• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
dobre ranko, tu este nik? :confused: ja som si dnes racila dat budik na 8mu, pritom chodime spat s Nikolkou o 23tej hej tak mam co robit rano vstat, lebo nam davaju novy bojler a rozvody kurenia a povedali drahi pani ze o 8.30 su tu a 9 hodin a oni nikde, to potesiiiii :angry:

dneska ideme zbierat jahodky na farmuuuuu :slight_smile:
23. jún 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new,tak ste to super zvladli,blahozelame :wink:
23. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile:

No co zajtra to stretko????????????????????

Tak Verde ci Juzancek??????????????????

New gratulko :dizzy_face: ale teda sranda ako komlipkovane ,ale nakoniec predsa :sweat_smile: :slight_smile:
23. jún 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme za verde..........aj yuya by sa pridala................. :wink: :wink: :wink:
23. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Filipko je od apríla skoro stále sopľavý a zachrípnutý :frowning2: a tak sme dnes absolvovali vyšetrenie na krčnom. Domov sme prišli s verdiktom – zväčšené nosné mandle. Odporúčajú nám ich vybrať. Máte niekto skúsenosť s týmto úkonom v TN?
Mami, pekne pokračujete s príkrmami. :wink: Lyžička k lyžičke a neboj Terezka sa rozpapá, zatiaľ len testuje a trénuje.
Lucaska tak v Štúrove sa nestretneme, :frowning2: my sa chystáme na začiatku mesiaca a vy až na konci. Ináč máte pekné cestovateľské plány.
New, gratulko. Si šikulka. :slight_smile:
Stretko zajtra? :fearful: My by sme sa pridali. Len neviem či vás stihneme, lebo v poslednej dobe náš poobedňajší spánok trvá tak do pol piatej. Čo sa týka miesta je mi jedno či južanček alebo verde. :wink:
23. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new - no super, tak dobre si dopadla :wink: ides studovat manazment ludskych zdrojov?

ja este neviem co so stretkom, mozno by sme prisli, mne je to jedno ci Juzancek alebo Verde :wink:

vonku je celkom fajn, zdalo sa ze bude prsat ale teplo je, akurat pofukuje vetrik :wink: mozno este dnes vybehneme raz vonku :wink:

Terezka dnes zase krasne papkala, tak sa tesim :wink:
23. jún 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za gratulacie :dizzy_face:

mami.sk este stale sa rozhodujem medzi tym co si napisala alebo early years, co je vlastne ako praca s malymi detmi az po prvy stupen tusim, uvidime :slight_smile:
23. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: ...citam, ze zas planujete stretko...no a zas nam to nevyjde, lebo mame uz na plane nieco neodkladne s manzelom :frowning2: ...sa mi podari tusim s vami stretnut, ked budu mat nase deti tak 18. :sweat_smile:
Len tam mimochodom...Juzancek este funguje? Lebo ho mali zavriet a prerabat na skolku. Mi to bolo aj luto, lebo sme tam chodili cvicit raz do tyzdna s malou a mi to tak fajn vyplnilo jedno doobedie. Este sa tam da chodit pohrat?
23. jún 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak mi dnes merkujem neter..uz sme sa slubili pred tyzdnom :unamused: mne sa asi tiez nikdy nepodari svami stretnut :sweat_smile:
ale tak snad niekedy urcite :wink:

pekny den prajem :slight_smile:
24. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
My mame dnes domovu schodzu,takze my tiez neprideme na stretko :unamused:

Uzite si to kocky,kocence a aj nejake foto urobte :grinning:
24. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ,VOLAM SA JULIANA PODKOVICOVA(4300g,52cm)
NARODILA SOM SA DNES O 11.30 A MAMINKA AJ JA SA MAME DOBRE
-sms od mimi 100

este raz Gratulko!!!!!!!
24. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahozelame ,julka je riadna baba...............maminke prajeme skore zotavenie, vela mliecka a nech ste cim skor doma................ :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

mimi100 - no kraaaasne miery ma Julianka, blahozelam :wink: :wink: :wink:

my sme sa na stretko nedostali, mala 2 hodiny zaspavala, hrozne plakala a az teraz konecne zaspala :frowning2:
neviem co sa deje, neviem ci ju nebolelo brusko :unamused:
dufam ze pofotite krasne fotecky :wink:
24. jún 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac a kde mame tabulku s tipmi na drobcov??? aj mimi100 sme tam mali?
24. jún 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky,tak pridavam fotecky

http://www.facebook.com/album.php?aid=2021221&id=1537234323&l=429c75554e

mami,snad uz je Terezke lepsie :wink: tabulka je u mucilienky,ale mimi tam nebola ona myslim pohlavie uz vtedy vedela :wink:
24. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnesne fotky su od str.8 :wink:
24. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejej, krasne fotecky :wink:
ale dnes vas nebolo vela :confused: skoda ze nam to nevyslo :frowning2:

my uz lepsie, mala zaspala o tej 16, po pol hodinke sa zobudila s velkym placom a ked som ju nakojila tak zaspala a o 18 ju muz "nenapadne" budil aby nam potom v noci spala :wink:

kukla som aj tabulku, veru mimi tam nieje :wink:
24. jún 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj mami.

veru krasne fotecky,snad uz aj my dorazíme ked troska podrastieme :wink:
24. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danny :wink:
ako sa mavate?
dlho si tu nebola :wink:

ako Dominik? uz musi byt veeeelky chlapisko :grinning:
24. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny - akurat som videla v teme DM ze chces Lovelu. mas zaujem aj o avivaz ci len prasok?
ja som vyhrala na aukcii na MMA kuponiky ale este ich nemam doma, cakam kazdym dnom :wink:
tak by som ti mohla posunut ked pridu :wink:
24. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mami mame sa vselijako,Dominik bokotuje kocik tak to mam doma o hubu.... :unamused: Inak vcelku o.k.Dominika uz brusko tak moc netrapi tak je lepsi :wink:
A Vy ako?Terezke chuti prva zeleninka?Co sa tyka lovely beriem vsetko :grinning: ak by si aj ty mala o nieco zaujem z novej knizky kludne napis ip :wink:
24. jún 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fajn ze maleho uz brusko netrapi :wink:

ved uz ma skoro 2 mesiace, bude to uz len lepsie :wink: aspon mne sa velmi ulavilo v 4. mesiaci :wink:
Terezka krasne papka, dnes zjedla cely zemiak :wink:
mrkvu velmi nechce, ale ani mne nechutila ked som ju ochutnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: taka hrozne tuha, aj ked som ju uplne rozvarila tak mi prisla taka hrozne duzinata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra jej kupim asi mrazenu, to bude asi lepsie :wink:

ked pridu kuponiky tak ti dam vediet a nejako ti ich dorucim, nie som si ista co tam vsetko je, ja som sa zamerala len na tie kupony , kt. vyuzijem :wink:
platia ale len do konca juna tak hned ti dam vediet ked pridu :wink: alebo posli cislo na mobil do IP, to bude rychlejsie :wink:
24. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ja vobec neviem co je v tej novej knizke, my sme mali este tie kupony platne do juna 2009 kedze sme este narodeni v roku 2008 :wink: aj ked na uplnom konci roka :wink:
24. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru aj ja dufam ze uz bude lepsie a lepsie :sweat_smile: ,snad bude :sweat_smile:
Tak Terezke chutil zemiacik :dizzy_face: ,ked si tak spomeniem ked som Gabike davala prvu zeleninku to uz ani pravda neni :sweat_smile: :sweat_smile: .Ozaj vedeli ste ze dr.Chudy ma tento tyzden dovolenku?ja som sa chystala vcera na poradnu,este ze mi mama volala bo inak by som sa prehnala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
pisem ip s telefonnym cislom :wink:
24. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada ze jej chuti, dufam ze jej to vydrzi :grinning:

som ti to chcela o nasom dr. napisat, si ma predbehla :grinning:

my sme boli minuly tyzden a bola som rada ze sme sto stihli :wink: teraz uz chodievame len raz za dva mesiace tak nemam prehlad :grinning:
24. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si lahnut, mala sa uz mrvi, dame mliecko a konecne si pospim :wink:

v tomto pocasi sa mi stale chce spat :grinning:

dobru noc :wink:
24. jún 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mami nevadi,hlavne ze som sa neprehnala lebo teraz s dvomi detmi uz by to bolo naozaj o hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ozaj akurat som nasla nieco zaujimave,teda co znamena Dominikove meno :wink: :dizzy_face:

http://krestni-jmena.cz/vyznam/index.php?name=dominik

a Gabikine :dizzy_face:

http://krestni-jmena.cz/vyznam/index.php?name=Gabriela
24. jún 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mami dobru aj ja uz idem :pensive:
24. jún 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo kde ste vsetky :slight_smile: Nikolka sa od rana hra vonku, je tu krasne teplucko, vcera som jej kupila pieskovisko, tak cely den by len bola na zahrade :slight_smile:
25. jún 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
new - dufam ze to krasne pocasie uz pride aj k nam lebo tu prsi kazdy den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
az buduci tyzden ma byt horuco, to zase budeme nadavat ze je hic :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok