele poobedie bol uplakany....tak uvidime.....pa pa a bruu nocku :pensive: :pensive:
6. máj 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska noooo :grinning: :grinning: :grinning:
na paradu sa cas najde veru :grinning: :grinning: :grinning: ocko bude musiet tiez stihat :grinning:
6. máj 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, ved o par tyzdnov sa mozno dozviete, ci to budu princezne.
Hlavne, aby bolo vsetko ok!
6. máj 2009 o 22:26  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka jasne...ved mas velku pomocnicku Veroniku,bude starostliva sestricka a a pomocnicka.....ako nasa Gabika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
6. máj 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny tak dobru nocku :slight_smile:
6. máj 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale teraz uz vazne bruuu :pensive:
6. máj 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak-tak babulky :wink: presne tak :wink: :dizzy_face:
hlavne nech je vsetko v poriadku :slight_smile:
6. máj 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak, jasnacka ze zvladnete a veronika je strasne zlatucka a dobrucka.... :wink:
6. máj 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok